Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Kongo Odzala Discovery Camps

Letenka Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps: Prozkoumejte tajemství divočiny

Když si představíte safari, pravděpodobně vám vyvstanou v mysli obrazy rozlehlých afrických savan, stád slonů a nosorožců a možná i úžasného setkání s lvy a gepardy. Ale co když vám řekneme, že existuje jedinečné místo, kde se můžete vydat na safari do srdce hustého deštného pralesa na koně, pěšky nebo dokonce v kánoi? Tímto místem je Kongo Odzala Discovery Camps.

Kongo Odzala Discovery Camps se nachází v Kongo-Brazzaville, jedné z nejuznávanějších destinací pro ekoturismus na světě. Tento exkluzivní kempový areál nabízí unikátní zážitky v divočině, která je domovem mnoha vzácných druhů zvířat a rostlin.

Jedním z hlavních lákadel Kongo Odzala Discovery Camps je možnost setkat se s neuvěřitelně různorodým živočišným světem a sledovat ho ve svém přirozeném prostředí. Nachází se zde například jeden z největších světových počtů goril (některé z nich lze vidět krmené hospodáři v blízkosti kempu), stejně jako i dalších vzácných druhů jako jsou mandrily, antilopy a buvoli.

Ubytování v Kongo Odzala Discovery Camps je stejně tak nezapomenutelné jako samotné safari. Kempy jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké standardy ochrany životního prostředí a zároveň poskytovaly příjemné a komfortní prostředí pro hosty. Každý kemp nabízí stylové privátní chatky s vlastními venkovními koupelnami a terasami s úchvatným výhledem na okolní krajinu.

Pravděpodobně nejikoničtější aktivitou v Kongo Odzala Discovery Camps je vyjížďka na koni skrz divočinu. Pojďte si projížďku vychutnat s hřebcem bongo, jedným z nejvíce ohrožených afrických antilop, jako průvodce. Existuje také možnost pěších túr, během kterých se můžete dostat blíže k místní přírodě, a speciální kánoí, která vás zavede do mělčin řeky, kde můžete pozorovat místní zvířata z vody.

Kongo Odzala Discovery Camps se pyšní tím, že je průkopníkem v oblasti ekoturismu a aktivně se snaží chránit a zachovávat tuto jedinečnou krajinu. Kempy jsou plně propojeny s místní komunitou a spolupracují na projektech zlepšujících jejich životy a podporujících udržitelný rozvoj.

Pokud jste ochotni opustit utahané cesty tradičních safari a zažít dobrodružství na nové úrovni, pak je Kongo Odzala Discovery Camps tou správnou volbou. Poznejte nezmapované tajemství divočiny a objevte krásu Kongo-Brazzaville. Zážitek, který si na celý život uchováte.


Dovolená Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps se nachází v srdci afrického Konga a je ideálním místem pro ty, kteří hledají dobrodružnou dovolenou v divočině. Tato destinace nabízí unikátní zážitek, který spojuje dobrodružství, přírodu a ochranu ohrožených druhů.

Odzala-kokoua Národní park, ve kterém se nachází Kongo Odzala Discovery Camps, je jednou z nejrozmanitějších a nejnezničenějších oblastí na planetě. Zdejší lesy a bažiny jsou domovem mnoha ohrožených druhů zvířat včetně goril, slonů, levhartů a šimpanzů. V rámci tohoto odlehlého prostředí si návštěvníci mohou vychutnat neuvěřitelné pozorování zvířat a zároveň přispět k jejich ochraně.

Kongo Odzala Discovery Camps nabízí exkluzivní ubytování ve stylu luxusních safaritentů, které jsou elegantně zařízené a zároveň plně respektují okolní přírodu. Tábořiště jsou navrženy tak, aby minimalizovala vliv na životní prostředí a maximálně integrovala hosty do okolní divočiny. Každý tábor je situován v blízkosti různých biotopů, což umožňuje hostům prozkoumat různé aspekty tohoto úžasného prostředí.

Při pobytu v Kongo Odzala Discovery Camps mají hosté také možnost se zúčastnit různých aktivit a dobrodružství, jako je pozorování goril, safari po řekách v kánoích, noční prohlídky za přítomnosti tlustokrkých slonů či procházky po stezkách v pralese. Pro ty, kteří by chtěli přispět k ochraně ohrožených druhů, existují také programy dobrovolnictví, které jim umožní pomáhat přímo při ochraně a výzkumu.

Další zajímavostí Kongo Odzala Discovery Camps je jeho partnerství s organizací zajišťující ochranu přírody a sociální rozvoj v této oblasti. Zážitek z cesty je tedy ještě obohacen tím, že se hosté mohou podílet na dlouhodobém udržitelném rozvoji komunity a ochraně ohrožených druhů.

Celkově lze říci, že Kongo Odzala Discovery Camps nabízí jedinečnou dovolenou pro ty, kteří milují přírodu a dobrodružství. Kombinace luxusního ubytování, divoké přírody a možnosti přispět k ochraně ohrožených druhů z tohoto místa činí skutečně výjimečnou destinaci. Ať už se rozhodnete prozkoumat pralese, strávit čas s gorilami nebo pomáhat místní komunitě, Kongo Odzala Discovery Camps vám zaručí zážitky na celý život.


Ubytování Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps: Skvělé ubytování pro nezapomenutelnou dovolenou v divočině

Kongo Odzala Discovery Camps je jedinečným a exkluzivním ubytováním nacházejícím se v srdci divočiny v Republice Kongo. Tato řada luxusních táborů nabízí nezapomenutelné zážitky a možnost objevovat úchvatnou přírodu, která je charakteristická pro tento region.

Tábory jsou rozprostřeny v regionu Odzala-Kokoua National Park, což je rozlehlá rezervace s nádhernými lesy, bažinatými oblastmi a říčními systémy. Tento park je domovem mnoha ohrožených živočišných druhů, jako jsou gorily, sloni, antilopy a vzácní ptáci. Zažijete zde opravdu autentickou africkou divočinu.

Každý z těchto táborů je navržen tak, aby dokonale zapadl do okolní přírody, a zároveň poskytoval nejvyšší komfort a pohodlí pro hosty. Tábory nabízejí různé typy ubytování, včetně luxusních chat, stanů a venkovních lázní. Zažijete zde opravdu nezapomenutelný zážitek, když se budete probouzet do zvuků divočiny a budete mít možnost pozorovat místní zvířata z vašeho vlastního podkroví.

K dispozici je také společná jídelna, kde si můžete vychutnat vynikající domácí stravu. Zde se setkáte s dalšími hosty a sdílíte své zážitky z expedic a výprav do divočiny. Personál tábora je vstřícný a ochotný a rád vám pomůže s jakýmkoli dotazem nebo požadavkem.

Hlavním důvodem, proč se mnoho lidí rozhodne navštívit Kongo Odzala Discovery Camps, je možnost setkání s gorilami. Park je známý svou populací západních nížinných goril, které jsou vzácným a ohroženým druhem. Můžete se připojit k profesionálním průvodcům a projít se po zachovaných stezkách, které vás doveou přímo ke skupinám goril. Tato zkušenost je neuvěřitelně vzrušující a jedinečná.

Kongo Odzala Discovery Camps také nabízí další aktivity a výlety pro hosty, jako jsou pěší túry, projížďky na kanoe, safari a pozorování ptáků. Každý z těchto programů je pečlivě navržen tak, aby hosté měli co největší možnost objevit a rozumět tomuto jedinečnému životnímu prostředí.

Při návštěvě Kongo Odzala Discovery Camps si můžete být jisti, že vaše dovolená bude nezapomenutelná. Budete mít příležitost objevovat úchvatnou přírodu a pozorovat ohrožené živočišné druhy ve svém přirozeném prostředí. V kombinaci s pohodlným ubytováním a výborným servisem od personálu, je tato dovolená tou pravou volbou pro každého, kdo touží po dobrodružství a objevování.


Počasí Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps: Úžasné dobrodružství ve středu Afriky

Když si představíte africkou krajinu, pravděpodobně vám napadnou obrazy savan, divokých zvířat a slunečného počasí. Ale co když vám řeknu, že Kongo také nabízí své vlastní kouzlo a to ve formě Kongo Odzala Discovery Camps? Tato safari kempová zařízení představují jedinečný zážitek pro dobrodruhy, kteří se chtějí vydat do srdce divočiny a prozkoumat místní přírodu.

Kongo Odzala Discovery Camps se nacházejí v Odzalském národním parku, který leží ve středu Konga. Tento park je domovem bohaté divočiny, která zahrnuje lední medvědy, gorily, slony a mnoho dalších druhů zvířat. Kempy samotné se nacházejí uprostřed deštného pralesa, který nabízí úžasně rozmanitý ekosystém.

Kromě pozorování zvířat mají návštěvníci také možnost se zapojit do místních ochranářských programů a projít si exkurze s odborníky na místní faunu a flóru. Kempy samy o sobě jsou velmi komfortní a elegantní, což vám umožní prožít příjemný pobyt v srdci divočiny. Každý kemp je vybaven veškerým potřebným vybavením, včetně moderního sociálního zařízení a pohodlných lůžek.

Co se týče počasí, Kongo Odzala Discovery Camps nabízí svojí neodolatelnou vaření jak na suchu, tak v dešti. Vysoké teploty tu převládají celý rok, s maximy kolem 30-35 °C. Srážky jsou poměrně vysoké, především v období dešťů, které může trvat od dubna do listopadu. Proto je doporučeno navštívit kempy v období sucha, které je od prosince do března.

Přestože se může zdát, že deštivé počasí může omezit vaše možnosti prozkoumávání, opak je pravdou. Dešťové období způsobí, že prales žije na maximum a mnoho zvířat je aktivních. Toto období také nabízí větší možnost spatřit vzácnější druhy ptáků, květin a hmyzu.

Kongo Odzala Discovery Camps jsou skutečným pokladem, který je třeba objevit. Umožňují návštěvníkům prozkoumat krásy africké přírody v její nejčistší formě. Ať už jste dobrodruh, fotograf nebo jen milovník přírody, tato destinace vám nabídne nezapomenutelné zážitky ve středu Afriky.

Takže pokud hledáte dobrodružství a chcete prozkoumat nové prostředí, přijďte do Kongo Odzala Discovery Camps a buďte svědkem nesmírné krásy africké divočiny. Připravte se na fascinující setkání se zvířaty, nádhernou přírodu a nezapomenutelné zážitky, které budete moci sdílet s ostatními.

Nejlépe si dobrodružství zarezervujte předem, protože tyto kempy jsou velmi vyhledávané. Stačí se vydat do středu Afriky a nechat se vést radostí z přírody. Kongo Odzala Discovery Camps jsou připraveny vám nabídnout nejen úžasnou atmosféru, ale také neopakovatelný zážitek. Takže se pusťte do objevování a nechte se okouzlit krásami tohoto překrásného místa.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kongo Odzala Discovery Camps


1. Jak se dostanu do Kongo Odzala Discovery Camps?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Kongo Odzala Discovery Camps je letecky. Hlavní letiště, které slouží jako brána do této oblasti, je letiště Brazzaville Maya-Maya. Odtud můžete pokračovat vnitrostátním letem do Camp Lékédi nebo Mboko.

2. Kolik stojí pobyt v Kongo Odzala Discovery Camps?
Odpověď: Ceny pobytu v Kongo Odzala Discovery Camps se liší v závislosti na délce pobytu, vybraných aktivitách a typu ubytování. Doporučujeme kontaktovat přímo táborové rezervace pro informace o aktuálních cenách.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici v Kongo Odzala Discovery Camps?
Odpověď: V Kongo Odzala Discovery Camps můžete zažít různé aktivity, včetně výletů do džungle, pozorování goril, safari na vodní hladině, nočních procházek za zvířaty a pozorování ptáků. Existuje také možnost navštívit místní vesnice a seznámit se s kulturou a tradicemi místních obyvatel.

4. Jaká je doporučená doba pobytu v Kongo Odzala Discovery Camps?
Odpověď: Doporučuje se strávit alespoň 3 až 4 dny v Kongo Odzala Discovery Camps, aby si hosté mohli plně užít všechny aktivity a poznat místní přírodní a kulturní bohatství.

5. Můžete mi poskytnout informace o ubytování v Kongo Odzala Discovery Camps?
Odpověď: V Kongo Odzala Discovery Camps jsou k dispozici různé typy ubytování, včetně stanových táborů, chatrčí a luxusních chýší. Všechna ubytování jsou vybavena pohodlným nábytkem, vlastní koupelnou a terasou s výhledem na okolní krajinu.

6. Jaká je nejlepší doba roku pro návštěvu Kongo Odzala Discovery Camps?
Odpověď: Nejlepší dobou pro návštěvu Kongo Odzala Discovery Camps je v období sucha, které trvá od května do září. V tomto období je klima příjemné a srážky jsou minimální, což usnadňuje pozorování zvířat a dalších aktivit.

7. Můžete mi poskytnout informace o místní fauně a flóře v Kongo Odzala Discovery Camps?
Odpověď: Kongo Odzala Discovery Camps je domovem pro bohatou rozmanitost druhů rostlin a zvířat. Mezi nejznámější obyvatele této oblasti patří gorily, sloni, levharti, hroši, buffalové, antilopy a různé druhy ptáků a motýlů.

To jsou nejčastější dotazy a odpovědi související s Kongo Odzala Discovery Camps.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky