Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Rakousko Riezlern

Nejčastější dotazy a odpovědi Rakousko Riezlern


Jak se jmenuje lyžařské středisko v Riezlernu?

Lyžařské středisko v Riezlernu se jmenuje Kleinwalsertal.

Jaké jsou nejlepší aktivity v Riezlernu?

V Riezlernu se dají podniknout různé aktivity, jako například lyžování, snowboarding, turistika, cykloturistika, lezení, rafting, paragliding, a mnoho dalšího.

Kdy se dá v Riezlernu lyžovat?

Lyžování je v Riezlernu možné od prosince do dubna.

Kolik kilometrů sjezdovek má lyžařské středisko v Riezlernu?

Lyžařské středisko v Riezlernu má asi 130 km sjezdovek.

Kolik stojí lyžařské jízdenky v Riezlernu?

Ceny lyžařských jízdenek v Riezlernu se liší dle délky pobytu, dospělí zaplatí přibližně od 45 do 55 eur na den.

Kolik kilometrů je to od Riezlernu do Innsbrucku?

Od Riezlernu je to do Innsbrucku asi 140 km.

Kolik kilometrů je to od Riezlernu do Salcburku?

Od Riezlernu je to do Salcburku asi 240 km.

Je v Riezlernu dostupná veřejná doprava?

Ano, ve Riezlernu je dostupná veřejná doprava, včetně autobusové dopravy a lyžařských autobusů.


Počasí Rakousko Riezlern


Riezlern je malebné horské městečko v Rakousku, nacházející se v údolí Kleinwalsertal. Své návštěvníky okouzluje nejen svým idylickým prostředím a překrásnou přírodou, ale také svými unikátními klimatickými podmínkami.

Díky své poloze v údolí mezi Alpami je Riezlern obklopen hřebeny hor, které přispívají k tvorbě zvláštního mikroklimatu. Tato kombinace horského a alpského podnebí vytváří ve městě velmi příznivé podmínky pro rekreaci a odpočinek.

Jedním z charakteristických prvků počasí v Riezlernu je jeho mírně kontinentální podnebí. To znamená, že zde vládne chladnější léto a mrazivé zimy. V létě se teploty pohybují průměrně kolem 20 °C a v zimě se stahují pod bod mrazu. Nejchladnějšími měsíci jsou leden a únor, kdy teploty často klesají na -10°C a nižší.

Díky své poloze v horách Riezlern disponuje také výraznou sněhovou nadílkou. V zimě se tu fanoušci zimních sportů mohou těšit na ideální podmínky pro lyžování, snowboarding a běžkaření. Místní lyžařské středisko nabízí široké spektrum sjezdových tratí různé obtížnosti, které se táhnou v malebném údolí.

Dalším charakteristickým prvkem počasí v Riezlernu jsou jeho různorodé srážky. Díky hornatému prostředí ve městě často prší, což je pro zdejší lesy a louky velkou výhodou. Rostliny mají dostatek vody a vegetace tak kvete v plné síle.

Podnebí v Riezlernu přitahuje řadu turistů z různých částí světa. Mnoho lidí sem přijíždí za krásnou přírodou, malebnými procházkami a výhledy na okolní hory. Zvláště pak v období jara a podzimu, kdy jsou teploty příjemné a příroda je v plné nádheře.

Riezlern je tedy malým rájem v rakouských Alpách oplývajícím unikátním klimatem. Tato idylická horská oblast nabízí nejen krásnou přírodu, ale také příznivé podmínky pro turistiku, zimní sporty a relaxaci. Jestliže plánujete návštěvu Rakouska, nezapomeňte toto malebné městečko zařadit na svůj seznam.


Ubytování Rakousko Riezlern


Rakousko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací, a to z mnoha dobrých důvodů. Nabízí krásné scenérie, vynikající kuchyni, bohatou historii a mnoho dalšího. Pro turisty, kteří plánují navštívit Rakousko, je důležité najít kvalitní ubytování, které bude vyhovovat jejich potřebám a požadavkům.

Riezlern je půvabné rakouské městečko v okrese Kleinwalsertal, nacházející se v oblasti Vorarlbersko. Riezlern je vynikající destinací pro turisty, kteří hledají ubytování v krásném a klidném prostředí, s vynikajícím výhledem na horské vrcholy. Tyto scenérie tvoří ideální pozadí pro romantické výlety s partnerem, nebo pro rodinné dovolené s dětmi plné aktivit.

V Riezlern najdete mnoho různých možností ubytování, přizpůsobených vašim potřebám. Od hotelů, penzionů a apartmánů až po soukromé chaty, je zde opravdu pro každého něco. Všechny tyto možnosti nabízejí výhled na krásné alpské scenérie a jsou skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat iprodukty rakouské kuchyně.

Hotel Riezlerhof je jeden z nejoblíbenějších hotelů v Riezlern a jeho poloha v centru města, umožňuje snadný přístup k místním atrakcím. Nabízí pohodlné a prostorné pokoje s výhledem na hory, vynikající služby a vynikající snídaně.

Penzion Casa Alpina je ideální volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupné ubytování v Riezlern. Tento penzion nabízí útulné a prostorné pokoje, vynikající snídaně a přátelský personál.

Apartmány Breitachblick jsou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí mít vlastní kuchyň a plně si užívat své dovolené s rodinou nebo partou přátel. Tyto apartmány se nacházejí v blízkosti lyžařského střediska a nabízejí vynikající výhled na hory.

Pokud hledáte soukromé ubytování, můžete zvolit některou z místních chat nebo pronajmout si chalupu v krásném prostředí Alp. Tyto možnosti jsou ideální pro ty, kteří chtějí vychutnat si přírodu bez rušivých vlivů.

Celkově vzato, Riezlern je skvělou destinací pro ty, kteří hledají krásné alpské scenérie a klidné prostředí. Nabízí různé možnosti ubytování všech typů, aby splnily požadavky turistů. Takže pokud plánujete navštívit Rakousko, Riezlern je místem, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost.


Dovolená Rakousko Riezlern


Riezlern je malé městečko v rakouských Alpách, které nabízí idylický a malebný únik z každodenního shonu. Nachází se v údolí Kleinwalsertal v horském regionu Vorarlbersko a je oblíbenou destinací pro letní i zimní dovolenou.

Rakousko je známo pro svou nádhernou přírodu a Riezlern není výjimkou. Živé zelené kopce a horské štíty okolo města lákají turisty k průzkumu a objevování. Okolí nabízí mnoho turistických tras různé obtížnosti, které umožňují pěší turistice, horskou cyklistiku a jízdu na kolečkových bruslích. Pro ty, kteří si chtějí dopřát trochu adrenalinu, existují také možnosti lezení a horolezectví.

V letních měsících je možné si užít také jízdu na koni, golfové hřiště a vodní sporty na nedalekých jezerech. Pro relaxaci a odpočinek je zde mnoho wellness center a termálních lázní, které nabízejí různé druhy masáží a wellness procedur.

Riezlern je také ideální základnou pro výlety do okolních historických a kulturních měst. Například Bregenz, hlavní město Vorarlberska, je vzdálené pouhých 40 minut jízdy autem. Tam si můžete prohlédnout operní festival na plovoucí jeviště, který je jedním z nejznámějších kulturních událostí v Rakousku.

Ve zimě se Riezlern promění na skvělou lyžařskou destinaci. Oblast Kleinwalsertal je součástí lyžařského areálu Oberstdorf-Kleinwalsertal, který nabízí přes 130 km sjezdových tratí různých obtížností. Zde budou milovníci zimních sportů nadšeni. Lyžování, snowboarding, běžkování a sáňkování jsou jen některé aktivity, které můžete v tomto regionu vykonávat. Pro ty, kteří si chtějí užít trochu pauzy od sportů na sněhu, jsou k dispozici kluziště pro bruslení a wellness centra, kde se můžete odpočinout a regenerovat.

Riezlern také nabízí širokou škálu možností ubytování a stravování. Městečko je plné příjemných hotelů, apartmánů a penzionů, které nabízejí pohodlné a kvalitní zázemí pro turisty. Restaurace a kavárny vám pak umožní ochutnat tradiční rakouskou kuchyni a poznat místní kulturu.

Celkově lze říci, že Riezlern je perfektní volbou pro dovolenou v Rakousku, ať už chcete relaxovat a být v přírodě, nebo si užít dobrodružství na horských svazích. Bez ohledu na roční období, vždy si zde najdete něco, co vás zaujme a uchvátí.


Letenka Rakousko Riezlern


Rakousko je pro mnoho turistů oblíbenou destinací díky své nádherné přírodě, horským vrcholkům a malebným vesnicím. Jedním z takových kouzelných míst je i Riezlern, malebné horské městečko ležící v údolí Kleinwalsertal v regionu Vorarlbersko. Pokud se chystáte navštívit tuto oblast, letenka do Rakouska a následně transfer do Riezlernu je nejenom rychlým, ale také velmi pohodlným způsobem, jak dosáhnout tohoto krásného útočiště pro milovníky přírody.

Jeden z nejlepších způsobů, jak cestovat do Riezlernu, je využít mezinárodní letiště ve Vídni, které je dobře napojeno na mnoho evropských letišť. Po příletu do Vídně se můžete přemístit na jedno z místních letišť, která nabízí přímé lety do města Friedrichshafen v Německu. Cesta z Friedrichshafenu do Riezlernu je krátká a trvá pouze přibližně hodinu jízdy, což oceníte zejména, pokud preferujete pohodlné a rychlé cestování.

Další možností je využít konkrétní regionální letiště - Letiště Innsbruck. Innsbruck je populární destinace jak v zimní, tak v letní sezóně díky svému vynikajícímu lyžařskému středisku a množství turistických tras v blízkosti. Jakmile přistanete na letišti Innsbruck, můžete se snadno dostat do Riezlernu buď autobusem nebo si pronajmout auto.

Riezlern samotný je horským rájem, který nabízí skvělé možnosti pro turisty v jakoukoli roční dobu. V zimě je Riezlern vyhledávané středisko pro lyžování a snowboarding, s množstvím upravených sjezdovek a moderních lanových drah. Nádherné horské prostředí a nádherné výhledy na Alpy přitahují milovníky přírody i v letních měsících. Okolní kopce nabízejí mnoho turistických tras pro všechny úrovně zdatnosti a cyklistům jsou k dispozici cyklostezky. Riezlern vám tak umožní objevovat jedinečnou atmosféru rakouského Alp a užívat si odpočinku a relaxace daleko od každodenního stresu.

Připravte se na překrásné výhledy na horské vrcholky, čistý horský vzduch a zážitky, které si budete pamatovat na celý život. Pokud váháte, kde strávit svou dovolenou nebo prodloužený víkend, neváhejte a objevte Riezlern s letenkou do Rakouska. Vaše cesta za nezapomenutelnými zážitky začíná hned na palubě letadla.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky