Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Jamajka Rick's Cafe

Počasí Jamajka Rick's Cafe


Díky své exotické polohy a krásnému Karibskému moři je Jamajka oblíbenou turistickou destinací. Jedným z nejvíce populárních míst, které turisté navštěvují na této západní indické ostrově je Rick's Cafe. Ačkoli jeho sláva jako nejlepšího místa na západě Jamajky, kde můžete obdivovat romantické západy slunce, je dobře známa, je to také zajímavé místo spojené s pozoruhodným počasím.

Rick's Cafe se nachází přímo na útesech v čtvrti Negril. Tato lokalita poskytuje nádherný výhled na moře a je ideálním místem pro dobrodružné duše, kteří si chtějí vychutnat opravdu jedinečné zážitky. Rick's Cafe bylo otevřeno již v roce 1974 a od té doby se stalo známým po celém světě.

Jamajka je známá svým teplým tropickým klimatem. Průměrná teplota se pohybuje od 24°C v zimě (pro Jamajku to znamená prosinec až únor) až k 29°C v létě. Rick's Cafe se nachází u moře, což znamená, že je zde často značně větrno, což činí prostředí příjemně osvěžující. Turisté se často rozhodují navštívit Rick's Cafe právě v odpoledních hodinách, aby zde mohli sledovat slunce, jak pomalu zapadá do Karibského moře. Toto místo je známé pro své malebné západy slunce, které vytváří nádhernou kulisu pro fotografie a romantiku.

Kromě zářivého slunce a větrného počasí je Jamajka známá také jako destinace, kterou občas zasáhnou tropické bouře nebo i záplavy, zejména během období hurikánů. Turisté by měli být vědomi tohoto možného jevu a sledovat výstrahy před cestou. Rick's Cafe zůstává otevřené i během bouřlivého počasí, což ještě umocňuje adrenalinový dojem pro ty, kteří si troufnou na toto dobrodružství.

Rick's Cafe je od roku 1974 známým místem, které nabízí nádherné zážitky a nezapomenutelné západy slunce. Díky svému umístění přímo na útesech v Negrilu, turisté zde mohou sledovat slunce zapadající do Karibského moře s majestátním výhledem. Ačkoli bouřlivé počasí může v době hurikánů představovat výzvu, Rick's Cafe zůstává otevřené i během těchto přírodních jevů. Pokud se rozhodnete navštívit Jamajku, nezapomeňte včas sledovat předpověď počasí a připravit se na nezapomenutelné a příjemné dobrodružství na útesech v nejkrásnějších západech slunce, které si můžete představit.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Rick's Cafe


Dotazy a odpovědi týkající se Rick's Cafe na Jamajce:

1. Kde se nachází Rick's Cafe?
- Rick's Cafe se nachází v oblasti Negril na západním pobřeží Jamajky.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Rick's Cafe?
- Otevírací doba Rick's Cafe je od 12:00 do půlnoci.

3. Je nutná rezervace předem?
- Rezervace předem nejsou nutné, ale můžete si ji zajistit, pokud preferujete více jistoty. Obvykle je však dostatek místa pro hosty.

4. Je vhodné tam dorazit včas, aby se zabránilo čekání?
- Doporučuje se dorazit na Rick's Cafe před západem slunce, protože je to nejlepší čas na návštěvu, a může se stát, že místo bude plné lidí.

5. Jaké aktivity a atrakce nabízí Rick's Cafe?
- Rick's Cafe je známé svými skokanskými plošinami, kde můžete vyskočit do moře. Má také bazén, bar a restauraci. Tam je také možnost sledovat západ slunce, který je jedním z hlavních důvodů pro návštěvu.

6. Může tam přijít kdokoli?
- Ano, Rick's Cafe je otevřeno pro veřejnost a vítá jak turisty, tak místní obyvatele.

7. Jaká je typická jamaická kuchyně, která je v restauraci k dispozici?
- Rick's Cafe nabízí širokou škálu jamaických specialit, jako jsou jerk kuře, plátěnky (ackee a saltfish), steaky a mořské plody. Mají také rozmanitou nabídku nápojů, včetně místních koktejlů.

8. Jak se tam dostat, pokud nemám vlastní dopravu?
- Rick's Cafe je snadno dostupné taxíkem či organizovaným výletem z různých částí Jamajky. Mnoho hotelů také nabízí přepravu pro své hosty.

9. Může se tam platit kreditní kartou?
- Ano, za návštěvu a nákupy v Rick's Cafe lze platit kreditní kartou. Je také možnost platby v hotovosti.

10. Kolik stojí vstup do Rick's Cafe?
- Vstup na Rick's Cafe je zdarma. Náklady spojené s návštěvou závisí na tom, kolik si objednáte jídla a pití nebo zda se rozhodnete využít některé z atrakcí, jako je skákání plošinou.


Letenka Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je jedním z nejznámějších míst na Jamajce a patří mezi nejoblíbenější turistické atrakce na ostrově. Nachází se na okraji města Negril na západním pobřeží ostrova a jeho poloha nabízí nádherný výhled na moře.

Rick's Cafe je známý především jako oblíbený skokanský bod mezi místními turisty i návštěvníky z celého světa. Odvážní návštěvníci se mohou skákat ze skály do moře, přičemž výška skoku může dosahovat více než 10 metrů. Tato adrenalinová atrakce je jednou z hlavních příčin popularity Rick's Cafe.

Dalším důvodem pro návštěvu tohoto místa je jeho klidná a relaxační atmosféra. Rick's Cafe je ideálním místem pro odpočinek a užívání si slunečního západu. Můžete si tu objednat koktejl, sednout si na terasu a pozorovat jak slunce pomalu zapadá za obzorem. Každý večer jamajská hudba a živé představení dodávají tomuto místu ještě větší atmosféru.

Rick's Cafe je také známý svou skvělou nabídkou jídel a chutnou jamajskou kuchyní. Můžete si zde vychutnat tradiční karibská jídla, jako je jerk chicken (kořeněná kuřecí maso), další speciality z ryb a mořských plodů, a také mnoho jiných lahůdek. Rick's Cafe nabízí širokou škálu jídel, která lahodí jak místním obyvatelům, tak i náročným turistům.

Ať už jste adrenalinový nadšenec, milovník krásných západů slunce nebo dobrodružný gurmán, Rick's Cafe vám nabízí naplněné zážitky, které jistě nezapomenete. Je to nenahraditelná zastávka na vaší cestě po Jamajce a rozhodně byste ji neměli vynechat.


Dovolená Jamajka Rick's Cafe


Pokud hledáte dovolenou, která vám poskytne nejen úžasnou atmosféru, ale i spoustu nezapomenutelných zážitků, měli byste zvažovat návštěvu Jamajky a především Rick's Cafe.

Rick's Cafe je legendární bar a restaurace v Negrilu, který se nachází na západním pobřeží Jamajky. Rick's Cafe je nejvýše položený bar na Jamajce, nabízející návštěvníkům úchvatný výhled na karibské moře. Tento bar se stal populárním cílem pro turisty ze všech koutů světa, díky svému jedinečnému mixu úchvatného výhledu a odvážnému skačení do moře ze 12 metrů vysokých skál.

Pro mnoho turistů se stoupání na Rick's Cafe stává celodenním výletem, který se vyplatí. V Rick's Cafe si můžete užít hudbu jamajských kapel, ochutnat místní speciality, trávit korálkové hodiny s výhledem na moře nebo dokonce vyhledat umělce na místě, kteří vytvářejí nezapomenutelné portréty na památku vaší návštěvy.

Ovšem největším lákadlem Rick's Cafe je bezpochyby možnost skočit do moře z vysokého útesu. Skačení do vody si v průběhu dne užijí stovky lidí a nebudete sami, kteří vyčkávají na svůj okamžik, aby se odvážili skočit. Avšak pokud se nebojíte výšek, je tento zážitek zcela nezapomenutelný.

Při návštěvě Rick's Cafe si můžete nechat doporučit místní speciality a ochutnat čerstvou Jamajskou kuchyni. Do pokrmů se často používají okurky, cukety, chilli, avokádo, kokos, pomeranče, kari, a kukuřice. Nejpopulárnější pokrm je Jerk Chicken, ale samozřejmě zde najdete mnoho dalších lahůdek.

Doporučuje se návštěva Rick's Cafe v době západu slunce, kdy je kouzlo a klid tohoto místa nejvýraznější a výhled je nádherný. Místo je vhodné pro lidi všech věkových kategorií a nabídne vám zážitky, na které nezapomenete po celý život.

Pokud plánujete návštěvu Jamajky, nenechte si ujít návštěvu Rick's Cafe, místa, kde se spojuje jedinečná kultura Jamajky s krásou Karibiku.


Ubytování Jamajka Rick's Cafe


Jamajka je exotický karibský ostrov, který je známý svou krásnou přírodou, výjimečnou kulturou a neuvěřitelnou atmosférou. Ať už se jedná o pláže lemované palmami, nekonečné modré moře nebo živou hudbu a tance, na Jamajce je vždy co objevovat. Jedním z nejznámějších míst, které stojí za návštěvu, je Rick's Cafe.

Rick's Cafe se nachází na západním pobřeží Jamajky v blízkosti města Negril. Toto místo je známé svými úchvatnými západy slunce, vysokými útesy a extrémními skoky do moře. Již od svého otevření v roce 1974 se Rick's Cafe stal jedním z hlavních turistických cílů, a to díky svému unikátnímu konceptu.

Při příjezdu do Rick's Cafe si hned všimnete úchvatného výhledu na moře. Toto místo se nachází na útesu o výšce 10 metrů nad hladinou, který umožňuje návštěvníkům obdivovat panoramatický výhled na Karibské moře. Nezapomenutelným okamžikem je především okamžik, kdy se začne pomalu snižovat slunce a barvy na obloze začnou přecházet z jemných oranžových odstínů do sytých červených a fialových.

Rick's Cafe je také známé svými "skoky z útesu". Místní skokani se zde předvádějí při riskantních skocích z výšky až 10 metrů, což je pro mnoho lidí adrenalinový zážitek. Pro ty, kteří mají odvahu, je možné se přidat a vyzkoušet si skok do modrého moře. Tento zážitek je pro mnoho návštěvníků jedním z největších taháků Rick's Cafe.

Kromě úchvatných výhledů na moře a skoků z útesu nabízí Rick's Cafe také další doplňkové služby. Můžete si zde objednat svěží koktejly a chutné jamajské jídlo. Atmosféra je zde živá díky živé hudbě, která hraje celý den a do pozdních nočních hodin. Turisté se zde mohou bavit tancem a vše si užívat do sytosti.

Rick's Cafe si získalo srdce mnoha turistů po celém světě a stalo se nejnavštěvovanějším místem na Jamajce. Je to skvělé místo pro relaxaci, adrenalinové zážitky, tanec a výborné jídlo. Pokud plánujete návštěvu Jamajky, nesmíte opomenout Rick's Cafe. Toto místo bude pro vás nezapomenutelným zážitkem a oceníte zdejší unikátní atmosféru a pohostinnost místních obyvatel.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky