Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Japonsko Nagoya

Letenka Japonsko Nagoya


Pokud plánujete cestovat do Japonska a hledáte letenku do méně známé destinace, Nagoya je skvělou volbou. Nagoya se nachází na jihozápadě Japonska a výhodou této destinace je, že v ní není tolik turistů jako v Tokiu či Kjótu, což má za následek nižší ceny a méně zácpy.

Existuje mnoho letišť, ze kterých lze do Nagoyi letět, ale nejlepší způsobem, jak se do Nagoyi dostat, je prostřednictvím letiště Chubu Centrair International (NGO). Letiště se nachází přibližně 35 kilometrů od centra města, a nabízí vynikající možnosti dopravy.

Pokud letíte do Nagoyi z Evropy či Spojených států amerických, musíte být připraveni na dlouhou cestu, obvykle s minimálně jedním mezipřistání. Cesty z Evropy trvají přibližně 14 hodin, z USA dokonce až 18 hodin.

Většina společností nabízí letenky do Nagoyi se zastávkami v Japonsku, takže můžete využít příležitosti k navštívení jiných japonských destinací, jako je Tokio nebo Kjóto.

Na letišti Chubu Centrair najdete mnoho možností, jak se dostat do centra města, jako jsou dopravní společnosti, jako je Meitetsu nebo Centrair Limousine autobusy. Doporučuje se také využít kyosai taxi, speciální taxi služby, které nabízejí nízké ceny pro cestování do centra města.

Jestliže se chystáte do Nagoyi, mělo by být vaším prvním zastavením Hrad Nagoya. Tento impozantní hrad byl postaven v roce 1612 a je jednou z hlavních atrakcí tohoto města. Dalšími top atrakcemi jsou moderní muzea, jako je Muzeum Toyota a Muzeum vědy a průmyslu, nebo parky plné květin, jako je park Tokugawa a park Nabana no Sato.

Nakonec, pokud se chystáte cestovat do Nagoyi, doporučujeme, abyste si předem zarezervovali letenku a zkontrolovali aktuální předpisy pro cestování do Japonska. Pokud plánujete navštívit více japonských destinací, můžete ušetřit peníze na cestování vlakem, koupí Japan Rail Pass. Japonci jsou velmi přátelští a ochotní pomoci, takže neváhejte a přijeďte prozkoumat toto krásné město!


Počasí Japonsko Nagoya


Japonsko, Nagoya je město, které se nachází na středním pobřeží Japonska. Podnebí zde je subtropické s vysokou vlhkostí. Průměrná teplota v Nagoyi během léta se pohybuje kolem 30 °C, zatímco v zimě je průměrná teplota kolem 10 °C.

Léto v Nagoyi je známé svými extrémními vedry a vysokou vlhkostí. Průměrné srpnové teploty se často pohybují až kolem 35°C, proto je důležité udržovat si dostatečnou hydrataci a vyhnout se přílišnému vystavení slunci. V létě také často dochází k vychýlením v oblasti počasí, jako jsou silné bouřky a přívalové deště.

Zima v Nagoyi je na rozdíl od léta mnohem chladnější a sušší. Průměrná teplota se pohybuje kolem 10°C, přestože teploty se mohou snižovat až k bodu mrazu. Vzhledem k tomu, že Nagoya leží na pobřeží, zima se může lišit – v noci mohou být teploty mnohem nižší na pobřeží než ve vnitrozemí.

Jaro a podzim v Nagoyi jsou poměrně příjemné. Teploty se pohybují kolem 20-25°C a je zde méně srážek než během léta. Tyto období jsou také nejvhodnější pro cestování.

Celkově můžeme říci, že počasí v Nagoyi se liší podle ročního období. Léto je velmi horké a vlhké, zatímco zima je chladná a sušší. Pokud plánujete cestovat do Nagoyi, doporučuje se vybavit se v závislosti na ročním období – v létě se vyhnout dlouhému pobytu na slunci a hydratovat se a v zimě se vyzbrojit dostatečně teplým oblečením. Vítaným pro tuto oblast může být i použití klimatizací či ohřívačů, které místní využívají vzhledem k extrémním teplotám.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Nagoya


1. Jak se dostanu z letiště do Nagoyi?
- Nejjednodušší způsob je využít vlakovou linku Meitetsu Centrair, která přímou cestou spojuje letiště s Nagoyou. Trvá to přibližně 30-40 minut a vlaky jezdí přibližně každých 30 minut.

2. Kde se nachází hlavní turistické atrakce v Nagoyi?
- Mezi hlavní turistické atrakce v Nagoyi patří Nagojský hrad, svatyně Atsuta, Obchodní centrum Šunskežin a Divadlo Aiče. Všechny tyto atrakce se nachází ve středu města a jsou snadno dostupné metrem.

3. Jaké jsou nejlepší období pro návštěvu Nagoyi?
- Nejlepší období pro návštěvu Nagoyi je na jaře (březen až květen) a na podzim (září až listopad), kdy je příjemné počasí a mnoho zahrad a parků je květinami nebo barevnými listy. Léto je horké a vlhké, zatímco zima může být chladná.

4. Kde se dá nejlépe najíst v Nagoyi?
- Nagoya je známá svou unikátní místní kuchyní. Doporučujeme vyzkoušet místní speciality, jako jsou tebasaki (křidélka kuřecích k.č.) nebo misonikomi udon (udon v miso polévce). Restaurace v obchodních centrech Šunskežin a Sakae jsou dobrou volbou pro široký výběr jídel.

5. Jaké jsou nejlepší možnosti dopravy v rámci Nagoyi?
- Nagoya má dobře vyvinutou síť městské dopravy, která zahrnuje metro, autobusy a vlaky. Metro je snadný a rychlý způsob, jak se dostat kamkoliv ve městě. Pro turisty je také možné využít City Sightseeing bus, který projíždí nejvýznamnějšími turistickými atrakcemi.

6. Jaké jsou nejvhodnější ubytovací možnosti v Nagoyi?
- Nagoya nabízí širokou škálu ubytovacích možností od luxusních hotelů po cenově dostupné hostely. Doporučujeme zvolit ubytování poblíž stanic metra nebo v centrální části města, kde je snadný přístup k turistickým atrakcím.

7. Jaký je optimální počet dní pro návštěvu Nagoyi?
- Pro návštěvu hlavních turistických atrakcí v Nagoyi je ideální strávit 2-3 dny. To vám umožní dostatek času prozkoumat město a vychutnat si místní kulturu a kuchyni.


Ubytování Japonsko Nagoya


Nagoya je jedno z největších měst Japonska a zároveň jedno z hlavních průmyslových center země. Je také důležitým dopravním uzlem, s vlastním mezinárodním letištěm a významnými železničními spoji. Pokud tedy plánujete navštívit toto fascinující město, budete potřebovat někde přespat. V tomto článku se podíváme na různé možnosti ubytování v Nagoyi.

Pro turisty jsou v Nagoyi k dispozici různé typy ubytování, od luxusních hotelů až po hostely a tradiční japonské ryokany. Luxusní hotely nabízejí prvotřídní služby a vybavení, včetně restaurací, bazénů a fitness center. Mnoho z nich se nachází v blízkosti turistických atrakcí, jako je Nagoyský hrad, čímž umožňuje snadný přístup k místům zájmu.

Pokud preferujete levnější možnosti ubytování, můžete zvážit hostely. Tyto zařízení nabízejí základní pokoje s společnými sociálními zařízeními. Hostely jsou skvělou volbou pro cestovatele, kteří se chtějí seznámit s jinými lidmi a sdílet cestovatelské zkušenosti.

Pokud jste dobrodružnějšího ducha a toužíte zažít autentickou japonskou kulturu, můžete se rozhodnout pro ryokan. Tyto tradiční japonské penziony nabízejí minimalistické, ale kvalitní ubytování. Většina z nich je vybavena tatami, koberci z rýže, na kterých si můžete odpočinout, jakož i futony pro spaní. Ryokany jsou také známy svými lázněmi (onsen), takže si můžete užít relaxaci v teplých minerálních pramenech.

Další možností je pronájem bytu nebo domu. Pro ty, kteří preferují samostatnost a více prostoru, může to být skvělá volba. Existuje mnoho webových stránek a agentur, které nabízejí pronájem bytů na krátkodobém i dlouhodobém základě. Pronájem bytu nebo domu vám umožní zažít život v Nagoyi jako místní obyvatel a vychutnat si podmanivou atmosféru města.

Nakonec bychom neměli zapomenout na možnost Couchsurfingu. Couchsurfing je komunitní platforma, kde se lidé nabízejí zdarma hostit cestovatele ve svém domě. Tato volba vám umožní nejen ušetřit peníze na ubytování, ale také se seznámit s místními lidmi a poskytnout vám jedinečný pohled na kulturu a život v Nagoyi.

Ať už si vyberete kteroukoli možnost ubytování v Nagoyi, budete mít přístup k všem úžasným atrakcím města. Od moderních obchodních čtvrtí až po historická místa, Nagoya nabízí něco pro každého cestovatele. A s pohodlným a příjemným ubytováním budete mít perfektní základnu pro objevování a užívání si této japonské metropole.


Dovolená Japonsko Nagoya


Japonsko patří k nejvíce turisticky navštěvovaným zemím na světě díky svému kulturnímu, historickému i technologickému bohatství. Mezi místy, která stojí za to na dovolené v Japonsku navštívit, patří i Nagoya.

Nagoya je čtvrté největší město Japonska a nachází se v oblasti Chúbu, v prefektuře Aiči. Město se může pochlubit několika zajímavostmi, které přitahují turisty z celého světa. Jednou z nejznámějších atrakcí v Nagoyi je zámek Nagoya, který byl postaven v 17. století a dnes slouží jako muzeum s výstavou o historii města. Turisté si mohou prohlédnout mnoho historických artefaktů, mezi nimiž jsou i starožitné meče a zbroje.

Dalším doporučeným místem pro návštěvu je Oasobi no Kuni, což je rozsáhlý zábavní park. Park nabízí atrakce pro různé věkové skupiny, včetně horských dráh, roztomilých vláčků a hradu, který je inspirován dětskou knihou Kde bydlí duchové.

Pokud máte zájem o nákupy a návštěvu tradičních japonských obchodů, navštivte oblast Sakae a Osu Kannon. Tyto oblasti jsou plné obchodů, kaváren a restaurací, kde můžete ochutnat místní speciality. V oblasti Osu Kannon se nachází i chrám Osu Kannon, který je vyhledáván zejména kvůli svému tržišti s talismany a suvenýry.

Milovníci zahrady si nenechají ujít návštěvu zahrady Tokugawa. Tato malebná zahrada byla postavena v roce 1677 a je velmi dobře zachována. V zahradě najdete řadu malebných jezírek, vodopádů a kamenů, které jsou umístěny tak, aby tvořily harmonickou celkovou kompozici.

Na jih od centra Nagoyi se nachází Atsuta Jingu, což je jeden z nejdůležitějších japonských chrámů. Atsuta Jingu je hlavním poutním místem, kde se uchovává slavný meč Kusanagi no Tsurugi, který je jedním z tří legendárních symbolů královské moci.

Pokud se plánujete na dovolenou v Japonsku, rozhodně neopomeňte návštěvu Nagoyi. Město nabízí mnoho zajímavých míst, která stojí za to vidět, a jeho rozmanitá kultura je nezapomenutelnou zážitek pro každého návštěvníka.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky