Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Barbados Andromeda Botanic Gardens

Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Andromeda Botanic Gardens


1. Kdy jsou Andromeda Botanic Gardens otevřené?
Andromeda Botanic Gardens jsou otevřeny denně od 9:00 do 17:00.

2. Kolik stojí vstupné do Andromeda Botanic Gardens?
Vstupné do Andromeda Botanic Gardens pro dospělé osoby je 30 barbadoských dolarů (cca 390 Kč). Děti do 12 let mají vstup zdarma.

3. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Andromeda Botanic Gardens?
Nejlepší čas na návštěvu Andromeda Botanic Gardens je brzy ráno nebo pozdě odpoledne, aby se vám vyhnuly horkému slunci.

4. Jsou Andromeda Botanic Gardens přístupné pro vozíčkáře?
Ano, Andromeda Botanic Gardens jsou přístupné pro vozíčkáře.

5. Může se v Andromeda Botanic Gardens najíst?
Ano, v Andromeda Botanic Gardens se nachází kavárna, kde si můžete objednat občerstvení a nápoje.

6. Jsou v Andromeda Botanic Gardens dovoleny psy?
Psi nejsou v Andromeda Botanic Gardens povoleni.

7. Jak dlouho trvá prohlídka Andromeda Botanic Gardens?
Prohlídka Andromeda Botanic Gardens trvá přibližně 1-2 hodiny.

8. Co je nejvýznamnější atrakcí v Andromeda Botanic Gardens?
Nejvýznamnější atrakcí v Andromeda Botanic Gardens jsou krásné tropické rostliny a květiny, které jsou pěstovány v botanické zahradě.

9. Existují nějaké omezení pro fotografování v Andromeda Botanic Gardens?
Fotografování je povoleno v Andromeda Botanic Gardens, ale zakázáno je použití selfie tyčí.

10. Jak se dostat do Andromeda Botanic Gardens?
Andromeda Botanic Gardens se nachází ve vesnici Bathsheba. Můžete se tam dostat autobusem, taxíkem nebo pronajmout auto.


Ubytování Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados má mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu a Andromeda Botanic Gardens je jedno z nich. Tato botanická zahrada se rozprostírá na 6 akrů a nabízí návštěvníkům celou řadu druhů rostlin a květin, které jsou specifické pro ostrov Barbados.

Pokud se rozhodnete navštívit Andromeda Botanic Gardens, nabízí se Vám možnost ubytování přímo v oblasti zahrady. Andromeda Cottage je jedním z nejoblíbenějších ubytování pro návštěvníky, kteří chtějí prožít autentický zážitek, kdy jsou obklopeni krásou a klidem působivé zahrady.

Andromeda Cottage nabízí plně vybavené bydlení pro až šest osob. Interiér chaty je velmi světlý a vkusně zařízený. V interiéru naleznete vše, co potřebujete k pobytu, jako například plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, jídelnu, dvě ložnice a koupelnu se sprchou.

Zahrada Andromeda je navíc otevřena od pondělí do soboty, takže vám během pobytu stačí vyjít přímo z chaty a užít si procházku po krásné zahradě. Když už se rozhodnete pro tento pobyt, nezapomeňte zajít do samotného centra zahrady - Andromeda House. Tento dům se nachází v srdci botanické zahrady a nabízí Vám přístup k dalším zajímavým rostlinám.

V Andromeda Botanic Gardens naleznete kolem 600 různých druhů rostlin pocházejících z celého světa. Zahrada se pyšní také mnoha endemickými druhy rostlin, které jsou specifické pouze pro ostrov Barbados. Kromě toho uvidíte a ucítíte také nádherné květiny a okrasné stromy, které jsou tu celoročně v plném rozkvětu.

Andromeda Botanic Gardens a Andromeda Cottage jsou zkrátka ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít klid a krásy ostrova Barbados. Pokud se rozhodnete pro tento zážitek, nezapomeňte si zarezervovat ubytování v předstihu, jelikož je Andromeda Cottage velmi vytížené a má tendenci být rychle vyprodané.


Počasí Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados, ostrov v Karibiku, je známý svou překrásnou přírodou a jedním z největších pokladů tohoto ostrova jsou Andromeda Botanic Gardens. Tyto zahrady se nacházejí v oblasti Bathsheba na východním pobřeží Barbadosu a jsou jedním z nejvýznamnějších botanických zahrad v Karibiku.

Andromeda Botanic Gardens se rozkládají na ploše více než šesti hektarů a jejich výběr rostlin je opravdu ohromující. Zahrada byla založena v roce 1954 paní Iris Bannochie, která se věnovala sbírání a pěstování tropických rostlin. Dnes jsou zahrady spravovány fondem pro ochranu přírody Barbadosu a slouží jako útočiště pro ohrožené a vzácné rostliny.

Při procházce Andromedou návštěvníci objevují neuvěřitelnou rozmanitost rostlinných druhů. Existuje zde přes 600 druhů rostlin ze všech koutů Karibiku a dalších tropických oblastí světa. Mezi hlavní atrakce tohoto místa patří pestrá sbírka orchidejí, včetně několika endemických druhů, které se vyskytují pouze na Barbadosu. Kromě toho zde můžete vidět nejrůznější druhy palmy, bambusu, kvetoucích keřů a stromů.

Andromeda Botanic Gardens jsou také jedinečným ekosystémem. Díky své poloze při pobřeží jsou ovlivňovány slaným větrem a přílivem, což vytváří ideální podmínky pro některé druhy rostlin, které mají rády toto prostředí. Zahrady jsou také domovem pro mnoho druhů motýlů a ptáků, což z nich činí skvělé místo pro pozorování ptáků a ochutnávku přírody.

Pro návštěvníky jsou Andromeda Botanic Gardens ideálním místem k relaxaci a procházce po krásné přírodě. Zahrada je dobře udržovaná a nabízí nádherné výhledy na oceán a okolní krajinu. K dispozici jsou malé stezky, které vás provedou celým areálem a umožní vám objevit jednotlivé sbírky rostlin. Navíc zde najdete také informační tabule, které vám poskytnou podrobnosti o jednotlivých druzích rostlin.

Andromeda Botanic Gardens si získaly světové uznání a jsou jednou z hlavních turistických atrakcí Barbadosu. Lidé z celého světa sem přijíždějí, aby si užili krásu těchto zahrad a naučili se více o místní flóře. Zároveň si mnoho návštěvníků uvědomí i důležitost ochrany přírody a zachování vzácných druhů rostlin.

Pokud se chystáte na Barbados, nezapomeňte navštívit Andromeda Botanic Gardens. Tato krásná místa vám přinese radost a zážitek z jedinečného prostředí, které Barbados nabízí.


Dovolená Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados je neuvěřitelně krásnou destinací, která nabízí nejen nádherné pláže, ale také mnoho jiných přírodních krás. Jednou z nejzajímavějších atrakcí, kterou Barbados nabízí, jsou Andromeda Botanic Gardens. Tyto zahrady jsou nejlepším místem, kde strávit klidný a relaxační den, kde můžete užít překrásné rostliny a květiny.

Andromeda Botanic Gardens se nacházejí na východním pobřeží Barbadosu a do zahrady se může dostat pomocí autobusu nebo taxíkem. Vstupné do zahrady je poměrně dostupné a určitě stojí za to. Po vstupu do zahrady najdete krásné dřevěné stezky a cedule s informacemi o různých druzích rostlin.

Andromeda Botanic Gardens je domovem více než 600 druhů rostlin, které jsou pečlivě vysazeny a udržovány tak, aby byly v perfektním stavu. Naleznete zde různé druhy orchidejí, bromélií, oleandrů a mnoho dalšího. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, což vám umožní vidět různé druhy rostlin v různých prostředích.

Jednou z nejkrásnějších částí Andromeda Botanic Gardens je místo s názvem "Růžová zahrada". Je to největší část zahrady a je v ní vysazeno více než 200 různých druhů růží. Toto místo je obzvláště úchvatné v období března a dubna, kdy jsou růže plně rozkvetlé.

Další zajímavou částí Andromeda Botanic Gardens je "Orchideová zahrada". Toto místo je plné různých druhů orchidejí, které jsou kvůli své kráse velmi oblíbené mezi návštěvníky. Orchideová zahrada je nejkrásnější v období od ledna do května, kdy kvetou nejvíc druhů orchidejí.

Andromeda Botanic Gardens je skvělým místem pro milovníky přírody a květin. Tyto zahrady jsou nejkrásnější v období, kdy všechny rostliny kvetou, ale můžete je navštívit kdykoliv během roku. Pokud se chystáte na dovolenou na Barbados, nezapomeňte navštívit Andromeda Botanic Gardens. Toto místo vám nabídne krásný a klidný den v přírodě, což je vítaná změna po hektických dních strávených na pláži.


Letenka Barbados Andromeda Botanic Gardens


Pokud hledáte jedinečnou dovolenou plnou přírodních zážitků, nemůžeme doporučit nic lepšího než letenku do Barbadosu a návštěvu Andromeda Botanic Gardens.

Andromeda Botanic Gardens, které se nacházejí nedaleko města Bathsheba na východním pobřeží ostrova, jsou jedny z nejkrásnějších botanických zahrad Karibiku. Tyto zahrady se nacházejí na úpatí pohoří Labyrinth a nabízejí vynikající výhled na Atlantický oceán.

Zahrady založil v roce 1954 britský architekt a krajinářský designér Iris Bannochie, který si za cíl stanovil vytvořit útočiště pro vzácné druhy rostlin a ochránit je před vyhynutím. Dnes zahrady obsahují více než 600 druhů rostlin z celého světa, ale s důrazem na tropickou flóru. Kromě toho jsou Andromeda Botanic Gardens domovem pro mnoho ohrožených druhů ptáků a živočichů.

Procházka zahradami vás provede lesními cestičkami, které se vinejí kolem květinově výsadbových zón, lekníny plných vodou a exotických stromů. Najdete zde také rozmanité druhy palmy, bambusů a orchidejí. Další atraktivní místo jsou terasovité zahrady, kde se nacházejí kvetoucí parterové záhony, vodopády a fontány.

Každou hodinu se koná prohlídka zahrad s místním průvodcem, která vás provede všemi částmi zahrad a pomůže vám objevit nejzajímavější rostliny a stromy. Mnoho exponátů roste na útesu nad mořem, takže se můžete těšit na úchvatné výhledy na oceán.

Pokud jste milovníky botaniky a přírody, určitě byste neměli navštívit Barbados ani Andromeda Botanic Gardens vynechat. Letenky na Barbados můžete zakoupit u různých leteckých společností, takže si můžete vydobýt lukrativní ceny. A nezapomeňte si zabalit pohodlnou obuv, abyste byli připraveni na procházku těmito úžasnými zahradami.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky