Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Turecko Belek Kadriye

Ubytování Turecko Belek Kadriye


Belek Kadriye je malebné turistické město v Turecku, které se nachází v provincii Antalya. Místní ubytování je pro turisty jednou z nejdůležitějších věcí při plánování jejich pobytu v této části Turecka. Belek Kadriye nabízí širokou škálu různých druhů ubytování, aby vyhovovala potřebám a přání svých návštěvníků.

Jednou z nejoblíbenějších možností ubytování v Belek Kadriye jsou luxusní hotely a resorty. Tyto hotely často nabízejí prvotřídní služby a vybavení, které umocňují zážitek z dovolené. Patří sem například bazény, wellnescentra, fitness centra, golfové hřiště a mnoho dalšího. Některé hotely v Belek Kadriye jsou známé svými all-inclusive nabídkami, které zahrnují stravování, nápoje a různé aktivity.

Pro turisty, kteří preferují menší a klidnější ubytování, jsou v Belek Kadriye dostupné také rodinné hotely a apartmány. Tyto ubytovací zařízení obvykle nabízejí prostorné pokoje či apartmány s kuchyňským koutem, aby hostům poskytly potřebný komfort a pohodlí během jejich pobytu. Některé z těchto ubytování mají také venkovní bazény a zahradu, které jsou perfektní pro odpočinek a relaxaci.

Další možností ubytování v Belek Kadriye jsou také menší penziony a hostely. Tyto typy ubytování jsou často levnější a přátelštější k cestovatelům s menším rozpočtem. Penziony nabízejí základní vybavení, čisté pokoje a příležitost pro interakci s místními obyvateli. Hostely zase umožňují cenově dostupné ubytování se sdílenými zařízeními, jako jsou kuchyňky a sociální zařízení.

Belek Kadriye je také oblíbenou destinací pro golfisty, protože město je známé svými vynikajícími golfovými hřišti. Pro tyto návštěvníky jsou dostupné také golfové hotely, které se nacházejí přímo na golfových hřištích. Tyto hotely obvykle nabízejí golfové balkony nebo terasy s výhledem na hřiště.

Nezáleží na tom, jaký typ ubytování si hosté v Belek Kadriye vyberou, mohou očekávat vynikající služby a pohodlné vybavení. Místní hotely a ubytování se snaží poskytnout hostům bezproblémový a příjemný pobyt, aby si mohli užít svou dovolenou v tomto malebném tureckém městě plným přepychu a relaxace.


Letenka Turecko Belek Kadriye


Belek Kadriye, ležící na jihovýchodním pobřeží Turecka, je oblíbenou turistickou destinací pro milovníky krásných pláží, luxusních rezortů a golfového hřiště. Tato oblast je známá nejen svým bohatým kulturním dědictvím, ale také svou bohatou historií.

Jedním z hlavních lákadel této oblasti je blízkost Středozemního moře. Pláže v Belek Kadriye jsou nedotčené a nabízejí nádherný výhled na tyrkysové vody a bílý písek. Místní rezorty poskytují hostům širokou škálu aktivit na pláži, jako je potápění, šnorchlování nebo jednoduše relaxace pod slunečními paprsky.

Mezi hlavní turistické atrakce v této oblasti patří také množství historických památek. Mezi nejznámější patří Aspendos, antické divadlo postavené v 2. století n. l., které stále slouží jako místo konání koncertů a divadelních představení. Další zajímavou památkou je národní park Kurşunlu, který nabízí malebné vodopády a přírodní krásy.

Belek Kadriye je také domovem několika mezinárodně uznávaných golfových hřišť. Milovníci golfové hry zde mohou vyzkoušet své dovednosti na profesionálně navržených hřištích, která nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře.

Cestovatelé, kteří se rozhodnou navštívit Belek Kadriye, si mohou vybrat z široké nabídky hotelů a rezortů, které nabízejí luxusní ubytování a širokou škálu služeb. Hotely zde často disponují také wellness centry, kde si hosté mohou dopřát uvolňující masáže a ostatní lázeňské procedury.

Pokud se rozhodnete navštívit Belek Kadriye, není třeba se obávat dopravy. Mezinárodní letiště Antalya ležící nedaleko je jedním z největších a nejrušnějších letišť v Turecku a nabízí pravidelné lety z celého světa. Z letiště je možné se dostat do Belek Kadriye pomocí místních taxi služeb nebo pronájmu auta.

Celkově vzato, Belek Kadriye je neuvěřitelně krásnou turistickou destinací s bohatou historií, nádhernými plážemi a prvotřídními golfovými hřišti. Pokud hledáte místo, kde si užít dovolenou plnou relaxace a zároveň objevování kultury a přírodních krás, Belek Kadriye je pro vás tou správnou volbou.


Dovolená Turecko Belek Kadriye


Belek Kadriye - perfektní dovolená ve slunečném Turecku

Turecko je oblíbenou dovolenkovou destinací, která láká turisty ze všech koutů světa. Jedním z nejatraktivnějších míst, které si turista v Turecku může vybrat, je Belek Kadriye. Tato malebná oblast se nachází na jižním pobřeží Turecka a nabízí nádherné pláže, luxusní hotely a širokou škálu aktivit pro celou rodinu.

Belek Kadriye je turistické středisko v turecké provincii Antalya, které se těší obrovské popularitě zejména díky svému krásnému přírodnímu prostředí a možnosti strávit zde relaxační a zároveň aktivní dovolenou. Oblast je známá svými dlouhými písčitými plážemi, které jsou vhodné pro opalování i vodní aktivity, jako je například potápění, šnorchlování nebo jízda na vodním skútru.

Jedním z největších lákadel Belek Kadriye jsou samozřejmě luxusní all inclusive hotely, které zde naleznete ve velkém množství. Tyto hotely nabízejí komfortní ubytování, prvotřídní pohostinství a širokou škálu služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Kromě toho zde naleznete také wellness centra, golfová hřiště, bazény a desítky restaurací, kde můžete ochutnat tureckou kuchyni.

Pro ty, kteří přijdou do Belek Kadriye s cílem strávit aktivní dovolenou, je tu také spousta možností. Oblast je známá zejména pro své golfová hřiště, kterých je zde více než 15. Můžete si zahrát golf na mistrovských hřištích, která jsou rozeseta po celé oblasti, a užít si krásného vyhlídky na okolní přírodu. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si vyzkoušet řadu aktivit, jako je windsurfing, kitesurfing nebo vodní lyžování.

Belek Kadriye leží také v blízkosti několika historických a kulturních památek. Pokud vás zajímá historie, můžete navštívit starověké římské památky, jako je Aspendos s dobře zachovalým divadlem, nebo Perge s mnoha archeologickými vykopávkami. Můžete také navštívit blízké město Antalya, které je známé svou pevností, historickou částí Kaleiçi a řadou muzeí.

Belek Kadriye je ideálním místem pro dovolenou, bez ohledu na to, zda hledáte klid a relaxaci, nebo dobrodružství a zábavu. Tato oblast nabízí nádherné přírodní scenérie, pohostinnost místních obyvatel a skvělé služby ve všech směrech. Díky své blízkosti k historickým a kulturním památkám Turecka si navíc můžete udělat malý výlet do minulosti a poznat bohatou historii této oblasti.

Takže pokud plánujete dovolenou v Turecku, nezapomeňte zvážit Belek Kadriye jako svou cílovou destinaci. Tato malebná oblast vám poskytne vše, co byste si mohli přát - odkroutíte si na pláži, vyzkoušíte si řadu vodních sportů, zahrát si golf na špičkových hřištích a navštívíte památky, které vám přinesou kousek minulosti. Bon voyage!


Počasí Turecko Belek Kadriye


Turecko je známé svým krásným a slunečným počasím, a jedním z oblíbených turistických letovisek v této zemi je Belek Kadriye. Nachází se na turecké Riviéře a je oblíbené pro své nádherné pláže a bohatou nabídku aktivit a zážitků.

Belek Kadriye je obklopené Azurovým mořem a zároveň celou řadou hor. Díky této polohy je zde klima středomořského typu, což znamená horká léta a mírné zimy. Teploty v létě běžně dosahují až 35 °C, což přináší ideální podmínky pro opalování a relaxaci na pláži. Moře je zde teplé a nabízí skvělé podmínky pro vodní sporty, jako je potápění, surfování nebo jachting.

Podzimy a jara jsou v Belek Kadriye mírné a příjemné, s průměrnými teplotami kolem 20 °C. Je to ideální čas na procházky a objevování okolí. Zimy jsou mírné s průměrnými teplotami kolem 15 °C. I přesto, že zima není tak teplá, stále je zde mnoho slunečných dnů a teploty jsou dostatečně vyšší na to, aby turisté mohli užívat relaxaci a outdoorové aktivity.

Srpen a září jsou také oblíbené měsíce pro návštěvu Belek Kadriye. Teploty jsou stále velmi teplé, ale méně dusné než v červenci a první polovině srpna. To znamená, že je ideální čas pro prozkoumávání historických památek a přírodních krás v okolí.

Přestože počasí v Belek Kadriye je obecně slunečné a teplé, příroda zde může být také nevyzpytatelná. Občas zde dochází k dešťovým přeháňkám a bouřím, zvláště v zimních měsících. Je proto vždy dobré mít při cestování nějaký nepředvídatelný počasí v záloze.

Belek Kadriye je tedy ideální destinací pro ty, kteří hledají slunečné a teplé počasí pro svou dovolenou. Díky své poloze a středomořskému klimatu přináší toto místo bohatou škálu možností pro outdoorové aktivity a zábavu na pláži. Ať už plánujete odpočinkovou dovolenou nebo dobrodružnou dovolenou, Belek Kadriye vám nabídne všechno, co potřebujete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Turecko Belek Kadriye


Otázka: Jaký je nejbližší letiště k Kadriye v Turecku?
Odpověď: Nejbližší letiště k Kadriye je Antalya Letiště, které se nachází asi 20 km východně od města.

Otázka: Jaké jsou hlavní turistické atrakce v Beleku a Kadriye?
Odpověď: Belek a Kadriye jsou známé svými písčitými plážemi, golfovými hřišti a luxusními hotely. Dalšími turistickými atrakcemi jsou archeologické památky, jako například Perge a Aspendos, památky na starověkou římskou historii a přírodní krásy, jako jsou vodopády Kursunlu a Duden.

Otázka: Jaké jsou nejlepší denní výlety z Beleku a Kadriye?
Odpověď: Mezi nejlepší denní výlety z Beleku a Kadriye patří výlety do starověkých měst Perge a Aspendos, výlety do přírodních parků Koprulu Canyon a Manavgat, výlety na safari do dubajské Sahary a rafting na řece Koprulu.

Otázka: Jaké jsou nejlepší pláže v Beleku a Kadriye?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Beleku a Kadriye patří pláže Kadriye Beach, Belek Beach, Serik Beach a Ören Beach. Všechny pláže jsou písčité a nabízejí návštěvníkům komfortní sluneční lehátka a slunečníky.

Otázka: Jaké jsou nejlepší hotely v Beleku a Kadriye?
Odpověď: V Beleku a Kadriye je mnoho luxusních hotelů, které nabízejí komfortní ubytování a širokou škálu služeb a zařízení. Mezi nejlepší hotely patří Kempinski Hotel The Dome, Rixos Premium Belek, Maxx Royal Belek Golf Resort, Regnum Carya Golf & Spa Resort a Gloria Golf Resort.

Otázka: Kolik stojí taxi z Kadriye do Antalyi?
Odpověď: Cena taxíku z Kadriye do Antalyi se obvykle pohybuje v rozmezí 250 - 300 tureckých lir, což je přibližně 35 - 42 USD nebo 30 - 36 EUR. Ceny se mohou lišit v závislosti na denní době a dopravní situaci.

Otázka: Jaké jsou teploty v Kadriye během léta?
Odpověď: Během letních měsíců (červen - srpen) se teploty v Kadriye pohybují kolem 30 - 35 stupňů Celsia. Noci jsou většinou mírnější s teplotami kolem 20 - 25 stupňů Celsia.

Otázka: Jaký je časový posun v Turecku?
Odpověď: Turecko má oproti Greenwichskému střednímu času (GMT) +3 hodiny. Například pokud je v Londýně 12:00, v Turecku je 15:00.

Otázka: Mohu platit eurem v Turecku?
Odpověď: V Turecku se používá turecká lira (TRY) jako oficiální měna. V některých obchodech a restauracích v turistických oblastech je možné platit eurem, ale kurz může být nižší než u směnárenských kanceláří. Doporučujeme směnit peníze před nástupem na dovolenou.

Otázka: Potřebuji vízum do Turecka?
Odpověď: Od listopadu 2020 jsou občané mnoha zemí, včetně EU, USA a Kanady, osvobozeni od vízové povinnosti do Turecka pro pobyt do 90 dnů v rozmezí 180 dnů. Přesto doporučujeme informovat se o aktuálních podmínkách pro vstup na oficiálních webových stránkách Tureckého ministerstva zahraničních věcí.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky