Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Spojené arabské emiráty The World Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty The World Islands


1. Jaké způsoby přepravy jsou k dispozici na The World Islands?
Odpověď: Na The World Islands se lze dostat lodí, helikoptérou nebo vrtulníkem.

2. Jaké aktivity jsou na The World Islands dostupné pro turisty?
Odpověď: Na The World Islands lze najít mnoho aktivit, jako jsou plážové aktivity, potápění, šnorchlování, vodní sporty, golfové hřiště, luxusní spa a wellness centra, restaurace a bary.

3. Jak dlouho trvá cesta z Dubaje na The World Islands?
Odpověď: Cesta lodí na The World Islands trvá přibližně 20 až 30 minut od Dubaje.

4. Lze na The World Islands najít ubytování?
Odpověď: Ano, v současné době jsou na The World Islands dostupné luxusní hotely a vily, které nabízejí jedinečný zážitek z pobytu.

5. Jaký je nejlepší čas pro návštěvu The World Islands?
Odpověď: Nejlepší období pro návštěvu The World Islands jsou zimní měsíce, od října do dubna, kdy je tam mírné počasí a chladnější teploty. V létě mohou teploty dosáhnout vysokých hodnot.


Dovolená Spojené arabské emiráty The World Islands


Spolu s Dubaiem je jedním z nejznámějších turistických cílů ve Spojených arabských emirátech souostroví The World Islands. Toto malebné místo je umístěno v Perském zálivu, nedaleko pláže Jumeirah. Jedná se o skupinu uměle vytvořených ostrovů ve tvaru mapy světa.

The World Islands jsou rozděleny do sedmnácti oblastí, z nichž každá představuje různé kontinenty a země. Každý ostrov je navržen tak, aby zhmotnil unikátní architekturu a kulturní specifikum dané země. Například na ostrově Francie můžete vidět malebné uličky Paříže, zatímco na ostrově Brazílie je připravena skvělá párty samba.

Toto luxusní turistické místo nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí pro návštěvníky. Můžete se koupat na jedné z mnoha soukromých pláží, jejichž písek byl dovezen ze známých pláží po celém světě. Potápění a šnorchlování jsou další oblíbené aktivity díky bohaté podmořské fauně a flóře. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si vyzkoušet například windsurfing nebo jízdu na vodním skútru.

Pro ty, kteří mají rádi luxus a exkluzivnost, je k dispozici mnoho luxusních hotelů s prvotřídními službami a fascinujícími výhledy na Perský záliv. Interiéry jsou zařízeny ve stylu dané země a nabízejí prvotřídní pohodlí a luxus. Hotelové resorty mají také širokou škálu restaurací, kde můžete ochutnat mezinárodní i místní kuchyni.

Pro milovníky golfového sportu existuje na souostroví The World Islands také golfové hřiště s úžasnými panoramatickými výhledy na moře. Tato hřiště jsou vybavena podle nejvyšších standardů a jsou oblíbená mezi profesionálními hráči i amatéry.

The World Islands jsou také sídlem mnoha luxusních vil a soukromých domů. Tato nádherná rezidenční místa nabízejí klid a soukromí, zatímco jejich majitelé mohou těžit z mnoha výhod, které tento přepychový ostrov nabízí.

Přístup na souostroví The World Islands lze získat lodí nebo vrtulníkem, což přidává dovolené navíc vzrušení. Bez ohledu na způsob přepravy se návštěvníci mohou těšit na neuvěřitelné výhledy na Dubai a okolní krajinu.

Pokud hledáte luxusní a exkluzivní dovolenou ve Spojených arabských emirátech, The World Islands jsou bezpochyby jedno z nejlepších míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Od krásných pláží po velkolepé hotely a jedinečnou architekturu, toto turistické místo nabízí naprosto nezapomenutelné zážitky. Buďte připraveni na rozkošné okořenění své dovolené a pojďte objevit tuto perlu na moři.


Letenka Spojené arabské emiráty The World Islands


Pokud hledáte něco opravdu jedinečného a nevšedního pro vaši další dovolenou, pak se můžete vydat do Spojených arabských emirátů a navštívit ostrovy The World Islands. Jedná se o projekt, který vznikl na počátku 21. století a jeho cílem bylo vytvořit řetězec umělých ostrovů, které by měly podobu celosvětové mapy.

Tento projekt byl zahájen v roce 2003 a během pár let se na něm podílelo více než 3000 dělníků. Ostrovy jsou umístěny v Perském zálivu a mají celkovou výměru více než 64 tisíc čtverečních metrů. Vytvoření těchto ostrovů bylo velmi obtížné a náročné, protože se jedná o území, které bylo původně pod hladinou vody.

Je to opravdu mimořádné místo, které láká turisty z celého světa. Kolem ostrovů můžete projíždět na různých typech lodí, můžete si užít pláže, vodní sporty i pohledy na blízké mrakodrapy Dubaje.

Za návštěvu stojí i vrcholový hotel s názvem „The Heart of Europe“, který se nachází na jednom z ostrovů. Tento luxusní resort nabídne svým hostům vše, co si jen mohou přát – moderní a komfortní ubytování, kulinářské zážitky v restauracích s celosvětovou nabídkou jídel, wellness a fitness centrum a mnoho dalšího.

Pro let do Spojených arabských emirátů a následnou návštěvu The World Islands můžete využít lety ze všech světových letišť. Pokud plánujete tu nejlepší dovolenou vašeho života, určitě si nechte uletět tuto možnost!

The World Islands jsou jedinečným symbolem moderní architektury a splněním snů člověka ovládajícího přírodu. Pokud toužíte po nevšedním zážitku, neváhejte a zažijte nádhernou dovolenou na tomto úchvatném místě v Perském zálivu.


Ubytování Spojené arabské emiráty The World Islands


Spojené arabské emiráty jsou jednou z nejvíce fascinujících destinací na světě. Nabízejí svým návštěvníkům jedinečnou směsici modernosti a tradiční arabské kultury. Mezi nejvíce exkluzivními a atraktivními místy k pobytu v Emirátech patří i The World Islands, což je skupina umělých ostrovů nacházejících se v Perském zálivu.

The World Islands jsou součástí ambiciózního projektu vytvořeného v roce 2003. Koncepce za tímto projektem byla vytvořit malé umělé ostrovy v tvaru mapy světa. Každý ostrov je pojmenován po jednom konkrétním státě a společně tvoří unikátní světovou krajinu. Celkově se jedná o 300 umělých ostrovů, které tvoří rozlohu 9 kilometrů čtverečních.

Vybavenost ostrovů na The World Islands je naprosto luxusní a nabízí nejmodernější vybavení a služby. Na každém ostrově jsou pláže, vily, soukromé rezidence, luxusní hotely, golfová hřiště, luxusní obchody a restaurace. Každý ostrov je navržen tak, aby poskytoval maximální intimitu a soukromí pro své hosty.

Jedním z nejvíce luxusních ubytovacích možností na The World Islands je hotel Côte d'Azur. Tento pětihvězdičkový hotel nabízí nejvíce elegantní a exkluzivní pokoje s panoramatickým výhledem na moře. Hosté mají přístup k soukromé pláži, venkovnímu bazénu, wellness centru, luxusním restauracím a dalším vybraným službám. Hotel Côte d'Azur je dokonalou kombinací luxusu, komfortu a skvělého servisu.

Další možností ubytování na The World Islands jsou soukromé rezidence, které nabízejí absolutní soukromí a špičkový komfort. Tyto rezidence jsou vybaveny vlastním bazénem, terasou, zahradou a přístupem na pláž. Jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější představy hostů a nabízely maximální pohodlí.

Kromě překrásných pláží a luxusního ubytování nabízejí The World Islands i mnoho dalších aktivit a zábavy. Můžete si zahrát golf na jednom z nejlepších golfových hřišť na světě, projížďku na jachtě nebo si vychutnat oblíbené vodní sporty. Rovněž je možné se projít kolem ostrovů a obdivovat unikátní architekturu a přírodní krásy.

Pobyt na The World Islands je skvělou příležitostí zažít dokonalou kombinaci luxusu, klidu a krásy přírody. Díky exkluzivitě a jedinečnosti těchto ostrovů se jedná o jednu z nejoblíbenějších a nejatraktivnějších destinací v Emirátech. Ať už se jedná o relaxaci na pláži, objevování nákupních center nebo prozkoumávání okolního prostředí, pobyt na The World Islands bude nezapomenutelným zážitkem.


Počasí Spojené arabské emiráty The World Islands


Spojené arabské emiráty jsou známé svým horkým a suchým podnebím. Patří sem také skupina umělých ostrovů známá jako The World Islands. Tato skupina ostrovů se nachází u pobřeží Dubaje a rozprostírá se na ploše přibližně 9 km². V tomto článku se podíváme na typické počasí, které v této oblasti panuje.

Klima ve Spojených arabských emirátech je jedinečné a liší se od většiny ostatních světových regionů. Většinou se zde vyskytují dvě základní sezóny - zima a léto. Zimy jsou příjemné a teploty se pohybují v rozmezí 15-25 °C. Během této doby je dále nízká vlhkost a slunečné počasí.

Na druhé straně léta jsou extrémně horká s teplotami přesahujícími 40 °C. Tyto vysoké teploty jsou kombinovány s vysokou vlhkostí a mohou způsobovat nepohodlí. Pro ty, kteří se rozhodnou navštívit The World Islands během letního období, je proto důležité být připraven na extrémní podmínky a dodržovat zdravý rozum.

Dalším faktorem, který ovlivňuje počasí ve Spojených arabských emirátech, je vítr. Během zimy je zde celkem mírný, ale během letního období se může projevovat jako silný a průvanový. To může přinášet do země písek a prach, který snižuje viditelnost a ovlivňuje kvalitu ovzduší.

Srážky jsou v této oblasti velmi vzácné a vysokými teplotami se velmi rychle vypaří. Kvůli nedostatku srážek je též zdejší krajina velmi suchá a pouštní.

Pro milovníky slunečného a teplého počasí jsou Spojené arabské emiráty a jejich umělé ostrovy The World Islands ideálním cílem. Během zimy se můžete těšit na příjemné teploty a slunečné dny, které umožňují vychutnat si plážové aktivity a vodní sporty. Léta jsou však extrémně horká a vyžadují opatření, aby se zabránilo hřešení proti slunci a dehydrataci.

The World Islands tak nabízí možnost uniknout do exotického ráje s jedinečným počasím. Ať už si vyberete návštěvu během zimy nebo léta, určitě zažijete nezapomenutelné zážitky na těchto krásných umělých ostrovech ve Spojených arabských emirátech.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky