Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Dánsko Legoland Billund

Letenka Dánsko Legoland Billund


Ak plánujete dovolenku na severe Európy a hľadáte vhodný cieľ pre celú rodinu, Legoland Billund v Dánsku je určite miestom, ktoré by ste nemali vynechať. Toto jedinečné tematické parkovisko ponúka zábavu a dobrodružstvo pre všetky vekové kategórie.

Jednoduchou a pohodlnou možnosťou, ako sa dostať do Billundu, je letecky. Existuje niekoľko leteckých spoločností, ktoré ponúkajú priame lety z rôznych destinácií do Billundu. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete cestovať z Blízkeho východu, Európy, Ázie alebo Ameriky, vždy existuje možnosť nájsť letenky, ktoré vám vyhovujú.

Pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo a výzvy, Legoland Billund je skutočným rajom. Park je postavený okolo nesmierne populárneho stavebného hračkového systému Lego, ktorý je milovaný deťmi i dospelými po celom svete. S viac ako 50 atrakciami, vrátane koliesok, horských dráh, jazdiarov, pretekov a mnoho ďalších, Legoland ponúka nekonečnú zábavu a zážitky. Okrem atrakcií sú k dispozícii aj rôzne divadelné predstavenia, vystúpenia, workshopy a možnosť interaktívnej hry s Lego kockami.

Legoland Billund však nie je iba pre fanúšikov Lego. V rámci parku sa nachádza aj aquapark s množstvom bazénov, tobogánov a ďalšími vodnými atrakciami. Pre tých, ktorí sú viac zameraní na vzdelávanie a kultúru, je tu ľudová zábava v podobe vystúpení a historických prezentácií z rôznych období dánskej histórie. Park je tiež obklopený krásnou prírodou, čo poskytuje ďalšie možnosti na výlety a prechádzky.

Ak sa rozhodnete navštíviť Legoland Billund, odporúča sa zabezpečiť si letenky najmenej niekoľko mesiacov vopred. To vám umožní získať najlepšie ceny a aj si naplánovať celú dovolenku podľa svojich potrieb a preferencií. Existujú tiež rôzne balíky a vstupenky, ktoré umožňujú prístup k rôznym časťam parku a atrakciám.

Letecká doprava je rýchla a pohodlná možnosť, ako sa dostať do Billundu, a tým začať svoju dovolenku na Legolandu. Po prílete sa môžete ubytovať v jednom z mnohých hotelov, ktoré sú dostupné v okolí parku, a naplno si užiť všetky zázraky, ktoré tento tematický park ponúka.

Nezáleží na tom, či ste mladí alebo starí, Legoland Billund je miestom, kde sa dajú prežiť nezabudnuteľné zážitky pre celú rodinu. Letenky do Dánska sú k dispozícii, takže neváhajte a dajte sa na cestu do tejto jedinečnej destinácie.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dánsko Legoland Billund


1. Jak se dostanu do Legolandu Billund?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Legolandu Billund, je letecky přistát na letišti Billund. Z letiště je pak dostupné autobusové spojení přímo do Legolandu.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Legolandu Billund?
Odpověď: Otevírací hodiny Legolandu Billund se mohou lišit v závislosti na ročním období. Obecně je však park otevřen od 10:00 do 16:00 nebo dokonce do 20:00.

3. Jaká je vstupní cena do Legolandu Billund?
Odpověď: Ceny vstupenek se liší v závislosti na věku návštěvníka a délce pobytu. Pro dospělého se pohybuje cena vstupenky okolo 400 DKK (dánská koruna) a pro děti okolo 350 DKK.

4. Jak dlouho trvá návštěva Legolandu Billund?
Odpověď: Délka návštěvy Legolandu Billund závisí na individuálních preferencích, ale obvykle zde strávíte celý den.

5. Je možné si v Legolandu Billund najmout kočárek nebo invalidní vozík?
Odpověď: Ano, v Legolandu Billund je možné si pronajmout kočárek nebo invalidní vozík za poplatek. Je doporučeno si je rezervovat předem online.

6. Můžu si vzít vlastní jídlo a pití do Legolandu Billund?
Odpověď: Ano, je povoleno si vzít vlastní jídlo a pití do Legolandu Billund. Nicméně je zde také dostupná široká nabídka restaurací a stánků s občerstvením.

7. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Legolandu Billund, aby se vyhnuli frontám?
Odpověď: Nejlepší časy na návštěvu Legolandu Billund bez velkého množství návštěvníků jsou mimo hlavní sezónu a v pracovní dny. Doporučuje se také dorazit brzy ráno před otevřením parku.

8. Mohu si v Legolandu Billund zakoupit suvenýry?
Odpověď: Ano, v Legolandu Billund je mnoho obchodů s suvenýry, ve kterých můžete zakoupit různé lego produkty a předměty spojené s parkem.

9. Má Legoland Billund ubytovací možnosti v blízkosti?
Odpověď: Ano, v blízkosti Legolandu Billund se nachází několik hotelů a ubytovacích zařízení. Některé z nich jsou dokonce propojeny s parkem přímo.

10. Můžu si v Legolandu Billund zajistit turné nebo průvodce?
Odpověď: Ano, v Legolandu Billund je možné si zajistit průvodce nebo se připojit k organizovanému turné. Tyto služby je však třeba rezervovat předem.


Počasí Dánsko Legoland Billund


Dánsko je malebná země ležící na severu Evropy. Kromě svých bohatých dějin a kultury je známé také díky jedinečnému počasí, které zde panuje. Jedním z nejpopulárnějších míst k návštěvě je bezesporu Legoland Billund, který přitahuje děti i dospělé z celého světa.

Když se bavíme o počasí v Dánsku, je třeba vzít v úvahu jeho polohu. Nachází se na severu Evropy a je obklopeno vodou ze tří stran - Severním mořem na západě, Baltským mořem na východě a Skagerrakem na severu. Tato poloha způsobuje, že počasí je v Dánsku poměrně proměnlivé a často nevyzpytatelné.

V Legolandu Billund, který leží ve střední části Dánska, je klima mírné oceánické. To znamená, že zde zažíváme relativně mírná léta a chladné zimy. Průměrné teploty v létě se pohybují kolem 20 - 25 stupňů Celsia, zatímco v zimě často klesají na 0 až -5 stupňů Celsia. Zimy bývají vlhké a srážkové, často sněhové.

Vzhledem k proměnlivému počasí byste měli být na svou návštěvu Legolandu vždy připraveni. Doporučuje se si s sebou sbalit oblečení vhodné pro teplejší i chladnější dny, pláštěnku na případné deště a také sluneční brýle a opalovací krém na horké dny. Je také vhodné sledovat předpověď počasí před vaší návštěvou, abyste se mohli lépe připravit.

Navzdory proměnlivému počasí Dánsko nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, které lze využít bez ohledu na počasí. Samotný Legoland Billund je z velké části krytý, takže i při deštivém dni si zde můžete užít zábavu na plno. Existuje také mnoho dalších atrakcí, které můžete navštívit, jako třeba Legolandový vodní park, kde si můžete užít vodní radovánky.

Ať už je počasí v Dánsku jakékoliv, Legoland Billund vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Být součástí této legendární atrakce, obklopené tisíci lego kostkami, je skutečně jedinečné. Takže pokud plánujete návštěvu Dánska, nezapomeňte zahrnout do svého programu návštěvu Legolandu Billund – ať už svítí slunce, prší nebo sněží.


Ubytování Dánsko Legoland Billund


Dánsko je světově proslulé svou krásnou přírodou, bohatou historií a zajímavými atrakcemi. Jednou z nejnavštěvovanějších destinací v zemi je bezpochyby město Billund, kde se nachází nejslavnější zábavní park v Dánsku - Legoland. Pokud se rozhodnete tuto ikonickou atrakci navštívit, nemusíte se starat o ubytování, protože v okolí Legolandu i samotném městě Billund je k dispozici mnoho skvělých možností.

Ve městě Billund samotném tvoří možnosti ubytování převážně hotely a penziony. Většina z nich je situována velmi blízko k Legolandu, což je pro rodiny s dětmi ideální volba. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí speciální balíčky pro návštěvníky Legolandu, včetně slev na vstupenky nebo možnosti rezervace času v parku předem. Vybrat si můžete mezi nejrůznějšími typy pokojů, od standardních až po luxusní apartmány, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít nadstandardní zážitek.

Pokud preferujete individuálnější ubytování, můžete se rozhodnout pro pronájem chaty nebo apartmánu. V okolí Billundu je k dispozici mnoho pěkných chat a domků ve venkovském stylu, které poskytují ideální únik z města a zároveň jsou v dosahu Legolandu. Tyto chaty a apartmány jsou obvykle dobře vybaveny a mají vlastní kuchyň, což je skvělá možnost pro ty, kteří preferují vaření vlastních jídel.

Není to však jen město Billund, kde můžete najít ubytování poblíž Legolandu. Ve vzdálenosti pouhých několika kilometrů se nachází město Vejle, které je další populární destinací pro turisty. Zde najdete také řadu kvalitních ubytovacích zařízení, včetně hotelů, penzionů a apartmánů. Vejle je atraktivní svým historickým centrem a malebným přístavem, což je příjemným bonusem pro ty, kteří chtějí zažít více než jen Legoland.

Pokud preferujete nabitější atmosféru a více možností zábavy, můžete se rozhodnout pro ubytování ve větších městech, jako je například město Vejle nebo město Jelling. Tato města nabízejí širokou škálu ubytování, od cenově dostupných hotelů a penzionů po luxusní hotely a butikové ubytování. Navíc, oba tyto destinace jsou v dojezdové vzdálenosti od Legolandu, což z nich dělá skvělé volby pro ty, kteří chtějí kombinovat zážitky z Legolandu s objevováním dalších zajímavých míst.

V každém případě, nezáleží na tom, jestli si vyberete ubytování přímo v Billundu, nebo v okolních městech, máte jistotu, že váš pobyt v okolí Legolandu bude nezapomenutelným zážitkem. Bez ohledu na vaše preference a rozpočet, určitě najdete ubytování, které splní vaše očekávání a poskytne vám komfort a pohodlí po celý váš pobyt v tomto kouzelném dánském městě.


Dovolená Dánsko Legoland Billund


Dovolená v Dánsku: Objevte zázraky Legolandu Billund

Dánsko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro rodinnou dovolenou v Evropě a jeho vrcholnou atrakcí je bezpochyby Legoland Billund. Tento unikátní tematický park postavený z legendárních stavebnic Lego je snem každého dítěte i dospělého fanouška této zábavné hračky. Ať už se jedná o milovníka adrenalinu, dobrodružství nebo architektury, Legoland Billund poskytuje zábavu pro všechny věkové skupiny.

Legoland Billund se nachází ve stejnojmenném městě v jižní části Dánska. Otevřen byl v roce 1968 jako první tematický park Lego na světě a od té doby se stal ikonickou atrakcí Dánska. Park se rozkládá na ploše více než 140 tisíc čtverečních metrů a nabízí nekonečné množství zábavy pro celou rodinu.

Jednou z největších atrakcí Legolandu Billund je samozřejmě Lego Miniworld. Tento ohromující model světa vyrobený z více než 20 milionů lego kostek v detailním měřítku 1:20 zachycuje nejen světoznámé památky, jako je Eiffelova věž, Velká čínská zeď nebo Tower Bridge, ale také dánské město Billund a jeho okolí. Prohlídka Lego Miniworld je fascinujícím zážitkem pro všechny návštěvníky.

Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet adrenalinové zážitky, je připravena řada atrakcí. Korunou mezi nimi je bezesporu horská dráha Lego Ninjango, která vás provede napínavým dobrodružstvím s různými efekty a speciálními scénami. Další atrakce zahrnují různé horské dráhy, kolotoče, vodní zábavní park a mnoho dalšího.

Legoland Billund také nabízí řadu interaktivních aktivit, které poskytují příležitost prozkoumat svět Lego a zapojit se do tvorby různých staveb. Návštěvníci mohou navštívit Lego Automobilovou dílnu, kde mohou sestavit vlastní auta a závodit na závodní dráze, nebo se zúčastnit Lego Pirate Challenge a plavit se po vodních kanálech.

Nezapomeňte také navštívit fascinující akvárium Lego Atlantis, kde můžete objevovat podmořský svět s množstvím ryb, žraloků a dalších vodních tvorů.

Dánsko je také známé svými nádhernými plážemi a krásnou přírodou. V okolí Legolandu Billund se nachází například proslulý Národní park Jelling s unikátními starodávnými památkami, jako jsou runové kameny a starobylé kostely. Pro ty, kteří se chtějí odreagovat od rušných ulic Legolandu, je v okolí také mnoho příležitostí k turistice a k prozkoumání malebného venkova.

Dovolená v Dánsku s návštěvou Legolandu Billund je jedinečným zážitkem, který si pamatujete na celý život. Nejenže se budete bavit a vybudujete nespočet zábavných vzpomínek, ale také budete mít možnost objevit svět Lego zblízka a zažít zábavu, která nezná mezí.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky