Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Namibie Erindi Private Game Reserve

Počasí Namibie Erindi Private Game Reserve


Namibie je země s dramatickým a rozmanitým počasím, které je důvodem k jejímu působivému a unikátnímu charakteru. Jedním z nejzajímavějších míst, které nabízí pestrou paletu počasí, je rezervace Erindi Private Game Reserve.

Erindi Private Game Reserve je jedinečné místo, které se nachází v centrální části Namibie. Tato rezervace je typickou ukázkou kontrastu mezi suchem pouště a životem v přírodě. V důsledku toho zde lze pozorovat různé druhy počasí.

V oblasti Erindi se nachází primárně suchá pouštní krajina s velmi nízkými srážkami. Průměrné srážky jsou okolo 150 mm ročně, čímž se region stává jedním z nejsušších na světě. Tento nedostatek srážek vytváří drsné a suché klima, kde jsou teploty velmi vysoké během dne a mohou klesnout na nízké hodnoty během noci.

Na rozdíl od jiných oblastí Namibie, oblast Erindi má také vliv na tropické vzdušné hmoty z Konga, což způsobuje nestálost počasí a nepravidelné dešťové srážky. Toto období dešťů se nazývá "vzdušné řízení" a obvykle se vyskytuje od prosince do března. Během tohoto období se mohou srážky zvýšit na přibližně 400 mm ročně, což podporuje rozvoj vegetace a je ideální pro pozorování zvířat.

Toto změnlivé počasí má významný vliv na faunu a flóru Erindi Private Game Reserve. Díky období dešťů se oblast transformuje z vyprahlé pouště na rozsáhlé trávníky a kvetoucí krajiny, které jsou domovem pro mnoho divokých zvířat. V tomto období je rezervace plná života a lze pozorovat rozmanitost druhů, jako jsou lvi, nosorožci, sloni, žirafy a mnoho dalších.

Počasí v Erindi Private Game Reserve nabízí také jedinečné zážitky pro turisty. Během období dešťů můžete vidět bujné rostliny a květiny, které jinak nejsou viditelné. Taktéž můžete sledovat vzácné ptáky, které přilétají do oblasti, aby se spářily a hledaly potravu. Navíc, rezervace nabízí možnost safari pro turisty, kteří chtějí poznat zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Výlet do Erindi Private Game Reserve je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky přírody a zvířat. Bez ohledu na to, které období navštívíte, budete svědkem proměnlivosti počasí a jeho důsledků na faunu a flóru této úchvatné oblasti Namibie.


Ubytování Namibie Erindi Private Game Reserve


Namibie je země plná přírodní krásy a fascinujících divokých zvířat. Pokud plánujete navštívit tuto afričtí destinaci, jedno z nejlepších míst pro ubytování je Erindi Private Game Reserve.

Erindi Private Game Reserve se nachází v centrální části Namibie a je jedním z největších soukromých rezervací v Africe. Rozprostírá se na ploše 71 000 hektarů a nabízí jedinečnou možnost prozkoumat jedno z nejbohatších faunistických oblastí v zemi.

Rezervace je známá bohatstvím zvířat, které zde žijí. Můžete očekávat setkání s "velkou pětkou" africké zvěře, což zahrnuje slony, nosorožce, lvy, levharty a buvoly. Kromě toho zde najdete také gepardy, kuduy, antilopy, žirafy a mnoho dalších druhů.

Erindi Private Game Reserve nabízí různé možnosti ubytování, které splní potřeby každého cestovatele. Můžete si vybrat mezi luxusními safari lodžemi, elegantními vilami s výhledem do přírody nebo kempy pro ty, kteří chtějí zažít autentickou africkou dobrodružství.

Jedním z nejdůležitějších prvků pobytu v rezervaci je samozřejmě safari. Erindi Private Game Reserve nabízí různé možnosti prozkoumání této nádherné divočiny. Můžete se vydat na prohlídku v otevřeném vozidle se zkušeným průvodcem, který vám umožní objevit skryté krásy rezervace. Další možností je safari na nočních jízdách, kdy máte možnost spatřit noční život zvířat. Pro ty, kteří chtějí mít ještě více dobrodružství, je možné zapojit se do štábu ochranářů, sledovat jejich práci a přispět k ochraně těchto ohrožených druhů.

Kromě safari Erindi Private Game Reserve nabízí také další aktivity, jako je pěší turistika, rybaření, jízda na koni nebo golfové hřiště.

Erindi Private Game Reserve také kladie důraz na udržitelnost a ochranu přírody. Rezervace aktivně pracuje na ochraně volně žijících zvířat prostřednictvím programů na ochranu a výzkum. Cestovatelé, kteří se rozhodnou zůstat v této rezervaci, také přispívají k tomuto úsilí.

Navštívit Erindi Private Game Reserve v Namibii je zážitek, který si vybavíte navždy. Skvělé ubytování, úžasná zvěř a jedinečné dobrodružství v divočině jsou jen některé z věcí, které lákají cestovatele do této rezervace. Takže pokud hledáte úžasné místo pro ubytování v Namibii, Erindi Private Game Reserve je pro vás tou správnou volbou.


Letenka Namibie Erindi Private Game Reserve


Erindi soukromá rezervace jako jedno z nejlepších safari cílů v Namibii

Namibie, země bohatá na přírodní krásy a rozmanitou divokou zvěř, je známá jako rajský cíl pro milovníky safari po celém světě. A jedno ze zážitků, které by nemělo chybět na seznamu každého návštěvníka, je návštěva soukromé rezervace Erindi Private Game Reserve.

Erindi, která se nachází na rozloze přibližně 70 000 hektarů, leží v centrální části Namibie, mezi městy Okahandja a Otjiwarongo. Je to neuvěřitelný kousek divoké přírody, který nabízí jedinečný pohled na africkou zvěř a dedikovaný personál, který se stará o pohodlí svých hostů.

Jednou z největších výhod navštívení rezervace Erindi je fakt, že oblast je téměř zcela nedotčená turisty. To znamená, že můžete zažít safari pocit, který je naprosto autentický a přirozený. Erindi je domovem více než 20 000 zvířat, včetně slonů, levhartů, gepardů, nosorožců a mnoha dalších, které můžete spatřit při jízdě v terénním vozidle nebo při pěších túrách po rezervaci.

Je také důležité si uvědomit, že Erindi je nejen rezervací pro divokou zvěř, ale také se zde věnují výzkumu a ochraně přírody. Rezervace spolupracuje s místními univerzitami a organizacemi na výzkumu chování zvířat a snaze chránit ohrožené druhy. Pokud se vás tedy zajímá ochrana přírody a práce s divokou zvěří, můžete se na této rezervaci dozvědět mnoho zajímavých informací a také podpořit důležité projekty.

Při návštěvě Erindi si také můžete vychutnat luxusní ubytování a komfortní vybavení. Rezervace nabízí různé možnosti ubytování, od luxusních soukromých chat, které jsou skvělou volbou pro romantický útěk nebo rodinnou dovolenou, až po pohodlné safari kempy, které se nacházejí přímo uprostřed divočiny.

Jedním z nejcennějších zážitků na Erindi je také noční safari, která vám umožní pozorovat noční aktivitu zvířat a zažít zcela novou dimenzi africké přírody. Díky infračerveným kamerám a speciálnímu vybavení budete moci vidět, co se děje ve tmě a sledovat, jak se zvířata chystají na noční lov.

Erindi Private Game Reserve je skutečnou pokladnicí přírody, kterou je třeba objevit. Je to místo, kde se můžete ponořit do divokého světa Namibie a zažít jedinečnou interakci s divou zvěří. Ať už jste milovníkem safari nebo prostě jen hledáte dobrodružství uprostřed přírody, Erindi bude pro vás nezapomenutelným místem, které stojí za návštěvu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Namibie Erindi Private Game Reserve


Q: Jaké jsou možnosti dopravy do Erindi Private Game Reserve?

A: Nejlepší možností dopravy je pronájem automobilu nebo zakoupení transferu z blízkých letišť. Erindi Private Game Reserve je vzdáleno 3 a půl hodiny jízdy od letiště v Windhoeku a 1 hodinu jízdy od letiště v Otjiwarongo.

Q: Jaké druhy zvířat lze v parku vidět?

A: V parku se můžete setkat s mnoha druhy zvířat, jako jsou sloni, nosorožci, lvi, gepardi, hroší, žirafy, divoké psy, zebry, kudú, antilopy a mnoho dalších.

Q: Jaké aktivity jsou v parku k dispozici?

A: V Erindi Private Game Reserve jsou k dispozici různé aktivity jako safari, pěší túry, noční safari, jízda na koni, golf, rybaření a mnoho dalšího.

Q: Jaké jsou ceny za ubytování v parku?

A: Ceny za ubytování se liší podle typu pobytu a sezóny. Většinou se pohybují od 200 USD až do 1000 USD za osobu na noc.

Q: Je nutné očkování před cestou do Namibie?

A: Očkování proti žluté zimnici je nutné při cestě z některých afrických zemí. Dále se doporučuje očkování proti hepatitidě A a B, tyfu, tetanu a chřipce.

Q: Je v parku možné kempovat?

A: Ano, v parku jsou kempy s možností stanování a ubytování v chatkách.

Q: Jaká je nejlepší doba na návštěvu parku?

A: Nejlepší doba na návštěvu parku je od května do září, kdy je zde nižší teplota a menší počet srážek. V tuto dobu je možné pozorovat mnoho zvířat mimo hlavní sezonu.


Dovolená Namibie Erindi Private Game Reserve


Namibie je nádherná a rozmanitá země, která je domovem mnoha druhů divočiny. Jedním z nejlepších míst k prozkoumání této úžasné přírodní scenérie je Erindi Private Game Reserve - soukromá rezervace v jižní Africe.

Erindi Private Game Reserve se rozkládá na ploše 79 000 hektarů a má bohatou paletu divokých zvířat - od slonů až po gepardy. Rezervace je domovem také mnoha ohrožených druhů, jako jsou například nosorožci a gepardi.

Pro návštěvníky Erindi Private Game Reserve je k dispozici mnoho různých aktivit a zážitků. Organizují se tu safari ve dne, kdy můžete pozorovat zvířata v přírodě a zjistit, jak fungují v tomto prostředí. Můžete také využít noční safar a zažít jedinečnou atmosféru temné Afriky.

Pro ty, kteří si chtějí užít více dobrodružství, jsou k dispozici i pěší túry a turistika po horských stezkách, kde lze pozorovat velké množství zvířat, jako je například levhart. Pro vodní nadšence je tu možnost vyzkoušet si kanoistiku a rybaření.

Kromě toho Erindi Private Game Reserve nabízí celou řadu míst k ubytování - od chat až po luxusní hotely, které poskytují úžasné výhledy na divočinu a jsou vybaveny všemi potřebnými zázemími.

Erindi Private Game Reserve je ideální destinací pro ty, kteří chtějí zažít africkou přírodu a zvířata z blízka, aniž by cestovali do davů turistů. Je to místo, kde můžete strávit týdny a nikdy se vám neučasnou. Ubytování, jídlo a zážitky jsou bezkonkurenční a nezapomenutelné. Doporučujeme vám, abyste nevynechali naprosto jedinečnou příležitost navštívit Erindi Private Game Reserve při návštěvě Namibie.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky