Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Indonésie Nusa Lembongan

Ubytování Indonésie Nusa Lembongan


Nusa Lembongan je ostrov ležící na jihovýchodě indonéské provincie Bali. Může se pochlubit krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a klidnou atmosférou, což ho činí ideálním místem pro dovolenou a relaxaci. Pokud plánujete návštěvu tohoto ráje, je důležité si zajistit vhodné ubytování, které vám umožní vychutnat si všechny místní krásy.

Na Nusa Lembongan najdete širokou škálu ubytovacích možností, které vyhovují různým preferencím a rozpočtům cestovatelů. Nejpopulárnější možností je pronájem plážových bungalovů, které se nacházejí přímo u vody a nabízejí nádherný výhled na oceán. Tyto bungalovy jsou často postaveny v tradičním balíjském stylu a mají vlastní terasu nebo balkon, kde si můžete vychutnat západy slunce a relaxovat na čerstvém vzduchu.

Další možností ubytování na Nusa Lembongan jsou luxusní hotely a resorty, které nabízejí vyšší úroveň pohodlí a služeb. Tyto hotely často mají vlastní plážové kluby, bazény, restaurace a wellness centra, které vám umožní užít si luxusní a bezstarostnou dovolenou. Pokud si přejete být opečováváni a mít plný přístup ke všem možným vybavením, pak jsou tyto hotely ideální volbou.

Pro ty, kteří přeci jen preferují menší rozpočet, na Nusa Lembongan jsou k dispozici i levnější možnosti. Najdete zde různá hostela a rodinné penziony, které nabízejí cenově dostupné ubytování, které je stále pohodlné a čisté. Tyto ubytování mají obvykle společné toalety a koupelny, ale jsou ideální pro ty, kteří chtějí strávit svůj čas spíše prozkoumáváním okolí než přemíláním v hotelovém pokoji.

Při hledání ubytování na Nusa Lembongan je důležité brát v úvahu i umístění. Ostrov není příliš rozlehlý, takže většina ubytování se nachází v blízkosti pláží a hlavních turistických atrakcí. Pokud preferujete klidnější prostředí, pak se můžete rozhodnout pro ubytování na jižních částech ostrova. Naopak, pokud hledáte živý noční život a více restaurací a barů, pak byste měli zvážit ubytování v blízkosti vesnice Jungut Batu.

Nusa Lembongan nabízí širokou škálu ubytování pro každého cestovatele. Nezáleží na tom, zda hledáte luxus nebo cenově dostupné možnosti, najdete zde něco pro sebe. Ubytování na Nusa Lembongan vám umožní prozkoumat a vychutnat si všechny krásy tohoto nádherného indonéského ostrova.


Počasí Indonésie Nusa Lembongan


Indonésie je země s tropickým klimatem a Nusa Lembongan na Bali v Indonésii není výjimkou. Toto malé ostrovní území spravuje Kabupaten Klungkung a nachází se asi 11 kilometrů jihovýchodně od Bali. Zde se můžete těšit na slunečné a horké dny s častými dešti a občasnými bouřemi.

Dešťové období zahrnuje měsíce od října do března. Toto období se vyznačuje vysokými srážkami, přičemž průměrné množství srážek se pohybuje okolo 300 mm za měsíc. Během tohoto období může být několik dní, kdy bude pršet neustále. Tyto deštivé dny však zpětně oživují ostrovy a jsou pro zemědělství a přírodu velmi důležité.

Suché období trvá od dubna do září a to je období, kdy je Nusa Lembongan nejnavštěvovanější pro své ideální podmínky pro potápění a surfování. Během těchto měsíců se průměrné teploty pohybují od 23 °C do 31 °C. Průměrné množství srážek v těchto měsících maximalizuje kolem 50 mm, což znamená, že v tomto období je mírně vlhko. Občasně se na pobřeží Nusa Lembongan objeví krátkodobé bouřky.

Pokud tedy plánujete návštěvu Nusa Lembongan na Bali v Indonésii, je dobré vzít v úvahu počasí, aby vaše dovolená byla co nejpříjemnější. Nejlepší čas k návštěvě této části Indonésie závisí na vašich zájmech. Pokud jste závislí na slunci a horkém počasí, během suchého období od dubna do září budou podmínky pro vás ideální. Pokud vás však nevadí občasné deště a vlhké počasí, můžete navštívit Nusa Lembongan během období dešťů a zakusit také objevení této země v jiném světle.


Letenka Indonésie Nusa Lembongan


Indonéský ostrov Nusa Lembongan láká turisty ze všech koutů světa svou nádhernou přírodou, úchvatnými plážemi a bohatým mořským životem. Pokud jste dobrodružný cestovatel, který hledá nové a exotické destinace, letenka do této malebné části Indonésie je pro vás tou správnou volbou.

Nusa Lembongan se nachází nedaleko slavného ostrova Bali a přistupuje se k němu z přístavu Sanur. Cesta z Balinu na Lembongan trvá pouhých 30 minut lodí, což činí tuto destinaci velmi přístupnou pro turisty. Letenky do Indonésie jsou snadno dostupné z mnoha různých destinací po celém světě, a proto se jedná o ideální destinaci pro každého cestovatele.

Jakmile přistanete na Nusa Lembongan, uvítá vás malebná krajina se svými průzračnými modrými vodami a bílými plážemi. Tento ostrov je spojen s různými menšími ostrůvky, jako je Nusa Ceningan a Nusa Penida, které si můžete snadno prozkoumat lodí nebo skútrem. Nusa Lembongan je známý svými nádhernými korálovými útesy, které nabízejí skvělé potápění a šnorchlování. Odvážnější cestovatelé si mohou pronajmout surfový prkno a vyzkoušet si zdejší vlny.

Díky svému klidnému prostředí a krásným plážím je Nusa Lembongan ideální destinací pro relaxaci a odpočinek. Můžete si užívat opalování na sluneční pláži, procházet se po písečných plážích nebo si zaplavat v příjemném moři. Také si můžete vychutnat čerstvé mořské plody ve místních restauracích nebo se vydat na prohlídku místní kultury a tradic. Nusa Lembongan také nabízí různé vodní aktivity, jako je jízda na kajaku nebo rybaření.

Jedním z hlavních turistických atraktivit na Nusa Lembongan je Vyhlídka Devils Tear. Jedná se o útes, na který se moře rozbíjí a vytváří ohromující vodopády. Výhled z tohoto místa je neuvěřitelný a stojí za to navštívit.

Pokud hledáte luxusní ubytování, Nusa Lembongan vám nabízí různé možnosti od elegantních hotelů až po soukromé vily s bazénem. Pro ty, kteří preferují odpočinek na pláži, je zde také možnost zůstat v jednom z mnoha plážových rezortů.

Letenka do Indonésie Nusa Lembongan vám nabídne neuvěřitelný zážitek plný krásy a dobrodružství. Bez ohledu na to, zda jste plážový milovník, dobrodruh nebo milovník přírody, Nusa Lembongan vám přinese nezapomenutelnou dovolenou. Ať už se jedná o aktivní výlet, relaxaci nebo objevování nových kultur, tento ostrov splní všechna vaše očekávání.


Dovolená Indonésie Nusa Lembongan


Indonésie je země plná krásných ostrovů, které lákají turisty z celého světa. Jedním z takových ostrovů je Nusa Lembongan, který se nachází jižně od Bali. Tento malý ostrov, který je součástí Nusa Penida district, je rájem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou.

Nusa Lembongan je známý svými nádhernými plážemi s jemným pískem a tyrkysovou vodou. Nejpopulárnější pláží na ostrově je Dream Beach, která láká milovníky surfování a také ty, kteří si chtějí jen tak užívat slunce a relaxovat na pláži. Dalšími oblíbenými plážemi jsou například Mushroom Bay a Sandy Bay.

Voda kolem ostrova je tak průzračná, že je ideální pro šnorchlování a potápění. Pod hladinou můžete objevit krásný korálový útes a různé druhy tropických ryb. Chcete-li si vyzkoušet potápění, můžete se zaregistrovat na potápěčský kurz v jednom z místních potápěčských center.

Nusa Lembongan je také domovem pro několik významných surf spotů. Zdejší vlny jsou skvělé pro surfaře všech úrovní zkušenosti. Pokud nejste surfařem, můžete si pronajmout kajak nebo paddleboard a vydat se na vodu sami.

Ostrov nabízí také možnost prozkoumat okolní Nusa Penidu a Nusa Ceningan, které jsou oba přístupné krátkou trajektovou plavbou. Na těchto ostrovech můžete navštívit například ikonický Yellow Bridge, který spojuje Nusa Lembongan s Nusa Ceningan. Dalšími atrakcemi jsou například Chrám Sedikti Kuningan, Chrám Dalem Puncak Sari a Chrám Dalem Ped, které jsou důležitými náboženskými místy.

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat a zrelaxovat, jsou na ostrově k dispozici také různé wellness a lázeňské zařízení, které nabízejí masáže a další relaxační procedury.

Kromě toho si můžete také vychutnat výjimečné místní jídlo, které je ovlivněno indonéskou a balinskou kuchyní. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody, tradiční indonéská jídla jako je nasi goreng (směs smaženého rýže a zeleniny) a satay (grilovaná maso na špejli) a další lahůdky.

Nusa Lembongan je opravdu ideálním místem pro odpočinek a únik od každodenního shonu. Dostanete se sem přímo z Bali trajektem nebo rychlolodí. Ať už hledáte dobrodružství nebo relaxaci, Nusa Lembongan vám může nabídnout vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Indonésie Nusa Lembongan


1. Jak se dostat na Nusa Lembongan?
Nejlepší způsobem je lodí nebo speedboatem z Bali, z přístavů Sanur nebo Padangbai. Existují také další přístavy, jako je Serangan nebo Benoa, ale jsou méně obvyklé.

2. Jaká je místní měna?
Místní měna je indonéská rupie. V některých místech jsou přijímány také americké dolary nebo eura, ale je lepší mít v hotovosti místní měnu.

3. Kde se nacházejí nejlepší pláže?
Nejlepší pláže jsou na západním pobřeží, jako je Dream Beach, Sunset Beach nebo Mushroom Bay. Jsou zde také další menší pláže, které jsou méně známé.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Nusa Lembongan?
Nejlepší čas na návštěvu je od dubna do října, kdy je suché období a méně srážek. Během deštivých období od listopadu do března může být více oblačnosti a větší pravděpodobnost dešťových přeháněk.

5. Jaká je tam bezpečnost?
Na Nusa Lembongan obecně panuje klidná atmosféra, ale jako všude, i zde může docházet k drobným zločinům, jako jsou kapesní krádeže. Je důležité být obezřetný a pečlivě sledovat své věci.

6. Kde lze najít dobré restaurace?
Existuje několik dobrých restaurací na ostrově, jako je například The Deck Cafe and Bar, The Sandy Bay Beach Club nebo The Beach Club at Sandy Bay. Vedle toho jsou zde i levnější stánky s jídlem a malými obchůdky.

7. Lze tam plavat s mantami?
Ano, lze tam plavat s mantami. Manta Point je populární místo pro potápění a šnorchlování s těmito obrovskými živočichy.

8. Je tam možné si vypůjčit skútr?
Ano, na Nusa Lembongan je možné si vypůjčit skútr. Není nutné mít mezinárodní řidičský průkaz, ale je důležité mít alespoň základní zkušenosti s řízením skútru a dodržovat místní dopravní předpisy.

9. Kde najdete nejlepší ubytování?
Existuje mnoho různých typů ubytování na ostrově, od bungalovů až po luxusní hotely. Nejoblíbenější oblastí pro ubytování je západní pobřeží, kde se nacházejí nejlepší pláže.

10. Jaký je zde jazyk?
Oficiálním jazykem Indonésie je indonéština, ale na Nusa Lembongan jsou angličtina a indonéština nejčastějšími jazyky. V turistických oblastech mohou být některé cedule, menu a informace také napsány v dalších jazycích, například v čínštině nebo japonštině.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky