Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)

Letenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou malebný ostrovní ráj v Karibiku, který je známý svými úchvatnými plážemi, průzračnými vodami a vřelostí místních obyvatel. Jedním z míst, které byste si neměli nechat ujít při návštěvě Baham, je Sandy Point v Abaco Islands.

Sandy Point se nachází na největším ostrově Abaco, který tvoří severní část Baham. Tento malebný rybářský a přímořský městeček se rozkládá na západním pobřeží ostrova a nabízí návštěvníkům autentický a neokoukaný pohled na bahamskou kulturu a životní styl. Sandy Point je známý také svými úchvatnými plážemi a přírodními krásami.

Při příjezdu do Sandy Point se rozhodně nejdříve vydávejte na pláž. Jednou z nejpopulárnějších pláží je Sandy Point Beach, která je dlouhá přes dva kilometry a na které najdete písek jemný jako mouka. Tato pláž je ideální pro opalování, procházky po břehu nebo pro relaxaci u vln Atlantského oceánu. Z pláže také můžete obdivovat východy a západy slunce, které jsou v této oblasti nezapomenutelné.

Další zajímavostí v Sandy Point je obrovský korálový útes, který se rozkládá nedaleko pobřeží. Tento útes je domovem mnoha druhů korálů, ryb a dalšího podmořského života. Možná se vám podaří obdivovat některou z rarit, jako jsou mořští koně, nebo se třeba odvážíte a vyzkoušíte si šnorchlování či potápění. Nezapomeňte si s sebou vzít potřebné vybavení, abyste si mohli vychutnat podmořský svět.

Navštěvujete-li Sandy Point během období migrace, můžete být svědkem pozoruhodného jevu. Každý rok sem totiž proudí stovky tisíc ptáků, kteří sem míří na svou cestu zpět do Severní Ameriky. Pro milovníky ptactva je toto místo skvělou příležitostí k pozorování a fotografování různých druhů ptáků.

Když jste již unaveni od objevování pláží a přírodních krás Sandy Point, určitě si nenechte ujít místní gastronomii. V této oblasti jsou ryby a mořské plody velmi oblíbenou součástí jídelníčku. Ochutnat zde můžete čerstvé a lahodné plody moře, které máte možnost zakoupit přímo od rybářů. V Sandy Point si můžete také vychutnat tradiční bahamské speciality, jako je smažený humr nebo konch.

Letenka na Bahamy do Sandy Point může být vaším vstupením do ráje. Západní pobřeží ostrova Abaco nabízí návštěvníkům nádherné pláže, úžasný podmořský svět a jedinečnou bahamskou atmosféru. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid, krásu a autenticitu v dalekém ráji. Pokud plánujete návštěvu Baham, dejte Sandy Point na svůj seznam míst, která musíte navštívit.


Dovolená Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě pro dovolenou a každoročně přitahují tisíce turistů. Mezi nejoblíbenější oblasti Baham patří Abaco Islands a konkrétně Sandy Point. Tento malý rybářský městečko se nachází na ostrově Great Abaco a nabízí návštěvníkům neuvěřitelnou krásu bílých pláží a tyrkysového moře.

Proč si zvolit Sandy Point na Bahamách?

Pokud hledáte skutečný ráj, který však není přeplněný turisty, je Sandy Point tou správnou volbou. Tento malebný kout Baham je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří vyhledávají klid a relaxaci daleko od ruchu měst. Pozoruhodné je, že Sandy Point se nachází na území chráněného přírodního parku, takže zde můžete najít mnoho druhů zvířat a rostlin. Přírodní krása městečka fascinuje návštěvníky po celý rok.

Kde se ubytovat v Sandy Point?

Sandy Point není velkým turistickým letoviskem, ale i tak zde najdete několik skvělých možností pro ubytování. Jednou z nejlepších volb je ubytování v plážových chatkách a vilách u moře. Tyto chic ubytování mají většinou k dispozici soukromé pláže, kde si můžete užívat krásy bílého písku a modrého moře. V centru města je k dispozici několik menších hotelů a penzionů. A pokud preferujete soukromí a klid, můžete zvolit pronájem apartmánu nebo domu.

Co dělat v Sandy Point?

Sandy Point nabízí turistům mnoho aktivit. Nejpopulárnější z nich je samozřejmě plážování a koupání v teplém moři. Pro ty, kteří nechtějí jen lenošit na pláži, je tu mnoho sportovních aktivit, jako jsou vodní lyžování, šnorchlování nebo jízda na paddleboardu. Pokud rádi rybaříte, můžete si pronajmout rybářský člun a vyrazit na hluboké moře s místním průvodcem. Sandy Point je také skvělým místem pro pozorování divoké zvěře, jako jsou papoušci nebo leguáni.

Kde se najíst v Sandy Point?

Sandy Point má několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní kuchyni. Pro milovníky mořských plodů jsou k dispozici čerstvé ryby a krevety. Nejznámější restaurací v oblasti je "Nancy's", která nabízí příjemné posezení s výhledem na moře a skvělé mořské plody.

Závěr

Sandy Point je skvělým místem pro dovolenou na Bahamách, pokud hledáte klid a přírodní krásy. Jinak je zde také spousta možností pro aktivní dovolenou a sportovní aktivity. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv činnost, užijete si nezapomenutelnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa.


Počasí Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou známé svou neskutečnou krásou a přenádherným počasím. Jedním z nejpopulárnějších a nejmalebnějších ostrovů na Bahamách jsou ostrovy Abaco, které se nachází v severní části země. Jeden z nich je i Sandy Point, malá rybářská vesnice s úchvatnými plážemi a bohatým korálovým útesem.

Sandy Point leží na vrcholu ostrova Great Abaco a je obklopen tyrkysovými vodami Atlantského oceánu. To vytváří ideální podmínky pro milovníky slunce a vodních sportů. Pláže v této oblasti jsou neuvěřitelně bílé a jemné, s jasnou modrou hladinou, která svádí k plavání nebo šnorchlování.

Co se týče počasí, Sandy Point garya pyšní skvělým tropickým klimatem s vysokou teplotou po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje mezi 25 a 31 stupni Celsia (77-88 °F) a oceánská voda se udržuje kolem 26 stupňů Celsia (79 °F). I když je počasí většinu roku teplé a slunečné, občas se mohou vyskytnout dešťové přeháňky.

Nejteplejší období je v létě, od června do září, kdy teploty dosahují svých maximálních hodnot. V tuto dobu je také největší pravděpodobnost dešťových srážek a tropických bouří. Pokud plánujete návštěvu Baham v této době, je nezbytné si s sebou vzít ochranný krém na slunce, klobouk a plavky, abyste si užili maximum z pobytu na pláži.

Zimní měsíce na Bahamách, zejména od listopadu do března, přinášejí mírnější teploty. Denní teploty se pohybují kolem 20 až 24 stupňů Celsia (68-75 °F), což je stále dostatečně teplé na to, aby se lidé mohli koupat a slunit na pláži. Nicméně oceánská voda v této době může být o něco chladnější, takže není od věci mít s sebou lehký neopren nebo plavky pro zahřátí.

Celkově řečeno, počasí v Sandy Point, jakož i v celých Bahamách, je příjemné a slunečné prakticky po celý rok. Můžete se těšit na teplé teploty, krásné pláže a nádherně modrou vodu. Ať už se rozhodnete navštívit během letních měsíců, kdy je více teplo, nebo v zimě, kdy jsou mírnější teploty, Bahamy vám určitě zlepší náladu a oživí vaše smysly.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


1. Jak se dostanu na Bahamy do Sandy Pointu (Abaco Islands)?
- Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob je letecky. Můžete se dostat na mezinárodní letiště Leonarda Thompsona v Marsh Harbour (nejbližší větší letiště) a poté pokračovat v domácím letu na letiště Sandy Pointu. Alternativně můžete také přijet lodí z jiných ostrovů Baham nebo připlout vlastní jachtou.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Sandy Pointu?
- Sandy Point nabízí několik nádherných pláží. Mezi nejpopulárnější patří Sandy Point Beach, Crossing Rocks Beach a Hole In The Wall Beach. Všechny tyto pláže jsou známé svou bílou pískovou pláží a křišťálově čistou vodou.

3. Jaké aktivity a atrakce jsou v Sandy Pointu?
- Sandy Point je známý svým bohatým korálovým útesem, který nabízí fantastické podmínky pro potápění a šnorchlování. Můžete si také vyzkoušet rybolov nebo se projet na místních lodích. Lisclare's Cultural Centre je zajímavá atrakce, která nabízí náhled do místní kultury a historie. Navštěvování nedalekých ostrovů, jako je například Cay Sal Bank, také patří mezi oblíbené aktivity.

4. Jaké ubytování je k dispozici v Sandy Pointu?
- V Sandy Pointu najdete několik možností ubytování, včetně rodinných domů, penzionů a menších hotelů. Vzhledem k tomu, že Sandy Point není tak turisticky vyhledávanou oblastí jako jiné části Baham, nabídka ubytování může být omezenější. Doporučuje se si rezervovat ubytování předem.

5. Jak se stravovat v Sandy Pointu?
- V Sandy Pointu najdete několik místních restaurací a barů, které nabízejí tradiční bahamskou kuchyni i mezinárodní speciality. Můžete si vychutnat čerstvé mořské plody, grilované maso a různé druhy tropického ovoce. Je také možné si připravit vlastní jídlo v ubytování, pokud máte vybavenou kuchyň.


Ubytování Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších tropických rájů na světě a Sandy Point je jedním z nejmalebnějších míst, které tyto karibské ostrovy nabízejí. Sandy Point se nachází na ostrovech Abaco a je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a nádhernými korálovými útesy. Přístavní městečko je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou na pláži s možností objevování okolní přírody a vodních aktivit.

Když dorazíte do Sandy Pointu, nejpůsobivější věcí, která vás nadchne, je jeho scenérie. Bílé pláže se táhnou tak daleko, jak oko dohlédne, a jejich jemný písek se snoubí s azurově modrou karibskou vodou. Chvíle strávené odpočinkem na pláži a koupáním v krystalicky čisté vodě jsou opravdovou pohádkou. Sledování západu slunce pak krášlí večery v Sandy Pointu a vytváří nádherné barvy na obzoru.

Pokud jde o ubytování, Sandy Point nabízí širokou škálu možností. Zdejší hotely a resorty nabízejí komfortní pokoje a apartmány s nádherným výhledem na oceán. Hosté mohou vybírat mezi luxusními hotely, rodinnými penziony nebo soukromými vilami. Všechny tyto možnosti přinášejí relaxací a odpočinkem obklopeným v tropickém ráji.

Pro ty, kteří preferují větší svobodu a nezávislost, je tu také možnost pronájmu soukromých domů nebo apartmánů. Toto je skvělá volba pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí mít svůj vlastní prostor a zažít příjemnou dovolenou bez nutnosti dodržovat hotelová pravidla.

Když jste ubytovaní v Sandy Pointu, nezapomeňte si vychutnat místní speciality. Bahamská kuchyně je známá svými rybími pokrmy, které jsou připravovány z čerstvě ulovených ryb a plodů moře. Můžete si vychutnat grilované humry, mořské plody, ryby nebo slavné bahamské klobásy. K tomu si můžete dopřát osvěžující koktejly s exotickými ovocnými příchutěmi, které jsou speciálností tohoto ráje.

V okolí Sandy Pointu si můžete také vychutnat širokou škálu vodních aktivit. K dispozici jsou různé možnosti jako potápění, šnorchlování, rybaření, windsurfing nebo jízda na kajaku. Prozkoumejte fascinující korálové útesy, obdivujte pestrou mořskou faunu a flóru nebo si vychutnejte adrenalinové vodní sporty. Abaco Islands jsou proslulé svými vodními aktivitami a Sandy Point je skvělým výchozím bodem pro jejich objevení.

Sandy Point na Bahamách je skutečným rájem pro ty, kteří hledají útulné ubytování s nádhernými plážemi a karibskou atmosférou. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní resort, rodinný penzion nebo soukromou vilu, tento malebný kousek ráje má co nabídnout. Vychutnejte si klidnou dovolenou plnou slunce, písku a křišťálově čisté vody v Sandy Pointu na ostrovech Abaco.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky