Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahamy Long Island

Počasí Bahamy Long Island


Bahamy jsou skupinou tajemných a krásných ostrovů, které se nacházejí v Atlantském oceánu na severu Karibiku. Mezi nejkrásnější a nejznámější ostrovy v této oblasti patří Long Island. Tento ostrov je domovem několika tisíc obyvatel a přitahuje turisty ze všech koutů světa díky svému nádhernému počasí a úchvatné přírodě.

Bahamy jako celek mají tropické mořské podnebí, což znamená, že jsou zde celoročně teplé teploty. Průměrná teplota se pohybuje mezi 24°C a 30°C po celý rok. V létě se teploty mohou vyšplhat až k 35°C, zatímco v zimě se udržují na příjemných 20°C až 26°C. Teploty v Bahamách jsou tedy velmi příznivé a ideální pro milovníky slunce a tepla.

Co se týče srážek, Bahamy mají sezónní období, kdy je více deště. Období dešťů nastává mezi květnem a říjnem, kdy je také nejtepleji. Průměrné srážky činí kolem 1300 mm ročně, přičemž nejvíce srážek připadá na srpen a září. Ostatní měsíce jsou obecně suché a slunné, takže turisté si mohou užívat slunečného počasí a bezoblačné oblohy.

Na Long Islandu je počasí velmi příznivé pro turistiku a outdoorové aktivity. Ostrov je známý svými krásnými plážemi, korálovými útesy a úchvatnou podmořskou faunou. Turisté se mohou vydat na potápění, šnorchlování nebo jachting a objevovat podmořský život a nádherné korálové zahrady.

Long Island je také domovem několika přírodních zajímavostí, jako je například "Dean's Blue Hole", nejhlubší mořská propast na světě. Tato propast je oblíbeným místem pro potápěče z celého světa. Na ostrově také najdete přírodní parky, vodopády a přírodní přístavy, kde si můžete vychutnat krásu přírody.

Celoroční příznivé klima a fantastické přírodní scenérie dělají z Long Islandu perfektní destinaci pro ty, kteří touží po dovolené plné slunce, pláží a dobrodružství. Turisty sem přitahují také kultura a pohostinnost místních obyvatel, kteří rádi ukazují návštěvníkům krásy svého ostrova.

Pokud toužíte po tropickém ráji s nádhernými plážemi, teplým počasím a neuvěřitelnými podvodními scenériemi, pak je Long Island na Bahamách tím pravým místem pro vás. Připravte si plavky, opalovací krém a buďte připraveni na dovolenou, kterou budete pamatovat navždy.


Letenka Bahamy Long Island


Bahamy jsou zemí, která láká návštěvníky z celého světa svými krásnými plážemi, tyrkysově modrou vodou a tropickým prostředím. Mezi těmito ostrovy se nachází neustálý raj pro dovolenkové hledače, což z nich činí jednu z nejoblíbenějších turistických destinací. Jedním z těchto ohromujících ostrovů je Long Island, který nabízí úžasný dovolenkový zážitek v Karibském moři.

Svůj název získal Long Island díky svému tvaru - úzkému a protáhlému tvaru, který se táhne na východnězápadním směru. Tato osamocená destinace se nachází na jihovýchodě Baham, nedaleko od širší masy země v atlantickém oceánu. I přesto, že Long Island není mezi turisty tak známý, jako třeba Nassau nebo Grand Bahama, je zde spousta věcí, které stojí za to objevit.

Představitelé Long Islandu hrdě tvrdí, že mají nejkrásnější pláže na Bahamách. A není divu, s množstvím bílého písku a azurové vody jsou zde pláže skutečně ohromující. Bailey Town, hlavní město Long Islandu, je jednou z mnoha obcí na ostrově, která se může pochlubit úchvatnými plážemi, které získají srdce návštěvníků. Lidé se sem sjíždějí, aby si vychutnali dokonalý slunečný den, plavali ve vodě a podnikali potápěčské výlety do úžasných korálových útesů.

Přední atrakcí Long Islandu je však Dean's Blue Hole, který je nejhlubším známým modrým výsypkem na světě a nachází se v Cape Santa Maria, na jihozápadním pobřeží. Modrá díra je podvodní propast, která svým návštěvníkům nabízí doslova fascinující pohled na podmořský svět a je oblíbeným místem pro milovníky potápění. Tato propast se skládá z překrásně tyrkysové vody a je obklopená rozmanitým množstvím mořských organismů.

Dalším zajímavým místem, které není ve všech průvodcích uvedeno, je Hamilton's Cave, která je nejdelší jeskynní systém v celých Bahamách. Tato jeskyně je známá díky svým kamenným útvary, podzemním řekám a podzemním jezerům. Návštěva této fascinující jeskyně propůjčí dovolené na Bahamách jedinečný zážitek.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a únik ze všedního života, je zde islandský klid a klidná atmosféra, která Long Island charakterizuje. V kombinaci s jeho neuvěřitelně krásnou přírodou a krystalicky čistými plážemi se stává Long Island ideálním útočištěm pro milovníky přírodních krás.

Snadný přístup na Long Island je možný letecky. Existují řady letů z hlavního ostrova Nassau, které slouží cestujícím v jejich objevování této nezapomenutelné destinace. Letenky na Long Island jsou často dostupné za přijatelné ceny, což z něj činí dostupnou destinaci i pro cestovatele s menším rozpočtem.

Long Island na Bahamách není jen krásný ostrov s úchvatnými plážemi a přírodními divy, ale také destinace, která nabízí jedinečný zážitek a odpočinek. Pro ty, kteří touží po dovolené nabitou krásnými krajinami a klidem mimo ruch a shon turistických oblastí, je Long Island bezpochyby ideální volbou.


Ubytování Bahamy Long Island


Bahamy jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací, a to díky svému krásnému pobřeží a zázemí pro turisty. Long Island patří mezi nejdelší Bahamské ostrovy a nabízí krásné pláže, divokou přírodu a bohatou historii.

Ubytování na Long Islandu zahrnuje řadu možností pro každého turistu. V nabídce jsou hotely, apartmány, vily, bungalovy a rekreační domy. Ceny se mohou lišit v závislosti na místě ubytování a období, ve kterém cestujete.

Pro turisty hledající luxusní ubytování jsou tu nádherné hotely. Tyto hotely nabízejí moderní vybavení, restaurace, bary, bazény, pláže a další vynikající služby. V běžných hotelech jsou k dispozici pokojové služby a možnost úklidu.

Pokud cestujete s rodinou nebo větší skupinou, doporučujeme si pronajmout rekreační dům nebo vilu. Tyto budovy nabízejí mnohem větší prostor a soukromí. Rekreační domy jsou skvělé pro ty, kteří chtějí zažít život na Bahamách a užít si místní atmosféru. Vily jsou pak tou správnou volbou pro ty, kteří hledají ubytování s větším komfortem.

Další volbou jsou apartmány a bungalovy, které jsou cenově dostupnější než luxusní hotely. Tyto ubytování jsou ideální pro páry nebo jednotlivce, kteří chtějí strávit čas na pláži či objevovat ostrov.

Celkově lze říci, že ubytování v Bahamách Long Island je dobrá volba pro každého turistu a lze si vybrat mezi různými možnostmi. Záleží jen na vašich preferencích a požadavcích na ubytování. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel či skromný bungalov, užijete si zde krásné pobřeží a přírodu Baham.


Dovolená Bahamy Long Island


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších turistických míst na světě. Toto tropické ráj v Karibiku nabízí nekonečné pláže, tyrkysově modré moře, nádhernou faunu a flóru a mnoho dalších fascinujících přírodních krás. Mezi nejpřitažlivější části Baham je patří Long Island, který nabízí mnoho zážitků a památek pro turisty.

Jedním z nejlepších zážitků na Long Islandu jsou pláže, které jsou prostě úžasné. Zlatý písek a tyrkysová voda dávají jedinečný vzhled plážím, které se táhnou po celém pobřeží. Další výjimečnou atrakcí je podmořský svět s korály a rybami, které jsou snadno dostupné díky vhodnému vybavení v potápěčských centrech.

Long Island byl také domovem Taina, původních obyvatel Baham. Turisté si mohou prohlédnout mnoho památek ze starověké období a uvidí také části ostrova, které byly dříve obývány lidmi. Mezi nejoblíbenější místa patří dadané památky v okolí Salt Pond, kde se nacházejí starodávné chrámy, hrobky a domy.

Pro turisty, kteří hledají adrenalinové zážitky, jsou na Long Islandu k dispozici mnohé aktivity pro adrenalinové jedince. Tenistové kurty, motokáry a potápění jsou jen několik příkladů z mnoha aktivit, které mohou vyzkoušet. Tyto zážitky jsou nezapomenutelné a plné vzrušení.

Také místní gastronomická kultura patří k největším přitažlivostem Baham. Plody moře a další rybí speciality jsou nabízeny v mnoha místních restauracích, zejména v oblasti Salt Pond. Zdejší rybí trhy nabízejí čerstvé ryby a další plody moře, které si mohou turisté zakoupit a sami si je připravit.

Závěrem, Long Island na Bahamách nabízí nekonečné možnosti pro turisty, kteří hledají přírodní krásy, kulturní památky, adrenalinové aktivity, nebo dobré jídlo. Tato perla Karibiku bude každému zaručeně nezapomenutelnou akrádou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Long Island


Dotazy a odpovědi týkající se Baham Long Island mohou zahrnovat:

1. Jak se dostanu na Long Island na Bahamách?
Odpověď: Nejrychlejším způsobem je letecky se dostat z hlavního města Nassau na Bahamách, kde je mezinárodní letiště.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Long Islandu?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Long Islandu je během období od listopadu do dubna, kdy je počasí příjemné a teplé.

3. Jaké jsou hlavní atrakce na Long Islandu?
Odpověď: Long Island je známý svými krásnými plážemi, turisticky nejvíce navštěvovanými jsou Dean's Blue Hole, Cape Santa Maria Beach a Gordon's Beach. Dalšími atrakcemi jsou historické památky, jako je zřícenina Christopher Columbus Monument a indiánské skalní kresby.

4. Jaké aktivity a vodní sporty mohu na Long Islandu vykonávat?
Odpověď: Na Long Islandu je možné se věnovat šnorchlování, potápění, rybaření, plachtění, kajakování a jízdě na skútrech. Příroda a podmořský svět jsou zde nádherné, takže je ideální místo pro aktivní trávení času venku.

5. Kde se mohu ubytovat na Long Islandu?
Odpověď: Na Long Islandu jsou k dispozici různé možnosti ubytování, včetně resortů, hotelů, chat a vinných sklepů. Mezi populárními ubytovacími zařízeními patří Stella Maris Resort Club, Cape Santa Maria Beach Resort a Gems At Paradise.

6. Jaká je místní kuchyně na Long Islandu?
Odpověď: Místní kuchyně na Long Islandu je ovlivněna zejména mořskými plody a čerstvým ovocem a zeleninou. Mezi oblíbené pokrmy patří conch salad (salát z koníka), grouper (ryba v rodině okounovitých) a bahamská guava dort.

7. Jaká je místní kultura na Long Islandu?
Odpověď: Místní kultura na Long Islandu je ovlivněna africkými, anglickými a americkými tradicemi. Místní obyvatelé jsou známí svou pohostinností a veselým charakterem.

8. Existují na Long Islandu nějaké možnosti pro výlety mimo pláže?
Odpověď: Ano, na Long Islandu je možné navštívit mnoho památek a historických míst. Například můžete navštívit zříceninu Cartright's, kde si můžete prohlédnout staré plantáže, nebo můžete navštívit kostel St Paul's Anglican Church, který je jedním z nejstarších kostelů na Bahamách.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky