Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Kostarika Playa Tambor

Letenka Kostarika Playa Tambor


Pokud hledáte exotickou destinaci pro svou příští dovolenou, neváhejte se podívat na letenky do Kostariky a objevte krásy Playa Tambor. Tato malebná plážová destinace se nachází v srdci poloostrova Nicoya a nabízí návštěvníkům úchvatnou kombinaci bílých písečných pláží, azurového oceánu a tropické přírody.

Playa Tambor je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na pláži. Zdejší pláže jsou zpravidla téměř prázdné a umožňují vám pohodlně si lehnout na lehátko, rozprostřít ručník a vychutnat si sluneční paprsky. Pokud se rádi věnujete vodním sportům, můžete zde zaplavat, potápět se nebo surfovat na drsných vlnách Pacifiku.

Pro ty, kteří si chtějí užít přírodu a objevovat nová místa, je v okolí mnoho možností. Můžete navštívit přírodní rezervace a chráněná území, kde se budete moci setkat se zvířaty jako je nosatce, opice, nebo různými druhy volavek. Tato oblast je také domovem mnoha druhů barvitých ryb a korálů, což umožňuje fantastické mořské potápění.

Pro ty, kdo se zajímají o místní kulturu a historii, je zde také mnoho možností. Můžete navštívit archeologické naleziště Guayabo, které je považováno za nejvýznamnější prekolumbovské naleziště v zemi. Zde se dozvíte o životě původních obyvatel Kostariky a jejich kulturním odkazu.

Kromě přírodního a kulturního bohatství nabízí Playa Tambor také výbornou gastronomii. Můžete ochutnat místní speciality jako je ceviche, pikantní fazolové pokrmy nebo čerstvé mořské plody. Nezapomeňte si vychutnat i výborné kávové zrna Kostariky, která jsou známá po celém světě.

Abyste se dostali do tohoto ráje, je nejlepší si zakoupit letenky do kostarického města San José a odtud pokračovat na Tambor vnitrostátním letem. Letenky do Kostariky můžete získat za dostupné ceny, zejména pokud plánujete svou dovolenou dopředu.

Playa Tambor je jednou z těch destinací, které vám skutečně ukážou, co Kostarika nabízí. Pohodlné letenky, úchvatné pláže, bohatá příroda a skvělá kuchyně - to vše najdete na této malebné pláži. Jestliže se chcete odpočinout a uniknout každodennímu stresu, není nic lepšího, než využít příležitosti a navštívit toto tropické rájové místo.


Dovolená Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor: Rajská dovolená na Kostarice

Kostarika je známá svou bohatou přírodní krásou, kterou si mohou turisté vychutnat na neuvěřitelných plážích, v tropických pralesích a vysokých horách. Jednou z nejvyhledávanějších destinací na Kostarice je Playa Tambor, malebná plážová obec ležící na jižním pobřeží země.

Playa Tambor se pyšní písečnou pláží s azurově modrou vodou Tichého oceánu. Návštěvníci zde najdou dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek. Na pláži si můžete pronajmout lehátka, slunečníky a nechat se hýčkat vrozenou pohostinností místních obyvatel. Svého času byla tato oblast oblíbenou destinací mezinárodních celebrit právě díky svému klidu a kráse.

Turisté navštěvující Playa Tambor také ocení možnosti vodních sportů. Můžete si vyzkoušet surfování na příboji a vyšších vlnách, potápění a šnorchlování ve skalnatých útesech a korálových zátoce, paddleboarding nebo jízdu na vodních skútrech. Kromě těchto adrenalinových aktivit si můžete také pronajmout kajak a prozkoumat okolní laguny a mangrovové lesy.

Okolí Playa Tambor je také domovem přírodních rezervací a chráněných oblastí, které lákají milovníky přírody. Můžete se vydat na trek v přírodní rezervaci Curú, kde můžete spatřit mnoho druhů ptáků, opic a jiných zvířat. Další atrakcí je návštěva ostrova Tortuga, kde se můžete kochat oslnivou bílou pláží a šnorchlovat v křišťálově čisté vodě.

V obci samotné si turisté mohou užít autentickou kostarickou kuchyni, kterou nabízejí místní restaurace. Připravovaná jídla jsou plná čerstvých mořských plodů, tropického ovoce a zeleniny. Užijte si oblíbené kostarické pokrmy, jako je ceviche (marinované rybí maso), casado (kombinace masa, rýže, černého fazolí a salátu) a plátanové cukroví.

Pro ubytování si můžete vybrat z mnoha nabídek. Od luxusních resortů, kde můžete relaxovat ve vile s výhledem na oceán, až po příjemné plážové hotely, které vyhovují každému rozpočtu.

Pokud plánujete dovolenou na Kostarice, nezapomeňte zahrnout Playa Tambor do svého itineráře. Tato malebná obec nabízí nádhernou pláž, adrenalinové aktivity a úchvatnou přírodu, kterou si návštěvníci zamilují. Užijte si svou dovolenou v tomto ráji na zemi a vychutnejte si nezapomenutelné zážitky v Kostarice.


Počasí Kostarika Playa Tambor


Kostarika je země střední Ameriky, která je známá především svou deštnou a tropickou klimou. Playa Tambor se nachází na pobřeží Tichého oceánu v Puntarenasu, a to na západě Kostariky.

Počasí v Playa Tambor se v zásadě dělí na dvě období - suché a deštivé. Suché období trvá od prosince do května a deštivé období trvá od června do listopadu.

V období sucha jsou teploty většinou velmi příjemné. Denní teploty se pohybují okolo 30 stupňů Celsia, zatímco noční teploty jsou kolem 23 stupňů Celsia. V tomto období se můžete těšit na slunečné počasí a modré nebe.

Deštivé období na druhé straně je vlhké a teploty jsou trochu nižší. Denní teploty se pohybují okolo 26 stupňů Celsia a noční teploty kolem 21 stupňů Celsia. V tomto období může být velmi vlhké a prší téměř každý den.

Pokud se chystáte na dovolenou do Playa Tambor, je dobré si uvědomit, že kvůli deštnému období se může stát, že bude omezena nabídka turistických aktivit a mnoho turistických atrakcí může být zavřených. Je však dobré si připravit plány alternativních aktivit, jako jsou prohlídky místních měst nebo návštěvy termálních koupel.

Kostarika je krásná země, plná exotického zvířectva a rostlinstva, a Playa Tambor nabízí nádherné pláže a přírodní scenérie. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit toto místo, užijete si krásnou dovolenou v teplém a přátelském prostředí.


Ubytování Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor je krásné a malebné ubytování na pobřeží Kostariky. Nachází se na poloostrově Nicoya, který je známý pro svou překrásnou přírodu a nádherné pláže. Playa Tambor je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa, kteří sem přijíždějí za relaxací, vodními aktivitami a pozorováním zvířat.

Co se týče ubytování, Playa Tambor nabízí rozmanité možnosti, aby vyhovělo potřebám každého cestovatele. V blízkosti pláže najdete mnoho luxusních all-inclusive hotelů a resortů, které nabízejí veškeré vybavení a zařízení, které můžete očekávat od luxusního pobytu. Tyto hotely mají všechny vybavení, které potřebujete pro aktivní dovolenou, včetně bazénů, fitness center, wellness center a restaurací.

Pro ty, kteří preferují intimnější atmosféru a individuální zážitek, jsou tu také menší nezávislé hotely a pensiony v okolí. Tyto ubytování často nabízejí osobnější a autentičtější zážitek z pobytu v Kostarice. Mnoho z nich je také situováno přímo na pláži, takže si můžete užít úžasný výhled na oceán.

Pro cestovatele, kteří preferují vlastní ubytování a větší flexibilitu, je tu také možnost pronájmu domů a apartmánů ve vesnicích v okolí Playa Tambor. Pronájem domu vám umožní zažít autentickou kostarickou atmosféru a životní styl. Můžete si sami vařit jídlo, poznávat sousedství a plně se ponořit do místní kultury.

Při pobytu v Playa Tambor si budete moci vychutnat širokou škálu aktivit a atrakcí. Pláže v okolí jsou ideální pro opalování, relaxaci a koupání. Voda je teplá a čistá a pobřeží je lemováno palmovými stromy a bílým pískem. Můžete si pronajmout paddleboard nebo kajak a prozkoumat okolní párami, nebo se vydat na rybářský výlet a vyzkoušet své štěstí na rybolovu.

Pro milovníky přírody je v blízkosti Playa Tambor národní park Curu, který je domovem pro mnoho druhů exotických rostlin a zvířat. Můžete se vydat na procházku po parku a pozorovat opice, ptáky a další divoká zvířata. Dále pak lze navštívit i přírodní rezervaci Cabo Blanco, která je vyhledávána pro svou pestrou faunu a flóru.

Playa Tambor je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou na překrásných plážích Kostariky. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít jistotu, že vás čeká skvělý pobyt a nezapomenutelné zážitky ve středu přírodního ráje.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Tambor


1. Jaké aktivity jsou v Playa Tambor k dispozici?
- V Playa Tambor jsou k dispozici různé aktivity, jako například surfování, potápění, rybaření, projížďky na koni, cyklistika, výlety do přírody a návštěva místních atrakcí.

2. Jaký je nejlepší způsob dopravy do Playa Tambor?
- Nejlepší způsob dopravy do Playa Tambor je letecky z San José, což trvá asi 25 minut. Dále můžete dojet autobusem ze San José nebo najmout si auto.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Playa Tambor?
- V okolí Playa Tambor jsou různé krásné pláže, jako například Playa Santa Teresa, Playa Hermosa, Playa Manzanillo a Playa Carmen.

4. Jsou v Playa Tambor k dispozici restaurace a obchody?
- Ano, v Playa Tambor jsou různé restaurace a obchody, které nabízejí širokou škálu jídel a zboží.

5. Jaké jsou nejlepší hotely v Playa Tambor?
- V Playa Tambor jsou k dispozici různé hotely pro různé potřeby a rozpočty. Mezi nejoblíbenější hotely patří Tango Mar Beach Resort & Spa, Barceló Tambor Beach a Hotel Casa Chameleon.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky