Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Jamajka Negril

Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Negril


1. Jak se dostat z letiště do Negrilu?
Odpověď: Nejběžnější způsob je využít taxi služby, která je k dispozici na letišti. Taktéž je možné využít veřejnou dopravu, jako jsou autobusy.

2. Jaké jsou nejlepší oblíbené pláže v Negrilu?
Odpověď: Některé z nejlepších pláží v Negrilu jsou Seven Mile Beach, Bloody Bay a Half Moon Bay.

3. Kde si mohu půjčit potápěčské vybavení v Negrilu?
Odpověď: Existuje několik potápěčských center v Negrilu, které nabízejí půjčování potápěčského vybavení. Doporučuji se informovat u místních potápěčských center nebo v hotelu, kde pobýváte.

4. Jaké jsou nejlepší místa k potápění u Negrilu?
Odpověď: Mezi nejoblíbenější potápěčské lokality v okolí Negrilu patří The Throne Room, Rick's Café Wall a Mary's Light.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Negrilu?
Odpověď: Některé z nejlepších restaurací v Negrilu jsou Ivan's Restaurant & Bar, Zimbali's Mountain Cooking Studio a Rockhouse Restaurant.

6. Kde se nachází nejlepší noční život v Negrilu?
Odpověď: Nejživější noční život v Negrilu se obvykle odehrává v oblasti West End, kde jsou bary, kluby a restaurace.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity v Negrilu?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity v Negrilu patří potápění, plavání s delfíny, výlety do přírodních parků, jako je Mayfield Falls, a výlety požádováním na Bob Marley's Mausoleum.

8. Jaká je místní měna v Jamajce?
Odpověď: Místní měnou v Jamajce je jamajský dolar (JMD). Je doporučeno mít s sebou dostatek hotovosti nebo použít kreditní/debetní kartu.

9. Jsou na Jamajce dostupné místní SIM karty pro mobilní telefony?
Odpověď: Ano, místní SIM karty pro mobilní telefony jsou dostupné na Jamajce. Lze je zakoupit v obchodech s elektronikou nebo na letištních terminálech.

10. Jak je počasí v Negrilu?
Odpověď: Negril má typicky tropické počasí s vysokými teplotami a vysokou vlhkostí. Průměrné teploty se pohybují kolem 27-32 stupňů Celsia. Nejlepší čas pro návštěvu je obvykle od prosince do dubna, kdy je nižší pravděpodobnost dešťových srážek.


Počasí Jamajka Negril


Jamajka, známá také jako „zlatá perla Karibiku“, je jedním z nejkrásnějších ostrovů v této oblasti. Nachází se v západní části Karibského moře a je obklopena tyrkysově modrou vodou a bílými plážemi. Mezi nejpopulárnější destinace na Jamajce patří Negril, známé svou exotickou atmosférou a překrásným počasím.

Negril je malé město na západním pobřeží Jamajky a je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa. Jeho hlavní atrakcí jsou bezpochyby nádherné pláže s jemným bílým pískem a teplou vodou Karibského moře. Tato oblast je skutečným rájem pro milovníky slunce a moře.

Počasí v Negrilu je převážně příznivé a slunečné po celý rok. Teploty se pohybují mezi 25-30 stupni Celsia a denní světlo je zde vždy hojné. Srážky jsou zde poměrně rozložené po celý rok, ale obvykle jsou krátkodobé a intenzivnější v létě. Nejvhodnější dobou k návštěvě Negrilu je období od listopadu do dubna, kdy je počasí nejstabilnější a srážek je méně.

Díky své poloze v Karibiku, obklopena mořem na všech stranách, zdejší teploty a počasí jsou ideální pro vodní aktivity a relaxaci na pláži. Pláže v Negrilu jsou dlouhé a ploché, což je ideální pro procházky po břehu nebo slunění na lehátkách. Voda je teplejší než na východním pobřeží ostrova, s teplotou kolem 27 stupňů Celsia, a je skvělá pro šnorchlování, potápění nebo jiné vodní aktivity.

Pokud vás unaví ležet na pláži, můžete se vydat na výlety nebo poznávat místní kulturu. Negril nabízí mnoho zajímavých turistických atrakcí, jako je například útes Rick's Café, kde se můžete potápět do azurové vody nebo pozorovat skákající klouzače z výšky. Dalšími populárními aktivitami jsou výlety na blízké ostrovy nebo horské túry do zeleného vnitrozemí Jamajky.

Negril je rovněž oblíbenou destinací pro milovníky nočního života. Můžete si užít taneční večery v jednom z mnoha klubů nebo si vychutnat živou hudbu až do rána. Místní kuchyně je také jedinečná a nabízí širokou škálu exotických pokrmů a nápojů, které si můžete vychutnat.

Když se rozhodnete navštívit Negril, připravte se na nádherné počasí, pohostinnost a krásné pláže. Tato část Jamajky je opravdu rájem pro každého, kdo touží po exotické dovolené. Takže neváhejte a vydejte se do Negrilu, abyste zažili jedinečnou kombinaci slunce, pláže a skutečné karibské pohody.


Letenka Jamajka Negril


Jamajka je jeden z nejpopulárnějších karibských ostrovů a nabízí návštěvníkům mnoho úchvatných pláží a nezapomenutelných zážitků. Jednou z oblíbených destinací na ostrově je město Negril, které láká svou nádhernou přírodou a bohatou nabídkou aktivit a atrakcí.

Pokud se chystáte na dovolenou do Jamajky a chcete si užít relaxace na pláži, potápění nebo poznávání tropické přírody, letenka do Negrilu je tím pravým řešením. Město se nachází na západním pobřeží ostrova a je známé svými nekonečnými bílými plážemi a tyrkysovým mořem.

Jednou z nejznámějších pláží je Seven Mile Beach, která nabízí dokonalé podmínky pro relaxaci a opalování. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky a skvěle se vyhřívat na slunci, nebo se jít projít podél pláže a obdivovat malebné scenérie.

Negril je také rájem pro milovníky vodních sportů. Potápění je zde velmi oblíbenou aktivitou, díky skvělým podmínkám a fantastickému mořskému životu. Můžete se vydat na potápěčský výlet pod vedením zkušených instruktorů a objevovat podmořské korálové útesy a barevné rybičky. Pokud vám potápění není po chuti, můžete si vyzkoušet windsurfing, kitesurfing nebo jízdu na vodním skútru.

Negril je také výchozím bodem pro návštěvu různých přírodních atrakcí. Oblíbenou destinací je například YS Falls, což je nádherný vodopád obklopený tropickým pralesem. Můžete si zde zaplavat v bazénech pod vodopádem nebo se projet na provazové houpačce.

Další nezapomenutelnou zkušeností je návštěva Rick's Cafe, které se nachází na útesech nad mořem. Toto místo je známé svými skokany do moře, kteří se vrhají z útesů do vody z výšky až 10 metrů. Můžete si zde vychutnat nezapomenutelný západ slunce či ochutnat tradiční jamajskou kuchyni.

Pokud se rozhodnete pro letenku do Negrilu, můžete si vybrat z mnoha přímých letů z různých evropských destinací. Doporučuje se rezervovat letenky s předstihem a využít období mimo největší turistickou sezónu, abyste získali nejvýhodnější cenu.

Jamajka a město Negril nabízejí návštěvníkům nezapomenutelnou kombinaci tropického ráje, úchvatné přírody a bohatých kulturních zážitků. Nejlepší způsob, jak si toto všechno užít, je koupit si letenku do Negrilu a vyrazit na dobrodružství plné slunce, relaxace a zábavy.


Ubytování Jamajka Negril


Jamajka je ostrov ležící v Karibiku, který je známý svými plážemi, kulturním dědictvím a živou hudbou. Pokud plánujete cestovat na Jamajku, není pochyb o tom, že Negril bude na vašem seznamu. Negril se nachází na západním pobřeží Jamajky a je obklopen krásnými palmovými stromy, křišťálově čistým mořem a množstvím turistických atrakcí. V tomto článku se podíváme na možnosti ubytování v této oblasti.

Nejprve se podíváme na all-inclusive hotely a letoviska. Některé z nejlepších all-inclusive letovisek v Negril jsou Sandals Negril Beach Resort & Spa, Azul Beach Resort Negril by Karisma a RIU Negril. Tyto hotely nabízejí luxusní ubytování, vynikající stravování, širokou škálu zábavných aktivit a krásné pláže. Nicméně, pokud hledáte více osobní zážitek, může být tato možnost pro vás příliš velká a přelidněná.

Další možností jsou menší hotely a penziony. Tyto ubytovací možnosti nabízejí většinou lá(SEK)livou a intimnější atmosféru. Některé z nejlepších malých hotelů v Negril jsou The Caves, Rockhouse Hotel a Tensing Pen. Tyto hotely nabízejí méně pokojů a větší pozornost hostům, což vede k osobnějším zážitkům.

Pokud hledáte ubytování, které je mezi těmito dvěma možnostmi, existuje několik boutique hotelů v Negril. Tyto hotely nabízejí moderní a trendy ubytování, ale s menším počtem pokojů a vyšší úrovní služeb. Některé z nejlepších boutique hotelů v Negril jsou Zimbali Retreats, Sandy Haven Resort a Skylark Negril Beach Resort.

Pro cestovatele s omezeným rozpočtem je k dispozici také mnoho cenově dostupných hotelů a hostelu v Negril. Některé z nejlepších cenově dostupných hotelů jsou Travellers Beach Resort, Xtabi Resort a Foote Prints on the Sands.

Nakonec je zde také možnost pronájmu přístavních domů či vil s vlastním bazénem, což může být ideální pro rodiny nebo skupiny přátel. Některé z nejlepších přístavních domů jsou Firefly Beach Cottages, Villas Sur Mer a Caribbean Sunset Resort.

V závislosti na vašich potřebách a cestovním rozpočtu můžete najít mnoho různých ubytovacích možností v Negril. Bez ohledu na vaše preference vám Negril nabízí mnoho krásných míst k pobytu a užívání si karibského slunce a pohody.


Dovolená Jamajka Negril


Jamajka je oblíbenou destinací pro dovolenou díky svým krásným plážím, teplému karibskému moři a unikátní kultuře. A střediskem, které vždy patří k nejoblíbenějším., je městečko Negril.

Negril se nachází na západním pobřeží Jamajky a je proslulé svými nádhernými plážemi, nekonečnými palmami a malebnými západy slunce. Oblast Negril se rozprostírá na délku 14 kilometrů, což z ní činí jednu z nejdelších a nejkrásnějších pláží na světě.

Pláže Negrilu jsou známé svou bílou a jemnou pískovou pláží, která se táhne podél celého města. Tato oblast je ideálním místem pro plavání, potápění a další vodní sporty. Můžete také relaxovat na lehátku a vychutnat si svěží nápoj z kokosového ořechu nebo si nechat masírovat nohy přímo na pláži.

Jedním z největších lákadel Negrilu je ikonický západ slunce přímo na pláži. Každý večer se na pláži shromáždí mnoho turistů i místních obyvatel, aby si užili úchvatný pohled na slunce, jak zapadá do moře. Tato scéna je nesmírně romantická a magická a určitě vám zůstane v paměti na dlouhou dobu.

Pro ty, kteří chtějí zažít více než jen plážovou dovolenou, je Negril také ideální základnou k prozkoumání okolí. Můžete si vypůjčit kolo a projet se po městě, navštívit Negrilský maják, který poskytuje úchvatný výhled na Karibik, nebo se vydat do blízkého Národního parku Royal Palm Reserve, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a rostlin.

Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, nezapomeňte navštívit Rick's Cafe. Toto oblíbené místo je známé svými oslnivými skoky ze skál do moře. Zde se každý skok stává nezapomenutelnou záležitostí.

Pokud jde o ubytování, v Negrilu najdete širokou škálu možností. Od luxusních all-inclusive resortů a romantických boutique hotelů po cenově dostupné apartmány a penziony. Bez ohledu na váš rozpočet, najdete zde určitě vhodnou možnost.

A samozřejmě, když budete na Jamajce, nesmíte si nechat ujít ochutnávku místní kuchyně. Jamajská kuchyně je bohatá na exotické přísady a koření a nabízí širokou škálu chutí. Nezapomeňte vyzkoušet jerk chicken (ochucené kuře) a ackee and saltfish (národní jídlo Jamajky), abyste měli opravdovou chuťovou zkušenost.

Negril na Jamajce je skutečně jedinečnou destinací pro dovolenou, která nabízí krásné pláže, úžasné západy slunce, adrenalinové zážitky a nekonečné možnosti pro objevování. Jestliže hledáte dokonalé místo pro relaxaci a dobrodružství, pak je Negril na Jamajce tím pravým místem pro vás.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky