Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Egypt Marsa Alam Abu Dabbab

Počasí Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Egypt Marsa Alam Abu Dabbab: Slunečné prázdniny na pobřeží Rudého moře

Egypt se pro mnoho turistů stává oblíbeným letním cílem díky svému slunečnému počasí a krásným plážím na pobřeží Rudého moře. Jedním z nejoblíbenějších míst je bezpochyby město Marsa Alam a pláž Abu Dabbab.

Kdy navštívit Marsa Alam a Abu Dabbab

Nejlepší doba, kdy navštívit Marsa Alam a Abou Dabbab, je v období od října do května, kdy je počasí mírné a teplota se pohybuje v rozmezí 20 až 30°C. Během léta může být velmi horko a teploty přesahovat i 40°C.

Co si vzít na pláž

Při návštěvě pláže Abu Dabbab se nejlepší volbou pro vás bude lehké oblečení a obuv, sluneční brýle, sluneční krém s vysokým ochranným faktorem, klobouk nebo šátek a plavky. Jako doplněk můžete s sebou vzít i potápěčskou výbavu, protože Abu Dabbab je známý pro své úžasné korálové útesy a neuvěřitelnou diverzitu mořského života.

Co můžete dělat na pláži

Pláž Abu Dabbab nabízí mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na vodních skútrech a další vodní sporty. Pokud nejste fanoušci vodních aktivit, můžete se také procházet po pláži, relaxovat a užívat si krásného výhledu na Rudé moře.

Tipy na místní jídlo

Marsa Alam a okolí nabízí mnoho místních restaurací, které nabízejí skvělé jídlo. Mezi nejlepší patří kuskus, falafel, hummus, tajin a kebab. Dále si můžete vychutnat místní ryby a mořské plody, jako jsou krevety, krabi a chobotnice.

Závěr

Egypt Marsa Alam Abu Dabbab je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí vychutnat slunečné počasí a pobyt na pláži. Pokud máte rádi vodní aktivity, pláž Abu Dabbab je pro vás to správné místo. Nezapomeňte si přibalit sluneční krém, klobouk a potápěčskou výbavu a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na pobřeží Rudého moře.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


1. Jak se dostanu z letiště Marsa Alam do Abu Dabbab?
Odpověď: Nejběžnější způsob je taxi. Cesta trvá přibližně 30 minut.

2. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Abu Dabbab?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Abu Dabbab je mezi říjnem a květnem, kdy je teplota příjemná a moře je vhodné pro potápění a šnorchlování.

3. Kolik stojí potápění nebo šnorchlování v Abu Dabbab?
Odpověď: Ceny se liší v závislosti na provozovateli a typu aktivit. Průměrná cena za jeden potápěčský výlet je kolem 50-70 USD.

4. Můžeme vidět želvy v Abu Dabbab?
Odpověď: Ano, Abu Dabbab je známá svou želví populací. Želvy se zde často objevují, zejména zelené a karety.

5. Jsou veřejné pláže v Abu Dabbab?
Odpověď: Ano, Abu Dabbab má veřejné pláže, které jsou volně přístupné veřejnosti. Můžete si zde půjčit lehátka a slunečníky.

6. Existuje nějaké ubytování v blízkosti Abu Dabbab?
Odpověď: Ano, v blízkosti Abu Dabbab se nachází několik rezortů a hotelů, které nabízejí ubytování pro turisty.

7. Je v Abu Dabbab bezpečno?
Odpověď: Ano, Abu Dabbab je považována za bezpečné místo pro turisty. Nicméně, jako všude jinde, je vždy důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření a být obezřetný.

8. Jaká je teplota vody v Abu Dabbab?
Odpověď: Teplota vody se pohybuje mezi 22-28 °C, což je ideální pro potápění a šnorchlování.

9. Jaké další aktivity lze dělat v Abu Dabbab?
Odpověď: Kromě potápění a šnorchlování můžete v Abu Dabbab také vyzkoušet jízdu na kánoích, surfování na prknech nebo si relaxovat na pláži.

10. Jak dlouho bych měl strávit v Abu Dabbab?
Odpověď: Doporučuje se strávit minimálně 2-3 dny v Abu Dabbab, aby jste si mohli vychutnat potápění a další aktivity a taktéž objevit okolní krásy.


Letenka Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Egypt je země, která je známá svými krásnými plážemi a úchvatnými pamětihodnostmi. Pokud plánujete návštěvu této země, nezapomeňte navštívit Marsa Alam, což je jedno z nejkrásnějších měst v Egyptě. Pokud máte rádi potápění, potom byste se měli bezpochyby vydat do Abu Dabbab - chráněného mořského parku se skvělými možnostmi potápění a šnorchlování.

Pro svou návštěvu v Egyptě si můžete zakoupit letenku do Marsa Alam. Letenka Egypt Marsa Alam Abu Dabbab je skvělou volbou, pokud chcete strávit nějaký čas na pobřeží Rudého moře a vychutnat si krásnou přírodu a vodu.

Marsa Alam se nachází v jižním Egyptě, poblíž hranice s Riviérou, a je známá svou malebností, klidnou atmosférou a krásným útesem. Město je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Pláže jsou čisté, moře azurové, a slunce se neustále leskne na hladině moře.

Pokud jste milovníkem potápění a šnorchlování, pak byste určitě měli navštívit Abu Dabbab. Tento chráněný mořský park nabízí neuvěřitelné možnosti k potápění a šnorchlování. Můžete si užít úžasné podvodní scenérie, včetně korálů, ryb a dalších mořských živočichů. Můžete také navštívit spoustu potápěčských center a vyzkoušet různé aktivity, jako jsou noční potápění nebo třeba potápění s delfíny.

Kromě potápění a šnorchlování si můžete užít i další aktivity v okolí. Například si můžete pronajmout kajak a vydat se na krásnou plavbu po moři. Můžete také absolvovat projížďku na koni a objevovat křídové hory a poušť v okolí Marsa Alam.

V Marsa Alam se také nachází několik krásných Luxusních resortů, ve kterých si můžete užít odpočinku a pohodlí. Resorty nabízejí nejen luxusní pokoje a apartmány, ale také bohaté možnosti stravování, lázeňské služby a mnoho dalšího. V Marsa Alam najdete i malé trhy, restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality a tradiční kávu.

Letenka Egypt Marsa Alam Abu Dabbab je skvělým způsobem, jak si užít krásy Egypta a vychutnat si nezapomenutelnou dovolenou. Vydáte se na krásnou cestu, kterou si budete navždy pamatovat a získáte spoustu nezapomenutelných zážitků a zážitků z tropického ráje.


Ubytování Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Marsa Alam v Egyptě je jedním z nejkrásnějších míst pro potápění a šnorchlování na Rudém moři. Pokud plánujete navštívit tuto oblast, nezapomeňte si rezervovat ubytování v jednom z nejznámějších letovisek tohoto místa - Abu Dabbab.

Abu Dabbab se nachází přímo na pobřeží Rudého moře a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost objevit fascinující podmořský svět. Oblast je známá svými korálovými útesy, které jsou domovem mnoha druhů ryb a dalších mořských tvorů. Pokud jste fanoušky potápění, můžete se těšit na neuvěřitelné scenérie pod vodou a možnost vidět žraloky, delfíny a dokonce i mořské želvy.

Pro ty, kdo preferují šnorchlování, jsou tu také mnohé možnosti. Většina pláží v Abu Dabbab je přímo přístupná a umožňuje vám objevovat bohatství moře s malým úsilím. Stačí si na sebe vzít brýle a šnorchel a vydat se do vody. Okamžitě budete fascinováni pestrostí ryb, které se vám budou pohybovat kolem. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce narazit na několik želv, které jim domovem právě tyto vody.

Abu Dabbab nabízí také řadu ubytovacích možností, které splňují očekávání různých návštěvníků. Od luxusních hotelů až po malé rodinné penziony, naleznete zde ubytování pro každý rozpočet a vkus. Mnohé hotely mají dokonce své vlastní pláže, takže budete mít přímý přístup na nádherný písek a teplou vodu.

Když nebudete bavit pod vodou, můžete podniknout výlety do okolí. Navštivte národní park Wadi El Gemal, kde se můžete projíždět na velbloudech anebo se projít po pohodlných stezkách a obdivovat jedinečnou flóru a faunu této oblasti. Je také možné si pronajmout člun a vydat se na rybářský výlet nebo se vydat na autentickou beduínskou večeři v poušti.

Pro ty, kteří hledají něco zcela odlišného, je v okolí k dispozici také golfové hřiště. Užijte si den na greenu a obklopeni krásnou přírodou.

Abu Dabbab v Marsa Alam Egypt poskytuje návštěvníkům jedinečný zážitek z průzkumu Rudého moře. Během svého pobytu se můžete těšit na nezapomenutelné zážitky z potápění a šnorchlování, ale také na pohodlné a příjemné ubytování. Zamilujete se do krás podmořského světa a zároveň si užijete relaxaci na pláži. Abu Dabbab je skutečným rájem v Egyptě a jistě nenechá nikoho bez povšimnutí.


Dovolená Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Egypt je země s dlouhou historií, bohatou kulturou a fascinujícími památkami. Je také oblíbenou destinací pro dovolenou, a to zejména díky svým krásným plážím a úžasným podvodním světům. Jedním z nejlepších míst, které Egypt nabízí, je Marsa Alam, konkrétně pláž Abu Dabbab.

Marsa Alam se nachází na jižním pobřeží Egypta, nedaleko od Rudého moře. Tato oblast je odlehlá a klidná, která přitahuje milovníky přírody a potápěčských aktivit. Marsa Alam je však také skvělou volbou pro ty, kteří hledají dovolenou plnou relaxace na pláži.

Pláž Abu Dabbab je jednou z nejznámějších pláží v Marsa Alam a je ideální pro ty, kteří chtějí buď odpočívat na slunci nebo objevovat fascinující podvodní svět. Tato pláž je známá svou bílou písčitou pláží, tyrkysově modrou vodou a úžasným korálovým útesem.

Pro milovníky potápění a šnorchlování je Abu Dabbab rájem. V mělkých vodách můžete vidět pestrobarevné korálové útesy, ryby různých druhů a dokonce i možná některé z mořských želv, které jsou v této oblasti běžné. Nezapomenutelným zážitkem je také setkání s dugoněm, což je vzácný mořský savec.

Pro ty, kteří chtějí jen relaxovat na pláži, Abu Dabbab je také ideální volbou. Pláž je velmi čistá, s pohodlnými lehátky a slunečníky. Můžete si zde užít slunečního záření, číst knihu nebo jen tak relaxovat a pozorovat okolní krásu.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Marsa Alam na pláži Abu Dabbab, je zde také několik možností ubytování. Mnoho hotelů nabízí pohodlné pokoje a vybavení, které vám umožní užít si dovolenou naplno. Některé hotely mají také vlastní potápěčská centra, kde si můžete pronajmout potápěčskou výstroj a absolvovat potápěčské kurzy.

Mimo pláže Abu Dabbab je v Marsa Alam také mnoho dalších aktivit a atrakcí, které stojí za návštěvu. Například návštěva starověkého chrámu Horus v blízkém Edfu nebo historického města Luxoru, které je domovem slavného Údolí králů. Můžete také využít možnosti projížďky na velbloudovi po poušti nebo jet na snorklovací výlet do korálového zálivu Hamata.

Pro dovolenou plnou krásných pláží, úžasného podvodního světa a možnosti objevovat historické památky nenajdete lepší místo než Marsa Alam a pláž Abu Dabbab v Egyptě. Tato oblast nabízí nádherné přírodní scenérie, bohatou kulturu a nezapomenutelné zážitky. Ať už jste potápěč, šnorchlař nebo jenom milovník slunečního záření, Marsa Alam a Abu Dabbab jsou skvělou volbou pro vaši další dovolenou.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky