Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Bahamy Bimini Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Bimini Islands


Časté dotazy a odpovědi o Bahamách (Bimini Islands):

1. Kde se nachází Bahamy Bimini Islands?
Bahamy Bimini Islands se nachází v Atlantickém oceánu, poblíž jihovýchodního pobřeží Florida Keys v USA.

2. Jak se tam dostat?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy Bimini Islands, je letecky. Existují pravidelné lety z Floridy nebo můžete také využít trajekt z Miami.

3. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Bahamy Bimini Islands?
Nejlepší čas na návštěvu je od prosince do dubna, kdy je počasí teplé a suché.

4. Potřebuji vízum pro vstup na Bahamy Bimini Islands?
Pokud jste občanem zemí EU nebo USA, není třeba žádné vízum na pobyt kratší než 90 dnů.

5. Co je nejlepší způsob, jak se pohybovat po Bahamy Bimini Islands?
Nejlepším způsobem dopravy po ostrovech je pěšky nebo pronájem kola nebo golfového vozíku.

6. Kde se dá ubytovat na Bahamy Bimini Islands?
Na ostrovech Bimini se nachází několik luxusních resortů a menších hotelů, které nabízejí ubytování.

7. Jaké aktivity a atrakce jsou na Bahamy Bimini Islands?
Na Bahamách Bimini Islands můžete vychutnat nádherné pláže, potápění, rybolov, procházky v přírodě, navštívit historické památky nebo si zahrát na golfovém hřišti.

8. Jakou měnu používají na Bahamy Bimini Islands?
Měnou je bahamský dolar (BSD), ale americký dolar je také běžně používán.

9. Je bezpečné cestovat na Bahamy Bimini Islands?
Bahamy Bimini Islands jsou obecně bezpečným cestovním cílem, ale přesto je vždy důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření a dbát na své cennosti.

10. Jaká je místní kuchyně na Bahamy Bimini Islands?
Místní kuchyně na Bahamách Bimini Islands je založena na čerstvých mořských plodech, tropickém ovoci a karibské kuchyni. Oblíbená jídla zahrnují maso ryb, krevety, klobásy Conch a místní ovocné dezerty.

Poznámka: Na odpovědi se může aplikovat vliv změn v aktualitách nebo politiky cestovního ruchu dané destinace.


Ubytování Bahamy Bimini Islands


Bimini Islands jsou jednou z nejprazvláštnějších a nejkrásnějších ostrovních oblastí na Bahamách. Tyto malebné ostrovy jsou skutečným rájem pro ty, kteří milují bílé pláže se vzácnými mořskými živočichy a čirým tyrkysovým mořem. Pokud hledáte ubytování na Bimini Islands, nebudete zklamáni. Zde je několik možností, které stojí za zvážení.

1. Hilton at Resorts World Bimini

Hilton at Resorts World Bimini je luxusní letovisko nacházející se v samém srdci ostrova North Bimini, které nabízí nádherné výhledy na moře a pohodlí, které si jistě oblíbí každý cestovatel. Toto letovisko je vhodné pro rodiny i páry, kteří hledají luxusní ubytování s vysokým standardem, včetně privátních pláží, bazénů, restaurací a nejrůznějších aktivit.

2. Bimini Big Game Club Resort & Marina

Bimini Big Game Club Resort & Marina je rozložen na jižním konci North Bimini a nabízí klasické bahamské ubytování s šarmem a jedinečnou atmosférou. Toto letovisko je oblíbené u rybářů, kteří se mohou chlubit mnoha kapry a žraloky, kteří se vyskytují v této oblasti. Kromě toho si hosté mohou užívat další aktivity jako potápění, šnorchlování, kajak, paddleboarding, nebo jízdu na motorce.

3. North Bimini Beach Club & Marina

North Bimini Beach Club & Marina je cenově dostupné letovisko se zázemím, kde se můžete užít svou dovolenou v klidné a příjemné atmosféře. Toto letovisko se nachází na nejjižnějším konci North Bimini a nabízí nádherné výhledy na moře. Hosté se mohou relaxovat na privátní pláži a využít dalších aktivit jako šnorchlování, rybaření a windsurfing.

4. Pigeon Cay Beach Club

Pigeon Cay Beach Club je příjemné letovisko, které se nachází na nejmenším ostrově Bimini. Toto letovisko nabízí cenově dostupné ubytování v jednoduchých bungalovech s nádhernými výhledy na moře. Hosté se mohou těšit na čisté a klidné pláže, kde si mohou užít svůj čas šnorchlováním či rybařením.

5. Bimini Sands Resort & Marina

Bimini Sands Resort & Marina je prostorné a moderní letovisko s nádhernými výhledy na Little Sound, které se nachází ve středu ostrova South Bimini. Toto letovisko je ideální pro rodiny či páry, kteří hledají místo, kde si mohou odpočinout a užít si klidnou atmosféru. Hosté mohou využít mnoho aktivit jako šnorchlování, rybaření na moři, jízdu na motorce, nebo využít venkovní baštan a grilovat si své oblíbené speciality.

Pobyt na Bimini Islands je nezapomenutelným a zároveň odpočinkovým zážitkem, kde si můžete užít nádhernou přírodu a jedinečnou kulturu Baham. S mnoha možnostmi ubytování, si určitě najdete to, co splní vaše požadavky a přání. Ať už se rozhodnete pro luxusní letovisko nebo cenově dostupné ubytování, na Bimini Islands se určitě budete cítit jako doma a užijete si nezapomenutelnou dovolenou!


Počasí Bahamy Bimini Islands


Počasí na Bahamách, konkrétně na ostrovech Bimini, je v průměru velmi slunečné a teplé po celý rok. Tyto ostrovy jsou v souostroví západních Baham, kde panuje subtropické klima.

V zimě je zde nejchladnější období, ale ani v této době se teploty příliš neklesají. Průměrná denní teplota v lednu a února se pohybuje kolem 23 °C. Noční teploty se mohou chvíli držet na 20 °C a být níž i kolem 16 °C.

Od března se začíná situace zlepšovat a teploty se opět začínají zvyšovat. Nejteplejším obdobím roku jsou měsíce červen a srpen. V létě se střídají slunečné a horké dny s obdobími dešťů a bouřek. Průměrné denní teploty se ve výšce vyskytují okolo 30 °C, což znamená, že během letních měsíců může být zde opravdovým výletem.

Biminy jsou rájem pro milovníky vodních sportů. Potápění, kajak, vodní lyže a windsurfing jsou jen některé z atrakcí, kterých se mohou návštěvníci těšit. Teplota vody zůstává po celý rok velmi příjemná, přičemž v červenci a srpnu se dostává až na 29 °C. Proto se zde můžete potápět a užívat si velmi teplou vodu.

Dešťové srážky se na Biminách nevyskytují tak často, ale přesto je dobré si je pro plánování cesty zahrnout. Nejvíce srážek přichází v létě, s průměrnými hodnotami kolem 130 mm srážek měsíčně. Nicméně, deštivý den neznamená konec zábavy, protože během deštivého období můžete navštívit mnoho muzeí a galerií, stejně jako velké množství restaurací a kaváren, kde můžete zažít příjemný pobyt.

Celkově řečeno, Biminy jsou ideálním místem pro dovolenou nebo krátkou návštěvu celý rok. Počasí je velmi příjemné a slunečné, s několika obdobími deštů. Teplá voda a mnoho aktivit na pobřeží jsou rozhodně lákadlem pro návštěvníky, kteří mají rádi vodní sporty a užívají si slunce.


Dovolená Bahamy Bimini Islands


Bahamy jsou ostrovní ráj na Karibiku, který láká miliony turistů každý rok. Mezi nejvíce vyhledávané ostrovy na Bahamách patří Bimini Islands, které nabízejí jedinečnou kombinaci krásných pláží, přírodních zázraků a bohatého kulturního dědictví.

Bimini je součástí západních Baham a skládá se ze tří hlavních ostrovů: North Bimini, South Bimini a Ostrov Cat. North Bimini je největším ostrovem a hlavním turistickým centrem Bimini Islands. Je zde také nejvíce nabídek luxusních letovisek, restaurací a obchodů. South Bimini je menší a klidnější, s malebnými plážemi a přátelskou atmosférou. Ostrov Cat je nejvzdálenějším ostrovem skupiny a je oblíbeným místem pro potápění.

Největší atrakcí Bimini Islands jsou samozřejmě jeho úchvatné pláže, obklopené tyrkysovými vodami Karibského moře. Pláže jsou obvykle téměř prázdné a nabízejí klid a soukromí pro odpočinek nebo romantickou procházku po břehu. Pláže na North Bimini jsou obzvláště populární pro svůj jemný písek a možnost pozorování místních rybářů při lovu čerstvých mořských plodů.

Další nezapomenutelnou aktivitou na Bimini je potápění a šnorchlování. Vody kolem ostrovů jsou domovem mnoha druhů tropických ryb, žraloků, rejnoků a korálů. Existuje množství potápěčských center a školení, která vám pomohou objevovat bohatství podmořského života.

Pokud máte rádi přírodu, nezapomeňte navštívit Dolphin House, skvělé muzeum a umělecké dílo postavené z recyklovaných materiálů. Je to jedinečné místo, které vás přenese do světa migrace delfínů a zvuků karibského moře.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je vhodné vydat se na rybářskou výpravu. Bimini je známé jako „Rybářská metropole světa“ a nabízí mimořádný rybolov pobřežními vodami i v hloubkách oceánu.

Pokud jde o ubytování, Bimini nabízí širokou škálu možností. Od luxusních hotelů a letovisek s výhledy na oceán a bazény, až po menší a intimnější štěrbiny pro ty, kteří preferují poklidnou atmosféru.

Pokud jste opravdu dobrodružného ducha, je možné se dostat na Bimini lodí z Miami. Cesta trvá přibližně dvě hodiny a nabízí úchvatné výhledy na oceán a okolní ostrovy.

Dovolená na Bimini Islands je zárukou vzrušení, krásy a nezapomenutelných zážitků. Takže když budete plánovat svou další dovolenou na Bahamách, nezapomeňte zařadit Bimini Islands na seznam míst, která musíte navštívit.


Letenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy - Bimini Islands: Tajemný ráj v Karibiku

Bimini je skupina ostrovů a nejzápadnější součást Baham. Nachází se jen 80 kilometrů od Miami a představuje ideální útočiště pro ty, kteří hledají únik do tropického ráje s bílými písečnými plážemi, tyrkysovým mořem a úžasným podmořským životem.

Letenka na Bimini Islands je brána do říše nekonečné krásy. Po příletu na mezinárodní letiště, které se nachází na největším ostrově Bimini - North Bimini, se návštěvníci mohou těšit na nádherné scenérie, luxusní resorty a spoustu dobrodružství.

Tato malá souostroví jsou známá svou bohatou historií a legendami o plavbách a pirátství. Není divu, že Bimini láká námořníky, milovníky přírody a vyznavače vodních sportů z celého světa. Ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy a podvodními jeskyněmi, které lákají potápěče s slibem objevení podmořského života, křišťálově čisté vody a fascinujících historických vraků.

Bimini mají také své místo ve světě literatury. Ernest Hemingway, slavný americký spisovatel, zde trávil čas a inspiroval se pro své příběhy. Jeho oblíbenou aktivitou bylo lov marlína, a právě na Bimini napsal své slavné dílo "Stařec a moře". Podél pláže na jižním cípu ostrova South Bimini se nachází pomník tomuto slavnému spisovateli.

Pro ty, kteří se chtějí zcela ponořit do místní kultury, je v Bimini možnost poznat Indiány z kmene Lucayan, kteří zde žijí již stovky let. Pořádají tradiční tance, výrobu řemesel a nabízejí návštěvníkům ochutnat místní lahůdky.

Poté, co si užijete všechny přírodní a kulturní krásy Bimini, nezbývá než se vrátit na nedotčené pláže, kde se můžete opalovat, relaxovat a nechat se unášet do těch nejhlubších snů. Najdete tu klid, který je stále obtížnější najít ve vytíženém světě.

Zkrátka, Bimini Islands jsou tím ideálním útočištěm pro každého, kdo hledá dobrodružství, přírodu a relaxaci. Letenka na Bahamy vás zavede do jedinečného ráje, kde vás čeká nezapomenutelné dobrodružství a uvolnění. Zažijte ten pocit volnosti, když se ocitnete mezi bílými písečnými plážemi a tyrkysovým mořem. Bimini čeká na vás, abyste objevili skutečné poklady Karibiku.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky