Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahrajn Wahooo! Waterpark

Ubytování Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn Wahooo! Waterpark je jedním z největších a nejoblíbenějších aquaparků v Bahrajnu. Nachází se v blízkosti hlavního města Manáma a nabízí perfektní zábavu pro všechny věkové skupiny.

Tento úžasný aquapark je rozložen na ploše přes 15 000 čtverečních metrů a je vybaven různými atrakcemi a vodními skluzavkami. Je ideálním místem pro strávení celého dne se svou rodinou či přáteli.

Ve Wahooo! Waterparku můžete začít svou zábavu na Lazy River. Jedná se o klidnou řeku s mírným proudem, která vás unese na gumovém kruhu hladce a bezpečně. Tato atrakce je perfektním místem pro relaxaci a odpočinek.

Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je tu Wave Pool. Tato vodní plocha simuluje skutečné vlny moře a umožňuje vám nezkrotnou jízdu na plachetnici nebo surfování na vlnách. Bude to pro vás zážitek, který nebudete nikdy zapomínat.

Další oblíbenou atrakcí v Wahooo! Waterparku je vodní skluzavka s názvem Master Blaster. Jedná se o největší a nejrychlejší skluzavku ve východním regionu, která vás vezme na vzrušující jízdu po chodbách a tunelích ve vodě. Tato atrakce je ideální pro nadšence do adrenalinových sportů.

Wahooo! Waterpark má také speciální zónu pro děti s menšími skluzavkami a bazénky, které jsou bezpečné a vhodné pro malé děti. Rodiny s dětmi mohou strávit celý den hraním a plaváním v této speciální části parku.

Co se týče ubytování, v Wahooo! Waterparku je k dispozici luxusní hotel s výhledem na park. Tento hotel nabízí pohodlné a prostorné pokoje, výbornou gastronomii a řadu dalších služeb pro své hosty. Po náročném dni stráveném v aquaparku se můžete těšit na relaxaci v bazénu, sauně nebo lázních, které jsou k dispozici v hotelu.

Navštívení Bahrajn Wahooo! Waterparku je skvělou volbou jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro trávení času s přáteli. Tento aquapark nabízí spoustu zábavy a adrenalinových zážitků pro všechny věkové skupiny. Navštívit Bahrajn Wahooo! Waterpark bude zaručeně nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat navždy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Wahooo! Waterpark


1. Kde se nachází Bahrajn Wahooo! Waterpark?
- Bahrajn Wahooo! Waterpark se nachází v centru města Manáma na Bahrajnu.

2. Jaká je vstupní cena do vodního parku?
- Vstup do vodního parku se liší podle věku a výšky návštěvníka. Dospělí platí 15 BHD (přibližně 380 Kč), děti 10 BHD (přibližně 250 Kč) a děti do 3 let mají vstup zdarma.

3. Jaké aktivity a atrakce jsou v parku k dispozici?
- V Bahrajn Wahooo! Waterparku si můžete užít různé vodní skluzavky, bazény, lazy river, vlnobití a další vodní aktivity.

4. Jaké jsou otevírací hodiny parku?
- Vodní park je obvykle otevřen od neděle do středy od 10:00 do 18:00 hodin a od čtvrtka do soboty od 10:00 do 20:00 hodin. Před návštěvou se ale doporučuje zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálních stránkách parku.

5. Je v parku možnost stravování?
- Ano, v Bahrajn Wahooo! Waterparku najdete několik stánků a restaurací, kde si můžete koupit jídlo a nápoje.

6. Může se do parku dostat i s vlastním jídlem a nápoji?
- Do parku je zakázáno vnášet vlastní jídlo a nápoje. Voda a malé svačinky jsou ale povoleny.

7. Je v parku k dispozici parkování?
- Ano, vodní park disponuje vlastním parkovištěm pro návštěvníky zdarma.

8. Je nutné si dopředu rezervovat vstup do parku?
- Rezervace vstupenky předem není nutná, ale doporučuje se to, zejména v případě návštěvy v období největšího zájmu.

9. Jaká je minimální výška pro vstup na atrakce?
- Minimální výška pro vstup na některé atrakce je 1,2 metru.

10. Je v parku k dispozici vybavení na půjčení, například plážové lehátka nebo ručníky?
- Ano, vodní park nabízí možnost půjčení plážových lehátek, slunečníků a ručníků za poplatek.


Počasí Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je exotickou zemí nacházející se na ostrově v Perském zálivu. Slunečné počasí, teplé vody a nádherné pláže lákají každý rok tisíce turistů. Kromě toho však Bahrajn nabízí také různé zábavní aktivity, které pomohou vyhnat za tepla.

Jednou z oblíbených atrakcí v Bahrajnu je Wahooo! Waterpark. Tento vodní park je vybudován na umělém ostrově a nabízí širokou škálu zábavy pro všechny věkové kategorie.

Voda je hlavním prvkem této atrakce. Wahooo! Waterpark disponuje bazény různých velikostí, skluzavkami, tobogány, vlnobití a dalšími vodními atrakcemi. Vše je pečlivě navrženo tak, aby zajistilo maximální zábavu a vzrušení. Dospělí i děti zde najdou něco pro sebe.

Jednou z nejoblíbenějších atrakcí je tzv. Sidewinder, což je mega skluzavka. Tato skluzavka vypadá jako ohromný tobogán, který vás však katapultuje do vzduchu, než se vrátíte zpět dolů. Je to adrenalinem nabitá jízda, která vás udrží ve vzduchu na chvíli a poté vás vrátí zpět dolů do vody. Je to zážitek, který nikdy nezapomenete.

Pro ty, kteří hledají trochu větší vzrušení, je tu také vodopád, který je vysoký několik metrů. Můžete se na něj vydat pomocí výtahu a poté se z něj vhodit dolů. Je to jako skok z vodopádu, jen bez nebezpečí. Tento zážitek je velmi populární mezi odvážnými návštěvníky.

Pro menší děti je vodní park vybaven také speciálním dětským areálem. Zde najdou bazény a skluzavky přizpůsobené jejich potřebám. Zajištění bezpečnosti je také prioritou Wahooo! Waterpark. K dispozici jsou kvalifikovaní plavčíci, kteří jsou připraveni zasáhnout v případě potřeby.

Kromě vodních atrakcí nabízí Wahooo! Waterpark také restaurace a občerstvení, kde si můžete vychutnat chutná jídla a osvěžující nápoje. Posezení pod deštníkem s výhledem na bazény a skluzavky je skvělý způsob, jak si odpočinout a načerpat energii pro další dobrodružství.

Pokud plánujete návštěvu Bahrajnu, nezapomeňte navštívit Wahooo! Waterpark. Tato vodní atrakce vám poskytne nezapomenutelný zážitek a chvíle plné zábavy a radosti. Pojďte se osvěžit v jedné z nejlepších vodních atrakcí v Bahrajnu.

Ať už jste milovníkem adrenalinu nebo hledáte relaxaci na sluneční pláži, Wahooo! Waterpark v Bahrajnu je tou správnou destinací pro vás. Nechte se unést příbojem vody a užijte si nezapomenutelné dobrodružství.


Dovolená Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je známý svou rozmanitou kulturou, krásnými plážemi a bohatým kulturním dědictvím. Nicméně, není to jen ozkoumaní těchto ohromujících míst, což láká turisty z celého světa, ale také o zábavě, kterou nabízí. Jedním z nejnavštěvovanějších a nejpopulárnějších zábavních parků je Bahrajn Wahooo! Waterpark.

Bahrajn Wahooo! Waterpark, otevřený v roce 2007, je největší vodní park na Blízkém východě a jedním z nejmoderněji vybavených na světě. Nachází se poblíž Manamy, hlavního města Bahrajnu, a poskytuje nepřeberné množství zábavy pro všechny věkové kategorie.

Vodní park se rozkládá na ploše přes 15 000 metrů čtverečních a nabízí 12 různých atrakcí. Toto mimořádně vzrušující místo má něco pro každého. Zatímco malé děti mohou využít dětské oblasti s bazény, skluzavkami a interaktivními hrami, pro dospělé jsou k dispozici adrenalinové atrakce, které poskytují neuvěřitelnou dávku vzrušení.

Jednou z nejoblíbenějších atrakcí ve Wahooo! je Surf's Up! Nejenže má bazén s umělou vlnou, která je ideální pro surfaře všech úrovní, ale také pořádá lekce a tréninky pro ty, kteří se chtějí naučit surfovat. Je to neuvěřitelně zábavná zkušenost, kterou nelze nikde jinde v Bahrajnu zažít.

Další atrakcí je Sidewinder, ve kterém návštěvníci sedí na speciálních nafukovacích kruzích a zažívají svižnou jízdu na skluzavce ve tvaru hada. Je to rychlost a adrenalin, který vás udržuje v napětí a vyvolává smích a radost, jak se sklouzáváte po mnoha zatáčkách a zatáčkách.

Pro ty, kteří mají rádi rychlost a výzvy, vodní park nabízí i další arbitrážní atrakce, jako je Boomerango a Bandit Bomber. Boomerango je velká skluzavka, na které návštěvníci sjíždějí dolů, před tím než se dostanou na opačný konec a vzplňí se zpět nahoru, jako kdyby sjížděli obrovský horský vrchol. Bandit Bomber je jedinečná atrakce, která spojuje vodní park s horskou dráhou. Na tomto mírnějším zážitku návštěvníci prochází různými vodními efekty a občas jsou stříkáni střelami vody z podlahy, stropu a stěn.

Pokud potřebujete odpočinek od všech těch adrenalinových podniků, můžete relaxovat v bazénu Wahooo! Waterpark, které nabízí nádherný výhled na moře a je obklopen palmami a zelení. Můžete si zaplavat nebo se opalovat na lehátku a prostě si užívat slunečného pobřeží Bahrajnu.

Wahooo! Waterpark je také domovem různých restaurací a obchodů, takže návštěvníci si mohou dopřát pochoutky a zakoupit suvenýry a dárky jako připomínku svého návštěvy. Tímto způsobem vodní park slouží jako kompletní destinace pro celodenní zábavu a relaxaci.

Pokud plánujete dovolenou na Bahrajnu a hledáte zábavnou aktivitu pro celou rodinu nebo skupinu přátel, neváhejte navštívit Bahrajn Wahooo! Waterpark. Toto jedinečné místo nabízí nepřeberné množství zábavy, vzrušení a odpočinku, což z něj činí nezapomenutelnou součást vaší dovolené.


Letenka Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn Wahooo! Waterpark: Nezapomenutelný zážitek plný vody a zábavy

Pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek, zábavu a osvěžení v jednom, pak je Bahrajn Wahooo! Waterpark to pravé místo pro vás. Nacházející se v srdci Kingdom of Bahrain, tento vodní park je domovem mnoha vzrušujících atrakcí a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky.

Na první pohled je Wahooo! Waterpark okouzlující svou moderní a atraktivní architekturou. Jeho vzhled se nádherně snoubí s výjimečnou krajinou a vytváří příjemné prostředí, ve kterém si každý návštěvník může užívat.

Co dělá Bahrajn Wahooo! Waterpark skutečně výjimečným, jsou však nejrůznější atrakce. Voda, adrenalin a zábava jsou zde na denním pořádku. Například "Constrictor", který je považován za jeden z nejstrmějších vodních tobogánů na světě, nabízí návštěvníkům emoce plné adrenalinu a rychlosti. Ti odvážnější mohou vyzkoušet "Sidewinder", kde se ve speciálních tobogánech prohýbají ze strany na stranu a na konci vyvrcholí smyčkou, což poskytuje úžasný zážitek.

Pokud preferujete něco méně požitkářského, na vás čeká relaxace v bazénech s vlnami, kde si můžete užít klidný čas nebo se nechat unášet dětskými bazény s malými skluzavkami. Pro ty menší je zde také plnohodnotný dětský bazén, kde si mohou hrát na skluzavce a bavit se ve vodě bezpečným způsobem.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na jednu z nejhlavnějších atrakcí Wahooo! Waterparku - "Flowrider". Je to umělá vodní plocha, která neustále vytváří vlny, na kterých si můžete vyzkoušet surfování. Tato aktivita je zde vždy oblíbená a poskytuje skvělou zábavu pro všechny věkové kategorie.

Náš vodní park není pouze o tobogánech a bazénech. Nabízíme také řadu služeb, které dodávají celému místu pohodlnou a luxusní atmosféru. Součástí Wahooo! Waterparku je obrovská jídelna, kde si můžete vychutnat jídlo z četných restaurací a kulinářských soudů, které nabízí chutě z celého světa. Je zde také obchod s plavkami, který vám umožní vybrat si nový plavkový outfit, pokud jste zapomněli svůj.

Abychom zajistili bezpečnost našich návštěvníků, Wahooo! Waterpark nabízí profesionální a zkušený personál, který se postará o vaši bezpečnost a pohodlí. Wet Water Area, kde se nacházejí tobogány a jiné vodní atrakce, je pečlivě kontrolována a udržována, aby byla zajištěna vaše bezpečnost.

Zkrátka, Bahrajn Wahooo! Waterpark je místem, které byste neměli vynechat při návštěvě Bahrajnu. Nabízí nejen dechberoucí atrakce, ale také příjemné prostředí, vynikající jídlo a nezapomenutelné zážitky. Ať už jste milovníkem adrenalinu, zábavy nebo klidu a relaxace, najdete zde všechno, co potřebujete. Přijďte a ponořte se do nepopsatelného světa vody a zábavy v Bahrajn Wahooo! Waterparku.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky