Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahrajn Awali Golf Club

Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je země, která se nachází v Perském zálivu. Je to malý ostrovní stát, který byl kdysi znám hlavně pod názvem Dilmun. Dnes je známý díky svému luxusnímu životnímu stylu a překrásným golfovým hřištím. Mezi nejvýznamnější z nich patří Awali Golf Club.

Awali Golf Club se nachází v samém srdci Bahrajnu. Svému názvu vděčí oblasti Awali, kde se nachází. Hřiště se rozkládá na více než 7 000 yardů, což je dostatečně dlouhá vzdálenost pro ty nejnáročnější hráče. Všichni golfisté, kteří navštíví Awali Golf Club, zde najdou tradiční prvky amerického designu.

Awali Golf Club má k dispozici celkem 18 jamek, z nichž každá je dokonale navržena tak, aby se hráči cítili výjimečně. Hrající plocha je pokryta hustým trávníkem, který vytváří krásnou zelenou plochu. Hřiště je obklopeno palmami a dalšími exotickými rostlinami, což vytváří nádhernou kulisu pro golfovou hru.

Pro fanoušky golfu, kteří si chtějí užít luxusní zážitek, je Awali Golf Club správnou volbou. Klub má k dispozici několik možností ubytování, které jsou vhodné pro celou rodinu. Hosté se zde mohou těšit na bazén, spa, tenisové kurty a nejlepší restaurace v celém Bahrajnu.

Awali Golf Club je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet jedno z nejlepších golfových hřišť v Perském zálivu. S překrásným prostředím a špičkovým servisem se zde budete cítit jako doma. Z Bahrajnu se do Awali Golf Clubu dostanete snadno a rychle, protože se v okolí nachází mnoho mezinárodních letišť. Stačí si jen zajistit letenku a můžete vyrazit na nezapomenutelnou golfovou dovolenou.


Dovolená Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malý, ale fascinující ostrov v Perském zálivu, který je známý svou bohatou historií, krásnými plážemi, moderní architekturou a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejprestižnějších golfových klubů na Bahrajnu je Awali Golf Club, který nabízí dokonalou kombinaci golfu, luxusu a pohody.

Awali Golf Club se nachází v centrální části ostrova Bahrajn a představuje ideální místo pro milovníky golfové hry. Hřiště je otevřené pro veřejnost a nabízí nezapomenutelné golfové zážitky pro hráče všech úrovní. Klub je oblíbený mezi místními rezidenty, expaty i turisty, kteří sem přijíždějí za účelem strávit relaxační den na zelené ploše.

Hřiště Awali Golf Club je navrženo podle nejvyšších standardů a nabízí 18 jamek s proměnlivými obtížemi. Každá jama je navržena s ohledem na přírodní krajinné prvky, což přidává unikátní estetický prvek do celého golfového zážitku. Hráči mohou očekávat kvalitně udržovaná fairwaye, různé strategické překážky, vodní plochy a výzvy pro jejich hru. Zelené jsou pečlivě sečené a nabízejí rychlost a plynulost, kterou bude hráči potřebovat ke splnění jejich golfového potenciálu.

Klubové prostory jsou luxusní a moderní, s veškerými vybaveními, která si hráči mohou přát. K dispozici je prostorný klubový dům s restaurací, bar a terasou, kde si hráči mohou odpočinout po náročné hře a vychutnat si výhled na krásné golfové hřiště. Golfový obchod má široký výběr golfových potřeb a oblečení nejvyšší kvality. Pro ty, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti, je k dispozici i golfová akademie s profesionálními trenéry, kteří nabízejí lekce a tréninky pro hráče všech úrovní.

Awali Golf Club také pořádá různé turnaje a společenské události, které přinášejí do klubu novou energii. Tyto události jsou skvělou příležitostí pro hráče, aby se utkali s ostatními golfisty a získali zkušenosti a povzbuzení. Klub je obklopen roku zelení a přírodní krásou, což z něj dělá klidné a relaxační místo pro strávení volného času.

Pokud plánujete dovolenou na Bahrajnu a jste vášnivým golfistou, zavítejte do Awali Golf Clubu. Toto golfové hřiště vám poskytne nezapomenutelný zážitek a umožní vám strávit čas na jednom z nejkrásnějších míst na ostrově Bahrajn. Připravte si golfové vybavení a připravte se na vzrušující hru na Awali Golf Clubu. Vaše dovolená na Bahrajnu určitě bude obohacena o toto úžasné golfové dobrodružství.


Počasí Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je země s horkým a suchým klimatem. V Awali Golf Clubu, který se nachází v jižní části země, převládají podobné podmínky. Awali Golf Club se nachází v oblasti, kde jsou letní teploty velmi vysoké a mohou dosáhnout až 50 °C.

V létě je v Awali Golf Clubu velmi horko a suché. Průměrná teplota v období června až srpna se pohybuje kolem 40-45 °C. V případě, že se při hře setmí, teploty obvykle klesají pouze o několik stupňů. Kvůli vysokým teplotám se hraje na hřišti převážně v ranních a odpoledních hodinách. Během letního období se na hřišti mohou vyskytnout i písečné bouře, které kromě zhoršení viditelnosti také zhoršují kvalitu výhledu na hřiště.

Na podzim a na jaře jsou v Awali Golf Clubu celkově ideální podmínky pro hraní golfu. Teploty jsou příjemné, kolem 30 °C, a vlhkost vzduchu není tak vysoká jako v létě. V zimě se Awali Golf Club může pochlubit nejlepšími podmínkami pro hraní golfu. Teploty se pohybují kolem 20-25 °C a vlhkost vzduchu je nízká. V zimním období se hrají turnaje a tradiční golfové akce.

Z hlediska srážek je Bahrajn nejsušší zemí v Perském zálivu, což platí i pro oblast Awali Golf Clubu. Vítr se ve středomoří může dostat až do oblasti země a změnit tak podmínky na hřišti. Awali Golf Club disponuje moderním zavlažovacím systémem, který zabezpečuje kvalitní trávníky a hřiště v celém roce.

Celkově lze tedy říci, že pro hraní golfu v Awali Golf Clubu jsou nejlepší podmínky na podzim a na jaře. Kvůli množství tepla se v horkém létě hraje pouze v určitém časovém období. A naopak v zimě jsou podmínky ideální. Díky modernímu zavlažovacímu systému se během celého roku garantuje kvalita trávníku. Zkrátka a dobře, hraní golfu v Awali Golf Clubu je skvělým zážitkem, který stojí za to zažít!


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Awali Golf Club


1. Jak se mohu stát členem Bahrajn Awali Golf Clubu?
- Pro získání členství je potřeba vyplnit přihlášku, kterou naleznete na našem webovém sídle. Po vyplnění přihlášky se obraťte na recepci klubu, která vám poskytne další informace ohledně členského příspěvku a podmínek členství.

2. Mohu na golfovém hřišti hrát i jako nečlen?
- Ano, golfové hřiště je otevřené i pro veřejnost. Nečlenové si musí předem rezervovat čas prostřednictvím naší recepce a zaplatit zelený poplatek.

3. Jaká je délka našeho golfového hřiště?
- Bahrajn Awali Golf Club má 18jamkové golfové hřiště, jehož délka je přibližně 6 500 yardů.

4. Jaké jsou cenové relace za půjčení golfového vybavení?
- Ceny za půjčení golfového vybavení závisí na druhu vybavení a délce půjčování. Podrobnější informace ohledně cenového výpisu naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.

5. Nabízíte golfovou lekci pro začátečníky?
- Ano, pořádáme golfové lekce pro začátečníky. Máme kvalifikované golfové trenéry, kteří vám mohou pomoci zdokonalit golfovou techniku. Pro více informací se obraťte na recepci klubu.

6. Můžu na hřišti hrát s vlastním vozíkem?
- Ano, je povoleno hrát s vlastním golfovým vozíkem. Je však nutné dodržovat golfové pravidla a postupy ohledně používání vozíků.

7. Nabízíte výhodné cenové balíčky pro členy?
- Ano, pro členy klubu máme připraveny speciální cenové balíčky na golfový trénink, pronájem vybavení a jiné služby. Podrobné informace ohledně těchto balíčků naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.

8. Je nutné mít golf handicap, abych mohl hrát na vašem hřišti?
- Ne, není nutné mít golf handicap pro hraní na našem hřišti. Vítáme golfovou komunitu všech úrovní dovedností.

9. Máte ve svém klubu i restauraci?
- Ano, v rámci našeho golfového klubu máme restauraci, která nabízí širokou škálu jídel a nápojů. Restaurace je otevřená nejen pro členy klubu, ale i pro veřejnost.

10. Nabízíte pořádání golfových turnajů a akcí?
- Ano, pravidelně pořádáme golfové turnaje a akce pro naše členy. Tyto události jsou skvělou příležitostí pro zlepšení golfu a setkání s dalšími golfisty. Podrobnosti o našich nadcházejících turnajích a akcích naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.


Ubytování Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jednou z nejvýznamnějších a nejoblíbenějších golfových destinací v Bahrajnu. Nachází se v oblasti Awali, nedaleko od Bahrajnského ropného muzea. Tento luxusní klub nabízí nejen prvotřídní golfové zážitky, ale také kvalitní ubytování pro své členy a hosty.

Ubytování v Bahrajn Awali Golf Clubu je navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí a luxus. Klub disponuje moderními a prostornými pokoji a apartmány, které jsou vybaveny veškerým komfortem, který si hosté mohou přát. Každý pokoj je zařízen elegantně a stylově, s prvotřídními materiály a vybavením. Hosté mají k dispozici také moderní koupelny s veškerými potřebnými vybaveními.

Kromě luxusního ubytování mohou hosté v Bahrajn Awali Golf Clubu využívat i dalších mnoha vysoce kvalitních zařízení. Klub má několik restaurací a barů, kde se podávají exkluzivní pokrmy a nápoje. Hosté si mohou pochutnat na široké škále mezinárodních jídel a vín ve vybraných gastronomických zařízeních. Klub také nabízí soukromé a dobře vybavené konferenční místnosti a zasedací místnosti pro firemní setkání a akce.

Samotný golf hřiště Bahrajn Awali Golf Clubu je jedním z nejlepších v regionu Golf Perského zálivu. Hřiště nabízí 18 jamek, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak profesionálním hráčům, tak i rekreačním golfovým nadšencům. Klub také nabízí golfovou akademii, kde mohou hráči všech úrovní zdokonalit své dovednosti pod vedením zkušených profesionálů.

Pro hosty, kteří se chtějí odreagovat a odpočinout si mimo golfové hřiště, je v okolí Bahrajn Awali Golf Clubu spousta možností. Klub se nachází v překrásné a klidné oblasti, která je ideální pro procházky a relaxaci. V blízkosti jsou také kulturní atrakce, jako je Bahrajnské ropné muzeum, kde si návštěvníci mohou prohlédnout historii ropného průmyslu v Bahrajnu.

Celkově lze tedy říci, že ubytování v Bahrajn Awali Golf Clubu je jedinečný zážitek. Klub nabízí nejen luxusní ubytování, ale také prvotřídní golfový zážitek a širokou škálu dalších vysoce kvalitních zařízení. Bez ohledu na to, zda jste golfový nadšenec nebo jen hledáte luxusní dovolenou v Bahrajnu, Bahrajn Awali Golf Club je ideálním místem k pobytu.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky