Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism

Počasí Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism


Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism je jednou z nejzajímavějších turistických atrakcí na ostrově Grenada. Tento statek se nachází uprostřed tropického pralesa a nabízí návštěvníkům jedinečnou zkušenost spojenou s historií, agrární produkci a kulturou.

Na této pláži se setkáte s řadou historických budov, které byly postaveny v 18. a 19. století. Jsou zde například bývalé dobytkářské stáje, stará koňská vodní kola a tradiční sušárny na kakao. Tyto zajímavé budovy slouží jako kulisy pro návštěvníky, kteří se při prohlídce farmy mohou naučit více o historii a tradici farmářské produkce na ostrově Grenada.

Jedním z hlavních zdrojů farmy je kakao. Návštěvníci si mohou prohlédnout celý proces výroby čokolády a dokonce si také mohou vyzkoušet výrobu své vlastní čokolády "bean to bar". Kromě kakaa se na farmě pěstují také další plodiny, jako jsou karamboly, banány, ananasy a různé bylinky a koření.

Zájemci o agritourismus mohou navštívit farmu také jako ubytování. Grenada Belmont Estate nabízí prostorné bungalovy a chatky, které jsou umístěny přímo v srdci farmy a umožňují návštěvníkům ponořit se do zemědělského života. V chatkách najdete veškeré moderní vybavení a současně se můžete těšit na to, že se budete probouzet s výhledem na plantáže banánů nebo kakaa.

Po návštěvě farmy se lze také vydat na túry v okolí. Okolní krajinu lze objevovat pěšky nebo na koni, což je další aktivita, kterou farmy nabízejí. Návštěvníci si mohou vybrat mezi túrami k řece, vysokohorským procházkám nebo alespoň krátkou prohlídku okolního pralesa.

Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism nabízí opravdu nevšední zážitek v přírodě a jedinečnou možnost setkat se s místní kulturou a historií. Bez ohledu na to, zda si objednáte pouze krátký výlet nebo komplexní zážitek s nocováním, získáte nezapomenutelné zážitky z farmy a krásné paměti z návštěvy této jedinečné destinace.


Dovolená Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism


Grenada je drobný ostrov Karibiku, který patří mezi oblíbené turistické cíle pro ty, kteří si chtějí užít tropické klima a pláže. Je však tolik úžasných míst na tomto ostrově, že by měly zaujmout každého. Jeden z nejzajímavějších cílů je Belmont Estate Heritage and Agritourism, což je venkovský statek, kde turisté mohou ochutnávat, učit se a prozkoumávat tradiční místní zemědělství.

Belmont Estate byl založen v roce 1723 a má bohatou historii. Původně byla hlavní činností statek pěstování kakaovníků, ale v průběhu let se rozrostl a začal produkovat další druhy plodin, včetně koření, ovoce a koňaku. V 90. letech se Belmont Estate začal orientovat na cestovní ruch a dnes nabízí návštěvníkům řadu zážitků.

Prvním zážitkem je prohlídka farmy a také ochutnávka kakaových bobů, na základě kterých se vyrábí kvalitní karibská čokoláda. Návštěvníci si mohou prohlédnout celý proces výroby, od sběru plodů až po sušení, fermentaci a mletí. Po prohlídce mohou návštěvníci ochutnat všechny druhy čokolády, od mléčné až po extra hořkou.

Dalším zážitkem je naučit se, jak se používají místní koření a bylinky. Návštěvníci si mohou vyzkoušet, jak se připravují tradiční karibské jídla, jako je kokosový rybí salát nebo zeleninové karibské rizoto. Pro zájemce o koňak se nabízejí ochutnávky a prohlídky místního pivovaru.

Nejlepší způsob, jak si užít Belmont Estate, je přejít na začátek pěší stezky, která vede skrz les, vodopády a pastviny. Po cestě se můžete potkat s místním životem a uvidíte, jak se běžně žije v této oblasti. Výlet končí občerstvením a obědem na farmě - vše z místních surovin.

Belmont Estate Heritage and Agritourism je skutečně jedinečný zážitek po všech stránkách a navíc pomáhá udržovat tradice karibské kultury a udržitelného zemědělství. Pokud se vydáte do Grenady, Belmont Estate by neměl chybět na vašem seznamu míst k návštěvě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism


1) Jaké aktivity nabízí Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism?

Na Belmont Estate můžete navštívit kakaové plantáže, ochutnat čokoládu a další produkty z kakaových bobů, projet se na koni, vidět farmu a zvířata, sledovat tradiční zpracování cukrové třtiny a mnoho dalšího.

2) Jakých jídleních specialit si mohu vychutnat v Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism?

Můžete ochutnat místní kuchyni, která je vyráběna z produktů pěstovaných na farmě, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, ryb, kuřat a dalších místních specialit.

3) Jak se dostat na Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism?

Belmont Estate se nachází asi 10 km od hlavního města St. George's a lze se tam dostat vlastním vozidlem nebo využít organizovaných výletů.

4) Jak dlouho trvá pobyt na Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism?

Délka pobytu závisí na tom, které aktivity si vyberete. Všechny aktivity probíhají přibližně od 9 hodin do 16 hodin.

5) Můžu si koupit produkty z farmy na Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism?

Ano, můžete si koupit produkty, které jsou různé druhy čokolády z kakaových bobů, koňským hnojením množící se organické čistící prostředky, džemy, med, koňský hnoj, řemeslné předměty a další.


Ubytování Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism


Grenada, karibský ostrov bohatý na přírodní krásy a exotickou kulturou, je domovem jedinečného a autentického ubytovacího zařízení známého jako Belmont Estate Heritage and Agritourism. Toto místo nabízí návštěvníkům dokonalý zážitek spojený s tradicemi a historií ostrova.

Belmont Estate bylo původně založeno v roce 1969 a od té doby se stalo symbolem uchování kulturního dědictví Grenady. Toto zařízení se nachází v zemědělské oblasti St. Patrick, což je ideální lokalita pro rozvoj agritourismu. Při vstupu na estate si návštěvníci okamžitě uvědomí, že se budou ponořovat do zcela nového světa.

Ubytování na Belmont Estate Heritage and Agritourism je jednoduché, ale přesto pohodlné a rustikální. Skládá se z několika chatrčí, které jsou vyrobeny z tradičních materiálů a zařízeny tak, aby připomínaly autentický venkovský život. Přestože jsou jednoduché, nabízejí veškeré potřebné pohodlí pro příjemný pobyt.

Během svého pobytu na Belmont Estate se návštěvníci mohou ponořit do každodenního života hospodářství. Můžou sledovat a dokonce se zúčastnit různých farmářských činností, jako je péče o domácí zvířata, sběr plodin, výroba tradičních produktů nebo příprava barevných koření, za kterými je Grenada známá. Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, je možné se vydat na procházku do okolní přírody nebo navštívit blízkou vodopádovou lázeň.

Další jedinečnou atrakcí Belmont Estate je jeho historická hodnota. Estate bylo někdejším sídlem skotských rodin a nyní slouží jako muzeum s mnoha artefakty a předměty, které připomínají minulost ostrova. Návštěvníci se mohou dozvědět více o historii a tradicích Grenady a ocenit některé z těchto historických skvostů.

Kromě ubytování a zážitků v souvislosti s farmou nabízí Belmont Estate Heritage and Agritourism také možnost ochutnat místní kuchyni ve své restauraci. Zde mohou návštěvníci ochutnat tradiční jídla, která jsou připravována z čerstvých surovin, pěstovaných přímo na estate.

Celkově je Belmont Estate Heritage and Agritourism ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít autentický venkovský život na Grenadě. Můžete se ponořit do místní kultury, vychutnat si překrásnou přírodu a naučit se o tradicích a dědictví ostrova. Toto místo je skutečným pokladem, který přesně ukazuje, co Grenada má hostům nabídnout.


Letenka Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism


Pokud milujete krásné krajiny a zajímá vás ekoturistika, pak je Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism ideální cíl, který byste si neměli nechat ujít. Tento statek, který se nachází na západním pobřeží ostrova Grenada v Karibiku, poskytuje nezapomenutelný zážitek pro milovníky přírody, kteří se chtějí přiblížit k životu farmářů v této oblasti.

Belmont Estate Heritage and Agritourism je samo o sobě velkolepé místo a turisté zde najdou mnoho atrakcí, které by jim mohly zaujmout. S nekonečným množstvím zeleně, vodopádů a překrásných pláží, nabízí Grenada Belmont Estate Heritage a Agritourism skutečné ozvláštnění cesty.

Statek Belmont Estate Heritage a Agritourism byl původně postaven v polovině 18. století, a sloužil jako plantáž cukrové třtiny. Dnes zde však najdete i jiné druhy rostlinstva, jako například kakao, kávu nebo koření a můžete se vyzbrojit vařečkou a ochutnat některé z těchto exotických produktů vyrostlé zde na místě.

Turisté, kteří navštíví statek, se mohou projít autentickými zemědělskými poli, kde vidí místní farmáře, jak shánějí kakaové boby, a kávové bobky, nebo jak právě sklízí koření. Navíc si mohou prohlédnout výrobu místních produktů, včetně rumu, koření a čokolády, a zjistit více o historii celé oblasti.

Pokud byste si chtěli užít opravdu autentický zážitek, nabízí farmářský dům na estate možnost ubytování přímo na statku. Hosté si tu mohou užít nepopsatelnou atmosféru a koupit si farmářské potraviny k přípravě vlastního jídla. Navyše, budete mít možnost vyzkoušet místní víno, během degustace představeného vinařství.

Pokud jste zájemcem o půvab přírody, pak si vzpomeňte na jedenáctý září každého roku, kdy se zde koná oblíbený festival Grenada Chocolate Festival. Turisté si tam mohou prohlédnout různé výrobky z čokolády, a ochutnat pivo z kakaových bůžků.

Díky své přírodní kráse a autentickým životních způsobem, Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism se stala jednou z nejatraktivnějších destinací pro návštěvníky z celého světa. Jestliže chcete zažít něco neobyčejného, navštivte Grenada Belmont Estate Heritage and Agritourism.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky