Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Kanada Magdalen Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Kanada Magdalen Islands


1. Jak se dostanu na Magdaléniny ostrovy?

Na ostrovy se dá dostat letadlem ze dvou hlavních měst: Quebecu a Montréalu. Dále je možné využít trajekty z PEI (Prince Edward Island) nebo Nova Scotia.

2. Jsou na ostrovech pláže?

Ano, ostrovy jsou obklopeny krásnými plážemi, které jsou hojně navštěvované turisty.

3. Co mám vzít sebou na Magdalen Islands?

Doporučeným oblékáním jsou vrstvy oblečení, protože se může zrána i večer ochladit. Nesmí chybět ani plavky, sluneční brýle, opalovací krém, klobouk či čepice.

4. Kdy je nejlepší období na návštěvu ostrovů?

Nejlepší období pro návštěvu je od června do září.

5. Jsou na ostrovech dostupné služby?

Ano, na ostrovech jsou běžné veškeré služby jako např. restaurace, obchody, lékárny, bankomaty aj.

6. Co bychom mohli na ostrovech podniknout?

Na ostrovech můžete zajít na pláž, projížďky na kole, surfování, kánoistiku, rybaření či procházky přírodou. Také můžete navštívit místní muzea, galerie, kostely, přístavy a plážové promenády.

7. Jaká měna se používá na ostrovech?

Měnou, kterou se používá na ostrovech, je kanadský dolar.

8. Jaká řeč se na ostrovech používá?

Úředním jazykem na ostrovech je francouzština, ale lidé mluví i anglicky.

9. Kde lze na ostrovech ubytovat?

Na ostrovech lze najít mnoho možností ubytování – apartmány, hotely, kempy či motely.

10. Jsou na ostrovech obchody s rybami?

Ano, na ostrovech najdete mnoho obchodů s rybami se zajímavou nabídkou čerstvých ryb a mořských plodů.


Počasí Kanada Magdalen Islands


Magdalen Islands jsou malebným souostrovím nacházejícím se v Zálivu svatého Vavřince na východě Kanady. Tato malá skupina ostrovů, zvaná také Magdalenské ostrovy, je oblíbeným cílem turistů z celého světa díky svému úchvatnému přírodnímu prostředí a jedinečné atmosféře. Jednou z klíčových charakteristik této oblasti je její proměnlivé a často nepředvídatelné počasí.

Magdalenské ostrovy mají oceánské klima s mírnými léty a chladnými, vlhkými zimami. Díky své geografické poloze jsou tato ostrovní souostroví vystavena různým povětrnostním podmínkám, které ovlivňují teplotu, srážky a sílu větru.

Léto na Magdalenských ostrovech je krátké a relativně chladné. Průměrné teploty se pohybují kolem 20 stupňů Celsia, ale mohou dosahovat až 25 stupňů. Není neobvyklé, že teploty se v průběhu dne výrazně mění, a tak si návštěvníci musí být připraveni na převlékání. Oblečení do vrstev je ideální volbou, protože se počasí může rychle změnit od slunečního a teplého po oblačné a chladné.

Podzim na Magdalenských ostrovech je obdobím přechodu mezi létem a zimou. Teploty se začínají snižovat, průměrné maximum je kolem 15 stupňů Celsia, ale noční teploty mohou být již pod bodem mrazu. Podzimní období je také charakteristické většími srážkami, které mohou být intenzivní a nepravidelné.

Zima na Magdalenských ostrovech je studená a sněhová. Průměrná teplota v lednu, nejchladnějším měsíci, se pohybuje okolo -10 stupňů Celsia. Srážky se převážně vyskytují ve formě sněhu, a to i v kombinaci s větrnými podmínkami, které vytváří sněhové bouře. Tyto sněhové bouře mohou přerušit dopravu a způsobit další nepříjemnosti, a proto je důležité, aby se lidé na Magdalenských ostrovech připravili na tato extrémní počasí a měli dostatek zásob a teplého oblečení.

Jaro na Magdalen Islands je obdobím probouzení přírody, ale počasí zůstává nestálé. Teploty se začínají pomalu zvyšovat a průměrné maximum v květnu je kolem 10 stupňů Celsia. Srážky jsou běžné, ale postupně se snižuje počet dnů s deštěm a zvyšuje se délka slunečných dnů.

Magdalenské ostrovy jsou proslulé svými krásnými plážemi, útesy a přírodními scenériemi. Ačkoliv počasí je tam proměnlivé, mnoho turistů přichází právě kvůli jeho různorodosti a přitažlivosti. Když navštívíte Magdalenské ostrovy, buďte připraveni na různá překvapení od slunečného letního dne k bouřce sněhu a připusťte si, že na tomto malebném místě počasí hraje jedinečnou roli ve vytváření jeho nezapomenutelného kouzla.


Ubytování Kanada Magdalen Islands


Kanada je země plná nádherných a malebných lokalit, které lákají turisty z celého světa. Jedno z takových míst je souostroví Magdalen Islands. Tento klenot rozprostírající se v Atlantském oceánu je oblíbeným cílem turistů, kteří hledají klid, relaxaci a nádhernou přírodu.

Magdalen Islands, známé také jako Îles de la Madeleine ve francouzštině, se nacházejí asi 215 km od kanadského pobřeží Quebecu. Tento archipelag tvoří přes 10 ostrovů, z nichž šest je obydlených. Turisté sem cestují nejen kvůli jeho malebným plážím, ale také kvůli bohaté přírodní a kulturní scenérii.

Již při příjezdu na Magdalen Islands si turisté všimnou charakteristických červených a bílých domů, které jsou typické pro tento region. Tato barva symbolizuje islandské dědictví a tradice. Na ostrovech najdete také tradiční rybářské vesnice, kde se můžete seznámit s místním způsobem života a ochutnat čerstvé mořské plody.

Pokud jde o ubytování, Magdalen Islands nabízejí širokou škálu možností. Od nadýchaných hotelů a luxusních resortů po pohodlné rodinné chaty a útulné penziony, najdete zde nabídku pro každý rozpočet a vkus. Pro ty, kteří ocení autentičnost a dovednost místních obyvatel, je možné pronajmout si tradiční rybářský dům, který poskytne jedinečný zážitek z pobytu na Magdalen Islands. Tady se budete cítit jako rybáři, kteří tráví svůj čas na tomto malém ostrově.

V neposlední řadě, návštěvníci si mohou užít neopakovatelnou přírodu, kterou Magdalen Islands nabízejí. Národní park Forillon a jeho úchvatné útesy jsou ideálním místem pro pěší turistiku a obdivování divokého moře. Oblíbené jsou také fjordy, které jsou jedinečné pro tuto část Kanady. Na ostrovech máte možnost vyzkoušet si také mořské aktivity, jako je jízda na kajaku, surfování, rybaření a mnoho dalších.

Magdalen Islands jsou zkrátka ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a unikají od každodenního shonu. Překrásná příroda, malebné vesnice, sympatičtí obyvatelé, tradiční atmosféra a mnoho dalšího – to všechno najdete na těchto malých kanadských ostrovech. Ať už se rozhodnete přijet na pár dní nebo na delší dobu, Magdalen Islands vám jistě zanechají nezapomenutelné zážitky.


Letenka Kanada Magdalen Islands


Letenky do Kanady jsou vždy lákavou nabídkou, neboť se jedná o jednu z nejkrásnějších zemí na světě. A jestliže plánujete návštěvu Kanady, navštívit Magdalen Islands by nemělo chybět ve vašem itineráři.

Magdalen Islands, česky souostroví Magdaleniny ostrovy, jsou skupina ostrovů nacházejících se v Hudsonově zálivu, severně od kanadské provincie Québec. Tento malý ráj na Zemi je doslova zasazený mezi Atlantický oceán a Saint Lawrenceův záliv. Je tvořen přibližně 12 hlavními ostrovy a mnoha menšími ostrůvky, které tvoří jedinečnou krajinu plnou zeleně, útesů, malebných pláží a neuvěřitelného přírodního bohatství.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat na Magdalen Islands, je letecky. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety přímo na tato úchvatná místa. Můžete si vybrat z mnoha letišť, která mají přímé spojení s Magdalen Islands, včetně letiště v Montréalu nebo Québecu. Cena letenky se liší v závislosti na sezóně a dostupnosti, ale s trochou plánování a výhodou z rezervace letenek předem můžete najít skvělé nabídky.

Když jednou přistanete na Magdalen Islands, budete ohromeni nádhernou krajinou, která vás obklopí. Hlavním městem souostroví je město Cap-aux-Meules, které se nachází na ostrově s názvem Isle de Cap-aux-Meules. Město je bohaté na historii a nabízí mnoho aktivit pro turisty. Můžete navštívit místní muzeum, procházet se po malebném přístavu a vychutnávat si čerstvé mořské plody ve vyhlášených místních restauracích.

Dalším zážitkem, který nemůžete vynechat, je prozkoumání nádherných pláží Magdalen Islands. Bílý písek, tyrkysově modrá voda a skalnaté útesy vytvářejí dokonalou kombinaci pro odpočinek a relaxaci. Můžete si zaplavat, opalovat se nebo si pozorovat místní faunu a flóru. Souostroví je také oblíbeným místem pro surfování, díky svým větrným podmínkám, a takže pokud jste milovníkem tohoto sportu, nezapomeňte svou prknu nepřehlédnout.

Magdalen Islands jsou také proslulé svou bohatou přírodní krajinou a jedinečnou divokou zvěří. Můžete se vydat na exkurzi do přírodní rezervace, kterou tvoří lesy a jezera poskytující útočiště pro vzácné druhy ptáků, ryb a dalších živočichů. Během svého putování uvidíte tisíce tučňáků, tuleně a možná i velryby, které obývají tyto vody.

Navštěva Magdalen Islands je přímočarou cestou k poznání zázraků, které Kanada nabízí. Letenky na toto malebné souostroví jsou startovním bodem k objevování krás této unikátní destinace. Ať už zvolíte dovolenou plnou relaxace nebo akční dobrodružství, Magdalen Islands nezklamou. Takže neváhejte a zarezervujte si letenku do tohoto ráje na Zemi ještě dnes!


Dovolená Kanada Magdalen Islands


Magdalen Islands jsou jedinečnou destinací pro dovolenou v Kanadě. Nacházejí se ve vzdálenosti přibližně sedmitisíce kilometrů od Evropy a jsou největším souostrovím v Quebecku. Tato nádherná destinace nabízí nepřeberné množství přírodních krás a aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Jednou z největších atrakcí Magdalen Islands je překrásné pobřeží s bílými písečnými plážemi, které se táhnou na desítky kilometrů. Tyto pláže jsou ideální pro odpočinek, procházky a opalování. Můžete si také pronajmout kajak nebo paddleboard a vydat se na vodní dobrodružství kolem ostrovů.

Příroda na Magdalen Islands je opravdu úchvatná. Ostrovy jsou domovem mnoha druhů ptáků, mořských savců a jiných zvířat. Milovníci přírody mohou navštívit rezervaci Pointe de l'Est a sledovat divoké koně v plném proudu. Na ostrovech také žijí tuleňové a můžete se dokonce vydat na výlet lodí a pozorovat je ve volné přírodě.

Přestože jsou Magdalen Islands relativně malé, nabízejí bohatý kulturní život. Mohli byste navštívit malé vesnice a objevit místní trhy, muzea a galerie. Místní obyvatelé jsou přátelští a rádi přijdou do styku s návštěvníky ze všech koutů světa.

Pro aktivní dovolenou jsou Magdalen Islands také skvělou volbou. Můžete si pronajmout kolo a projet se po cyklostezkách, které vás zavedou do okouzlujícího venkovského prostředí a malebných scenérií ostrovů. Rybaření je také velmi populární aktivitou zde a je možné se vydat na rybářskou výpravu a chytit si vlastní večeři.

Místní kuchyně je bohatá a nabízí čerstvé mořské plody jako humry, langusty, ústřice a další. Je zde také široká škála restaurací a kaváren, které mají speciální menu se zvláštními místními specialitami.

Navštívení Magdalen Islands bude určitě nezapomenutelnou zkušeností. Přírodní krása, kulturní dědictví a široké spektrum aktivit pro všechny věkové skupiny dělají z těchto ostrovů ideální destinaci pro dovolenou. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a zároveň zažít dobrodružství, pak jsou Magdalen Islands tou správnou volbou.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky