Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Grenada Grenada Seafaris

Letenka Grenada Grenada Seafaris


Grenada Seafaris: Unikátní způsob objevování krás Grenady

Grenada, teritoriálně podřízená souostroví Grenadských ostrovů, je jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších cílů Karibiku. Všechny ty, kdo touží po dovolené plné slunce, tyrkysové vody a naprostého klidu, láká naštěstí také tento malý ráj. A aby byl váš pobyt na Grenadě ještě nezapomenutelnější, dorazte na ostrov přesně tak, jak to dělají místní - lodním transferem s Grenada Seafaris.

Slogan "Objevujte Grenadu jako nikdy předtím!" skvěle vystihuje hlavní filosofii společnosti Grenada Seafaris. Jejich hlavním cílem je totiž proniknout do skrytých zákoutí Grenady, kam se turisté běžně nedostanou. A jak to udělají? Nabídnou vám unikátní možnost vyrazit na exkurzi po moři, jejíž součástí je i vzrušující plavba na luxusních člunech.

Existuje několik druhů výletů, které Grenada Seafaris nabízí. Patří sem například Sunset Cruise, která vás zaveze na nezapomenutelnou plavbu po západním pobřeží ostrova. Budete mít možnost obdivovat dramatické západy slunce, které barví nebe do oranžova a růžova a poslouchat zvuky Karibiku, které se rozléhají v šaškárně a vydávají kótě-boadyry. Příroda a dobrodružství se spojí při výletech do chráněných marin, kde budete mít možnost plavat s mořskými želvami nebo se potopit do úchvatného podmořského podsvětí.

Pro ty, kteří se chtějí více potápět do místní historie a kultury, Grenada Seafaris nabízí i výlety k nedalekým ostrovům Carriacou a Petite Martinique. Na těchto ostrovech zažijete půvab místního života, ochutnáte čerstvé mořské plody a procházet se po malebných vesnicích, kde čas zastavil svůj běh. Aby toho nebylo málo, můžete také vyrazit na piknikový výlet na excelentní pláže, které Grenada Seafaris skvěle zná.

Největší předností Grenada Seafaris je profesionální tým průvodců, který je složen z místních odborníků. Tyto průvodce nejednou prováděly nejen celebrit, ale i filmové štáby, které na Grenadu přijely natočit své snímky. Mají tedy bohaté znalosti o místních tradicích, ekosystému, flóře a fauně. Při každém výletu s Grenada Seafaris se tedy dozvíte nejen o historii a kulturách Grenady, ale i o mnoha zajímavostech, které většina turistů minuje.

Takže neváhejte a při své návštěvě Grenady si dopřejte zážitek, na který nezapomenete. Výlet s Grenada Seafaris vás zavede do míst, která byste bez nich neměli možnost objevit. Ať už si zvolíte romantickou plavbu za západem slunce, nebo adrenalinovou potápěčskou exkurzi, budete mít jistotu, že váš čas strávený na Grenadě bude unikátní a plný neuvěřitelných vzpomínek.


Ubytování Grenada Grenada Seafaris


Grenada je malý karibský ostrov, který je známý svou krásnou přírodou, úchvatnými plážemi a pestrým podmořským životem. Pokud se rozhodnete navštívit tento malebný ostrov, výběr ubytování je klíčovým faktorem pro váš pobyt. Jedním z nejlepších možností ubytování na ostrově Grenada je Grenada Seafaris.

Grenada Seafaris je luxusní ubytování na ostrově, které vám umožní prozkoumat krásy karibského moře a vychutnat si jedinečnou atmosféru ostrova. To vše díky jejich exkluzivním pobytům na palubě jejich velkých a luxusních lodí.

Tyto plavidla jsou vybavena veškerým komfortem, který si můžete přát. Každá kabina nabízí vlastní koupelnu, klimatizaci a střídá se zde také správné vybavení, které vám umožní vychutnat si výhled na moře, zatímco si odpočinete a relaxujete. Kromě toho lodě také poskytují luxusní společenskou místnost, kde si můžete vychutnat sklenici vína nebo koktejl s přáteli a rodinou.

Jednou z největších výhod pobytu na lodi Spółka jestem Anna, która jest bardzo pomocna. Během vašeho pobytu na Grenada Seafaris máte přístup k mnoha aktivitám a zážitkům. Plavte se po krásných karibských vodách a objevujte úžasný podmořský život během potápění nebo šnorchlování. Navštivte některý z okouzlujících karibských ostrovů, které jsou v dosahu lodi a objevte jejich kulturu a gastronomii. Neváhejte si také vyzkoušet rybolov nebo se vydat na exkurzi na pobřeží, abyste se podívali na úchvatnou krajinu ostrůvku Grenada.

Jídla jsou také součástí ubytování na lodi Grenada Seafaris. Chef připravuje čerstvé a chutné pokrmy, které jsou inspirovány karibskou kuchyní a používají pouze nejčerstvější místní suroviny. Můžete si prohlédnout také místní trhy a ochutnat tradiční karibské speciality.

Ať už hledáte romantický útěk pro dva, dovolenou s rodinou nebo dobrodružné dobrodružství, ubytování na lodi Grenada Seafaris vám zajistí nezapomenutelný zážitek na karibském ostrově Grenada. S jejich profesionálním personálem, luxusními ubytovacími možnostmi a bohatou nabídkou aktivit a zážitků, jste si jistí, že budete mít nezapomenutelný čas.

Využijte příležitosti a rezervujte si svůj pobyt na lodi Grenada Seafaris již dnes a zažijte nezapomenutelné dobrodružství na karibském ostrově Grenada.


Počasí Grenada Grenada Seafaris


Grenada je krásný ostrov v Karibiku, který je známý svým slunečným a tropickým počasím. Pokud sem zamíříte na dovolenou, můžete se těšit na teplé teploty, azurové moře a osvěžující karibský vánek.

Grenada Seafaris je jedna z nejpopulárnějších turistických atrakcí, která vám umožní poznat nádhernou přírodu ostrova a zároveň se zchladit v moři. Počasí má zásadní vliv na to, jaké zážitky si na Grenadě užijete a jak si svou plavbu Seafaris užijete.

Většina lidí se na Grenadu vypravuje v období mezi prosincem a dubnem, kdy je sucho a slunečno. Průměrné teploty se pohybují kolem 27-30 °C, což je ideální počasí pro plážové aktivity a vodní sporty. Možná budete potřebovat nějakou opalovací krém a klobouk, abyste se chránili před slunečními paprsky.

Během této doby je také období sucha, takže pravděpodobnost přeháněk je minimální. Moře je teplé a klidné, ideální pro potápění a šnorchlování. Pod hladinou můžete objevit krásné korálové útesy, pestrobarevné ryby a další podmořské poklady.

V období od dubna do listopadu může přijít na Grenadu období dešťů, které může trvat několik dní. Teploty se přesto drží kolem 30 °C, takže vám stále nechybí zářivé slunce a teplo. Deštivé období může však znamenat, že Seafaris bude o něco bouřlivější, protože moře může být vlnité.

I když vás překvapí dešťová přeháňka, nemusíte se začít bát. Dámský kapitán Grenada Seafaris, Melinda Seales, posádka i plavidlo jsou vybaveni nejnovějšími bezpečnostními prvky a plavbou se vždy řídí všemi bezpečnostními předpisy.

Pokud si přejete dopřát si jedinečný zážitek při prozkoumávání krás ostrova Grenada, nemusíte se bát počasí. Seafaris se konají jak za slunečného počasí, tak za mírného deště. Plavba samotná je vzrušující a nabízí vám možnost vidět ostrov z jiné perspektivy. Během plavby se zastavíte na zajímavých místech, jako je podvodní socha svatého Jana Nepomuckého, útesy a pláže s bílým pískem.

Nezapomeňte se před plavbou Seafaris vybavit slunečními brýlemi, opalovacím krémem, plavkami a ručníkem. Ať už si vyberete, jakékoliv období pro svoji návštěvu Grenady a plavbu Seafaris, můžete očekávat nádherné počasí, nádhernou přírodu a nezapomenutelné zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Grenada Seafaris


1) Jak dlouho trvá výlet s Grenada Seafaris?
- Výlety trvají obvykle 4-5 hodin.

2) Co je zařízeno na palubě lodě?
- Na palubě se nachází místa k sezení, chrániče proti slunci, toalety a malý bar.

3) Kde se koná odjezd?
- Odjezd je většinou z prístavu St. George nebo Grand Anse.

4) Jaké aktivity jsou během výletu nabízeny?
- Během výletu je možné si prohlédnout pobřeží a laguny, kde můžeš pozorovat žraloky, želvy a různé druhy ryb. Dále je možné si zastavit na plážích pro koupání a šnorchlování.

5) Jaké vybavení je potřebné si přinést?
- Doporučuje se přinést koupací oblečení, ručníky, opalovací krém, klobouk nebo čepici a šnorchlovací výbavu.

6) Musím mít nějaké zkušenosti s plaváním nebo šnorchlováním?
- Ne, zkušenosti nejsou nutné. Instruktoři ti poskytnou šnorchlovací výbavu a pomohou ti se snadným a bezpečným šnorchlováním.

7) Jaké jsou limity pro věk nebo váhu účastníků?
- Účastníci musí být starší než 6 let a váha nesmí přesáhnout 250 liber.

8) Je povolené vzít si vlastní jídlo a nápoje na loď?
- Ano, je povoleno si vzít vlastní jídlo a nápoje na loď. Nicméně je také možné si zakoupit občerstvení na palubě v malém baru.


Dovolená Grenada Grenada Seafaris


Grenada Seafaris: Exotický zážitek na ostrově Grenada

Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, exotických pláží a úchvatné přírody, neměli byste přehlédnout Grenadu - malý karibský ostrovový stát, který je domovem Grenada Seafaris. Tato společnost nabízí jedinečnou dovolenou, která spojuje přírodě blízký zážitek s luxusem a komfortem.

Seafaris Grenada je specializovanou společností se sídlem na Grenadě, která se zaměřuje na námořní dobrodružství a výlety na moře. Jejich nabídka zahrnuje různé plavby po okolních karibských mořích, kde můžete objevovat nádherné korálové útesy, ostrůvky plné přírodních krás a unikátní mořský život.

Jedním z hlavních vrcholů jejich nabídky je výlet do chráněného mořského parku pod názvem "Underwater Sculpture Park" (Podvodní sochařský park). Tento park je prvním a jediným parkem svého druhu na světě, kde jsou na dně moře umístěny sochy, které slouží jako umělecké dílo a zároveň přírodní útočiště pro živočichy. Při tomto výletu se můžete potápět a prozkoumávat podmořský svět plný barevných ryb a korálů a být svědkem unikátního spojení umění a přírody.

Dalším populárním výletem je plavba ke karibským ostrovům, jako je třeba Tobago Cays. Tato skupina ostrovů je známá svými neuvěřitelnými plážemi a klidnými lagunami. Na palubě motorového katamaránu budete mít možnost shlédnout nádherné výhledy na modré moře, nekonečné písčité pláže a zářivě zelenou přírodu. Těšit se můžete také na skvělé možnosti šnorchlování a pozorování žraloků, rejnoků a dalších mořských živočichů.

Grenada Seafaris si zakládá na tom, že pro své hosty je připraveno spousta zábavy a luxusu. Na palubě najdete pohodlné sedačky, slunečníky a plně vybavenou kuchyň. Během plavby se postarají o vaše bezpečí a pohodlí a poskytují vám perfektní zážitek na moři.

Navíc, Grenada není pouze o nádherných plážích a moři. Ostrov nabízí také hojnost dalších atrakcí a aktivit, jako jsou horské túry, procházky po deštném pralese, návštěvy trhů s místními produkty a ochutnávky grenadských koření a rumu.

Pokud plánujete svou další dovolenou a hledáte odskočku od každodenního života, doporučujeme vám zvážit Grenadu a Grenada Seafaris. Tato dobrodružná dovolená na moři vám poskytne nezapomenutelné zážitky, neuvěřitelnou krásu přírody a relaxaci ve velkém stylu.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky