Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Egypt Marsa Alam Port Ghalib

Ubytování Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na jihozápadě země u Rudého moře. Je oblíbené především mezi potápěči a milovníky slunce, kteří sem přijíždějí vyhledávat dokonalou kombinaci nádherných pláží, skvělých možností potápění a luxusního ubytování.

Jedním z nejatraktivnějších ubytovacích zařízení v Marsa Alam je Port Ghalib, který se nachází v těsné blízkosti letiště a nádherné korálové útesy. Toto moderní rezortní město nabízí širokou škálu luxusních hotelů a resortů s prvotřídními službami pro všechny návštěvníky.

Port Ghalib je postaven na břehu Rudého moře a nabízí svým hostům krásné výhledy na azurovou vodu a koralové útesy. Zdejší pláže jsou proslulé svou bílou pískovou pláží a teplým slunečním svitem, který zde panuje po většinu roku. Hosté mohou relaxovat na lehátkách nebo si užívat vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na vodním skútru.

Ubytování v Port Ghalib je luxusní a moderní. Hotely zde nabízejí pokoje a apartmány s výhledem na moře, které jsou komfortně zařízeny a vybaveny moderními vybaveními. Resorty mají také rozsáhlé bazény, wellness centra a fitness centra, kde si hosté mohou udržovat kondici a relaxovat.

Port Ghalib také nabízí hostům širokou škálu restaurací a barů, ve kterých se podávají tradiční egyptská jídla i mezinárodní kuchyně. Pro ty, kteří chtějí ochutnat místní speciality, jsou zde různé možnosti, jak vyzkoušet například čerstvé ryby a mořské plody.

Kromě krásných pláží a luxusních hotelů mohou návštěvníci Port Ghalibu také objevovat okolní přírodu a kulturu. V blízkosti se nachází národní parky, jako například Wadi el-Gemal, který je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin. Zdejší návštěvníci se mohou také projít po malebných trzích a navštívit historická místa, jako je například Luxor nebo Karnak.

Celkově lze říci, že Port Ghalib v Marsa Alam nabízí nádherné ubytování a ideální polohu pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v luxusu a relaxaci. S krásnými plážemi, bohatým kulturním dědictvím a vynikajícím potápěním je toto místo ideální volbou pro každého, kdo hledá nezapomenutelnou dovolenou u Rudého moře v Egyptě.


Počasí Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na jižním pobřeží Egypta u Rudého moře, nedaleko přístavu Port Ghalib. Tato oblast je známá svým slunečným počasím a překrásnými plážemi, což ji činí oblíbeným cílem pro milovníky sluníčka a vodních aktivit.

Díky své poloze v blízkosti rovníku má Marsa Alam velmi příznivé klima. Zdejší podnebí je typické pro pouštní oblasti - horké a suché. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 25 °C, přičemž v letním období může teplota vystoupit i nad 40 °C. Tytéž extrémní teploty nelze očekávat na samotném pobřeží, kde je o něco chladněji díky příjemnému větru od moře.

Nejlepší doba pro návštěvu Marsa Alam je v období od října do května, kdy je teplota mírnější a nedochází k extrémnímu horku. Období od června do srpna je nejteplejší a může být pro někoho příliš horké, ale pokud vám takové počasí nevadí, můžete si užít sluneční paprsky na pláži nebo v hotelovém bazénu.

Co se týče srážek, v této oblasti je jejich množství minimální. Prakticky neprší a sluneční svit je zde přítomen v průběhu většiny roku. V zimním období se mohou objevit krátkodobé deště, zatímco v létě se srážky téměř nevyskytují.

Rudé moře, které omývá pobřeží Marsa Alam, je známé svou teplou vodou a bohatým podmořským životem. Průměrná teplota vody během roku se pohybuje mezi 22-28 °C, což přispívá k oblíbenosti tohoto regionu u potápěčů a milovníků šnorchlování. Průzračná voda a korálové útesy jsou domovem velkého množství ryb a dalších mořských živočichů.

Díky svému krásnému počasí a úchvatným přírodním scenériím je Marsa Alam Port Ghalib ideálním místem pro dovolenou plnou relaxace a nezapomenutelných zážitků. Milovníci slunečních paprsků, vodních sportů a objevování podmořského světa zde najdou vše, co si přejí. Jejich dovolená bude provázena teplým slunečním svitem a příjemným vánkem od Rudého moře.


Dovolená Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egypt je jednou z nejžádanějších turistických destinací, plná exotického kouzla a fascinující historie. Pro mnoho turistů je Egypt synonymem pro Jízdu na velbloudovi, pyramidy a Nil. Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Egyptě, zajímavou možností pro vás může být návštěva Marsa Alam a Port Ghalib.

Marsa Alam se nachází na jihu Egypta, na břehu Rudého moře a je velmi oblíbená u potápěčů díky svému úžasnému podmořskému životu. Zdejší vody jsou ideální pro pitný režim, koupání a potápění. Dále zde najdete zatopenou lagunu, pláže a mnoho malých ostrůvků.

Port Ghalib opět leží u Rudého moře, ale na severu od Marsa Alam. Je to moderní turistické městečko, kde můžete najít mnoho možností pro relaxaci, potápění a sportovní aktivity.

Mezi nejoblíbenější aktivity v Marsa Alam a Port Ghalib patří potápění. Je zde obrovské množství živého korálového útesu, což umožňuje snadné pozorování mnoha druhů ryb a mořských živočichů. V obou městech najdete řadu nabídek pro potápěčské kurzy a výlety. V Port Ghalib je také mnoho možností kitesurfingu, windsurfingu, plachtění, golfové hřiště a tenisové kurty.

Pro ty, kteří si chtějí odpočinout a relaxovat, jsou tu pláže s bílým pískem a čistou vodou Rudého moře. Pro milovníky wellness jsou zde luxusní spa centra nabízející kosmetické a wellness procedury. Pokud máte rádi noční život, Marsa Alam má mnoho barů a klubů s hudbou a tancem a Port Ghalib nabízí nákupní centra, kino a kasino.

Další místem, které by se mohlo stát zajímavým pro vaši návštěvu, je blízký národní park Wadi El Gemal, který je domovem pro mnoho druhů fauny a flóry, a také pro starodávné ruiny.

Pro plánování vaší dovolené v Egyptě byste neměli podcenit ani místní kuchyni. Města Marsa Alam a Port Ghalib nabízejí mnoho tradičních, arabských a přímořských restaurací s čerstvým rybím a mořským plody a zajímavými kořeněnými pokrmy.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Marsa Alam a Port Ghalib, můžete si být jisti, že uvidíte nádhernou přírodu a podmořský život. Ať už chcete aktivní dovolenou nebo jen odpočinek na pláži s prázdnou hlavou, Marsa Alam a Port Ghalib nabízejí dostatek možností pro všechny typy turistů.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Port Ghalib


1. Jakým způsobem se dostanu z letiště Marsa Alam do Port Ghalibu?
Odpověď: Z letiště v Marsa Alam je možné se dostat do Port Ghalibu taxi službou, transferem pořádaným hotelem nebo pronájmem vozu.

2. Jaké jsou nejbližší pláže v Port Ghalibu?
Odpověď: Nejbližší pláže v Port Ghalibu jsou Marsa Mubarak Beach, Marsa Shoona Beach a Marsa Egla Beach.

3. Kde mohu najít ubytování v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu jsou k dispozici různé hotely, resorty a apartmány, které lze rezervovat buď přes internet, nebo přímo na místě.

4. Jaké aktivity a atrakce jsou v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, plachtění, rybaření, golfování, wellness a relaxaci v lázních, nákupy v přístavním městečku a mnoho dalších aktivit.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Port Ghalibu?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Port Ghalibu patří Port Ghalib Marina, Port Ghalib Fish Market, Marsa Mubarak Restaurant a Marsa Shoona Restaurant, kde si můžete vychutnat tradiční egyptskou kuchyni, mořské plody a mnoho dalších pokrmů.

6. Existují možnosti pro výlety a výlety z Port Ghalibu?
Odpověď: Ano, z Port Ghalibu je možné podniknout výlety do míst jako jsou Káhira a pyramidy, Luxor a Údolí králů, Safaga a mnoho dalších historických a kulturních destinací.

7. Jaké jsou průměrné teploty v Port Ghalibu?
Odpověď: Průměrné teploty v Port Ghalibu se pohybují od 20°C v zimě až po 37°C v létě. Nejlepší období k návštěvě je mezi říjnem a dubnem, kdy jsou teploty příjemné a sluneční.

8. Jaký je časový posun v Port Ghalibu ve srovnání s Českem?
Odpověď: V Port Ghalibu je časový posun o 1 hodinu před Českem během letního času a o 2 hodiny před Českem během zimního času.

9. Existuje v Port Ghalibu možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, v Port Ghalibu je možné se věnovat potápění, šnorchlování, plachtění, windsurfingu, kitesurfingu, vodnímu lyžování a dalším vodním sportům.

10. Jaké jsou dopravní možnosti v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu je k dispozici veřejná doprava ve formě autobusů a taxi. Také je možné si pronajmout auto pro vlastní pohodlnou dopravu.


Letenka Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Pokud zvažujete dovolenou v Egyptě, určitě byste měli zvážit možnost návštěvy Marsa Alamu a Port Ghalibu. Tato oblast leží na jihovýchodním pobřeží Egypta a je známá svými prehistorickými městy a nádhernými korálovými útesy.

Nejlepší způsob, jak se dostat do této oblasti, je letadlem. Letenky na Egypt, Marsa Alam Port Ghalib jsou k dispozici v různých cenových kategoriích dle Vašich požadavků a preferencí. Letiště Marsa Alam se nachází asi 60 km od Port Ghalibu a je snadno dostupný od většiny evropských měst.

Jakmile se dostanete do Marsa Alamu a Port Ghalibu, máte před sebou rozmanitost zážitků a aktivit. Marsa Alam je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zjistit, co Egypt nabízí. Můžete se projet na velbloudech přes poušť, procházet se po rušné tržiště v Marsa Alam City nebo návštěvu národního parku Wadi el Gemal. V Port Ghalibu najdete mnoho luxusních hotelů, restaurací a lákavých obchodů, kde si můžete užít nakupování.

Pro ty, kteří si chtějí užít čas na pláži nebo pod vodou, nabízí Marsa Alam a Port Ghalib některé z nejlepších pláží a podmořských oblastí v Egyptě. Oblast je známa svými úžasnými korálovými útesy a bohatstvím mořského života. Můžete si vyzkoušet šnorchlování nebo potápění a opravdu se nechat pohltit krásami podmořského světa.

Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy, Marsa Alam a Port Ghalib nabízejí mnoho nočních klubů a barů, kde se můžete bavit se svými přáteli a poznávat místní kulturu.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že území Marsa Alamu a Port Ghalibu má značně stabilní politickou situaci a je oblastí, kterou je možné bez problémů prozkoumat.

Pokud hledáte ideální místo pro vaši další dovolenou, Marsa Alam a Port Ghalib jsou určitě skvělou volbou. Letenky Egypt Marsa Alam Port Ghalib jsou dostupné za přijatelné ceny a nabízejí překrásné zážitky pro ty, kteří je hledají.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky