Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahrajn The Avenues Bahrain

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn The Avenues Bahrain


Nejpoužívanější dotazy a odpovědi týkající se The Avenues Bahrain v Bahrajnu jsou:

1. Jak se dostat do The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain se nachází v Bahrajnu, konkrétně v Manamě, vhodně dostupné ze všech částí města. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je použít osobní automobil, taxi, nebo veřejnou dopravu.

2. Jaké jsou otevírací hodiny The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain je otevřeno každý den od 10:00 ráno do 10:00 večer. Otevírací doba může být o několik hodin prodloužena během svátků a speciálních událostí.

3. Kolik obchodů se nachází v The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain je jedním z největších nákupních center v regionu, s více než 300 obchody různých kategorií, včetně módních značek, elektroniky, potravin, kosmetiky, domácích potřeb a dalších.

4. Jaká je nabídka stravovacích zařízení v The Avenues Bahrain?
- V The Avenues Bahrain je k dispozici široká nabídka stravovacích zařízení, včetně fast foodů, restaurací, kaváren a kavárenských řetězců. Zákazníci si mohou vybrat mezi různými světovými kuchyněmi, jako je arabská, asijská, americká a evropská kuchyně.

5. Nabízí The Avenues Bahrain parkování?
- Ano, The Avenues Bahrain má velké parkoviště s dostatkem parkovacích míst zdarma pro zákazníky. Parkovací prostory jsou dobře označené a snadno dostupné.

6. Nabízí The Avenues Bahrain služby pro rodiny s dětmi?
- Ano, The Avenues Bahrain je přátelské pro rodiny s dětmi a nabízí různé služby pro děti, jako jsou dětské hřiště, herní zóny, kino a speciální akce pro děti během prázdnin.

7. Jaké jsou další atrakce poblíž The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain se nachází v blízkosti dalších turistických atrakcí v Bahrajnu, jako je Národní muzeum Bahrajnu, Souq Manama, bahrajnské muzeum automobilů a Arad Fort. Tyto zajímavosti jsou v dosahu pár minut jízdy od nákupního centra.

Tyto dotazy s odpověďmi by vám měly poskytnout základní informace o The Avenues Bahrain v Bahrajnu. Pamatujte si, že podrobnější informace otevírací doby, obchodech a službách byste měli zkontrolovat na oficiálních webových stránkách The Avenues Bahrain nebo se zeptat místních obyvatel.


Počasí Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn, známý oficiálně jako Království Bahrajn, je malý stát nacházející se v Perském zálivu. Vyhlášený jako jedno z nejvyspělejších a nejbohatších zemí v oblasti, Bahrajn nabízí nejen bohatou historii a kulturu, ale také překrásné počasí po většinu roku.

V centru tohoto krásného státu se nachází obrovské nákupní centrum známé jako The Avenues Bahrain. Toto nákupní centrum je vyhledáváno nejen místními obyvateli, ale i turisty, kteří sem přicházejí za nákupy, zábavou a relaxací.

Co se týče počasí v Bahrajnu, je zde převládající subtropické pouštní klima. To znamená horká léta, mírné zimy a minimální srážky. V létě, které trvá od června do září, teploty se pohybují kolem neuvěřitelných 40 °C, což může být intenzivní a nezvyklé pro ty, kteří nejsou na podobné klimatické podmínky zvyklí. Proto je důležité přijmout opatření, aby se před slunečními paprsky chránili, jako jsou nošení klobouků nebo slunečních brýlí a používání opalovacího krému s vysokou ochranou.

Naštěstí mají budovy v Bahrajnu dobře fungující klimatizace, takže můžete najít útočiště a chladit se v nákupních centrech, včetně The Avenues Bahrain. V zimě se teploty snižují na příjemných 20-25 °C, což je ideální počasí pro procházky po okolí a vychutnávání venkovních aktivit.

V The Avenues Bahrain můžete strávit celý den, procházet se po obchodech a nakupovat nejnovější módu, elektroniku, kosmetiku a mnoho dalšího. Nákupní centrum je moderně navrženo a nabízí široký výběr obchodů, restaurací a kaváren. Najdete zde jak luxusní značky, tak i cenově dostupnější možnosti.

Po nákupu si můžete odpočinout v jednom z mnoha kaváren nebo si dát chutné občerstvení v jedné z restaurací nabízejících široký výběr mezinárodních kuchyní. Můžete také zhlédnout nejnovější filmy v moderním multikinu, které se nachází přímo v The Avenues Bahrain.

Navštivení The Avenues Bahrain je skvělý způsob, jak si užít příjemné, vzrušující a relaxační odpoledne či večer nezávisle na počasí venku. Ať už jste zde na návštěvě na dovolené nebo jste místní obyvatel, toto nákupní centrum vám nabídne jedinečný zážitek.

Kromě nákupního centra The Avenues Bahrain si můžete také prohlédnout další atrakce v Bahrajnu, jako jsou historické památky, muzea, rozlehlé pláže a další. Nicméně, pokud se rozhodnete strávit čas v The Avenues Bahrain, budete mít zaručenou skvělou atmosféru a nezapomenutelný zážitek v této moderní a rozmanité destinaci.


Dovolená Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn, malý stát nacházející se v Perském zálivu, je jednou z nejatraktivnějších destinací pro dovolenou na Blízkém východě. Kromě slavného Formule 1 závodu a bohaté historie nabízí Bahrajn také luxusní nákupní centrum The Avenues Bahrain.

The Avenues Bahrain je známé jako jedno z největších a nejluxusnějších nákupních center na Blízkém východě. Nachází se v hlavním městě Manama a je místem, kde máte více než 600 obchodů k dispozici. S rozlohou přesahující 140 000 metrů čtverečních je The Avenues Bahrain také jednou z nejrozsáhlejších nákupních center na světě.

Jednou z hlavních atrakcí The Avenues Bahrain je jeho design. Centrum je architektonickým skvostem, který zahrnuje moderní a futuristické prvky. Můžete se těšit na procházku pod střechou s prosklenými okny, která umožňují přirozený přístup světla a překrásné výhledy na město.

V The Avenues Bahrain najdete nejen obchody s oblečením a módními doplňky, ale také butiky s luxusními značkami, kosmetiku, elektroniku, knihkupectví, restaurace, kavárny a další zábavová zařízení. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše zájmy nebo preference, v tomto nákupním centru najdete vše, co potřebujete.

Pro milovníky luxusu je The Avenues Bahrain skutečným rájem. Nákupní centrum hostí některé z nejvýznamnějších světových značek, jako jsou Chanel, Gucci, Louis Vuitton, Rolex a mnoho dalších. Můžete si zde dopřát luxusní nákupy a prohlédnout si nejnovější módní trendy.

The Avenues Bahrain nabízí také mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Můžete navštívit moderní multikino, kde se promítají nejnovější filmy, nebo se projít venkovním prostorem plným zeleně a vodních prvků. Pokud jste se trochu unavili od nakupování, můžete si dát kávu nebo oběd v jedné z mnoha kaváren a restaurací, které se v The Avenues Bahrain nacházejí.

Navštěva The Avenues Bahrain je opravdu jedinečný zážitek, který stojí za to zařadit do svého seznamu věcí, které musíte zkusit v Bahrajnu. Bez ohledu na to, zda jste nadšený nakupující nebo prostě jen chcete zažít skvělou atmosféru tohoto místa, The Avenues Bahrain vás určitě nezklame.

Více než jen nákupní centrum, The Avenues Bahrain je kombinací luxusu, zábavy a kulturního bohatství. Nabízí nezapomenutelný zážitek a je ideálním místem pro strávení volného času během dovolené v Bahrajnu.


Letenka Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn, jedna z nejbohatších zemí v Perském zálivu, má pro turisty mnoho zajímavostí, které je možné objevovat po celý rok. Pokud plánujete navštívit Bahrajn, měli byste vzít v úvahu letenky do The Avenues Bahrain, obchodního centra, které se nachází v hlavním městě Manama.

The Avenues Bahrain je největší nákupní centrum v Bahrajnu, které nabízí širokou škálu značkového zboží, restaurací, kaváren a dalších služeb. Toto moderní a luxusní centrum se nachází na ploše více než 130 000 metrů čtverečních a je rozděleno na různé zóny. Například Fashion Avenue, která je největší luxusní zónou v Bahrajnu, nabízí značky Gucci, Prada, Hermes a další, zatímco v současném Parku pod širým nebem si můžete podávat ruce a užívat si různé kulturní a společenské akce.

Akce a obchody nejsou všechny, co nabízí The Avenues Bahrain. V nákupním centru je také mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí jídla a nápoje z celého světa. Pro milovníky kávy je tu Starbucks nebo Costa Coffee a pro milovníky jídla a pití jsou k dispozici řetězce jako McDonald's, Pizza Express, Nando's a KFC. Pokud se rozhodnete trávit celý den v tomto nákupním centru, nemusíte se bát, že byste měli hlad.

The Avenues Bahrain nenabízí pouze nákupy a jídlo, ale také zábavu a rekreaci. K dispozici jsou tři kina s moderní technologií a mnoho zábavných aktivit pro děti, jako například divoké a zábavné zóny.

Začátkem roku 2019 bylo otevřeno rozšíření The Avenues Bahrain, které mělo rozšířit centrum o další čtyři zóny s více než 100 novými obchody a restauracemi. Toto rozšíření přineslo do centra ke zlepšení prostoru pro koncem roku plánovanou umělou pláž, sportovní středisko a další novinky.

V závěru, pokud hledáte určité místo, kde si zakoupit luxusní zboží, poté ochutnat širokou škálu jídel a nápojů a užít si spoustu zábavy a zábavy, The Avenues Bahrain je nejlepší místo pro návštěvu v Bahrajnu a určitě byste měli vzít letenku k návštěvě Bahrajnu.


Ubytování Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je místem snových dovolených a neotřelých zážitků. Pokud se přesvědčíte o jeho kouzlech, určitě byste měli zavítat do města Manama, kde se nachází ohromující The Avenues Bahrain. Jedná se o největší nakupovací centrum ve středovýchodní Asii, které nabízí návštěvníkům nejen nekonečné řady obchodů, ale také luxusní ubytování.

Rezort The Avenues Bahrain je vybudován přímo v areálu centra a okouzlí vás svou moderní architekturou a zároveň atmosférou klidu. Ubytování zde nabízí 6 druhů pokojů: Superior, Deluxe, Executive, Ambassador, Presidential a Royal. Všechny pokoje jsou prostorné a mají velká okna s nádherným výhledem na město.

Vybavení pokojů a koupelen je luxusní. Kromě toho jsou pro návštěvníky k dispozici nejnovější technologie, například 42” LCD televizory, telefonní připojení, zdarma wifi a minibary. V Embassy Suite je navíc k dispozici velký obývací prostor s oddělenou ložnicí a kuchyňským koutem, což je ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí mít více soukromí.

Na vrcholu hotelu se nachází terasa s bazénem a fitness centrem, kde si můžete užívat slunce a relaxovat. Pokud preferujete aktivní dovolenou, je pro vás k dispozici 24 hodin denně otevřená posilovna s moderním vybavením. V případě, že hledáte způsob, jak si odpočinout, můžete navštívit wellness centrum a nechat se hýčkat masážemi a jinými procedurami.

V areálu hotelu najdete mnoho restaurací a barů, které vedou mistři svého oboru. Zájemcům o gastronomii mohu doporučit restauraci CUT, kterou vlastní světově proslulý šéfkuchař Wolfgang Puck. Tato restaurace je populární mezi návštěvníky centra a nabízí nejlepší kulinářské zážitky.

Pokud se rozhodnete zůstat v hotelu přes noc, zůstane vám dost času na prozkoumání nabídky The Avenues Bahrain. Najdete zde 600 obchodů s řadou světoznámých značek, kavárny a restaurace. Kromě toho zde najdete i krytou zábavní oblast s vodními atrakcemi a indoor kartingovou dráhou.

The Avenues Bahrain je tedy nejen největší nakupovací centrum v oblasti, ale také ideálním místem pro luxusní ubytování. Návštěvou tohoto areálu si garantujete nezapomenutelný zážitek a mnoho atrakcí, takže by měl být na vašem seznamu věcí, které prostě musíte vidět, jestliže se rozhodnete pro cestu do Bahrajnu.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky