Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahamy Nassau (hlavní město)

Ubytování Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších exotických destinací na světě a jejich hlavní město Nassau není výjimkou. Nachází se na ostrově New Providence a láká návštěvníky svou bohatou historií, bílými plážemi a tyrkysovými vodami. Ubytování v Nassau je rozmanité a nabízí možnosti pro každého cestovatele.

Nassau je známé svými luxusními resorty, které nabízejí prvotřídní služby a zařízení. V této oblasti se nacházejí hotely s pěti hvězdičkami, které mají k dispozici bazény, wellness centra, soukromé pláže, luxusní restaurace a další vybavení. Tato ubytování jsou ideální pro ty, kteří si chtějí dopřát trochu luxusu a relaxace během své dovolené na Bahamách.

Pokud hledáte něco více cenově dostupného, v Nassau najdete také středně velké hotely a apartmány. Tyto ubytování často nabízejí výhodnější ceny, aniž byste při tom přišli o pohodlí a základní vybavení. Mnoho z nich se nachází poblíž pláže, což je ideální pro milovníky slunce a moře. Hosté mohou využívat také různé aktivity jako jízda na kajaku, šnorchlování nebo golf.

Nassau nabízí také velké množství menších pensionů a penzionů, které jsou levnější a zároveň poskytují příjemné prostředí. Tyto ubytování jsou často rodinného typu a mají menší počet pokojů, což zaručuje větší soukromí a klid. Bydlení v pensionu vám také umožní seznámit se s bahamskou kulturou a tradicemi skrz interakce s místními obyvateli.

Pro ty, kteří preferují nezávislost a soukromí, je zde možnost pronajmout si byt nebo dům. Můžete si vybrat z různých možností, včetně luxusních vil s výhledem na moře a soukromých bazénů. Pronájem bytu nebo domu vám umožní prozkoumat Nassau ve vlastním tempu a zažít zdejší kulturu autenticky.

Nassau, jako přístavní město, nabízí také různé možnosti ubytování pro návštěvníky, kteří přijeli na Bahamy lodí. Můžete vybrat mezi ubytováním na palubě luxusní lodi nebo strávit noc v přístavních hotelych, které jsou přímo připojené k přístavu. Tyto možnosti zajišťují snadný přístup k různým turistickým atrakcím v Nassau a okolí.

V Nassau můžete nalézt ubytování, které vyhovuje vašim specifickým požadavkům a rozpočtu. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní resorty, příjemné hotely nebo autentické penziony, Nassau vám poskytne ideální místo k odpočinku po celodenním objevování skvostů Baham.


Letenka Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy jsou karibským rájem, který láká cestovatele z celého světa svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a slunečním svitem. Hlavním městem Baham je Nassau, které je také největším městem na ostrovech.

Pokud plánujete navštívit Bahamy a objevit krásy jejich hlavního města, začátek vaší cesty je rezervace letenky do Nassau. Letenky do této exotické destinace jsou snadno dostupné a lze je nalézt za rozumné ceny.

Lety na Bahamy jsou poskytovány několika leteckými společnostmi z různých částí světa. Mezinárodní letiště Nassau se nachází na ostrově New Providence, který je hlavním ostrovem Baham. Přistání na letišti je nezapomenutelným zážitkem, když okno letadla nabízí úchvatný pohled na azurové moře a úžasné karibské krajiny.

Po přistání v Nassau vás přivítají teplé větry a přátelští místní obyvatelé. Hlavní město Baham je plné života a nabízí řadu zajímavých aktivit a památek k prozkoumání. Můžete navštívit historický Fort Charlotte, který se nachází nad přístavní oblastí a nabízí nádherný výhled na okolní ostrovy. V blízkosti se nachází také Fort Fincastle, který je známý svou kamennou věží a fascinující historií.

Pokud jste fanoušci přírody, rozhodně se vydejte na ostrov Paradise Island, který je spojen s Nassau mostem. Zde můžete navštívit některý z luxusních resortů, vydat se na pláž nebo si vychutnat řadu vodních aktivit, jako je šnorchlování nebo rybaření. Mezi nejznámější pláže na ostrově patří Cabbage Beach a Love Beach, které lákají svou bílou pískem a azurovým mořem.

Nassau je také známý svým bohatým kulturním životem. Můžete si prohlédnout tradiční domy v koloniálním stylu v pomalém centru města, které je plné obchodů, trhů a restaurací. Můžete ochutnat místní speciality jako conch (námořní plž) nebo jerk chicken (kořeněné kuře). Vyzkoušejte také některý z místních barů, kde se podávají osvěžující místní nápoje, jako je bahamský rum punch.

Po celý rok se v Nassau konají různé festivaly a oslavy, které vám umožní získat bližší pohled do kultury a tradic Baham. Můžete se účastnit zábavného karnevalu Junkanoo, který se koná koncem prosince a začátkem ledna, nebo ochutnat tradiční bahamskou kuchyni na Food and Cultural Festivalu.

Pokud plánujete návštěvu Baham a jejich hlavního města Nassau, nezapomeňte si rezervovat letenku alespoň několik týdnů dopředu, abyste získali nejlepší cenu. Až se dostanete na tyto nádherné ostrovy, připravte se na slunečné dny, azurové moře a nezapomenutelné dobrodružství. Nassau vás rozhodně nezklame svou bohatou kulturou, historií a přátelským prostředím.


Dovolená Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy Nassau, hlavní město země, leží v Atlantském oceánu a je oblíbeným turistickým cílem. Toto tropické rájové místo nabízí úchvatné pláže, mnoho aktivit pro celou rodinu, vynikající kuchyni a úchvatné památky.

Pláže jsou nevyhnutelnou součástí plánu dovolené na Bahamách. Pláž Cable Beach si získala širokou popularitu díky svým bílým pískům a klidným vodám. Pláž Junkanoo je také populární u turistů, ale nabízí více příležitostí k vodním sportům. Pokud hledáte osamocenou pláž, můžete navštívit pláž Cabbage Beach, která je skrytá v zálivu.

Nebaví vás jenom lenošení na pláži? Nassau má mnoho aktivit pro celou rodinu. Můžete si pronajmout skútry a jet po ostrově, zúčastnit se potápění nebo šnorchlování, navštívit národní park, nebo si zahrát golf. Děti určitě ocení návštěvu zdejšího akvária, kde se mohou podívat na všechny druhy místních ryb a žraloků.

Místní kuchyně je kombinací inspirace z Karibiku a amerického jihu. Můžete ochutnat tradiční bahamské speciality, jako jsou ryby a plody moře, krevety, konzervovaný okouzlující kuskus a místní specialitu - bahopecce. Můžete si také vychutnat vynikající koktejly, jako je zpocený perník.

Nassau má také mnoho turistických atrakcí. Zdejší Stará pevnost, postavená Britskou korunou v roce 1740, je veřejnosti přístupná a nabízí skvělé výhledy na město a okolní ostrovy. Záznamník gotické katedrály z království Krista Krále se také nachází v Nassau a je důležitou církevní zastávkou.

Bahamy Nassau jsou ideální dovolenou pro ty, kteří hledají spojení relaxace, dobrodružství, luxusních zážitků a panoramatické krásy. Nabízejí ideální blízkost k moři, ale také okouzlující kuchyni a kulturu. Nezapomeňte si tedy při plánování svého výletu na Bahamy Nassau zahrnout jako jednu z možností.


Počasí Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy jsou slavně známé svou krásnou přírodou, modrou oblohou a teplými plážemi. Hlavní město Baham, Nassau, není výjimkou a nabízí fascinující počasí po většinu roku.

Nassau se nachází na ostrově New Providence a je jednou z nejvíce oblíbených turistických destinací na Bahamách. Toto tropické hlavní město nabízí podnebí vhodné pro příjemný pobyt na pláži. Teplé a slunečné počasí je tady převažující, což je jako stvořené pro milovníky slunečních paprsků a mořských dobrodružství.

Během zimních měsíců, které odpovídají období od listopadu do února, je počasí v Nassau mírně chladnější. Teploty se pohybují kolem 20-25°C. I když se zdá, že teploty jsou mírné, stále je to dostatečně teplé na to, abyste mohli vychutnat venkovní aktivity, jako je plavání, opalování a šnorchlování.

V letním období (červen až září) je Nassau ve své plné slávě. Teploty stoupají a mohou dosahovat až 30°C. Slunečné dny jsou tady normou a možnosti koupání v průzračně modrém moři jsou neomezené. Tato doba je jednou z nejrušnějších, protože se sem sjíždějí turisté ze všech koutů světa, aby si užili teplé počasí, překrásné pláže a bohatou mořskou faunu.

Během podzimu a jara se Nassau obvykle chvíli setkává s deštivým obdobím. I když slunečné dny převažují, občas může přijít i dešťový přeháňkový sprška. Nicméně, ani déšť nemusí být zklamáním, protože vzduch zůstává teplý a voda v moři příjemná na koupání.

Dalším výhodou počasí v Nassau je, že se nachází v oblasti, která je chráněna od hurikánů. Většina hurikánové aktivity míjí tento region, což je další dobrý důvod, proč Nassau je místem k návštěvě přes celý rok.

Pokud se chystáte navštívit Bahamy a Nassau, doporučuje se přibalit do kufru plavky, lehké letní oblečení, opalovací krém a sluneční brýle. Ať už se rozhodnete navštívit Nassau v jakémkoli období, můžete se těšit na teplé a slunečné dny s modrou oblohou a nádhernými plážemi, které lákají k odpočinku a relaxaci.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Nassau (hlavní město)


1. Jak se dostat z letiště na Bahamách do centra města Nassau?
- Z letiště se lze do centra města dostat taxíkem, který je k dispozici před terminálem. Také je možné využít přímo na letišti dostupné autobusové linky, které jezdí do centra města.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Nassau?
- Mezi nejlepší pláže v Nassau patří Cabbage Beach, Cable Beach a Paradise Island Beach. Tyto pláže nabízejí bílý písek, tyrkysové vody a různé vodní aktivity.

3. Co navštívit v Nassau?
- V Nassau můžete navštívit Blue Lagoon Island, krásné zahradní prostory Bahamské botanické zahrady, skvělé muzeum Pirátů nebo prozkoumat historické centrum s jeho trhy a koloniálními budovami.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Nassau?
- Nassau nabízí širokou škálu restaurací s různými kuchyněmi. Mezi oblíbené patří Graycliff Restaurant, Fish Fry na Cable Beach, Poop Deck a Café Matisse.

5. Jaké jsou možnosti ubytování v Nassau?
- V Nassau je k dispozici různá ubytovací zařízení, včetně luxusních hotelů, letovisek, apartmánů a hostinců. Mezi populárními hotely patří Atlantis Paradise Island, Baha Mar a British Colonial Hilton.

6. Jaká je nejlepší doba roku k návštěvě Nassau?
- Nejlepší doba na návštěvu Nassau je v období mezi prosincem a dubnem, kdy jsou teploty příjemné a pravděpodobnost deště je nižší. Léto a podzim mohou být deštivější, ale stále příjemné pro návštěvu.

7. Jaké jsou místní zvyky a tradice na Bahamách?
- Místní lidé na Bahamách jsou velmi přátelští a pohostinní. Doporučuje se respektovat místní kulturu a tradice, například nosit vhodné oblečení při návštěvě náboženských míst, vyhnout se konzumaci alkoholu na veřejných místech a respektovat místní obyvatele.

8. Je nutné mít vízum pro návštěvu Baham?
- Pokud jste občanem země, která nepatří mezi vízově povinné země pro Bahamy, můžete zůstat na ostrovech do 90 dní bez víza. Před cestou je však vždy vhodné zkontrolovat aktuální vízová pravidla.

9. Jaké jsou dopravní možnosti v Nassau?
- V Nassau je možné využít dopravy taxíkem, které jsou běžně k dispozici. Také je možné pronajmout si auto nebo využívat místní autobusovou dopravu.

10. Jaký je měnový systém na Bahamách?
- Na Bahamách se používá Bahamský dolar (BSD), ale přijímají se také americké dolary. Je vhodné mít hotovost, protože ne všechna místa přijímají platební karty.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky