Hledáte letenku za nejnižší cenu?

Andorra Ledový palác v Canillo

Nejčastější dotazy a odpovědi Andorra Ledový palác v Canillo


1. Kdy je otevřeno Andorra Ledový palác v Canillo?
Otevírací doba se může v průběhu roku měnit, ale obvykle je otevřeno od 10:00 do 20:00 hodin každý den.

2. Kolik stojí vstupenka do Ledového paláce v Canillo?
Cena vstupenky se může také lišit, ale zhruba se pohybuje okolo 12-15 eur za dospělého a 8-10 eur za dítě.

3. Co je ve vstupence zahrnuto?
V ceně vstupenky jsou zahrnuty vstup do ledového paláce, výbava pro bruslení a další aktivity.

4. Musím si přinést své brusle nebo si je mohu půjčit?
V paláci jsou k dispozici brusle, které si lze zapůjčit.

5. Je nutné si pro zábavu objednat dopředu a rezervovat si místo?
Pokud plánujete návštěvu během víkendu nebo svátku, doporučujeme si místo předobjednat, aby bylo zajištěno dostatečné množství bruslí a výbavy pro všechny návštěvníky.

6. Mám-li úplně nulové zkušenosti v bruslení, mohu předpokládat pomoc ze strany právě personálu Andorra Ledový palác v Canillo?
Ano, personál je ochotný pomoci i úplným začátečníkům a poskytne vám tipy a pokyny jak a kdy začít s bruslením.

7. Co je nejlepší si vzít na bruslení?
Doporučujeme si vzít s sebou teplé oblečení, rukavice a návleky na brusle, aby se zajistila Vaše bezpečnost i komfort.

8. Jsou k dispozici další aktivity v ledovém paláci?
Ano, vedle bruslení je možné si zahrát hokej, curling, chodit po dráze s běžeckými lyžemi, projet se na motorkách na sněhu a další zajímavé aktivity.

9. Mám-li další dotazy, komu se můžu obrátit?
Na oficiálních stránkách Andorran Encamp naleznete všechny další informace nebo můžete Andorra Ledový palác v Canillo na adrese adresa Camí de Prats Sobirans s.p., AD100 i mnoha dalších místech kontaktovat po telefonu nebo e-mailu.


Ubytování Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra je známá svými alpskými krajinami, krásnou přírodou a špičkovými lyžařskými středisky. Jedním z nejvýznamnějších a vyhledávaných ubytovacích zařízení v této malebné zemi je Andorra Ledový palác, který se nachází v obci Canillo.

Andorra Ledový palác je moderní a luxusní hotel, který je strategicky umístěn v blízkosti lyžařských svahů Grandvaliry, největšího lyžařského střediska v Pyrenejích. Hotel nabízí výhodnou polohu pro lyžaře, kteří chtějí strávit svou dovolenou na svahu a mít rychlý přístup k všem lyžařským trasám.

Hotel disponuje různými druhy pokojů, které jsou vkusně zařízeny a nabízejí veškeré moderní vybavení. Každý pokoj je prostorný a nabízí krásný výhled na okolní hory. Hosté mohou vybírat mezi jednolůžkovými, dvoulůžkovými a rodinnými pokoji, které jsou vhodné pro páry, rodiny nebo skupiny přátel.

Andorra Ledový palác je známý svou špičkovou gastronomií. Hotelová restaurace nabízí široký výběr jídel, které kombinují místní suroviny s mezinárodními vlivy. Hosté si mohou vychutnat bohaté snídaně, obědy a večeře, které jsou připravovány z čerstvých a sezónních surovin. Kromě toho je k dispozici také bar, kde mohou hosté relaxovat s koktejlem nebo sklenkou místního vína.

Hotelové wellness centrum je ideálním místem pro hosty, kteří si chtějí odpočinout a zregenerovat se po náročném dni na svahu. Nabízí širokou škálu relaxačních a zdravotních služeb, včetně sauny, masáží, lázní a fitness centra. Hosté mohou také využít krytý bazén, který je přímo spojen s venkovní terasou a nabízí skvělý výhled na okolní hory.

Andorra Ledový palác je také ideálním místem pro konání firemních akcí a soukromých oslav. Hotel disponuje moderně vybavenými konferenčními místnostmi a salonky, které jsou vhodné pro pořádání schůzek, seminářů, svatebních oslav a dalších událostí. Profesionální personál hotelu je k dispozici, aby zajistil hladký průběh akce a splnění všech požadavků hostů.

Andorra Ledový palác je skutečnou oázou pohodlí, luxusu a přírodní krásy. Jeho jedinečné umístění v blízkosti lyžařských středisek dělá z tohoto hotelu ideální místo pro milovníky zimních sportů. Hosté si mohou užít dokonalou dovolenou ve zlatém středu Pyrenejí, kde najdou nejen vysoce kvalitní ubytování, ale také vynikající služby a nepřekonatelnou atmosféru.


Dovolená Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra, jedno z nejmenších zemí Evropy, je často spojována s lyžováním, horskými krajinami a přírodními krásami. Ale co kdybychom vám řekli, že Andorra nabízí také jedinečnou a nezapomenutelnou zimní atrakci? Ledový palác v Canillo je jedním z atraktivních míst, které stojí za to navštívit během své dovolené v Andoře.

Ledový palác, který se nachází na hřebeni hory Pyreneje, je skvělým místem pro milovníky ledových krasavic a neokoukaných zážitků. Palác je vytvořen z tisíců tun ledu a udržuje se na chladničkové teplotě okolo -5 stupňů Celsia, aby se zachovala jeho struktura. Tento jedinečný palác byl postaven v roce 2004 a od té doby láká mnoho turistů z celého světa.

Jakmile vstoupíte do Ledového paláce v Canillo, budete ohromeni krásou a okouzlující atmosférou. Interiér paláce je plný výstavních místností, soch a dokonce i oltáře, vše vytesané z ledu. Svetlá a zvuková show doprovází návštěvníky během jejich procházky, což dává celému prostoru ještě magičtější nádech.

Ve velké galerii Ledového paláce můžete obdivovat sochy stvořené skvělými umělci z celého světa. Tato sochařská díla z ledu jsou ohromující se svou detailností a přesností. Od elegantních soch postav až po ohromující umělecká díla inspirovaná andorrskou kulturou a tradicemi, vše je přímo nadechnuté krásou ledového materiálu.

Kromě toho, co vidíte, budete moci také vyzkoušet některé winteraktivnosti, jako je bruslení na ledové dráze. Odvážlivci mohou také vyzkoušet jízdu na saních nebo se jenom obléknout do teplých kabátů a vychutnávat si jedinečný a chladivý zážitek.

Jeden z nejvýjimečnějších okamžiků během návštěvy Ledového paláce je návštěva ledového baru. Ano, bar, plný ledu! Můžete si objednat nápoj, který bude podáván ve sklenici z ledu, a vychutnávat si svůj koktejl nebo teplý nápoj v jedinečném ledovém prostředí.

Doporučujeme se vhodně obléknout, protože teploty v paláci jsou nízké a zajištění teplého oblečení je důležité pro vaše pohodlí. Palác poskytuje také vrstevnické overaly pro zajištění ještě většího komfortu a tepelné izolace.

Pokud plánujete svou dovolenou v Andoře, neměli byste minout příležitost navštívit Ledový palác v Canillo. Tento jedinečný zimní zážitek vás přenese do snového světa ledové krásy a poskytne vám nezapomenutelné zážitky a vzpomínky. Udělejte si pauzu od lyžování a vyzkoušejte něco netradičního - dovolte si ponořit se do světa ledu a kouzel v Ledovém paláci Andorra.


Počasí Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra je známá jako turistická destinace s krásnými horskými scenériemi a úchvatným výhledem. V zimních měsících se oblast stává dějištěm sportovních akcí, jako jsou například běžecké lyžování, sjezdové lyžování, snowboarding a další. Ledový palác v Canillo, který se nachází v okolí Andorry, nabízí zábavu pro celou rodinu s unikátními zážitky na ledu.

Co je Ledový palác v Canillo?

Ledový palác v Canillo je jedinečné středisko, které nabízí možnost prožít zážitkovou turistiku na zamrzlé ploše. Palác je umístěn v oblasti Grandvalira, která je největší lyžařskou oblastí v Pyrenejských horách. Ledový palác v Canillo se stal populárním mezi turisty i místními a nyní je jednou z nejznámějších atrakcí Andorry.

V čem spočívá zážitek v Ledovém paláci?

Ledový palác v Canillo nabízí zábavu pro celou rodinu. Návštěvníci mohou procházet mrazivými chodbami a obdivovat mistrovské sochy z ledu a sněhu, mezi nimiž figurují zvířata, historické postavy, nebo monumentální stavby. Palác je rozdělen do několika místností, z nichž každá má své vlastní speciální světelné efekty, což dodává paláci kouzelnou atmosféru. Návštěvníci si také mohou vyzkoušet aktivitu jako je sáňkování, nebo se projet na kluzišti.

Počasí v Ledovém paláci

Počasí v Ledovém paláci v Canillo se v průběhu roku liší. V zimních měsících se zde nachází nejvíce sněhu a na zemi je často několik centimetrů silný ledový povrch. Teploty v této oblasti se pohybují okolo -5 až -10 stupňů Celsia. V letních měsících se počasí v Ledovém paláci změní, teploty se zvednou a ledové figuríny se postupně rozpouštějí, proto se ledový palác v letních měsících neotvírá.

Jak se dostat do Ledového paláce

Pro návštěvu Ledového paláce v Canillo, je možnost jet přímo z Andorry a to autem, nebo místním autobusem. Cesta do paláce trvá asi 20 minut a často počasí nabízí pro turisty fantastické výhledy na okolní krajinu. Místní turistické kanceláře také nabízejí možnost koupit si vstupenky předem, což usnadní návštěvu paláce.

Celkově lze říci, že Ledový palác v Canillo je ideální pro zábavu celé rodiny a zájemce o nevšední atrakce. Nabízí obdivování mistrovské sochařské práce z ledu a sněhu, které jsou doplněny světelnými efekty a aktivitami, jako je sáňkování nebo bruslení. Pokud tedy plánujete návštěvu Andorry v zimních měsících, nezapomeňte návštěvu tohoto unikátního místa na zamrzlé ploše.


Letenka Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra, malá horská země mezi Španělskem a Francií, je proslulá svými krásnými krajiny a lyžařskými středisky. Jedním z jejích unikátních turistických atrakcí je Ledový palác v Canillo, který poskytuje návštěvníkům jedinečný zážitek v podobě království z ledu.

Ledový palác se nachází v městečku Canillo, nedaleko největšího lyžařského střediska v Andoře, Grandvaliry. Vstoupit do tohoto zimního ráje znamená proniknout do fascinujícího světa ledových soch, které jsou ručně vytesány a nacházejí se v celém paláci.

Jakmile vstoupíte do Ledového paláce, jste uvítáni ohromujícími skulpturami, které zahrnují různé motivy a obrazy. Sochy z ledu jsou pozoruhodné svou detailností a jemností, která dodává paláci tajemnou a kouzelnou atmosféru. Navíc se na světlech a projekcích odráží zářící modrá a fialová barva ledu, což zvyšuje jeho nezaměnitelný vzhled.

Prohlídka Ledového paláce poskytuje také příležitost se ochladit. Vnitřní teplota se pohybuje okolo -5 stupňů Celsia, takže si musíte obléknout teplé oblečení, které je poskytováno na místě. Navzdory chladu je návštěva tohoto paláce velmi oceňována turisty, kteří hledají odlišný zážitek a útěchu před letním horkem.

Ledový palác v Canillo také nabízí příležitost pro mladé a staré si užít ledovou klouzačku nebo si zahrát v ledovém parku. Tato atrakce je zvláště oblíbená mezi dětmi, které si tady mohou vybít energii a užít si nekončící zábavu. Dospělí se také mohou zapojit do těchto aktivit a vrátit se do dětství, když klouzávali po zaledněných plochách.

Ledový palác v Canillo je oblíbenou turistickou atrakcí po celý rok. Je snadno dostupný ze hlavního města Andorry, Andorra la Vella, a je ideální pro ty, kteří hledají zábavu a adrenalin v chladném prostředí. Navíc, díky svému umístění v blízkosti Grandvaliry, můžete kombinovat návštěvu paláce s lyžováním na jednom z nejlepších lyžařských středisek v Evropě.

Když se nacházíte v Andoře a okolí, nenechte si ujít Ledový palác v Canillo. Je to skvělá příležitost procházet se mezi úžasnými ledovými sochami a prožít nezapomenutelný zážitek. Ať už si užijete klouzačku po ledu nebo obdivujete umělecké skvosty, tento palác vám garantuje jedinečnou a magickou atmosféru, kterou jinde jen těžko najdete.


Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Zjistit letenky