Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Japonsko Niseko

Ubytování Japonsko Niseko


Niseko je překrásné horské středisko a jedno z nejoblíbenějších turistických cílů v Japonsku. Leží na severním ostrově Hokkaidó a je známé svými fantastickými lyžařskými podmínkami, malebnou přírodou a příjemnou atmosférou. Pro milovníky zimních sportů i pro ty, kteří preferují klid a relaxaci, je Niseko ideální volbou.

Co se týče ubytování, Niseko nabízí širokou škálu možností, které uspokojí potřeby i nároky různých typů turistů. Pro ty, kteří preferují luxusní a moderní ubytování, jsou zde k dispozici luxusní apartmány a hotely s prvotřídním vybavením a službami. Tyto hotely často nabízejí také výhled na malebné panorama hor a sněžných plání.

Pro ty, kteří chtějí zažít autentickou japonskou atmosféru, jsou zde tradiční ubytovací možnosti, jako jsou ryokany. Jedná se o tradiční japonské hotely, které zahrnují pokoje s tatami (tradiční japonské rohože) a futony (tradiční japonské matrace). Tyto ryokany také nabízejí možnost vyzkoušet si japonskou koupelnu a posezení na futonu při podávání tradičního jídla.

Pro rodiny a skupiny přátel jsou k dispozici i domy a apartmány, které poskytují větší prostor a soukromí. Tyto ubytovací možnosti často zahrnují vlastní kuchyňku, což je skvělé pro ty, kteří chtějí vařit vlastní jídlo a zažít japonskou kuchyni v její podobě.

Niseko je známé svými kvalitními lyžařskými svahy a poskytuje skvělou infrastrukturu pro lyžování. Většina ubytování je přímo připojena na lyžařské trasy, takže si hosté mohou užívat pohodlí sjezdovek v bezprostřední blízkosti svého hotelu nebo apartmánu.

I mimo lyžování a snowboarding je v Niseko mnoho možností, jak strávit čas. Turisté se mohou vydat na pěší túru a objevovat krásy okolních hor, navštívit termální lázně (známé jako onseny), kde se mohou uvolnit a relaxovat, nebo se podívat na tradiční japonské chrámy a svatyně.

Celkově vzato, Niseko je jedinečným a fascinujícím místem pro ubytování v Japonsku. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše preference a požadavky, je tu něco pro každého. Zbývá jen vybrat si tu nejlepší možnost ubytování a zažít toto kouzelné místo na vlastní kůži.


Letenka Japonsko Niseko


Japonsko je jednou z nejzajímavějších zemí na světě, která láká turisty ze všech koutů světa. Země přináší starověkou kulturu, úchvatnou přírodu a moderní technologické inovace. Jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Japonsku je ostrov Hokkaidó, který je domovem jednoho z nejlepších lyžařských středisek - Niseko.

Niseko, které se nachází v městečku Kutchan na severu ostrova, je slavné pro své perfektně upravené sjezdovky, horké prameny a množství sněhu. Oblast Niseko dostává pravidelné přívaly sněhu z Tichého oceánu, což zajišťuje vynikající podmínky pro lyžařské a snowboardové nadšence po celou zimu.

Letenka do Niseko je snadno dostupná z mnoha mezinárodních letišť po celém světě. Letiště New Chitose, které se nachází v blízkosti města Sapporo, je hlavním vstupním bodem pro turisty, kteří se chtějí dostat do Niseko. Z letiště New Chitose je možné se dostat na místo přímo autobusem nebo si můžete vzít pronajaté auto.

Jakmile dorazíte do Niseko, otevírá se před vámi nespočet aktivit, které si můžete užít. Nejenže zde můžete zažít nezapomenutelný lyžařský zážitek, ale můžete si také užít termální lázně a vychutnat si tradiční japonskou kuchyni.

Hlavní lákadlo Niseko spočívá v jeho sněhových podmínkách. Místo je známé svými obrovskými sněhovými srážkami až do 15 metrů za sezónu. To vytváří ideální podmínky pro lyžování nebo snowboarding na některých z nejlepších sjezdovek v Japonsku. V Niseku najdete sjezdovky pro všechny úrovně dovedností, od začátečníků po profesionály. Existuje také mnoho lyžařských a snowboardových škol, které nabízejí lekce pro ty, kteří se lyžování teprve učí.

Pokud si chcete odpočinout po náročném dni na svahu, můžete si užít teplý relax v jednom z mnoha termálních lázní v oblasti. V Japonsku jsou termální lázně známé jako onsen a jsou součástí místní kultury. Niseko má širokou škálu onsenů, ve kterých se můžete namočit a uvolnit.

Po vydatném odpočinku ve stylu můžete vyzkoušet také japonskou kuchyni. Niseko je domovem mnoha skvělých restaurací, které nabízejí tradiční jídlo, včetně sushi, ramenů a soby. Můžete se také vydat na ochutnávku saké, japonského tradičního alkoholického nápoje.

Celkově vzato, letenka do Niseko na lyžařskou dovolenou je pro každého dobrodruha snem. Lyžování ve světově třídním středisku s kvalitními sjezdovkami, termálními lázněmi a lahodnou japonskou kuchyní je zážitkem, který si budete pamatovat celý život. Takže pokud hledáte neuvěřitelný zimní zážitek, neváhejte a kupte si letenku do Niseko hned teď!


Počasí Japonsko Niseko


Japonsko Niseko se nachází v oblasti Hokkaido, kde panuje mírné podnebí s chladnými zimami a teplými léty. Niseko je oblíbeným místem pro lyžaře a snowboardisty díky hojnosti sněhu, který padá od listopadu až do května. Průměrná teplota v zimě se pohybuje kolem nuly až minus 10 stupňů celsia, což vytváří ideální podmínky pro lyžování a sněžné radovánky.

V létě je Niseko ovlivněno monzunovými větry a průměrná teplota se pohybuje kolem 20-25 stupňů celsia. Občasné deště způsobují zelenější krajiny a ideální podmínky pro pěší turistiku.

Celkově je Niseko charakteristickým místem s vysokými srážkami a vysokým sněhovým pokryvem v zimě. Vzhledem k své poloze na severu ostrova Hokkaido je Niseko vystaveno silným větrům a sněhovým bouřím. Toto počasí je ideální pro ty, kteří chtějí zažít autentický zimní zážitek, ale pro ty, kteří hledají slunečné pláže a horké počasí bude Niseko spíše skluzavkou.

Vzhledem k průměrnému počtu srážek během roku, který může dosáhnout až 14 metrů sněhu v zimě a v hodnotě 1,5 m v létě, se Niseko stává místem, kde se mohou turisté těšit jak na velké množství lyžování, tak i na krásnou zelenou krajinu v létě. Je to také skvělé místo k návštěvě pro ty, kteří hledají něco jiného, než je tradiční japonská kultura a zvyky.

Celkově je Niseko krásným místem s nádhernou přírodou během celého roku. Pokud máte rádi zimní radovánky, nebo jste zkrátka nadšení do bílé krajiny, potom je Niseko ideálním místem pro vás, kde se můžete těšit na adrenalin z jízdy na lyžích a sněžných plotech. Pokud si chcete zabít čas po celý rok, pak je Niseko ideálním místem, kde se můžete těšit na turistiku, jízdu na kole a návštěvy krásných míst v okolí. Jedno je jisté, Niseko zajisté nepřipomíná mnohé místy na světě.


Dovolená Japonsko Niseko


Pro milovníky lyžování a sněhových radovánek je Japonsko skvělou volbou pro dovolenou. Mnoho lyžařských středisek nabízí neuvěřitelně kvalitní sníh a perfektní podmínky, které si zamilujete!

Mezi nejoblíbenější střediska patří Niseko, které se nachází na ostrově Hokkaido. Toto středisko je proslulé svou dokonalou kvalitou sněhu díky japonskému moři, které se nachází nedaleko. Připravte se na sníh až do pásu, který je ideální nejen pro lyžování, ale i pro snowboarding, skialpinismus a jiné zimní radovánky.

Mezi další nezapomenutelné zážitky patří relaxace v termálních lázních, tradiční japonská kuchyně a návštěva místních chrámů a svatyní. Při procházce ulicemi Niseka si můžete vychutnat atmosféru městečka plné tradičních obchodů, kaváren a restaurací.

Výhodou je, že na dovolenou do Niseka se můžete vyrazit po celý rok. V létě můžete užívat krásné přírodní scenérie, pěší turistiku, golfové hřiště a vodní sporty. V zimě je pak celé městečko oděno do bílého kabátu z kvalitního sněhu.

Pokud hledáte pro dovolenou něco nezapomenutelného a nezvyklého, Japonsko a středisko Niseko jsou tou pravou volbou. Během jednoho týdne se můžete potěšit vynikajícím jídlem, krásnou přírodou, horami a vodou, klasickou japonskou kulturou i relaxací v lázních.

Tak co ještě čekáte? Stačí se rozhodnout, vyrazit na dovolenou a užít si to, co Japonsko a Niseko nabízí!


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Niseko


Níže uvádím několik častých dotazů a odpovědí týkajících se oblasti Niseko v Japonsku:

1. Jak se dostanu do Niseka?
Niseko se nachází na severním ostrově Hokkaidó a nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je letecky. Nejbližší letiště je New Chitose Airport v Sapporu. Z Sappora pak existují autobusové nebo železniční spoje do Niseka.

2. Jak dlouho trvá cesta z letiště do Niseka?
Cesta z letiště New Chitose Airport do Niseka trvá zhruba 2 až 3 hodiny, v závislosti na dopravních podmínkách a zvoleném přepravním prostředku.

3. Kdy je nejlepší čas navštívit Niseko?
Niseko je známé pro své sněhové podmínky a je nejlepší ho navštívit v zimě, kdy se lyžařská sezóna koná. Období od prosince do února bývá nejlepší.

4. Jaké jsou populární aktivity v Niseku?
Lyžování a snowboarding jsou nejpopulárnějšími aktivitami v Niseku. Existuje zde několik lyžařských středisek nabízejících různé tratě pro všechny úrovně lyžařů a snowboardistů. Kromě toho jsou zde také termální lázně, turistické stezky a možnosti pro jízdu na sněžném skútru.

5. Jaké jsou nejlepší lyžařská střediska v Niseku?
Niseko se skládá z několika lyžařských středisek, které jsou populární mezi turisty. Nejznámějšími jsou Niseko Grand Hirafu, Niseko Village, Niseko Annupuri a Hanazono. Všechny tyto střediska nabízejí různé tratě a vybavení pro lyžaře a snowboardisty.

6. Mluví v Niseku lidé anglicky?
Ano, mnoho lidí v Niseku, zejména ti, kteří pracují v turistickém průmyslu, mluví anglicky. V oblasti Niseko dochází k velkému přílivu zahraničních turistů, a proto je angličtina často používaným jazykem.

7. Existují v Niseku možnosti ubytování?
Ano, v Niseku je mnoho možností ubytování. K dispozici jsou hotely, apartmány, penziony a hostely, které se přizpůsobují různým rozpočtům a preferencím. Je však důležité rezervovat ubytování v předstihu, protože během lyžařské sezóny bývají kapacity omezené.

Toto jsou pouze některé z mnoha dotazů, které by se mohly týkat Niseka v Japonsku. Je také důležité si pamatovat, že informace se mohou měnit, a je proto vždy dobré zkontrolovat aktuální podmínky před cestou.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky