Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Japonsko Yokohama

Ubytování Japonsko Yokohama


Yokohama, japonské přístavní město s bohatou historií a moderní atmosférou, je oblíbeným cílem turistů ze všech koutů světa. Pokud se rozhodnete navštívit tuto fascinující destinaci, musíte si také vyřešit otázku ubytování. Ať už jste na cestě za obchodem, dovolenou nebo za poznáváním japonské kultury, Yokohama nabízí širokou škálu možností pro ubytování, které vyhovuje potřebám každého cestovatele.

Jednou z nejvyhledávanějších oblastí pro ubytování v Yokohamě je okolí přístavu Minato Mirai 21. Tato moderní čtvrť si získala pověst jednoho z nejlepších míst na pobyt v Yokohamě. Díky nádherným výhledům na moře, futuristické architektuře a okolním atrakcím je toto místo ideální pro milovníky moderního japonského stylu. V této oblasti najdete mnoho luxusních hotelů, které nabízejí prvotřídní služby a pohodlné pokoje s výhledy na přístav.

Pro ty, kteří hledají více autentický zážitek, je možnost ubytování v tradicionálním japonském hostinci nebo ryokanu. Tyto pokoje jsou často zařízeny tatami matracemi, malým stolem, vlastní koupelnou a židlemi zabudovanými do podlahy. Hosté mají také přístup k horkým pramenům, známým jako onsen, které jsou neodmyslitelnou součástí japonské kultury. Než se rozhodnete pro tento typ ubytování, mějte na paměti, že tyto tradiční pokoje nemusí mít žádné postele a pohovky, což může být pro cestovatele zvyklé na západní pohodlí trochu neobvyklé.

Pokud preferujete přijít v kontaktu s místními obyvateli a poznat jejich každodenní život, můžete zkusit Airbnb nebo jiné formy pronájmu bytu. Existuje mnoho lidí v Yokohamě, kteří nabízejí své byty nebo pokoje k pronájmu pro turisty. Získáte tak možnost bydlet v místní čtvrti a objevit město z nové perspektivy.

Orientovaní na rozpočet cestovatelé nebo mladí lidé ve věku jsou vítáni odezvy na nedávnou popularitu ubytovacích zařízení jako jsou hostelů a levné hotely. Během posledních let se v Yokohamě objevilo mnoho těchto cenově dostupných možností na ubytování pro mladé cestovatele. Hostely nabízejí sdílené pokoje s dalšími cestovateli a jsou skvělým místem pro setkání s novými lidmi a získání tipů od jiných zkušených cestovatelů.

Yokohama je město s tak bohatou nabídkou možností ubytování, že si jistě každý najde to své. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, tradiční ryokan, pronájem bytu nebo dostupné hostely, každý vyšlápne na své si. Během svého pobytu si také můžete vychutnat nádherné výhledy na Yokohamu, město se všemi svými unikátními rysy a atrakcemi.


Počasí Japonsko Yokohama


Japonsko je zemí s proměnlivým a často nepředvídatelným počasím. To platí i pro jeho druhé největší město – Yokohamu. Toto přístavní město ležící nedaleko od Tokia má specifické podnebí, které je ovlivněno oceánem i horskými oblastmi, což zajišťuje rozmanité a zajímavé počasí po celý rok.

Yokohama je známá svými mírnými zimami, které se pohybují okolo 10 °C. Sníh zde zřídka padá, ale místy může dojít k lehkému přisychání sněhových vloček. Podnebí v zimě je spíše chladné a vlhké, což může způsobit mlhy a omezenou viditelnost. Přestože zde není zima extrémně drsná, místní obyvatelé a návštěvníci si musejí být vědomi, že venkovní aktivity mohou být omezené v důsledku chladu a srážek.

Jaro a podzim jsou v Yokohamě nejideálnějšími ročními obdobími. Teploty se pohybují mezi 15-20 °C, což znamená příjemné a teplé počasí pro prohlídky města a procházky po parku Yamashita. V těchto ročních obdobích může být počasí trochu proměnlivé a přechodné, ale obvykle nepřináší extrémní teploty ani intenzivní srážky.

Letní měsíce v Yokohamě mohou být horké a vlhké. Teploty se pohybují kolem 30 °C, ale přičítá se jim vysoká vlhkost, která způsobuje, že horko je intenzivnější a obtěžuje obyvatele i návštěvníky. V létě je také období dešťů a častých bouřek, které mohou ovlivnit plány a aktivity. Oblečení v letním období by mělo být lehké, vzdušné a chránit před slunečním zářením.

Je třeba si uvědomit, že podnebí v Yokohamě může být velmi proměnlivé i během jednoho dne. Ráno může začít slunečně a teplě, ale během odpoledne může přijít déšť nebo bouřka. Doporučuje se mít vždy při sobě deštník a lehkou bundu, kterou si lze snadno svlékat nebo vrátit v případě změny počasí.

Celkově vzato, Yokohama nabízí různorodé klimatické podmínky, které ovlivňují počasí po celý rok. Nejlepší čas pro návštěvu je jaro a podzim, kdy je počasí nejstabilnější a příjemné. V létě si však raději připravte ochrannou opalovací krém a deštník, zatímco v zimě byste měli být připraveni na chlad a vlhko. V každém případě, nezávisle na ročním období, Yokohama nabízí mnoho zajímavých atrakcí a památek k prozkoumání.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Yokohama


1. Jak se dostanu z Tokia do Yokohamy?


Dovolená Japonsko Yokohama


Japonsko je jednou z nejzajímavějších a nejexotičtějších destinací na světě. Tato země nabízí nádhernou kombinaci bohaté tradice, moderního designu a úchvatných přírodních scenérií. Jedním z míst, která byste si v Japonsku neměli nechat ujít, je město Yokohama.

Yokohama se nachází jen několik kilometrů jižně od Tokia a je druhým největším městem v Japonsku. S populací přesahující tři miliony lidí nabízí mnoho zajímavých a unikátních zážitků. Jedním z nejvýznamnějších symbolů města je Yokohama Landmark Tower, což je výšková budova s výškou přesahující 296 metrů. Tento mrakodrap nabízí panoramatický výhled na celé město a je skvělým místem pro pozorování západu slunce.

Dalším oblíbeným místem turistů je Yamashita Park, který se nachází u přístavního města Yamashita. Tento park je známý svou krásnou trávou, květinami a palmami a je perfektním místem pro piknik nebo procházku podél pobřeží. Navíc je zde k vidění i několik památek, jako je například Pomník Obchodní smlouvy mezi USA a Japonskem, který připomíná historickou dohodu mezi oběma zeměmi v roce 1853.

Pokud jde o kulturu a umění, Yokohama nabízí mnoho možností. Nejznámější je pravděpodobně Národní centrum umění, které hostí stálé i přechodné výstavy japonského a mezinárodního umění. Zde můžete obdivovat díla slavných umělců a objevovat nové tvůrčí přístupy.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na japonskou kuchyni, která je známá po celém světě. V Yokohamě si můžete vychutnat autentická jídla jako sushi, ramen, tempura a také nápoje jako sake a zelený čaj. Tato města nabízí širokou škálu restaurací a stánků s jídlem, které jsou skvělým místem pro ochutnávku tradičního jídla.

Pokud si potrpíte na nákupy, znajdete v Yokohamě také rozmanité možnosti. Nákupní centra jako Yokohama World Porters a Red Brick Warehouse nabízejí obchody s oblečením, kosmetikou, elektronikou a dalšími produkty. Navíc se zde často pořádají různé trhy a přehlídky.

Na závěr bychom neměli zapomenout ani na jedinečnou atmosféru Yokohamy v průběhu letního festivalu. V červenci se zde koná festival Tanabata, který slaví příchod letního období. Během tohoto festivalu si můžete vychutnat ohňostroje, tradiční japonské tančení a různé další kulturní akce.

Yokohama nabízí mnoho zajímavých zážitků pro turisty, kteří se rozhodnou navštívit Japonsko. Od pohledu na mrakodrapy a panoramatické výhledy, až po ochutnávku tradičního jídla a nákupy. Toto město je jedinečnou kombinací tradiční japonské kultury a moderního životního stylu.


Letenka Japonsko Yokohama


Pokud hledáte unikátní a fascinující destinaci v Japonsku, nemůžete minout město Yokohama. Letenka do tohoto přístavního města představuje cestovatelský zážitek plný kultury, modernity a překvapení.

Yokohama je druhé největší město v Japonsku a nachází se pouhých 30 minut od Tokia. I když je město moderní a pulzující, stále dokáže zachovat svou bohatou historii a tradice. Jeho nádherná příroda, úchvatné architektonické skvosty a široká škála zábavy přitahuje ročně miliony turistů.

Při příletu do Yokohamy se hned dostanete do města, které je plné vzrušení a energie. Můžete začít procházkou po Yokohama Landmark Tower, což je druhá nejvyšší budova v Japonsku. Z nejvyššího patra můžete obdivovat panoramatický výhled na celé město a obdivovat úžasnou výškovou technologii.

Dalším nezapomenutelným místem, které si nesmíte nechat ujít, je Yokohama Chinatown. Tato čtvrť představuje největší čínskou komunitu v Japonsku a je jí připisována bohatá historie a tradiční kultura. Procházejte se po úzkých uličkách plných tradičních obchodů, restaurací a ochutnejte jedinečnou čínskou kuchyni.

Jedním z nejznámějších turistických míst v tomto městě je Yokohama Roubou. Jeho název v překladu znamená "Peřeje lásky" a nachází se na pobřeží města. Je to skvělé místo, kde si můžete vychutnat krásný výhled na oceán, procházet se podél romantické promenády a ocenit zdejší architekturu. Během večerních hodin se můžete kochat úchvatným západem slunce, který vytváří jedinečnou atmosféru a romantiku.

Pokud máte rádi umění, Yokohama vám nabízí Yamashita Park. Tento park se nachází poblíž zapadajícího slunce a je domovem pro několik soch a památek. Jedna z nich je slavná socha Hikawa Maru, která sloužila jako luxusní parník a dnes je vyhlášeným muzeem.

Poslední, ale ne nejméně zajímavou atrakcí je Yokohama Red Brick Warehouse. Tato historická budova sloužila jako obchodní sklad a v současné době se zde nacházejí trendy butiky, restaurace a galerie. Prozkoumejte tento obchodní a kulturní komplex, kde se můžete kochat architekturou, nakupovat nebo si užít kávu s výhledem na přístav.

Letenka do Yokohamy je bránou do země zeměkvětu a nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny cestovatele. Kombinace modernity a tradice, nádherná krajina a zachovaná historie vytvářejí z tohoto města jedinečnou destinaci. Ať už je váš účel návštěvy jakýkoliv, věřte, že Yokohama vás nadchne a nechá vám nezapomenutelné vzpomínky.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky