Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Chorvatsko Nin (ostrov Nin)

Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Nejčastější dotazy a odpovědi týkající se Chorvatska a Ninu (ostrov Nin) jsou:

1. Jak se dostat z letiště do Nínu?
- Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do Ninu, je autobus nebo taxi. Autobusová zastávka se nachází několik minut chůze od letiště a taxi stojí před vstupem do terminálu.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Ninu?
- V blízkosti Ninu najdete mnoho krásných pláží, jako je například Zaton Holiday Resort Beach, Queens Beach, Pláž Ždrijac, Pláž Sabunike, Pláž Ljubač, Pláž Njivice a mnoho dalších.

3. Kde si mohu pronajmout auto v Ninu?
- V Ninu existuje několik autopůjčoven, které nabízejí širokou škálu vozidel na pronájem. Mezi nejpopulárnější autopůjčovny patří Sixt, Europcar a Hertz.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Ninu?
- V Ninu najdete mnoho skvělých restaurací, které nabízejí tradiční dalmatskou kuchyni a další speciality. Mezi nejlepší restaurace patří Konoba Branimir, Konoba KOD JOZE, Konoba-Pizzeria Malo Misto, Restaurant Marina a Ristorante Scalinada.

5. Co stojí za návštěvu v Ninu?
- Nin je známý pro své krásné historické památky a kulturní atrakce. Mezi nejlepší místa, která byste měli navštívit, patří Kostel sv. Kříže, Katedrála Svatého Anselma, Archeologické muzeum Nin a Muzeum soli.

6. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Ninu?
- Nejlepší čas na návštěvu Ninu je v letních měsících, kdy teploty stoupají na příjemné úrovně a pláže jsou nejlepší pro koupání a slunění. Nicméně, pokud se chcete vyhnout davům turistů, můžete navštívit Nin v méně rušném období mimo sezónu.


Dovolená Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Pokud plánujete letošní dovolenou a hledáte ideální místo, kde se slunit na pláži, prozkoumávat historická místa a vychutnávat si vynikající místní kuchyni, nemusíte hledat dál. Chorvatsko a konkrétně ostrov Nin je skvělou volbou pro všechny milovníky dovolené ve středomořském prostředí.

Ostrov Nin se nachází nedaleko města Zadar a je jedním z nejstarších sídel v této oblasti. Díky své bohaté historii a malebnému prostředí je velmi oblíbeným turistickým cílem. Má jednu z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku, která je dlouhá asi 3 kilometry a je obklopena pískem a měkkými dunami. Pokud se na pláži přestanete prohánět oknem slunečních osádek, najdete zde dostatek prostoru pro relaxaci a užívání si klidu a soukromí. Voda je zde průzračná a čistá, ideální pro koupání či další vodní aktivity.

Navštívit Nin znamená také projít se jeho poutní cestou. Toto město je známé svým kostelem svatého Kříže, který je vzdálený pouhých pět minut chůze od pláže. Tento kostel je postavený na malém ostrově a je obklopen známými solinami Nin, což jsou solné lázně, které zde existují již od římských dob. Toto místo je jedno z nejvýznamnějších historických a kulturních památek v Chorvatsku a stojí za to ho navštívit.

Pro ty, kdo mají rádi dobrodružství, je tu také možnost vyzkoušet kitesurfing nebo windsurfing. Ostrov Nin je známý svými ideálními podmínkami pro tyto sporty. Díky velkým otevřeným mořským plochám a silným větrům jsou zde vynikající podmínky pro tyto sporty. Dokonce se zde každý rok pořádá mezinárodní windsurfingová soutěž, která přiláká mnoho závodníků z celého světa.

A pokud jste milovníci mořských plodů a jiných lahůdek, pak vás určitě potěší místní kuchyně. Chorvatsko je známé svými vynikajícími rybími specialitami a lahodnými mořskými plody. Na ostrově Nin se nachází několik restaurací, kde si můžete vychutnat čerstvé ryby, chobotnice, sladkovodní mušle a další speciality. Kombinace čerstvých surovin, tradičních receptů a lahodných dochucovadel je zde prostě nezapomenutelná.

Pokud tedy hledáte ideální místo pro svou dovolenou, nemusíte hledat dál. Ostrov Nin v Chorvatsku nabízí vše, co potřebujete - nádherné pláže, historické památky a skvělé jídlo. Takže neváhejte a zařaďte tento kouzelný ostrov do svých letních plánů!


Počasí Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Chorvatsko je země plná krásných a až exotických měst, která lákají turisty z celého světa. Mezi ně patří i malé městečko Nin, které se nachází na ostrově Nin. Pokud se chystáte na dovolenou do této země, nezapomeňte, že se můžete těšit na krásné počasí, které zde vládne.

Nin se nachází na západním pobřeží Chorvatska a rozprostírá se na území menšího ostrova, který je spojen s pevninou úzkým písečným mostem. Díky svému strategickému umístění na jadranském pobřeží, se můžete těšit na teploty, které zde během letních měsíců stoupají až k 30 °C. V zimních měsících se však teploty pohybují okolo 10-15 °C.

V červenci a srpnu se v Ninu těšíte na slunečné počasí a teplé moře. Stejně jako v jiných městech Chorvatska, i v Ninu jsou k dispozici krásné pláže, které nabízejí možnost koupání a slunění se. Moře má teploty kolem 25-27 °C, takže je ideální pro vodní sporty, jako je potápění, kajakářství, windsurfing a další.

Na začátku a na konci letní sezóny se zde můžete těšit na mírnější počasí a nižší ceny. Pokud preferujete klid a méně turistů, je ideální čas pro návštěvu Ninu na jaře a na podzim. V tomto období se však můžete setkat s občasnými dešti, ale zároveň si můžete vychutnat krásnou přírodu a množství kulturních akcí, které se zde konají.

Pro vaši návštěvu Ninu se doporučuje si vzít lehkou letní oděv, plavky a krém na opalování. Nezapomeňte si také vzít sebou sluneční brýle a čepici, abyste se ochránili před slunečním zářením. Pokud se budete chtít vydávat do větších měst, jako jsou Zadar nebo Split, nezapomeňte si vzít s sebou i déšť a vítr odolné oblečení.

Celkově lze říci, že možnosti pro turisty v Ninu jsou nekonečné. Krásné pláže, ideální podmínky pro vodní sporty, kulturní akce, vynikající kuchyně a příjemné počasí jsou jen některé ze všeho, co vás v tomto úchvatném městečku čeká. Proto neváhejte a vyzkoušejte si dovolenou v Ninu, která vám zaručeně přinese spoustu nezapomenutelných zážitků.


Ubytování Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Nin je malé město a obec na stejnojmenném ostrově v Chorvatsku. Nachází se blízko města Zadar a je jednou z nejstarších obydlených oblastí v této části země. Město Nin je známé svými historickými památkami, nádhernými plážemi a také zajímavou nabídkou ubytování.

Nin je populárním cílem pro turisty, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí. Město je bohaté na historii a architekturu, což ho činí atraktivním pro ty, kteří se zajímají o kulturu a památky. Hlavním turistickým lákadlem v Ninu je Kostel sv. Kříže, který se nachází na malém ostrůvku a je považován za symbol města. Nedaleko kostela se nachází i slavná Solinská tůň, která má geotermální prameny a slouží jako přírodní lázně.

Pokud plánujete navštívit Nin, nezapomeňte si také užít jeho krásné pláže. Jeden z nejznámějších písečných pláží v regionu se nachází v Ninu. Její pozitivní účinky na zdraví jsou dobře známé, protože vítejte na Ljubacské písečná pláž, kde se turisté mohou potěšit vředů hnilých bahna a mořského bláta. Tato pláž je ideální pro rodiny s dětmi, protože je písečná a má mělkou vodu.

Pokud hledáte ubytování v Ninu, máte na výběr z různých možností. Město nabízí různé hotely, apartmány, penziony a kempy, které splňují potřeby a preference každého cestovatele. Hotely v Ninu se nacházejí v blízkosti pláže a poskytují pohodlné ubytování se vším, co potřebujete pro příjemný pobyt. Apartmány jsou populární zejména mezi rodinami, protože nabízejí větší prostor a samostatnost. Penziony jsou ideální pro ty, kteří preferují přátelskou a osobní atmosféru.

Pro ty, kteří dávají přednost přírodnímu prostředí, je zde také možnost ubytování v kempu. Tereny v Ninu jsou vybaveny moderními přístroji a nabízejí širokou škálu služeb. Kempování je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolní přírodu, a zároveň mít pohodlné zázemí.

Celkově řečeno, ubytování v Ninu nabízí odpovídající možnosti pro každého cestovatele. Bez ohledu na váš rozpočet nebo preferovaný styl ubytování, v Ninu naleznete ideální místo, kde se můžete usadit a užívat si vaší dovolené. Výběr z písečných pláží, historických památek a malebného prostředí Ninu vám zaručí nezapomenutelný pobyt v Chorvatsku.


Letenka Chorvatsko Nin (ostrov Nin)


Ostrov Nin je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických destinací v Chorvatsku. Nachází se v Jaderském moři, nedaleko města Zadar. Své jméno získal podle starověkého města Nin, které se nacházelo na ostrově a bylo jedním z nejvýznamnějších sídel v dávné historii.

Pro turisty je ostrov Nin přitažlivý svými nádhernými plážemi, které patří mezi nejhezčí v celém regionu. Jednou z nejznámějších je pláž Kraljičina plaža, která se nachází v blízkosti města Nin. Její písečný břeh se táhne do dálky a její voda je mimořádně čistá a jasně modrá. Pláž je také vhodná pro rodiny s dětmi, protože voda je tu pozvolně se svažující, což umožňuje bezpečné koupání pro ty nejmenší. Další populární pláže na ostrově Nin jsou například pláž Ždrijac, Škrilača, Queen's Beach a Sabunike.

Ostrov Nin nabízí také atraktivní rekreaci a sportovní aktivity. Mnoho turistů se sem vypravuje za účelem surfování, kiteboardingu a windsurfingu. Díky svým větrným podmínkám je ostrov ideální pro tyto vodní sporty. Navíc se zde nachází také golfový klub Zaton, který nabízí možnost hraní golfu s výhledem na moře.

Kromě plážových a sportovních aktivit si turisté mohou také prohlédnout historické památky, které ostrov Nin nabízí. V samotném městě Nin se nachází například románský kostel sv. Anselma, který je považován za nejmenší kostel na světě. Další zajímavostí je biskupský palác, který pochází z 6. století, nebo městské hradby, které kdysi chránily starobylé město.

Pro turisty je dostupnost ostrova Nin zajištěna především leteckou dopravou. Letenky do Chorvatska jsou často k dostání za přijatelné ceny, a to nejen v letních měsících, kdy je sezóna. Nejbližší letiště k Ninu se nachází v Zadaru, odkud lze použít dopravu buď autobusem nebo taxíkem. Letenky do Zadaru jsou často nabízeny od několika leteckých společností a jsou také časově velmi výhodné, protože let z mnoha evropských letišť trvá pouze několik hodin.

Pokud tedy plánujete dovolenou v Chorvatsku a toužíte po krásných plážích, historických památkách a sportovních aktivitách, ostrov Nin je ideální destinací. Letenka do Chorvatska vás zavede do blízkosti tohoto úžasného místa, kde můžete zažít nezapomenutelný pobyt na jednom z nejkrásnějších chorvatských ostrovů.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky