Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Estonsko Kilingi-Nõmme

Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Kilingi-Nõmme


1. Jak se dostanu do Kilingi-Nõmme?

Do Kilingi-Nõmme se můžete dostat buď vlakem z Tallinnu, nebo autobusem z Pärnu nebo Tartu.

2. Kde se dá v Kilingi-Nõmme ubytovat?

V Kilingi-Nõmme se nachází několik hotelů a penzionů. Mezi nejpopulárnější patří Hotel Veski, Hotel Muraka a Guesthouse Nurga.

3. Co se dá v Kilingi-Nõmme vidět?

V Kilingi-Nõmme se nachází několik památek, jako například Kesk-Pärnu church, Kilingi-Nõmme mõis (manský dům), muzeum lokomotiv a Kilingi-Nõmme spordikompleks (sportovní areál).

4. Kde se dají najíst dobře?

V Kilingi-Nõmme se nachází několik restaurací a kaváren. Mezi nejpopulárnější patří restoran Uulits a kavárna Must Kleit.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity v okolí Kilingi-Nõmme?

V okolí Kilingi-Nõmme se nachází několik přírodních parků, jako například Soomaa Nacionální park a Pärnu Jalgpallihall. Turisté si také mohou užít různé sportovní aktivity v místním sportovním areálu.


Ubytování Estonsko Kilingi-Nõmme


Kilingi-Nõmme je malebné město v jižní části Estonska, které nabízí svým návštěvníkům mnoho skvělých možností pro ubytování. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotel, rodinný penzion nebo levný hostel, Kilingi-Nõmme má co nabídnout.

Pro ty, kteří preferují luxusní ubytování, je zde několik vynikajících hotelů. Například Hotel Viiking nabízí elegantní pokoje s veškerým moderním vybavením, jako je TV s plochou obrazovkou a minibar. Kromě toho hotel disponuje wellness centrem, kde si můžete dopřát relaxační masáže a saunu. Další možností je hotel Pärnu Kange (Tugev), který se nachází v centru města a nabízí svým hostům prostorné pokoje s výhledem na město. K dispozici je také restaurace, kde si můžete užít tradiční estonskou kuchyni.

Pokud hledáte spíše rodinně orientované ubytování, můžete zvážit pobyt v jednom z místních penzionů. Pension Laukataguse je rodinný penzion, který vás uvítá do svých útulných pokojů a nabízí také společnou kuchyň, kde si můžete připravit své vlastní jídlo. Penzion Rija se nachází v klidné části města a nabízí pokoje s výhledem do zahrady. K dispozici je také vnitřní bazén a venkovní terasa, ideální pro odpočinek.

Pro cestovatele s menším rozpočtem jsou zde také levnější možnosti ubytování. Hostel Zebra nabízí pokoje se sdíleným sociálním zařízením za velmi dostupné ceny. Hostel se nachází v blízkosti místních atrakcí, jako je park Kilingi-Nõmme a řeka Urge. Hostel Transit je další skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupné ubytování. Nabízí jednoduše zařízené pokoje s možností sdílení sociálního zařízení a kuchyň.

Kromě ubytování nabízí Kilingi-Nõmme také mnoho dalších aktivit a atrakcí. Můžete se projít po místním parku, navštívit místní muzeum či se vydat na výlet do okolního kraje, kde se nachází národní park Soomaa.

Kilingi-Nõmme je skvělou destinací pro ty, kteří chtějí prozkoumat jižní část Estonska. Bez ohledu na váš rozpočet nebo preference v ubytování, město nabízí širokou škálu možností, které uspokojí potřeby každého návštěvníka. Navštivte Kilingi-Nõmme a zažijte krásy estonského venkova.


Letenka Estonsko Kilingi-Nõmme


Letenka na Estonsko: Objevte malebné město Kilingi-Nõmme

Estonsko, známé svou bohatou historií, nádhernou přírodou a malebnými městy, je turistickou destinací, kterou stojí za to navštívit. Jedním z těchto skrytých klenotů je město Kilingi-Nõmme. Pokud plánujete cestu do Estonska, nezapomeňte zahrnout Kilingi-Nõmme do svého itineráře. A s letenkou na toto místo se snadno a pohodlně dostanete do tohoto kouzelného města.

Kilingi-Nõmme je malé město, které se nachází na jihozápadě Estonska. S jeho bohatou historií, úžasnou architekturou a blízkostí krásné přírody se stává neodolatelným pro turisty. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od rušného městského života.

Když dorazíte do Kilingi-Nõmme, nezapomeňte navštívit jeho hlavní atrakce. V centru města najdete nádherný park s jezerem, který je dokonalým místem pro procházky a pikniky. Pro milovníky historie je nezapomenutelnou zastávkou středověký hrad, který stojí na kopci nad městem. Na vrcholu hradu budete odměněni nádherným výhledem na okolní krajinu.

Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, Kilingi-Nõmme nabízí různé outdoorové aktivity. Například můžete si pronajmout kolo a projet se po okolních cyklostezkách. Nebo si vezměte s sebou boty na turistiku a vydejte se na některou z okolních tras. Uvidíte úchvatné vodopády, horská jezera a překonáte výzvy strmých stezek.

Kilingi-Nõmme je také známé svými léčebnými lázněmi a wellness centry. Po náročném dni plném objevování je toto místo ideální pro relaxaci a opečování. Užijte si masáže, sauny a lázně, které budou posilovat vaše tělo a duši.

Díky snadné dostupnosti letenkou na Kilingi-Nõmme bude váš pobyt v Estonsku jednoduchý a pohodlný. Můžete využít mezinárodní letiště v Tallinnu, které je dobře spojeno s různými evropskými destinacemi. Z letiště můžete snadno najít dopravu do Kilingi-Nõmme.

Takže pokud toužíte po odpočinku v malebném prostředí s bohatou historií a blízkostí nádherné přírody, je Kilingi-Nõmme tím pravým místem pro vás. Nenechte si ujít příležitost navštívit toto kouzelné estonské město a získejte svou letenku na Kilingi-Nõmme již dnes.


Počasí Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko se může pochlubit mnoha krásnými a překvapivými místy, ale jedno z nich je rozhodně město Kilingi-Nõmme. Leží v jihozápadní části Estonska a je hlavním centrem oblasti Pärnumaa.

Počasí v Kilingi-Nõmme se silně ovlivňuje jeho polohou na pobřeží Baltského moře. Ovlivňuje ho také jeho vnitrozemské poloha, kde se mísí klima Atlantiku a kontinentální klima, což se projevuje chladnými zimami a teplými léty.

Letní počasí v Kilingi-Nõmme je obvykle pěkné a teplé. Průměrná teplota v červenci a srpnu je okolo 20 až 22°C, ale mohou se dostat až na 30°C. Je zde také dostatek slunce, a proto je toto období ideální pro procházky, koupání a outdoorové aktivity.

Podzim bývá poměrně mírný a deštivý, teploty se pohybují od 10 do 15°C. Zima přináší chlad a sníh, teploty se pohybují okolo -2 až 2°C. Zima však není tak drsná jako v některých dalších částech země, a proto lze stále řadu aktivit podnikat venku. V Kilingi-Nõmme se také často pořádají zimní aktivity jako například lyžování a sánění.

Jaro je obvykle chladné a mírně deštivé, s teplotami okolo 10 až 15°C. V této době roku je Kilingi-Nõmme skvělým místem pro procházky a obdivování přírody, která začíná kvést.

Celkově je počasí v Kilingi-Nõmme typicky evropské, s mírnější zimou než v ostatních částech Estonska. I když počasí může být proměnlivé, příroda a krása tohoto místa stojí za návštěvu kdykoliv během roku.


Dovolená Estonsko Kilingi-Nõmme


Kilingi-Nõmme je malebné město ležící v jihozápadním Estonsku. Jeho klidná atmosféra a krásná příroda přitahují každý rok turisty, kteří sem přijíždějí prozkoumat okolní lesy, jezera a historická místa. Pokud hledáte dovolenou, která kombinuje relaxaci a dobrodružství, Kilingi-Nõmme by mohl být správným cílem.

Přírodní krása je jednou z největších atrakcí Kilingi-Nõmme. Město je obklopeno lesy, které nabízejí vynikající možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Existuje mnoho stezek a tras různé obtížnosti, které vás provedou okolní krajinou a přinesou vám výhledy na malebná jezera a řeky. V létě můžete také navštívit místní pláže, jako je jezero Veskijärv, kde si můžete zaplavat nebo se opalovat.

Kromě přírodních krás je Kilingi-Nõmme také bohaté na historii a kulturu. V centru města najdete několik památek, včetně Kilingi-Nõmme kostela, který pochází z 19. století. Navštivte také Kilingi-Nõmme muzeum, kde získáte hlubší vhled do historie tohoto regionu. Místní festivaly a slavnosti také nabízejí jedinečný pohled na estonskou kulturu a tradice.

Když přijde na ubytování, v Kilingi-Nõmme najdete různé možnosti, které vyhovují každému rozpočtu. Od hotelů po venkovské chalupy si můžete vybrat prostory, které vám nejlépe vyhovují. Místní restaurace a kavárny také nabízejí širokou škálu jídel a nápojů, abyste mohli ochutnat estonskou kuchyni.

Pokud se rozhodnete prozkoumat okolí Kilingi-Nõmme, můžete navštívit i další zajímavá místa v blízkosti. Například se můžete vydat do města Pärnu, které je známé svými písečnými plážemi a příjemnou atmosférou lázeňského letoviska. Další možností je navštívit Národní park Soomaa, který je jedinečný pro své močály a bohatou faunu a floru.

V zimě můžete v Kilingi-Nõmme vyzkoušet i různé zimní aktivity jako je běžkování nebo sáňkování po okolních kopcích. Také zde najdete ledovou plochu pro bruslení.

Kilingi-Nõmme je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v přírodě s možností aktivit. S ohledem na svou krásu a historii vám toto místo nabídne zážitky, které si budete pamatovat dlouho po návratu domů. Vydejte se na dovolenou do Kilingi-Nõmme a objevte kouzlo jihozápadního Estonska!


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky