Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course

Letenka Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Cedar Valley Golf Course na Antigui a Barbudě – ráj pro golfisty

Antigua a Barbuda jsou známé svou krásnou krajinou, slunečným počasím a nádhernými plážemi. Ale to nejsou jediné atrakce, které tyto dvě karibské ostrovy nabízejí. Pro golfovou komunitu je největším lákadlem místní golfové hřiště – Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course se nachází v hlavním městě ostrova, St. John's. Hřiště bylo vytvořeno v roce 1970 pod vedením slavného kanadského golfisty Stanleyho Thompsona a od té doby hostilo mnoho prestižních golfových turnajů. Hřiště se nachází v nádherném prostředí přírody, které zahrnuje bažinaté oblasti, vodní překážky a tropickou vegetaci.

Cedar Valley Golf Course je par 70 hřiště, které nabízí nepřekonatelnou výzvu pro hráče všech úrovní. Hřiště je známé svými úzkými fairwayemi a strategickými vodními překážkami. Některé jamky vyžadují precizní údery, aby se vyhnuli stromům a vodním plochám, zatímco jiné nabízí volnější prostor pro více riskující hráče.

Zahájení hry na Cedar Valley Golf Course je jedinečným zážitkem. Jakmile se dostanete na první jamku, budete okouzleni nádhernými výhledy na nedotčenou přírodu ostrova. Svěží oceanický vzduch a sluneční paprsky vás budou provázet během vaší golfové plavby.

Nejenže je Cedar Valley Golf Course známé svým nádherným designem, ale také poskytuje prvotřídní vybavení pro hráče. Na hřišti jsou dostupné půjčovny golfových vozíků, vybavených kufrů a golfových holek. K dispozici je také golfový obchod, kde si můžete zakoupit nezbytné vybavení nebo si nechat upravit své golfové hole.

Po skončení hry si můžete odpočinout v Cedar Valley Golf Course Clubhouse. Tento prostorný a elegantní klubový dům nabízí relaxační interiér, venkovní terasy a vynikající jídlo a pití. Můžete se posilnit po náročné hře a sdílet zážitky s ostatními golfisty.

Pokud se chystáte navštívit Antiguu a Barbudu a jste golfistou, návštěva Cedar Valley Golf Course by neměla chybět na vašem itineráři. Toto krásné golfové hřiště vám nabídne nezapomenutelnou golfovou zkušenost spojenou s nádhernou přírodou a přátelskou atmosférou. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, Cedar Valley Golf Course bude představovat výzvu pro vás a zároveň umožní vychutnat si úžasný pobyt na karibských ostrovech.


Počasí Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course: Ráj pro golfovou dovolenou

Pokud jste nadšeným golfistou a hledáte nové a exotické místo pro svou golfovou dovolenou, pak byste neměli přehlédnout Cedar Valley Golf Course na ostrovech Antigua a Barbuda.

Antigua a Barbuda jsou dvě malebná ostrovní teritoria v Karibiku. S krásnými plážemi, tyrkysovým mořem a slunečním počasím po většinu roku jsou tyto dvě souostroví oblíbeným cílem turistů z celého světa. A právě na Antice se nachází Cedar Valley Golf Course, což je jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v této oblasti.

Cedar Valley Golf Course se rozkládá na ploše více než 6000 yardů a nabízí 18 jamek. Hřiště bylo navrženo renomovaným kanadským architektem Richardem Aldenem, což zaručuje nejen neuvěřitelnou krásu, ale také vysoce kvalitní podmínky pro golfisty všech úrovní.

Jednou z největších předností Cedar Valley Golf Course je jeho umístění. Hřiště je obklopeno tropickou vegetací a nádhernou přírodou, což poskytuje hráčům unikátní atmosféru. Navíc, díky své poloze na svahu, nabízí golfové hřiště Cedar Valley úžasný výhled na okolní krajinu a moře.

Počasí na Antice je příznivé po většinu roku. Díky své poloze v Karibiku, ostrov Antigua má horké, slunečné počasí s teplotami kolem 25-30°C téměř po celý rok. Vítr z Atlantiku vytváří také ideální podmínky pro golf, což ocení zejména profesionální hráči.

Cedar Valley Golf Course je vybaven moderními zařízeními a po dohrání kola si můžete odpočinout v luxusním klubovém domě s výhledem na hřiště. Klubový dům nabízí také vyhlášenou restauraci, kde si můžete vychutnat gastronomické speciality Antiguy a Barbudy.

Pokud plánujete navštívit Cedar Valley Golf Course, je doporučeno předem rezervovat startovní časy. Hřiště je velmi oblíbené mezi místními i zahraničními hráči, a proto je lepší si své místo zajistit v předstihu. Navíc, být součástí golfového hřiště Cedar Valley je zážitek, který si nenecháte ujít.

Antigua a Barbuda jsou nejen rájem pro golfisty, ale také nabízí mnoho dalších aktivit jako potápění, plavání nebo procházky po krásných plážích. Po svém dni stráveném na Cedar Valley Golf Course si můžete odpočinout a relaxovat na jedné z mnoha pláží s bílým pískem a klidným mořem.

Cedar Valley Golf Course je určitě místem, které zaujme každého golfistu. Krásné prostředí, vynikající golfová podmínky a přátelská atmosféra dělají z tohoto hřiště skutečného pokladu Caribbeasu. Ať už jste profesionální hráč nebo začátečník, Cedar Valley Golf Course vás zcela určitě okouzlí.


Ubytování Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou karibské ostrovy ležící mezi Atlantickým a Karibským mořem. Tyto ostrovy nabízejí turistům mnoho zajímavých turistických atrakcí, od bílých písečných pláží po klidné trasy pro pěší turistiku a outdoorové sporty. V centru pozornosti turistů však stojí také Cedar Valley Golf Course, jeden z nejlepších golfových komplexů v Karibiku.

Cedar Valley Golf Course se nachází ve vnitrozemí Antiguy, mezi krajinou hustých deštných lesů a vysokých hor. Budete-li se chtít oddát své oblíbené golfové hře, našel jste tu správné místo. Cedar Valley Golf Course je oázou klidu v této části ostrova.

Golfové hřiště Cedar Valley je nejen dostupné pro turisty, ale také pro místní obyvatele. Hřiště bylo postaveno v roce 1970 a od té doby se stalo jedním z nejvíce oblíbených a nejlépe udržovaných hřišť v celé Karibiku. Hřiště má dvacet sedm jamek, s nádherným výhledem na ostrov a příjemným prostředím, které vás zcela pohltí.

Hřiště Cedar Valley je založeno na zásadách zeleného turismu. Hráči se mohou těšit na naprosté minimum omezení a několik atraktivní golfingových nabídek. Hřiště bylo navrženo tak, aby co nejvíce respektovalo okolní přírodu a vegetaci.

Hřiště Cedar Valley nabízí celkovou délku cca 6185 yardů. S malou prověrkou zastřešení vstupů do hřiště můžete očekávat, že mnoho stanovišť bude čerstvých a nepoškozených. Hřiště nabízí mnoho překážek a vodních ploch, což hru ztěžuje a zároveň ji dělá zajímavou a náročnou.

Cedar Valley Golf Course je také domovem golfové akademie Carlosa Brownie. Brownie, který je profesionálním Trenerem Golfové Akademie, nabízí golfové kurzy pro dospělé i děti a podílí se na několika dalších projektech spjatých s golfem. Jeho cílem je dát golf do popředí v Antiguy.

Pokud se chtějí návštěvníci udržet ve formě mezi hraním na Cedar Valley Golf Course, mohou navštívit cvičné a trénovací zařízení spojená s hřištěm Cedar Valley. Navíc si mohou zabalit obědy a vychutnat si je odpoledne na terase klubovny.

Cedar Valley Golf Course je ideální pro všechny, kteří touží po klidném a odpočinkovém prostředí, daleko od horoucího letního slunce na pláži. Hřiště Cedar Valley je dokonalým místem pro golfisty, kteří chtějí s přáteli nebo rodinou strávit nezvyklý víkend, kde si užijí svou oblíbenou sportovní aktivitu.


Dovolená Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou dvě krásné karibské ostrovy, které jsou vynikající destinací pro dovolenou. Pokud jste golfista a rádi zkoušíte nová hřiště po celém světě, pak byste neměli vynechat jedno z nejlepších golfových hřišť na těchto ostrovech - Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course se nachází v Cedar Valley v metropolitní oblasti St. John's na ostrově Antigua. Je to 18jamkové hřiště, které nabízí golfistům nezapomenutelný zážitek. Hřiště bylo navrženo slavným golfovým architektem Ralphem Aldridgem a bylo otevřeno v roce 1970.

Jedná se o parkové hřiště s malebnými výhledy na okolní kopce a moře. Hřiště je postaveno mezi zelenými kopcemi a tropickou vegetací, což z něj dělá jedinečný golfový zážitek. Cesta mezi jamkami je příjemná procházka pro každého golfistu.

Cedar Valley Golf Course je vhodné pro hráče všech úrovní dovednosti. Navzdory svému obtížnému vzhledu je hřiště dobře udržované a nabízí hráčům různé strategické výzvy. Každá jamka představuje něco jiného, od krátkých krytých jamek po dlouhé doglegy mezi stromy. I když je hřiště technicky náročné, je navrženo tak, aby nabídlo i zábavný zážitek.

Pro ti, kteří si chtějí zlepšit svou hru, je k dispozici i profesionální golfová akademie. Zkušení golfové trenéři vás provedou všemi aspekty golfu a přinesou vám užitečné rady a techniky, které pomohou zlepšit vaši hru.

V okolí hřiště je také řada dalších aktivit, které si můžete vychutnat. Antigua nabízí nádherné pláže s bílým pískem, kde si můžete užít opalování a koupání v karibském moři. Můžete se také vydat na potápění a objevovat úchvatné korálové útesy nebo si zahrát na některém z místních tenisových kurtů.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na ostrovech Antigua a Barbuda, nemůžete si nechat ujít jedno z nejlepších golfových hřišť na světě - Cedar Valley Golf Course. S úchvatnou krajinou a technicky náročnými jamkami je to zážitek, který si budete pamatovat navždy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Q: Jaké jsou otevírací hodiny Cedar Valley Golf Course v Antigue a Barbuda?
A: Cedar Valley Golf Course je otevřen každý den od 7:00 do 19:00.

Q: Kolik stojí green fee na hřišti Cedar Valley Golf Course?
A: Green fee na hřišti Cedar Valley Golf Course se liší v závislosti na ročním období a denní době. Typicky se pohybuje od 75 až 130 USD.

Q: Je nutné rezervovat startovní časy předem na Cedar Valley Golf Course?
A: Ano, je doporučené si rezervovat startovní časy předem, aby se zajistila dostupnost.

Q: Musím být členem klubu, abych mohl hrát na Cedar Valley Golf Course?
A: Ne, Cedar Valley Golf Course je otevřen pro veřejnost a není nutné být členem klubu.

Q: Nabízí Cedar Valley Golf Course výuku golfu pro začátečníky?
A: Ano, Cedar Valley Golf Course nabízí výuku golfu pro začátečníky. Lekce je možné si objednat předem.

Q: Jak je kvalita hřiště Cedar Valley Golf Course?
A: Cedar Valley Golf Course patří mezi nejlepší hřiště v Karibiku. Hřiště má 18 jamek a speciální design, který zahrnuje přesné střely a náročné bunkry.

Q: Může se na hřišti Cedar Valley Golf Course hrát večer?
A: Ne, Cedar Valley Golf Course nenabízí noční hru. Poslední startovní čas je v 16:00.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky