Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahamy San Salvador Island

Letenka Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na Karibiku a San Salvador Island není výjimkou. Tato malá, vzdálená oblast nabízí úžasné pláže, křišťálově čisté vody a nezapomenutelné zážitky.

Když hledáte letenky na Bahamy, San Salvador Island by měl být rozhodně na vašem seznamu. Nachází se v centrální části Baham a je jednou z nejkrásnějších částí ostrova. Letenky na Bahamy jsou relativně cenově dostupné, zejména během mimo sezóny.

San Salvador Island nabízí řadu aktivit jak pro relaxaci tak i pro dobrodružství. Mezi nejoblíbenější patří potápění, kde se můžete podívat na úžasné podvodní světy a objevovat nádherné korálové útesy a tropické ryby. Kromě toho můžete také surfovat, windsurovat, rybařit a procházet se po pláži. Pokud máte rádi historii, můžete navštívit muzea a poznat historii San Salvador Island.

Mezi nejkrásnější pláže patří French Leave Beach, která se nachází v jižní části ostrova. Tato pláž je obklopena palmami a nabízí dokonalou kombinaci bílého písku a modré vody. Navíc tam najdete mnoho stínů a služeb, jako jsou toalety, sprchy a parkoviště.

Další pláží, kterou stojí za to navštívit, je Grotto Beach. Tato pláž se nachází v blízkosti Grotto Blue Hole subterranean Cave System, což je řada jeskyní, kterou můžete prozkoumat během své návštěvy.

San Salvador Island není příliš velký, takže můžete celý ostrov projet anebo si půjčit automobil a projet se vlastním tempem. Kromě toho se zde nachází mnoho hotelů a resortů. Vybrat si můžete ze široké nabídky ubytování podle vašeho rozpočtu.

Závěrem bychom rozhodně doporučili návštěvu San Salvador Island na Bahamách. Je to skvělé místo pro relaxaci i dobrodružství, které Vám určitě zůstanou v paměti navždy. Vydejte se na Bahamy a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!


Ubytování Bahamy San Salvador Island


Bahamy mají spoustu krásných ostrovů, ale jeden z nejkrásnějších a nejklidnějších ostrovů, které nabízejí dokonalou kombinaci odpočinku, přírodních krás a kulturního dědictví, je San Salvador Island.

San Salvador Island je jedním z nejvzdálenějších ostrovů Baham a je tak mimo hlavní turistické trasy. Ale pokud chcete zažít Bahamy mimo rušné turistické oblasti, San Salvador Island je tím pravým místem.

Ubytování na ostrově San Salvador Island je omezené, ale nabízí skvělou gama hotelů, apartmánů a vil pro každého, kdo se touží vzdát světa a pobýt v krásné přírodě. Zde jsou některé z možností ubytování na ostrově San Salvador Island.

1. Club Med San Salvador: Tento resort nabízí all-inclusive služby a nachází se na jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově San Salvador Island. Mají k dispozici 236 pokojů, kde si můžete užít luxusní dovolenou s bohatým nabídkou aktivit.

2. Riding Rock Resort and Marina: Tento rodinný resort s 23 pokoji nabízí výborné ubytování, soukromou pláž a pozorování žraloků. Tento resort je ideální pro rodiny nebo skupiny kamarádů, kteří chtějí chillout a vychutnat si ostrov San Salvador Island.

3. Guanahani Beach Club: Tento exkluzivní resort s 12 vilami nabízí soukromou pláž, bazén, spa a spoustu exkluzivních aktivit. Celkově to je perfektní místo pro páry, kteří chtějí prožít romantickou dovolenou.

4. Stella Maris Resort Club: Jde o největší rezort na San Salvador Island, který nabízí širokou škálu ubytování. Je zde 26 pokojů, soukromá a veřejná pláž, přístaviště a spoustu aktivit, jako jsou potápění, rybaření a pozorování žraloků.

Každý z těchto resortů nabízí skvělé ubytování v těsné blízkosti moře a mnoho možností, jak si užít dovolenou na tomto krásném ostrově. Většina z nich nabízí nejen úžasné výhledy na oceán, ale také luxusní služby, stolování, kvalitní restaurace a bary.

San Salvador Island je místem klidu a kde čas plyne pomaleji. Pokud plánujete dovolenou, kdy si můžete užívat nádhernou přírodu a relaxovat na jedné z nejkrásnějších pláží na světě, tak San Salvador Island je pro vás to nejlepší místo na objevení Baham.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy San Salvador Island


1. Jak se dostanu na San Salvador Island na Bahamách?
Odpověď: Nejbližším mezinárodním letištěm je Nassau, hlavní město Baham. Po příletu do Nassau se můžete dostat na San Salvador Island buď letecky nebo trajektem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na San Salvador Island?
Odpověď: Na ostrově San Salvador najdete několik krásných pláží, jako například French Bay Beach, Grotto Beach nebo Fortune Beach.

3. Kdy je nejlepší čas navštívit San Salvador Island?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu San Salvador Island je mezi prosincem a dubnem, kdy jsou teploty příjemné a déšť je méně pravděpodobný.

4. Co si vzít s sebou na San Salvador Island?
Odpověď: Doporučuje se vzít si plavky, opalovací krém, lehké oblečení, sandály, ručníky a ochranné prostředky proti komárům.

5. Jaké aktivity a atrakce jsou na San Salvador Island k dispozici?
Odpověď: Na ostrově si můžete užít šnorchlování, potápění, rybaření, plavání s delfíny, objevování jeskyní a návštěvu historických památek, jako je Columbus Monument.

6. Kam se ubytovat na San Salvador Island?
Odpověď: Na San Salvador Island najdete různé možnosti ubytování, včetně malých hotelů, plážových resortů a pronájmu soukromých domů či apartmánů.

7. Jaké jsou místní speciality bahamské kuchyně na San Salvador Island?
Odpověď: Mezi oblíbené speciality bahamské kuchyně na ostrově patří závitky z Baham, rybí pokrmy, šťavnaté exotické ovoce a bahamský rum.

8. Jaké jsou nejlepší místa pro šnorchlování a potápění na San Salvador Island?
Odpověď: Nejlepšími místy pro šnorchlování a potápění na San Salvador Island jsou například pláž Sandy Point, Grotto Wall, Pigeon Creek nebo Grouper Hole.

9. Kolik stojí stravování na San Salvador Island?
Odpověď: Ceny stravování na San Salvador Island se mohou lišit v závislosti na typu restaurace a jídla, ale obvykle jsou střední až vyšší.

10. Jak dlouho by měla být plánována návštěva San Salvador Island?
Odpověď: Na San Salvador Island si můžete užít krátkodobou dovolenou na několik dní, ale pokud chcete prozkoumat více atrakcí a relaxovat na pláži, doporučuje se pobyt na týden nebo déle.


Počasí Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou známé svým krásným a slunečným počasím po většinu roku. San Salvador Island, ležící na jihovýchodním okraji Baham, není výjimkou. Tato malá ostrovní oblast nabízí jedinečnou kombinaci krásného slunečného počasí, teplého karibského moře a fascinujících geologických útvarů.

San Salvador má tropické podnebí, s teplotami, které se v průběhu roku pohybují mezi 24 a 31 ° C. Nejteplejší období jsou letní měsíce – červenec a srpen, kdy teploty docházejí k vrcholu. Během zimy, od listopadu do února, se teploty drží okolo 25 ° C.

Díky své poloze v Karibiku má San Salvador vlhké počasí, s dešťovými srážkami, které se vyskytují převážně během letních měsíců a na podzim. Nejvíce srážek padne v srpnu a září, kdy ostrov prochází obdobím hurikánů, ale i tak se zde stále najde mnoho slunečných a krásných dnů.

San Salvador je obklopen korálovými útesy, které poskytují úkryt pro různé druhy ryb a žraloků a vytvářejí dokonalé podmínky pro potápění s žraloky. Nejvíce ideální doba pro potápění s žraloky je zpravidla v zimě, kdy se do těchto vod dostavují izolované populace žraloků.

San Salvador nabízí také krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovým mořem, které jsou ideální pro vodní aktivity, jako jsou šnorchlování, výlety na lodích a jízdu na kajacích. V květnu a červnu se zde koná velké mezinárodní surfařské soutěžení, kde se mohou diváci těšit na skvělou zábavu.

Zkrátka a dobře, San Salvador Island na Bahamách je jedním z nejkrásnějších míst na světě, které nabízí dokonalou kombinaci krásného slunečného počasí, teplého karibského moře a neverbálních geologických útvarů. Odkudkoli sem přijedete, nebudete zklamáni – ať už hledáte adrenalinové zážitky, nebo jen relaxaci na pláži.


Dovolená Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku a mezi nejkrásnějšími ostrovy této oblasti se nachází San Salvador Island. Tento malebný ostrov nabízí nádhernou přírodu, azurové moře a bohaté podmořské světy, které můžete poznávat při šnorchlování či potápění. Navíc je tu také mnoho historických památek, které přinášejí návštěvníkům pohled na minulost těchto ostrovů.

San Salvador Island se nachází asi 380 kilometrů na jihovýchod od velkého ostrova Andros. V současnosti je tento ostrov domovem přibližně tisícovky obyvatel. Mnozí z nich se živí rybolovem, zemědělstvím či turistickým ruchem.

Jednou z největších atrakcí ostrova je jeho nádherné pobřeží. Pláže na San Salvador Island jsou bílé a jemné, se zábleskem tyrkysového moře, které je opravdu nádherné. Popularitě se těší zejména pláže French Bay, Coco Plum Beach a Grotto Beach. Na těchto plážích si můžete lehnout na lehátko, opalovat se a užívat si klidu a relaxu. Právě klid a odpočinek jsou tím, co mnoho lidí vyhledává na Bahamách.

Pro ty, kteří milují potápění či šnorchlování, jsou Bahamy opravdu rájem. Na San Salvador Island se nachází několik skvělých potopených štítů, které mohou být objeveny při potápění. Potápěči mohou navštívit také známé místo zvané Columbus Point, které bylo pojmenováno po slavném cestovateli Kristofu Kolumbovi. Ten na ostrově přistál v roce 1492 a San Salvador Island tak byl prvním místem v Karibiku, na kterého Kolumbus narazil.

Jen pár kilometrů severně od ostrova se nachází Exuma Cays Land and Cart National Park, což je mořský a zemský park, který nabízí návštěvníkům jedinečnou přírodní krásu a bohatství. Mnoho turistů přijíždí na ostrov San Salvador Island právě kvůli tomuto národnímu parku. Zde můžete vidět různé druhy ptáků, vzácné rostliny a také mnoho překrásných ryb a korálů.

Na ostrově si také můžete prohlédnout různé historické památky. Například kostel St. Luke's Anglican Church, který je jednou z nejstarších budov na Bahamách, či rekonstruované domy z dob osidlování ostrova Evropany.

Pokud hledáte dovolenou na exotickém místě plném krásy a relaxace, San Salvador Island na Bahamách je pro vás tou pravou volbou. Nádherné pláže, podmořský svět bohatý na život a historické památky poskytují nezapomenutelný zážitek. Navíc přes San Salvador Island projíždí hlavní cesta, která vás přivede na mnoho dalších krásných ostrovů a míst přírodního bohatství Baham. Užívejte si přírodní krásu ostrova, historii a klid, který vám San Salvador Island nabízí.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky