Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Estonsko Narva-Jõesuu

Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Narva-Jõesuu


1. Jak se dostanu do Narva-Jõesuu z Estonska?
- Nejjednodušší způsob je cestovat autobusem z Talinu nebo Narvy. Cesta trvá přibližně 2 hodiny.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Narva-Jõesuu?
- Narva-Jõesuu je známé svými písečnými plážemi, z nichž nejpopulárnější jsou Kingissepa pláž a Meresuu pláž.

3. Kde se ubytovat v Narva-Jõesuu?
- Ve městě je široká nabídka ubytování od luxusních hotelů až po apartmány a penziony. Doporučujeme si rezervovat ubytování předem.

4. Jaké památky stojí za návštěvu v Narva-Jõesuu?
- Mezi nejznámější památky patří Narva-Jõesuu maják, rozhledna Jaanilinn a zřícenina Narva zámku.

5. Jaká je nabídka restaurací a kaváren v Narva-Jõesuu?
- Ve městě najdete mnoho restaurací a kaváren nabízejících estonskou i mezinárodní kuchyni. Doporučené restaurace jsou Napleoni Pizzeria, Nautica Restoran a La Bottega.

6. Jaké aktivity lze podniknout v Narva-Jõesuu?
- Mezi oblíbené aktivity patří koupání a opalování na pláži, procházky po pobřeží, cyklistické výlety po okolí a návštěva místních lázní.

7. Jaké jsou vhodné měsíce pro návštěvu Narva-Jõesuu?
- Nejlepší období pro návštěvu je od června do srpna, kdy je možné se koupat v moři a využívat venkovní aktivity.

8. Kolik stojí vstup do lázní v Narva-Jõesuu?
- Vstup do lázní Royal Spa Hotel stojí od 15 EUR za dospělého.

9. Odkud pochází jméno Narva-Jõesuu?
- Jméno Narva-Jõesuu pochází z estonského jazyka, "Narva" odkazuje na blízké město Narva a "Jõesuu" znamená "říční ústí".

10. Jaká je vzdálenost mezi Narva-Jõesuu a příhraničním městem Ivangorod v Rusku?
- Narva-Jõesuu je vzdáleno přibližně 15 km od Ivangorodu. Můžete ji přejít přes most na řece Narva nebo využít hraniční přechod.


Ubytování Estonsko Narva-Jõesuu


Narva-Jõesuu je městečko v severovýchodním Estonsku, poblíž hranic s Ruskem a Baltským mořem. Narva-Jõesuu je známé především pro svou krásnou pláž a příjemné klima, což z něj činí ideální destinaci pro letní dovolenou.

Když přijedete do Narva-Jõesuu, pravděpodobně si budete chtít najít ubytování. Město nabízí mnoho různých možností, které se hodí pro každého typu cestovatele. Bez ohledu na to, zda přijíždíte s rodinou nebo jen s partnerem, naleznete tu něco pro sebe.

Možnosti ubytování v Narva-Jõesuu jsou prakticky neomezené. Můžete si vybírat mezi hotelem, penzionem, apartmány nebo pokojem v soukromí. Na výběr máte také mezi různými cenovými kategoriemi, takže se vám určitě podaří najít ubytování, které splní vaše požadavky a zároveň nebude příliš drahé.

Pokud chcete v Narva-Jõesuu strávit několik romantických dní, můžete si pronajmout apartmán přímo u moře. Tyto apartmány jsou ideální pro páry, kteří chtějí užívat si romantickou atmosféru pláže a moře. Mnohé z apartmánů jsou vybaveny balkonem nebo terasou, kde si můžete vychutnat krásný výhled na oceán.

Pro rodiny s dětmi jsou nejlepší volbou penziony nebo hotely s většími místnostmi a možností pro rodinné zábavy. Tyto ubytovací možnosti obvykle nabízejí různé aktivity pro děti, jako jsou například venkovní bazény, hřiště a animační programy. Některé hotely umožňují i pobyt se zvířaty.

Kromě toho, že je Narva-Jõesuu ideálním místem pro letní dovolenou, je také výchozím bodem pro mnoho turistických výletů. V okolí můžete navštívit krásné křídové útesy a mnohé historické památky, jako je například Narva, která je největší a nejstarší pevností v Estonsku.

Vzhledem k velkému množství možností ubytování v Narva-Jõesuu, se doporučuje rezervovat své místo co nejdříve. Pokud se zaregistrujete přes hotelové webové stránky, můžete obvykle získat slevu nebo jinou výhodu.

V každém případě, ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu ubytování, určitě si užijete krásnou dovolenou v Narva-Jõesuu. Je to ideální místo pro všechny, kdo chtějí užít si krásné pobřeží Baltského moře a relaxovat v příjemném prostředí.


Dovolená Estonsko Narva-Jõesuu


Estonsko není často první volbou cestovatelů hledajících dovolenou v Evropě. Nicméně, tento malý baltský stát nabízí mnoho krás a příležitostí pro objevování. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je Narva-Jõesuu, malebné město ležící na severovýchodě Estonska.

Narva-Jõesuu je známé svými písečnými plážemi, které jsou jedním z nejkrásnějších a nejčistších ve východní Evropě. Tato oblast se nachází na pobřeží Baltského moře, což dává návštěvníkům jedinečnou příležitost pro relaxaci u vody a slunění na pláži. V létě se zde rovněž koná mnoho plážových akcí a festivalů, které obohacují atmosféru místa.

Město samo o sobě je historicky významné, sbírá inspiraci z různých kultur a architektonických stylů. Turisté mohou navštívit hrad Hermanni na okraji města, který poskytuje úžasný výhled na řeku Narva a ruskou pevnost Ivangorod na druhé straně řeky. Pro milovníky historie je navíc výlet do města Narva, které leží jen několik kilometrů od Narva-Jõesuu, ideální. Zde najdete známý Narvský hrad, který je jedním z nejlépe zachovalých středověkých hradů v severní Evropě.

Pokud jde o ubytování, Narva-Jõesuu nabízí širokou škálu možností. Můžete se rozhodnout pro pronájem soukromého apartmánu nebo si vybrat jeden z mnoha hotelů a lázeňských resortů. Místní lázně jsou známé svými termálními prameny a wellness centry, která nabízejí širokou škálu služeb a procedur pro posílení zdraví a relaxaci turistů.

Pro ty, kteří rádi podnikají výlety, Narva-Jõesuu je také ideálním výchozím bodem pro prozkoumávání přírodních krás Estonska. Nedaleko se nachází park Narva, který je známý svou velkou populací losů a je ideálním místem pro pěší turistiku. Můžete také navštívit místní rezervaci, která ochraňuje unikátní pobřežní vegetaci a ptáky.

Pokud hledáte trochu odpočinku a klidu pro svou dovolenou, Estonsko Narva-Jõesuu je skvělou volbou. Klidné pláže, krásná příroda a bohatá historie města vytvářejí ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci. Výhodou je, že toto místo je stále relativně málo navštěvované turisty, takže máte možnost objevovat jeho krásy v relativním soukromí.


Počasí Estonsko Narva-Jõesuu


Narva-Jõesuu je malebné město ležící na severovýchodě Estonska, nedaleko pobřeží Baltského moře. Jeho poloha na severním okraji země a blízkost k moři ovlivňují místní podnebí a počasí.

Stejně jako všechna místa na severu Estonska, Narva-Jõesuu má typické mírné kontinentální podnebí. To znamená, že zde jsou teplá léta a chladné zimy. Průměrná teplota v nejteplejším měsíci červenci se pohybuje kolem 18 °C, zatímco v nejchladnějším měsíci únoru je průměrná teplota kolem −6 °C. Teplotní rozdíly mezi jednotlivými ročními obdobími jsou v Narva-Jõesuu poměrně výrazné.

Jelikož se Narva-Jõesuu nachází nedaleko Baltského moře, je ovlivňováno také mořským klimatem. Mořské vody mají určitý mitigující efekt na okolní teploty, což znamená, že teploty jsou mírnější než bychom očekávali na této zeměpisné šířce. Mořský vliv také znamená, že vzduch je v Narva-Jõesuu často vlhký, a to v kombinaci s průměrnými srážkovými úhrny kolem 600-700 mm ročně vytváří vlhké klima.

Srpnový měsíc je nejteplejším měsícem v Narva-Jõesuu, kdy průměrná teplota dosahuje kolem 18-20 °C. To jsou ideální teploty pro pobyt na pláži a koupání v moři. Voda má příjemnou teplotu kolem 17-19 °C, což přitahuje mnoho turistů, kteří si rádi užívají slunění a relaxaci na pobřeží.

Na druhou stranu, v zimě jsou teploty v Narva-Jõesuu velmi nízké. Průměrná teplota v lednu se pohybuje kolem −6 °C. Sníh je v zimě běžný a do města přichází zimní atmosféra. Ledové kryty se také tvoří na Baltském moři, což přináší příležitosti pro zimní sporty, jako je bruslení na ledě.

Srážky jsou rovnoměrně rozloženy během celého roku v Narva-Jõesuu, s menším množstvím srážek v zimě a větším množstvím v létě. Léto je obdobím s nejmenším množstvím srážek, což je ideální pro všechny venkovní aktivity.

Celkově lze říci, že Narva-Jõesuu nabízí mírné kontinentální podnebí s vlivem mořského klimatu. To znamená teplá léta a chladné zimy s mírnými teplotami díky přítomnosti mořských vod. Srážky jsou poměrně rovnoměrně rozloženy během roku, což vytváří vlhké klima.

Takže, pokud plánujete návštěvu Narva-Jõesuu, měli byste být připraveni na mírné počasí s teplými léty a chladnými zimami. Ať už se rozhodnete navštívit během léta, abyste si užívali pobřeží, nebo v zimě, abyste zažili krásu města pokrytého sněhem, Narva-Jõesuu vám nabídne nezapomenutelný pobyt.


Letenka Estonsko Narva-Jõesuu


Letenka: Estonsko - Narva-Jõesuu

Estonsko, země se svými malebnými pobřežními městy a překrásnou přírodou, nabízí mnoho možností pro turisty a cestovatele. Pokud hledáte vhodný cíl pro svou příští dovolenou, pak byste měli určitě zvážit cestu do Narva-Jõesuu. A aby vaše cestování bylo snazší, přinášíme vám informace o letenkách do tohoto malebného estonského letoviska.

Narva-Jõesuu se nachází na východě Estonska, poblíž hranic s Ruskem. Je to oblíbený letovisko, které je známé svými překrásnými písečnými plážemi a léčivými účinky mořské vody. V Narva-Jõesuu najdete také mnoho lázeňských hotelů a lázní, které nabízejí luxusní relaxaci a wellness služby.

Přestože Narva-Jõesuu není přímou destinací pro mezinárodní lety, je snadné se sem dostat. Nejbližším mezinárodním letištěm je Letiště Tallinn, hlavní letiště Estonska, které se nachází asi 180 kilometrů západně od Narva-Jõesuu. Z Tallinu můžete využít různé dopravní možnosti, včetně vlaku, autobusu nebo pronájmu auta, abyste se dostali do Narva-Jõesuu. Cesta z Tallinu obvykle trvá přibližně 2-3 hodiny.

Další možností je využít přímé letecké spojení z některých evropských měst do Letiště Tartu, které se nachází přibližně 130 kilometrů jihozápadně od Narva-Jõesuu. Po příletu do Tartu můžete využít veřejnou dopravu nebo si pronajmout auto a pokračovat na vaši cestu do Narva-Jõesuu. Je však důležité zkontrolovat, zda jsou dostupné lety do Tartu z vašeho úvodního odletového místa.

Po příjezdu do Narva-Jõesuu budete ohromeni krásou tohoto místa. Město láká návštěvníky svou malebnou atmosférou, lázeňskými službami a nádhernou přírodou. Pláže jsou ideální pro všechny, kteří chtějí relaxovat, opalovat se nebo si užít vodní aktivity. Narva-Jõesuu je také oblíbenou destinací pro rybáře a milovníky přírody, protože v okolí se nachází mnoho přírodních rezervací a malebných jezer.

Navštivte také Narva-Jõesuu promenádu, která je jednou z nejdelších v Estonsku, a užijte si procházku podél pobřeží. Můžete také ochutnat místní kuchyni v restauracích a kavárnách, které nabízejí široký výběr estonských specialit.

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Narva-Jõesuu, nebudete zklamáni. Toto malebné pobřežní město v Estonsku nabízí vše, co si můžete přát pro dokonalou letní dovolenou. A i přes menší dostupnost letenek si můžete být jisti, že vaše cesta sem bude stát za to.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky