Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park

Ubytování Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je exotická země na Arabském poloostrově, která je známá svým bohatým kulturním dědictvím, luxusními hotely a nádhernými plážemi. Jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí v této zemi je Lost Paradise of Dilmun Water Park – jedno z největších a nejlepších vodních parků na Blízkém východě.

Lost Paradise of Dilmun Water Park se nachází v hlavním městě Bahrajnu, Manamě, a rozkládá se na rozloze více než 77 000 metrů čtverečních. Park je inspirován starověkým dědictvím Bahrajnu a je pojmenován po starověké civilizaci Dilmun.

Nabízí návštěvníkům širokou škálu vzrušujících atrakcí, které uspokojí jak náročné dobrodruhy, tak i rodiny s dětmi. Park má 18 bazénů, 32 skluzavek a dalších více než 30 zábavných a relaxačních zařízení. Existuje zde několik nejoblíbenějších atrakcí, jako například super rychlé skluzavky "Space Bowl" a "Kamikaze", kde návštěvníci klesnou ze strmých skluzavek do obrovských bazénů.

Pro ty, kteří preferují spíše večerní zábavu, park nabízí noční představení vodního divadla, kde můžete zhlédnout okouzlující a ohromující show na vodě. Kromě toho se zde také konají různé akce a soutěže, které poskytují možnost vyhrát atraktivní ceny.

Jeden z hlavních důvodů, proč navštívit Lost Paradise of Dilmun Water Park, je jeho atmosféra a prostředí. Park je obklopen zelení a květinami, které tvoří krásnou kulisu pro návštěvníky. K dispozici je také několik restaurací, kde si můžete vychutnat různé gastronomické speciality, od místní kuchyně po mezinárodní pokrmy.

Vodní park poskytuje vysoce kvalitní zařízení a zabezpečení, aby se návštěvníci cítili v bezpečí a pohodlně. Je také přístupný pro osoby se zdravotním postižením, což z něj činí vhodný cíl pro širokou škálu návštěvníků.

Pokud plánujete návštěvu Bahrajnu, nezapomeňte zahrnout do svého itineráře zastávku v Lost Paradise of Dilmun Water Park. Tento vodní park nabízí jedinečnou a nezapomenutelnou zábavu pro všechny věkové skupiny. Ponořte se do osvěžujících vod, prozkoumejte jejich atrakce a vytvořte si vzpomínky na celý život.

Bahrajn je luxusní destinace, která nabízí nádherná místa k návštěvě, a Lost Paradise of Dilmun Water Park je jednou z těchto nezapomenutelných zastávek.


Počasí Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn, malý souostroví v Perském zálivu, je známý svými krásnými plážemi, vzrušujícími autodromy a bohatou kulturou. Ale co byste řekli na jedno z nejmodernějších a největších vodních parků na světě? Pokud hledáte zábavu a osvěžení od tropických teplot Bahrajnu, pak je Lost Paradise of Dilmun Water Park tím pravým místem pro vás.

Lost Paradise of Dilmun Water Park, nacházející se v Al Areen Wildlife Park, je místo, kde si můžete užít celý den plný vodních dobrodružství a zábavy. Park se rozkládá na ploše více než 77 000 metrů čtverečních a nabízí více než 18 různých atrakcí pro všechny věkové skupiny.

Pro ty, kteří hledají adrenalinové zážitky, je tu "Typhoon Bay", obří tobogán s výškou až 20 metrů, který vás rychlostí 100 km/h zhoupne do vod. "Wave Pool" nabízí možnost si užít pocit surfování na umělých vlnách, zatímco "Lazy River" je ideální pro ty, kteří potřebují chvíli odpočinku a relaxace. Malé děti budou nadšeny speciálními zónami, jako je "Aquaplay RainFortress", která nabízí skluzavky, vodní prskátka a další zábavu přizpůsobenou jejich potřebám.

Ale Lost Paradise of Dilmun Water Park nenabízí pouze vodní atrakce. Je zde také "Amphitheatre", kde se pravidelně konají živá vystoupení a koncerty, stejně jako několik restaurací a kaváren, kde si můžete dát občerstvení a odpočinout si od aktivity v parku.

Tento vodní park je nejen zábavným místem pro rodiny a partu přátel, ale také místem, které vám nabízí možnost uniknout před horkem a vychutnat si překrásné prostředí s palmami a exotickými rostlinami. Voda je vždy dostatečně čistá a park je dobře udržovaný, aby splňoval nejvyšší standardy.

Pokud se rozhodnete navštívit Lost Paradise of Dilmun Water Park, doporučuje se přijít brzy ráno, aby bylo možné využít všechny atrakce a vyhnout se davům. Také si vezměte sluneční krém, plavky a ručníky, protože budete potřebovat ochladit se v bazénech a na tobogánech.

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park je skutečně rajským útočištěm pro ty, kteří hledají dobrodružství, zábavu a osvěžení. Bez ohledu na váš věk, tento vodní park vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který vás bude jistě motivovat k návštěvě Bahrajnu znovu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


1. Kde se nachází Lost Paradise of Dilmun Water Park v Bahrajnu?
Odpověď: Lost Paradise of Dilmun Water Park se nachází v města Sakhir, v Bahrajnu.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Lost Paradise of Dilmun Water Park?
Odpověď: Otevírací hodiny se mohou lišit v závislosti na ročním období a dni v týdnu, doporučuje se vždy zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálních webových stránkách nebo kontaktovat park přímo.

3. Jaká je vstupní cena do Lost Paradise of Dilmun Water Park?
Odpověď: Vstupní ceny se mění v závislosti na věku návštěvníka a ročním období. Doporučuje se zkontrolovat aktuální vstupní ceny na oficiálních webových stránkách nebo kontaktovat park přímo.

4. Můžu si vzít vlastní jídlo a pití do parku?
Odpověď: Ve vodním parku je zakázáno si přinést vlastní jídlo a pití. Je zde však k dispozici občerstvení a restaurace, kde je možné si koupit jídlo a pití.

5. Jak se dostanu do Lost Paradise of Dilmun Water Park, pokud nemám vlastní dopravu?
Odpověď: Park nabízí zdarma autobusovou dopravu ze všech hlavních hotelů v Manámy. Také lze využít taxi nebo služby soukromých dopravců.

6. Existují ve vodním parku omezení ohledně věku pro používání atrakcí?
Odpověď: Ano, některé atrakce mají věková omezení pro bezpečnost návštěvníků. Tyto omezení jsou uvedeny před každou atrakcí a je důležité se jimi řídit.

7. Je nutné rezervovat lístky předem nebo je možné je zakoupit přímo v parku?
Odpověď: Je možné zakoupit lístky přímo v parku, avšak v závislosti na sezóně a návštěvnosti, může být vhodné je rezervovat předem, aby se předešlo dlouhým frontám.

8. Mám-li nějaké zdravotní omezení, mohu přesto využívat atrakce ve vodním parku?
Odpověď: Některé atrakce mohou mít zdravotní omezení, proto je důležité se předem seznámit s pravidly a omezeními parku. Pokud máte nějaké zdravotní omezení, doporučuje se kontaktovat park předem a zjistit, zda můžete využívat atrakce.

9. Existují ve vodním parku možnosti pronájmu skříněk nebo převlékacích kabinek?
Odpověď: Ano, Lost Paradise of Dilmun Water Park nabízí možnost pronájmu skříněk a převlékacích kabinek za dodatečný poplatek. Tato služba je obvykle k dispozici na vstupu do parku.

10. Můžu ve vodním parku používat vlastní plavky nebo si musím koupit speciální plavky?
Odpověď: Obecně je povoleno si přinést vlastní plavky do parku. Je však důležité dodržovat pravidla, která stanoví, jaké typy plavek jsou povoleny (bez ztracených předmětů, nápisů apod.). Pokud nejste jisti, je nejlepší se předem informovat u parku.


Dovolená Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park je jedním z největších a nejmodernějších aquaparků v celé oblasti Perského zálivu. Tento nádherný park se nachází v jihovýchodní části Bahrajnu, na pobřeží Arabian Gulf, a nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci.

Tento park byl otevřen v roce 2006 a od té doby si získal srdce mnoha návštěvníků. Jeho nádherné exteriéry, fascinující vodopády a fantastické tobogány jdou ruku v ruce s nabídkou nejmodernějších technologií a zábavných atrakcí.

Hlavní atrakce v Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Parku jsou Lazy River, Typhon, Poseidon, Triton, Aqua Loopnebo Aquaconda. Lazy River je ideální pro ty, kteří chtějí odpočinout a užít si klidnou jízdu po řece. Typhon je určen pro ty, kteří si chtějí užít rychlou jízdu po dráze, na které se dosahuje rychlosti až 70 km/hod. Aqua Loop a Aquaconda jsou dráhy, které poskytují nezapomenutelnou adrenalinovou jízdu.

Dále park nabízí pro návštěvníky mnoho jiných atrakcí, včetně bazénu s vlnami, dětského parku s brouzdalištěm a mnoha dalších aktivit. Pokud jste na dovolené s rodinou, nebojte se nechat své děti v hráčské zóně, kde se mohou plně vyřádit a užít si mnoho her.

Kromě toho je v parku k dispozici celá řada nabídek na jídlo a nápoje. Ochutnejte některé z místních specialit nebo se osvěžte chlazeným nápojem z nápojového stánku.

Celý park je plně vybaven a modernizován za použití nejnovějších technologií a postupů, aby zaručil maximální bezpečnost a pohodlí pro své návštěvníky. Existuje také řada obchodů, kde si mohou turisté koupit nějaký suvenýr a tím si připomenout svou návštěvu tohoto nádherného parku.

Celkově je Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park ideálním místem pro trávení dovolené, zejména v letních měsících, kdy potřebujete ochladit své tělo a užít si odpočinku od horkého počasí. Tento nezapomenutelný zážitek stojí určitě za to.


Letenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je malý, ale fascinující ostrov v Perském zálivu, který se může pochlubit mnoha památkami a turistickými atrakcemi. Jednou z nich je i Lost Paradise of Dilmun Water Park, který láká návštěvníky z celého světa.

Lost Paradise of Dilmun Water Park se nachází v hlavním městě Manama a je největším vodním parkem v celém Bahrajnu. Park nabízí širokou škálu vzrušujících atrakcí, které splní očekávání jak malých, tak i velkých návštěvníků.

Jednou z nejpozoruhodnějších atrakcí ve vodním parku je obrovský vodopád, který je středobodem parku. Když se pod ním procházíte, budete překvapeni místní atmosférou, kterou vytváří. Je to místo, kde se můžete osvěžit a uvolnit se po dni plném zábavy.

Pokud máte rádi adrenalin, jistě si přijdete na své při použití vodních skluzavek. Park nabízí široký výběr skluzavek, které uspokojí jak ty odvážné a neustrašitelné, tak i ty, kteří preferují menší dávku adrenalinu. Od extrémních skluzavek s rychlým a svižným sjezdem až po skluzavky pro děti, je zde něco pro každého.

Pokud místo adrenalinu hledáte relaxaci, Lost Paradise of Dilmun Water Park má pro vás také něco připraveno. Můžete si vybrat mezi venkovními a vnitřními bazény, kde si můžete dopřát osvěžující plavání nebo využít jacuzzi. Pro ty, kteří chtějí zůstat suchí, je tu také mnoho atraktivních slunečních lehátek, kde se můžete opalovat a relaxovat.

Vodní park rovněž nabízí občerstvení a nápoje, abyste si mohli dopřát malou přestávku od všeho toho plavání a skákání. Můžete si vybrat mezi různými jídly a nápoji, které uspokojí vaše chuťové pohárky.

Další zajímavou částí Lost Paradise of Dilmun Water Park je Dilmunští zahrady, které byly inspirovány starodávným bahrajnským městem Dilmun. Zde můžete procházet mezi krásně upravenými zahrádkami a objevovat různé rostliny a květiny.

Je dobré vědět, že v rámci Lost Paradise of Dilmun Water Park jsou k dispozici také různé programy a akce pro děti i dospělé. Můžete navštívit show s delfíny nebo se zúčastnit edukativního programu o ochraně mořského prostředí.

Takže pokud máte v plánu cestovat do Bahrajnu a hledáte místo, kde si užít zábavu a relaxaci, nezapomeňte zahrnout Lost Paradise of Dilmun Water Park do svého plánu. S jeho širokou škálou atrakcí a krásnou atmosférou je toto místo skutečně ztracený ráj v Dilmunu.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky