Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Austrálie Phillip Island (Victoria)

Počasí Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island je ostrov ležící na jihu Austrálie v oblasti Victoria. Ostrov je velmi populárním místem, zejména díky svému unikátnímu ekosystému, který zahrnuje zvířata, jako jsou tasmánská čerta, koalové a mnoho dalších.

Jedním z dalších důvodů, proč je Phillip Island tak oblíbený, je jeho klima. Ostrov má mírné a vlhké klima, s průměrnou teplotou kolem 20°C během léta a kolem 14°C v zimě.

V létě (prosinec - února) jsou teploty velmi příjemné a vhodné pro koupání v oceánu. Voda má průměrnou teplotu kolem 18°C a je ideální pro surfování, plavání a další vodní sporty. Počasí bývá slunečné a jasné, ale může docházet k větrnému počasí.

V zimě (červenec - srpen) se teploty snižují a bývá větrno. Průměrná teplota v této době je kolem 12°C, takže se doporučuje mít sebou teplé oblečení. Za deštivých dnů může být na ostrově velmi vlhké.

Celkově vzato je počasí na Phillip Islandu velmi příjemné, s minimem extrémních podmínek. Ostrov je ideální pro návštěvu jak v létě, tak v zimě, a nabízí návštěvníkům mnoho možností pro aktivní i relaxační dovolenou.


Ubytování Austrálie Phillip Island (Victoria)


Philip Island je malebný ostrov nacházející se v jižním pobřeží Austrálie, nedaleko města Melbourne ve státě Victoria. Ostrov je známý svou bohatou přírodou, úchvatnými plážemi a zvláštním druhem domácích zvířat - malými tučňáky.

Pro ty, kteří chtějí navštívit Philip Island a strávit tam několik dní, je důležité vybrat si vhodné ubytování. Na ostrově se nachází mnoho různých možností, od luxusních resortů až po rodinné penziony.

Jednou z možností je pobyt v luxusním resortu. Tyto hotely nabízejí prvotřídní služby, včetně bazénů, wellness center, golfových hřišť a výhledem na oceán. Tyto ubytování jsou ideální pro páry nebo ty, kdo si chtějí dopřát trochu luxusu.

Pro rodiny s dětmi je vhodnější volbou rodinný penzion nebo apartmán. Tyto ubytování poskytují větší prostor a vybavení pro děti, jako je například dětské hřiště nebo bazén. V mnoha penzionech se také podává snídaně a hosté mají přístup k vaření vlastních jídel.

Pokud preferujete přírodní prostředí, Philip Island nabízí také kempování. Zde si můžete pronajmout stan nebo karavan a strávit dovolenou v přímém kontaktu s přírodou. Na ostrově se nachází několik kempů s moderními vybaveními, jako jsou sprchy, toalety a grilovací plochy.

Během pobytu na Philip Island je také důležité zvážit polohu ubytování. Některá ubytování se nacházejí přímo u pláže, což je výhodné pro ty, kteří mají zájem o surfování nebo jiné vodní aktivity. Další možností je ubytování v blízkosti města Cowes, které je hlavním centrem ostrova a nabízí obchody, restaurace a další zábavní aktivity.

Philip Island je také známý svou tučňáčí kolonií. Každý večer můžete sledovat, jak se tučňáci vracejí z moře do svých hnízd. Mnoho ubytování nabízí speciální aranžmá, která umožňují hostům sledovat tento unikátní přírodní fenomén přímo z vašeho balkónu.

Návštěva Philip Island je nezapomenutelným zážitkem. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro luxusní resort, rodinný penzion nebo kempování, ostrov nabízí ubytování pro každého. Ať už se jedná o procházku po krásných plážích nebo sledování tučňáků, Philip Island poskytuje dovolenou, která vám zůstane v paměti na dlouhou dobu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Austrálie Phillip Island (Victoria)


1. Jak se dostat na Phillip Island?
Na Phillip Island se můžete dostat automobilem přes most od města San Remo, který spojuje pevninskou část s ostrovem. Také je možné využít veřejnou dopravu autobusem nebo vlakem a pak přestoupit na trajekt.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Phillip Island?
Nejlepším časem na návštěvu Phillip Island je období jara až podzimu (září až duben), kdy je příjemné počasí a možnost vidět mnoho zvířat, jako jsou tučňáci.

3. Jak dlouho trvá jízda z Melbourne na Phillip Island?
Jízda z Melbourne na Phillip Island trvá přibližně 1,5 hodiny autem. Trasa má délku zhruba 140 kilometrů.

4. Co je nejznámější atrakcí na Phillip Island?
Nejznámější atrakcí na Phillip Island je určitě Parádní pláž (Penguin Parade), kde se každý večer koná ohromující představení při příjezdu tučňáků do svých hnízd.

5. Kde se dají vidět tučňáci na Phillip Island?
Kromě Parádní pláže můžete tučňáky vidět také na mnoha dalších místech, jako jsou stezky kolem ostrova nebo ve zvláštní rezervaci Koala Conservation Centre.

6. Existují nějaké další zajímavosti než tučňáci na Phillip Island?
Ano, na Phillip Island je mnoho dalších zajímavých míst k návštěvě. Například The Nobbies, což je útes, kde můžete vidět pevninskou přírodu a také eventuálně tuleňe a ptáky. Taky je tam motosportový okruh Phillip Island Grand Prix Circuit.

7. Jaká je nejlepší místa k ubytování na Phillip Island?
Phillip Island nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně hotelů, penzionů, chalup a kempů. Mezi oblíbené oblasti patří Cowes, San Remo a Newhaven.

8. Co dělat na Phillip Island, když je špatné počasí?
I když je špatné počasí, na Phillip Island stále najdete mnoho aktivit a atrakcí, jako například návštěvu Muzea automobilů Phillip Island, Muzea temné historie nebo relaxaci v jednom z wellness center.

9. Je možné na Phillip Island surfovat?
Ano, surfování je populární aktivitou na Phillip Island. Existuje několik surferských pláží, které nabízejí dobré podmínky pro surfování.

10. Je nutné si rezervovat vstupenky na Parádní pláž předem?
Ano, je doporučeno rezervovat si vstupenky na Parádní pláž předem, protože se může stát, že jsou vyprodané, zejména během hlavní turistické sezóny.


Dovolená Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island je malebný ostrov ležící v jihovýchodní části Austrálie v oblasti Victoria. Je oblíbeným turistickým cílem a nabízí nádhernou přírodu, úchvatné pláže a bohatou faunu. Ostrov je známý také svou slavnou závodní tratí a krásnými západy slunce.

Na Phillip Island je možné se dostat po mostě, který spojuje pevninskou část s ostrovem, což z něj činí velmi dostupné místo pro dovolenou. Ostrov je ideálním místem pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Procházky po pobřeží nabízejí nádherné výhledy a skalnatá část ostrova je domovem pro nespočet fauny, včetně tučňáků, tuleňů a mnoha druhů vodních ptáků.

Jednou z největších atrakcí Phillip Island je závodiště Phillip Island Grand Prix Circuit. Každý rok se zde konají velké motocyklové a automobilové závody, které přitahují tisíce diváků z celého světa. Navštívit závodní trať a sledovat adrenalinové závody je nezapomenutelným zážitkem.

Další lákadlo ostrova je Phillip Island Nature Parks, který zahrnuje několik chráněných oblastí, jako jsou koala rezervace, ptactvo a přirozené rezervace divokého života. V koala rezervaci lze pozorovat tyto roztomilé tvory v jejich přirozeném prostředí a dokonce si je i pohladit. Přirozené rezervace divokého života pak nabízejí možnost sledovat ptáky, emu, klokany a mnoho dalších australských druhů zblízka.

Pro milovníky pláže je na Phillip Island k dispozici řada nádherných pláží. Nejznámější z nich je pláž Surf Beach, která je ideální pro surfaře i koupání. Na jižní části ostrova se nachází známá pláž Cat Bay, která je populární mezi milovníky potápění a snorklování díky svému bohatému podmořskému životu.

Večerní západ slunce na Phillip Island je jedinečným zážitkem. Turisté se často scházejí na pláži, aby se dívali jak slunce pomalu zapadá nad horizontem a barvy oblohy se mění v nádherné odstíny růžové, oranžové a fialové. Tento romantický okamžik je přesně tím, co váš pobyt na Phillip Island zpříjemní.

Phillip Island nabízí ideální kombinaci krásné přírody, zábavy a relaxace. Bez ohledu na to, zda jste zájemci o adrenalinové sporty, přírodní rezervace nebo pláže, tento ostrov má pro každého něco. Neváhejte si zarezervovat svou dovolenou na Phillip Island a zažít toto úchvatné místo na vlastní kůži.


Letenka Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island, který se nachází ve Victorii v Austrálii, je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů této oblasti. Je to oblíbené místo pro turisty, a to zejména kvůli jedinečné přírodě, úchvatným plážím a místním fauně.

Tento malebný ostrov, který je vzdálen asi 140 kilometrů jihovýchodně od Melbourne, nabízí plno možností pro zábavu a relaxaci. Nejznámějším atrakcí na ostrově je pravidelně konaná akce, známá jako Phillip Island Penguin Parade. Toto je jedinečná příležitost spatřit tisíce malých, lesklých chův na pláži, jak se vrací z moře po celodenním lovu.

Dalším živým prvkem na ostrově jsou divoké koaly, které se zde volně pohybují. Můžete je spatřit, jak spokojeně sedí na stromech a pojídají listy. Je to zážitek, který si opravdu nemůžete nechat ujít.

Philip Island je rovněž domovem jedné z největších populací lachtanů v jižním Pacifiku. Můžete navštívit Seal Rocks na západním pobřeží ostrova, kde můžete pozorovat tyto úžasné savce v jejich přirozeném prostředí. Je zajímavé sledovat je, jak plavou ve vodě, skáčou na skály a odpočívají na slunci.

Pro milovníky přírody a ptactva je také k dispozici Rhyll Inlet, chráněné území, kde můžete pozorovat mnoho vzácných druhů ptáků. Toto území je také oblíbenou lokalitou pro rybáře, kteří si zde mohou vychutnat relaxační a klidnou atmosféru.

Pro ty, kteří milují adrenalin a rychlost, je zde také možnost sledovat závody MotoGP na okruhu Phillip Island Circuit. Můžete se těšit na vzrušení, když motorkáři závodí na jednom z nejrychlejších a nejlepších okruhů na světě.

Pokud preferujete relaxaci a koupání, ostrov nabízí několik krásných pláží, které jsou ideální pro rodinné výlety, surfování nebo procházky podél pobřeží. Jednou z nejpopulárnějších je pláž Summerland Beach, která se nachází poblíž místa, kde se vrací tučňáci z moře.

Phillip Island rovněž nabízí bohatou nabídku ubytování, restaurací a obchodů, které uspokojí potřeby turistů. Zde můžete ochutnat místní speciality, jako jsou čerstvé mořské plody nebo tradiční australský steak.

Celkově vzato, Phillip Island je jedinečným místem, které nabízí zábavu, přírodu a nezapomenutelné zážitky. Pokud plánujete návštěvu Austrálie, nezapomeňte zařadit tento malebný ostrov na svůj seznam a užijte si skvělou dovolenou plnou přírodních krás a nezapomenutelných zážitků.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky