Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahamy Acklins Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Acklins Island


1. Jak se dostanu na Acklins Island na Bahamách?
Odpověď: Nejlépe je se na Vysočině dostat letecky. Existují pravidelné lety z hlavního města Nassau na Acklins Island.

2. Jaké jsou turistické atrakce na Acklins Island?
Odpověď: Acklins Island je známý svými nedotčenými plážemi, úchvatnými korálovými útesy a fantastickými možnostmi šnorchlování a potápění. Turisté také mohou využít různé vodní sporty, rybolov a prozkoumávat přírodní rezervace na ostrově.

3. Kde mohu ubytovat na Acklins Island?
Odpověď: Existuje několik menších hotelů a penzionů na Acklins Island, které nabízejí ubytování turistům. Je dobré si rezervovat ubytování předem, protože je na ostrově omezená kapacita.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Acklins Island?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Acklins Island je během zimních a jarních měsíců, kdy jsou teploty příjemnější a pravděpodobnost hurikánů je nízká.

5. Jaké jsou možnosti dopravy na Acklins Island?
Odpověď: Na Acklins Island existují vnitrostátní lety z Nassau. Na ostrově je také možné se pohybovat po silnicích nebo si najmout auto.

6. Existují nějaké restaurace nebo obchody na Acklins Island?
Odpověď: Acklins Island je malý ostrov s omezenou infrastrukturou, ale najdete zde několik restaurací, které nabízejí místní kuchyni. Co se týče obchodů, zásoby jsou omezené, je proto doporučeno si nakupovat potřeby před příjezdem na ostrov.

7. Jaká je místní měna na Acklins Island?
Odpověď: Místní měnou na Bahamách včetně Acklins Island je bahamský dolar (BSD). Většina obchodů a zařízení na ostrově přijímá také americké dolary.

8. Jaké jsou možnosti výletů z Acklins Island?
Odpověď: Z Acklins Island je možné podniknout výlety na okolní ostrovy a korálové útesy. Existují také lodní výlety za účelem rybolovu. Přímo na ostrově je také možné prozkoumat přírodní rezervace a historické památky.

9. Jaké jsou místní zvyky a tradice na Acklins Island?
Odpověď: Místní obyvatelé Acklins Island jsou známí svou pohostinností a teplým přístupem ke zahraničním návštěvníkům. Kultura je silně ovlivněna africkými a britskými tradicemi. Místní hudba, tanec a jídlo jsou důležitou součástí místní kultury.

10. Jaká je přírodní scenérie na Acklins Island?
Odpověď: Acklins Island je známý svým přírodním bohatstvím, včetně pláží, mangrovových bažin, jezer a pobřežních lagun. Ostrov je také domovem pro různé druhy ptáků a mořských živočichů.


Počasí Bahamy Acklins Island


Acklins Island je jednou z mnoha ostrovů, které tvoří slavné turistické destinace Bahamy. Tato malá a neobydlená ostrovní oblast se nachází v jihozápadní části Bahamského souostroví, nedaleko Kubánských vod. Přestože Acklins Island není tak oblíbený jako některé jiné ostrovy v této oblasti, má jedinečný a zvláštní kouzlo, které přitahuje cestovatele z celého světa.

Jednou z hlavních příčin, proč mnoho lidí navštěvuje Bahamy, a tedy i Acklins Island, je samozřejmě jejich překrásné počasí. Toto tropické destinace se může pochlubit horkým a slunečným počasím po celý rok, což je pro turisty skvělé. Teplota vzduchu se pohybuje kolem 25-30 stupňů Celsia, což vytváří ideální klima pro trávení času na pláži a vodní sporty.

Na Acklins Island můžete očekávat, že se bude těšit slunečnému počasí až 300 dní v roce, což je skvělé pro dovolenkáře. Jedinou výjimkou je období hurikánů, které trvá od června do listopadu. V této době se může stát, že Acklins Island a celé Bahamy budou postiženy silnými dešti a bouřemi, avšak předpovědi počasí se stále zlepšují a cestovatelé obdrží dostatečné varování, aby mohli přizpůsobit své plány.

Není to však jen slunečné počasí, které láká turisty na Acklins Island. Ostrov je známý také pro své vodní atrakce, jako jsou například potápění, šnorchlování nebo rybolov. Krásná korálová útesy a pestrobarevné ryby jsou ideální prozkoumávání podvodního světa. Je tady také mnoho možností pro procházky po pláži a objevování skrytých zátok a lagun.

Místní obyvatelé Acklins Island jsou velmi hrdí na svůj ostrov a rádi přivítají turisty. I když je to menší přístavní město, najdete zde příjemné hotely a restaurace, které nabízejí místní kuchyni. Kromě toho můžete pokračovat v objevování ostrova a okolních ostrovů na lodi nebo si pronajmout kolo a projet se po místních cestách.

Acklins Island je pravým rájem pro milovníky přírody, který nabízí neuvěřitelnou krásu a klidné prostředí daleko od turistických hord. Navštívte tento okouzlující ostrov a užijte si slunečních dnů, teplých vod a pohostinnosti místních obyvatel.


Ubytování Bahamy Acklins Island


Bahamy jsou známé svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními letovisky, které lákají miliony turistů z celého světa. Jedním z těchto rájů na zemi je Acklins Island, místo, které nabízí unikátní ubytování a autentický zážitek.

Acklins Island leží v jižní části Baham, ačkoli to možná není tak populární místo jako známější ostrovy, jako je New Providence nebo Grand Bahama. Svým návštěvníkům však nabízí pravou krásu Baham, bez přemíry turistů a komerčního ruchu.

Co se týče ubytování, Acklins Island disponuje širokou škálou možností. Tradičně zde najdete řadu butikových hotelů a letovisek, které poskytují luxusní a pohodlné ubytování pro návštěvníky. Tyto hotely často nabízejí soukromé pláže, bazény, wellness centra a vynikající restaurace, které slouží místní speciality.

Pro ty, kteří si přejí autentičtější zážitek, je k dispozici také možnost pronajmout si dovolenkový dům nebo chatu. Místní majitelé nabízejí své domovy jako dočasné ubytování a přivítají vás s otevřenou náručí. Zde se můžete těšit na intimitu a klid, který nenajdete v hotelech. Tyto domy jsou často skromné, ale útulné a vybavené veškerým potřebným vybavením pro pohodlný pobyt.

Co se týče aktivit, Acklins Island nabízí nespočet příležitostí pro dobrodružství. Od šnorchlování a potápění v úchvatných korálových zátočinách až po rybaření ve světoznámém bohatství okolního moře. Ostrov je také obklopen rozmanitým ekosystémem, který ukrývá mnoho endemických druhů. Pro milovníky přírody je zde nekonečná možnost objevování.

Zkušení průvodci mohou navíc organizovat exkurze do okolních ostrovů, jako je Crooked Island, která leží jen krátkou plavbou od Acklins Island. Zde můžete objevit další nedotčené pláže, sladkovodní jeskyně a úchvatné přírodní památky.

Acklins Island je také proslulé svou bohatou historií a kulturou. Místní obyvatelé jsou hrdi na své kořeny a rádi předávají své tradice a příběhy návštěvníkům. Vousatci, jedna z místních etnických skupin, jsou známí svým uměním a řemesly, jako je tkaní košíků a vyřezávání dřeva.

Aklin Island je dokonalým útočištěm pro ty, kteří chtějí uniknout rušnému a komerčnímu rámu Baham. S rozmanitostí ubytování, krásou přírody a autentickou kulturou je zde něco pro každého. Jestliže hledáte nezapomenutelnou a jedinečnou dovolenou, Acklins Island by mohla být vaše ideální destinace.


Dovolená Bahamy Acklins Island


Acklins Island je jednou z nejvíce kouzelných a neposkvrněných destinací na Bahamách. Tato ostrovní ráj se nachází v jižní části Bahamského oblouku a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z dovolené.

Acklins Island se pyšní širokými plážemi, tyrkysově modrou vodou a neproniknutým korálovým útesem. Turisté sem proudí, aby si užili relaxaci na opuštěných plážích a objevili zázračný podvodní svět. Ostrov je také známý svou bohatou faunou a flórou, což ho činí ideálním místem pro milovníky přírody a pozorovatele ptáků.

Acklins Island je zcela odlehlý a nedotčený civilizací, což znamená, že nabízí autentický zájem těm, kteří hledají klid a odpočinek. Na ostrově není mnoho turistických center nebo resortů, což umožňuje návštěvníkům opravdu prozkoumat přírodu a zažít skutečnou bahamskou kulturu.

Jednou z hlavních atrakcí na Acklins Island je rybaření. Ostrov je mekou pro rybářské nadšence, kteří sem přicházejí lovit kostěné ryby, tarpony, marlíny a mnoho dalších druhů ryb. Voda kolem ostrova je bohatá na ryby a zajímavé útvary korálového útesu poskytují jedinečný zážitek ze šnorchlování a potápění.

Další oblíbenou činností na Acklins Island je procházka po ostrově. Díky své nedotčené krajině a odlehlým plážím je ideálním místem pro pěší túry a objevování. Turisté se mohou vydat na procházku po místních vesnicích, kde mohou setkat přátelské místní obyvatele a zakoupat se do místní kultury.

Acklins Island je také známý jako ráj pro pozorování ptáků. Ostrov je domovem mnoha druhů ptáků, jako jsou flaminga růžová, bahamská kolibřík nebo chaluha stromová. Tato oblast je vyhlášeným biotopem a mnoho zdejších druhů je chráněných. Turisté mohou strávit hodiny pozorováním ptáků a procházením místních bažin a mangrovových lesů.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je možné si pronajmout kajak nebo malou loď a prozkoumat nedotčená pobřeží a laguny. Zajímavé je také využít možnosti rybolovu na vlastní pěst, kdy si můžete chytit svůj vlastní večeři.

Dovolená na Acklins Island je jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Neproniknutá příroda, nádherné pláže a rozmanitá fauna a flóra nabízejí jedinečný únik z každodenního života. Kombinace odpočinku, dobrodružství a objevování vytváří příznivé prostředí pro dokonalou dovolenou.


Letenka Bahamy Acklins Island


Letenka na Bahamy - Objevte krásy Acklins Island

Pláže s jemným bílým pískem, průzračné tyrkysové moře a neporušená příroda - to všechno nabízí Acklins Island, jedno z nejkrásnějších míst na Bahamách. Pokud toužíte po dovolené, která vás odpojí od každodenního shonu a umožní vám zažít pravou exotiku, letenka na Bahamy, konkrétně na Acklins Island, je tím pravým řešením.

Acklins Island se nachází na jihovýchodě Baham a patří do tzv. Out Islands, což jsou ostrovy vzdálené od hlavní turistické trasy. Díky své odlehlosti si Acklins Island uchoval svou autentičnost a nedotčenost moderní civilizací. Tato nejjižnější ze Severních Out Islands láká cestovatele svou jedinečnou přírodou a nádhernými plážemi, které jsou opředené místními legendami.

K nejznámějším plážím na Acklins Island patří French Wells Beach, kde se můžete procházet po bílém písku a pozorovat ohromující výhled na azurové moře. Na severu ostrova naleznete pláže kao White Cay, kde budete moci relaxovat v osamocení a korálovatých dunách. Pro milovníky potápění nebo šnorchlování je na pláži pomyslnou cukroušem tesané kórále, o které byste se měli potkat.

Acklins Island je rovněž rájem pro rybáře, protože nabízí některé z nejlepších rybářských lokalit na Bahamách. Zdejší vody jsou bohaté na ryby jako je tuna, wahoo, dorado či bonefish, který je zde zvláště populární. Místní rybáři vám rádi sdělí své tipy a triky, které vám umožní zažít nezapomenutelný rybářský zážitek.

Acklins Island je také rájem pro ornitology a přírodovědce. Na ostrově se nachází přírodní rezervace Acklins a Crooked Island Land & Sea Park, která je domovem ohrožených druhů ptáků, jako je například karibská racek nebo bankivský krahujec. Průzkumníci přírody budou nadšeni vyhlídkami na mangrovníkové bažiny, zátoky plné mořských ještěrek nebo endemického hada Acklins rock iguana.

Samotné letovisko je na Acklins Island stále poměrně řídké a není zde žádný hotelový komplex. Turisté zde nacházejí svou ubytování v soukromých domech, chatkách nebo menších letoviscích. Pokud tedy hledáte klidnou a odpočinkovou dovolenou na Bahamách, Acklins Island je pro vás tou správnou volbou.

Pokud jste přesvědčeni, že Acklins Island je tou pravou destinací pro vás, můžete získat letenku na Bahamy s odletem na hlavní ostrov Nassau a odtud je možné dopravit se lodí na Acklins Island. Existují také malé letiště na ostrově, na které je možné přiletět z hlavního města.

Nenechte si ujít příležitost objevit jedno z nejkrásnějších a nejautentičtějších míst na Bahamách. Letenka na Acklins Island vám umožní zažít dovolenou snů plnou krásné přírody, nekonečných pláží a přátelských místních obyvatel. Chytněte svou letenku a zažijte dobrodružství na Acklins Islandu!


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky