Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Antigua a Barbuda Jolly Harbour

Ubytování Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Antigua a Barbuda jsou dvěmalebné karibské ostrovy, které se nacházejí v Karibském moři. Tyto ostrovy jsou v současnosti velmi populárním turistickým cílem, a to především díky svým krásným plážím a úchvatnému vybavení.

Jolly Harbour na Antigue je jednou z nejkrásnějších oblastí, kde lze nalézt ubytování. Pláže jsou zde velmi dobře udržované a ideální pro ty, kteří hledají pohodlí a relaxaci. Většina pláží v této oblasti je velmi klidná a tichá, a tak se zde můžete skutečně odpočinout od každodenního shonu.

Jolly Harbour nabízí mnoho typů ubytování. Většina nabídek ubytování se soustřeďuje na apartmány a hotely. Apartmány jsou ideální pro ty, kteří hledají více prostoru a nezávislosti než standardní hotelové pokoje. Ceny jsou zde velmi rozmanité a mohou se lišit v závislosti na ročním období a konkrétním hotelu či apartmánu.

Všimnout si ale musíme, že oblast je poměrně turistická a v období zvýšeného zájmu může být ubytování poměrně drahé. Důležité je tedy si dobře prohlédnout jednotlivé nabídky, srovnat ceny a také doporučujeme rezervovat ubytování co nejdříve, abyste si zajistili ty nejlepší ceny a také dostupnost.

Jolly Harbour jako takové ale nabízí mnohem více než jen ubytování. Můžete si zde například pronajmout lodě a proplout krásnou turistickou trasu a prohlédnout si tak krásy Karibiku z úplně jiné perspektivy. Kromě toho můžete v Jolly Harbour rovněž najít luxusní butiky a obchody s potravinami a kořením.

V Jolly Harbour se rovněž nachází mnoho skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality i jiné kuchyně. Řada restaurací se zaměřuje na rybí speciality, ale najdeme tu i například pizzerie, bary nebo kavárny.

Pokud se tedy rozhodnete pro návštěvu Antiguy a Barbudy a uvažujete o ubytování v oblasti Jolly Harbour, máte zde ledacos k objevení. Tato oblast nabízí skvělé pláže, vynikající restaurace a mnoho dalšího, co potěší nejen milovníky slunce a moře, ale také ty, kteří hledají kulturní zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Jolly Harbour


1) Jaké jsou nejkrásnější pláže v Jolly Harbour?
- Mezi nejkrásnější pláže v Jolly Harbour patří Ffreyes Beach, Valley Church Beach a Darkwood Beach.

2) Jak se dostanu z letiště na pobřeží?
- Z letiště v Antigu můžete použít taxi nebo pronajmout si auto. Cesta trvá asi 30-40 minut.

3) Je třeba v Antigue a Barbuda platit v čerstvých dolarech?
- Ano, místní měnou je Východokaribský dolar (XCD), ale jsou přijímány i US dolary.

4) Jaké jsou nejoblíbenější aktivity v Jolly Harbour?
- Mezi nejoblíbenější aktivity patří plavání, potápění, windsurfing, kajakářství, golf, rybaření a procházky v přírodě.

5) Které restaurace jsou doporučené v Jolly Harbour?
- Mezi doporučené restaurace patří Al Porto, Miracles of the Caribbean, Castaways, The Crow's Nest a Skullduggery Cafe.

6) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Antigue a Barbuda?
- Nejlepší čas na návštěvu je od prosince do května, kdy je méně vlhkosti a nižší teploty.

7) Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Jolly Harbour?
- V Jolly Harbour jsou k dispozici luxusní hotely, apartmány, vily a bungalovy. Mezi nejlépe hodnocené patří Tranquility Bay Antigua a Sugar Ridge Resort.

8) Jaké oblečení je vhodné nosit v Antigue a Barbuda?
- Doporučuje se nosit lehčí a vzdušnější oblečení, protože teploty jsou vysoké. Pro ochranu před sluncem je třeba mít s sebou klobouk nebo kšiltovku a opalovací krém. Na večer je vhodné mít si s sebou i lehčí kabát.


Dovolená Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Antigua a Barbuda jsou karibské ostrovy nabízející nádherné pláže, teplé modré moře a tropickou atmosféru. Mezi nejpopulárnější turistická místa patří Jolly Harbour, krásné letovisko na západním pobřeží Antiguy.

Jolly Harbour je moderní rezidenční komplex s jedním z největších marín v Karibiku. Nachází se v přístavu, který je tvořen umělou lagunou a nabízí místo pro kotvení až pro 250 lodí. Je to ideální destinace pro milovníky lodí a vodních sportů, jako je jachting, rybaření a potápění.

Kromě toho, že je Jolly Harbour rájem pro vodní aktivity, nabízí i mnoho dalších atraktivit pro turisty. Můžete se projít po jeho malebných ulicích, navštívit místní obchody, restaurace a bary, které nabízejí tradiční karibskou kuchyni. K poklidnému večeru si můžete vybrat z mnoha barů a podniků, které pořádají živou hudbu a tanec.

Další zajímavou atrakcí je golfové hřiště Jolly Harbour Golf Club. Toto 18jamkové hřiště nabízí nádherný výhled na přístav a Karibské moře a je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče.

Nezapomeňte navštívit také národní park Antigua a Barbuda, který se nachází nedaleko Jolly Harbour. Ten nabízí řadu turistických tras a možnost objevovat nedotčenou přírodu, endemické druhy rostlin a zvířat a úchvatné výhledy.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je zde možnost podniknout výlet na sousední ostrov Barbuda, který je známý svou divokou a nedotčenou přírodou. Zde můžete vidět oblíbenou atrakci ostrova, bujné písečné duny a krásný přírodní rezervát Frigate Bird Sanctuary, který je domovem pro tisíce loveckých ptáků.

Pokud hledáte relaxaci a odpočinek na pláži, nenajdete lepší místo než Jolly Harbour. Zdejší pláže jsou známé svým jemným pískem, tyrkysově modrou vodou a nedotčenou přírodou. Můžete si pronajmout lehátka, slunečníky a vychutnat si relaxaci pod palmami. Jolly Beach, Darkwood Beach a Valley Church Beach jsou jen některé z pláží, které stojí za návštěvu.

Jolly Harbour je jedinečnou destinací pro dovolenou na Antigui a Barbuda. Nabízí široké spektrum aktivit a atrakcí pro každého turistu. Bez ohledu na to, zda hledáte dobrodružství, relaxaci na pláži nebo objevování krás karibské přírody, Jolly Harbour vám poskytne nezapomenutelné zážitky.


Letenka Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Jolly Harbour: Skrytý klenot Antiguy a Barbudy

Pokud hledáte malebný ostrovní ráj, kde můžete uniknout od každodenního shonu a relaxovat na bělostných plážích, pak byste se měli podívat na Antiguu a Barbudu. Tento karibský ostrov nabízí nádhernou přírodu, teplé a azurové moře a také oblíbené turistické destinace. Jedním z nejoblíbenějších míst je Jolly Harbour, který si zaslouží vaši pozornost.

Jolly Harbour se nachází na západním pobřeží Antiguy a Barbudy a je jedním z nejatraktivnějších letovisek na ostrově. Při příletu letenkou do Antiguy a Barbudy se nechte okouzlit krásnými plážemi, modrým mořem a nádhernou atmosférou, která v tomto letovisku panuje.

Jedním z hlavních taháků Jolly Harbour je jeho přístav, který nabízí malebnou atmosféru s výhledem na azurové moře a elegantní jachty. Můžete si zde pronajmout malou loďku a vydat se na výlet po okolních ostrovech, jako je třeba Barbuda, která je domovem vůbec nejdelší pláže v Karibiku.

V přístavu Jolly Harbour se také nachází obchody, luxusní restaurace, drinkbary a kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality a relaxovat při pohledu na západ slunce. Místní obchody nabízejí široký výběr suvenýrů, šperků a oděvů, takže zde budete mít možnost si přivézt domů něco, co vás připomene krásnou dovolenou.

Pokud máte rádi golf, Jolly Harbour je ideální destinací pro vás. Zde se nachází známé golfové hřiště s 18 jamkami, které přitahuje golfové nadšence z celého světa. Zelené trávníky, panoramatické výhledy a příjemné klima vytvářejí jedinečné golfové zážitky.

Milovníci vodních sportů se také nebudou nudit v Jolly Harbour. Možnosti vodního lyžování, potápění, šnorchlování a rybaření jsou téměř neomezené. Mořský svět v okolí Antiguy a Barbudy je plný barevných korálových útesů, tropických ryb a dalších fascinujících tvorů.

Pokud hledáte ubytování, Jolly Harbour nabízí širokou škálu možností od luxusních rezidencí až po pohodlné hotely a apartmány. Zdejší nabídka ubytování uspokojí každého, bez ohledu na to, jaký typ dovolené si přejete.

Jolly Harbour je opravdu jedinečným a kouzelným místem, které má co nabídnout. Zatímco letenka do Antiguy a Barbudy vás přivede na tento ostrov, Jolly Harbour bude místem, kde si skutečně užijete nezapomenutelnou dovolenou. Přírodní krása, kulturní zážitky a relaxace na pláži - to všechno v Jolly Harbour na Antigui a Barbudě na vás čeká. Nechte se unést atmosférou tohoto skrytého karibského klenotu.


Počasí Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Antigua a Barbuda, dvojice ostrovů na Karibském moři, je známa svým nádherným tropickým počasím, které přitahuje turisty z celého světa. Jolly Harbour, jedno z nejvíce navštěvovaných a oblíbených míst na Antigue, nabízí nejen krásné pláže a jasné modré moře, ale také slunečné počasí téměř po celý rok.

Antigua a Barbuda jsou součástí Karibské oblasti, která je obecně známa svým teplým a slunečným klimatem. V oblasti panuje tropický monzunový podnebí, které se vyznačuje vysokými teplotami a vyššími srážkami během období dešťů. Naštěstí je Antigua a Barbuda na severu Karibské oblasti, což znamená, že jsou méně ovlivněny hurikány než ostrovy nacházející se blíže k Ekvádoru.

Jolly Harbour, nacházející se na západním pobřeží Antiguy, má bystřejší podnebí než východní část ostrova. Zdejší podnebí je považováno za suché subtropické, což znamená, že je zde méně srážek a více slunečných dní. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27 °C po celý rok, což dělá z Jolly Harbour ideální destinaci pro ty, kdo touží po teplém počasí a slunečních plážích.

Nejteplejší období na Antiguy a Barbudě je mezi červnem a říjnem, kdy teploty často přesahují 30 °C. V této době je Jolly Harbour zalidněno turisty, kteří si užívají slunných pláží a teplého moře. Ovšem ani mimo tato měsíce se počasí nedostává pod 25 °C, takže návštěvníci mohou vychutnávat příjemné a příjemné teploty po celý rok.

Během zimních měsíců, od listopadu do února, se teploty poněkud snižují, ale stále zůstávají v rozmezí 23-26 °C. Navíc je tato doba roku považována za suchou, takže návštěvníci si mohou užívat slunečné dny a teplé teploty, aniž by se museli potýkat s občasnými dešti.

Je třeba poznamenat, že v Karibiku může být počasí někdy nepředvídatelné. I když je Jolly Harbour známý svým slunečným počasím, může se občas objevit dešťová bouře. Nicméně jsou to jen krátkodobé a obvykle nezpůsobují žádné vážné narušení plážového zážitku.

Celkově lze říci, že Jolly Harbour na Antigu a Barbudě nabízí skvělé tropické počasí se středně vysokými teplotami po celý rok. Turisté sem mohou přijet kdykoliv a mohou si být jisti, že zažijí příjemné slunečné dny na pláži a vyhřívání se v teplém moři. Jedná se o ideální destinaci pro ty, kdo se chtějí vyhnout chladu a užít si příjemného tepla a slunečního svitu během dovolené.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky